Fotogalerie hrajících týmů





Tým "Název týmu:", 2014 Kč

Foto týmu Název týmu:

Peťa Divišová (Jindřichův Hradec), Dáša Husáková (Brno), yanas yanas (Brno), Ondra Zapletal (Brno), Jarek Zůda (Brno)



Tým "Kreativci", 2013 Kč

Foto týmu Kreativci

Petr Glum Šabata (Brno), Zuzka Yuyka Šabatová (Brno), Zdenka Weignerová (Brno)



Tým "NaPALM", 1500 Kč

Foto týmu NaPALM

Laďa Chmelař (Kuřim), Alča Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim)



Tým "Vyňaté slovo", 1024 Kč

Foto týmu Vyňaté slovo

Lada Austová (Praha), Mirek Spousta (Praha), Helenka Spoustová (Praha), Johanka Spoustová (Praha), Lada Spoustová (Praha)



Tým "kancl", 1013 Kč

Foto týmu kancl

Mejpl (Kuřim), Yeti (Brno), Katka (Kuřim), Renča (Brno), Jarda (State College)



Tým "Borci v uvozovkách", 1007 Kč

Foto týmu Borci v uvozovkách

Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Praha), Richard Musil (Paris), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno)



Tým "Corn Flakes", 1001 Kč

Foto týmu Corn Flakes

Jindřich Cinka (Brno), Tomáš Dvořák (Brno), Jiří Kozel (Brno), Pavel Krajča (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno)



Tým "DuJour a spol.", 1000 Kč

Foto týmu DuJour a spol.

Katka Bohmova (Zurich), Lucia Fedorova (Zurich), Michal Havlena (Zurich), Magnus Kristiansen (Zurich), Petr Xof Skovron (Zurich)



Tým "ÆØÅ", 984 Kč

Foto týmu ÆØÅ

Ondro Mikulas (Oslo), Darina Polovkova (Bergen), Robert Sasak (Bergen), Lubos Steskal (Bergen)



Tým "Jemen!", 850 Kč

Foto týmu Jemen!

Dejv Klvaňa (Brno), Káťa Novotná (Brno), Aleš Procházka (Brno), Petr Špaček (Brno), Petr Viktorin (Brno)



Tým "nechci-uvést", 800 Kč

Foto týmu nechci-uvést

Air neasi (Praha), Marjánka neasi (Praha), matějčík neasi (Praha)



Tým "Nohavice reality", 800 Kč

Foto týmu Nohavice reality

Pavel Horna (Praha), Zuzana Kvíčalová (Praha), Jaroslav Meloun (Praha), Lucie Melounová (Praha), Tomáš Popelář (Praha)



Tým "Rychlá rota", 800 Kč

Foto týmu Rychlá rota

Petr Beilner (Ostrava), Eva Gryczová (Černošice), Hana Řehořová (Praha), Jana Syrovátková (Praha), Helena Švihlová (Frýdek-Místek)



Tým "JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ", 750 Kč

Foto týmu JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ

Michal Čeřovský (Praha), Petr Gašparík (Praha 6), Martin Lízner (Praha), Daniel Slavík (Praha), Jiří Vitinger (Praha)



Tým "Pralinky zvlášť", 733 Kč

Foto týmu Pralinky zvlášť

Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové)



Tým "Tonda je u báby", 700 Kč

Foto týmu Tonda je u báby

Jana Břízová (Brno), David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno)



Tým "Bukvice", 685 Kč

Foto týmu Bukvice

Evka B. (Kežmarok), Juraj F. (Braunschweig), Beata H. (Braunschweig), Janka K. (Banská Bystrica), Michal T. (Banská Bystrica)



Tým "Hladoši", 680 Kč

Foto týmu Hladoši

Andrej Furták (Žilina), Ivka Jandzíková (Žilina), Anička Mäkká (Žilina), Stano Peťko (Žilina), Simonka Šandorová (Žilina)



Tým "To je ale smůla...", 667 Kč

Foto týmu To je ale smůla...

Silva Kafková (Brno), Honza Meitner (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastík Severa (Brno), Jirka Vítovec (Brno)



Tým "Čumáci", 656 Kč

Foto týmu Čumáci

Anna Atanasčeva (Brno), Broněk Foral (Brno), Tomáš Král (Brno), Evelína Polanská (Brno), Hana Schneiderová (Brno)



Tým "dušou blondínky", 625 Kč

Foto týmu dušou blondínky

Marán Ivanov (Ostrava), Lubica Ivanová (Ostrava), Elena Mielcová (Ostrava), Jaromír Mielec (Ostrava), Radomír Mielec (Ostrava)



Tým "Hurvínek pod čarou", 600 Kč

Foto týmu Hurvínek pod čarou

Petr Böhm (Brno), Irena Janíková (Brno), Vojtěch Krmíček (Brno), Ondřej Prokop (Brno)



Tým "Vlhká jáma", 600 Kč

Foto týmu Vlhká jáma

Alča Kruisová (Praha), Vláďa Kváča (Praha), Majda Mouralová (Praha), Honza Pipek (Praha), Břeťa Šopík (Praha)



Tým "Deformační extraktor", 586 Kč

Foto týmu Deformační extraktor

Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Jan Kynčl (Budapešť), Bernard Lidický (Urbana-Champaign), Pavel Machek (Praha)



Tým "Bav. kožené kalhotky", 567 Kč

Foto týmu Bav. kožené kalhotky

Radek Novák (Praha), Bejk Petr (Praha), Hrubana Petrana (Praha), Dan Šebek (Praha), Radka Výborná (Praha)



Tým "3 s kouskem fosforu", 555 Kč

Foto týmu 3 s kouskem fosforu

Fosfor Pip (Praha), Fosforka Pip (Praha), Jirka Pip (Praha), Martina Pip (Praha), Vojta Pip (Praha)



Tým "Mrkev v Radiatoru OK", 550 Kč

Foto týmu Mrkev v Radiatoru OK

Tonda Faukner (Praha), Míra Háček (Praha), Karin Kabešová (Praha), Ondra Peterka (Praha), Lukáš Rybka (Praha)



Tým "Kapustičky", 520 Kč

Foto týmu Kapustičky

Jáchym Hercher (Brusel), Saša Jevsejenko (Brusel), Jana Kolaříková (Brusel), Eva Plocek Kubešová (Brusel)



Tým "Tykve", 513 Kč

Foto týmu Tykve

Drahoslav Bílek (Brno), Milan Fousek (Brno)



Tým "Bifurkační tým", 512 Kč

Foto týmu Bifurkační tým

Eliška Hamáčková (Rokycany), Jan Holeček (Plzeň), Jakub Kotásek (Plzeň), Martina Štruncová (Plzeň)



Tým "Bollocks", 512 Kč

Foto týmu Bollocks

Jana Babováková (London), Viktor Charypar (London), Lucie Molková (London), Kateřina Nejedlá (London), Michal Švagerka (London)



Tým "Biohazard", 505 Kč

Foto týmu Biohazard

Pavel Houdek (Praha), Zuzi Chumová (Praha), Ondra Šťovíček (Heidelberg), Ivka Vonková (Heidelberg)



Tým " ", 500 Kč

Foto týmu

Zuzka Macháčková (Krno), Miško Nejaký (Krno), Viliam Ročkai (Krno), Norbert Szetei (Bratislava), Matúš Tejiščák (St Andrews)



Tým "5 vteřin", 500 Kč

Foto týmu 5 vteřin

Tom Brambora (Roztoky u Prahy), Hanka Kozelková (Roztoky u Prahy), Klára Pešková (Roztoky u Prahy), Míša Švecová (Roztoky u Prahy), Lukáš Turek (Roztoky u Prahy)



Tým "Áně a plyšáci", 500 Kč

Foto týmu Áně a plyšáci

Jiří Hruška (Nové Město na Moravě), Zdeňka Hrušková (Nové Město na Moravě), Radiátor Plyšový (Nové Město na Moravě), Michal Voráček (Nové Město na Moravě), Lenka Voráčková (Nové Město na Moravě)



Tým "B315316", 500 Kč

Foto týmu B315316

Jakub Bebe Beran (Praha), Marie Dostálová (Praha), Jaroslav Hančl (Praha), Miloslav Holík (Praha), Alžběta Prokopová (Praha)



Tým "coredump", 500 Kč

Foto týmu coredump

Michal Bulant (Brno), Jan Kasprzak (Brno), Jana Medková (Brno), Martin Panák (Brno), Pavel Rychly (Brno)



Tým "Dopijem a pudem...", 500 Kč

Foto týmu Dopijem a pudem...

Michal Blaha (Brno), Jitka Blahová (Brno), Michal Jahoda (Brno), Petr Jestřábek (Brno)



Tým "Dračí smečka", 500 Kč

Foto týmu Dračí smečka

Tomáš Brzobohatý (Šlapanice), Petra Burešová (Šlapanice), Lukáš Dolníček (Šlapanice), Pavlos Mádl (Šlapanice), Tonda Nekvapil (Šlapanice)



Tým "Ethernity Brothers", 500 Kč

Foto týmu Ethernity Brothers

Vlasta A. (Znojmo), Ivomír B. (Znojmo), Pavel F. (Znojmo), Zbyňa F. (Znojmo), Tonál H. (Znojmo)



Tým "E±MAN", 500 Kč

Foto týmu E±MAN

Vlastimil Hošek (Trondheim), Vojtěch Kubáň (Grenoble), Jana Mališová (Brno), Jana Morávková (Brno), Jakub Straka (Brno)



Tým "FYKOS", 500 Kč

Foto týmu FYKOS

Zdeněk Kučka (Praha), Jirka Lipovský (Praha), Honza Prachař (Praha), Kryštof Touška (Praha), Karel Tůma (Varšava)



Tým "JÁDRO", 500 Kč

Foto týmu JÁDRO

Vít Kudrle (Brno), Markéta Kuklínková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Pája Sečkářová (Brno), Jura Tvardek (Brno)



Tým "Kerberos", 500 Kč

Foto týmu Kerberos

Lucka Matulová (Brno), Upýr Moravský (Brno), Kuba Oujezdský (Brno), Saša Porembová (Brno), Vojťák Procházka (Brno)



Tým "MLHA", 500 Kč

Foto týmu MLHA

Háňa Bendová (Roztoky u Jilemnice), Jíra Hrdina (Roztoky u Jilemnice), Martin Bobřík Kruliš (Roztoky u Jilemnice), Luboš Pick (Roztoky u Jilemnice), Martin Vrbovský (Roztoky u Jilemnice)



Tým "Na poslední chvíli", 500 Kč

Foto týmu Na poslední chvíli

Mirka Ježková (Praha), Tereza Meravá (Praha), Jan Papež (Praha), Michal Staša (Praha), Tereza Tyburcová (Praha)



Tým "Oberna behen", 500 Kč

Foto týmu Oberna behen

Dan Dvořák (Brno), Karel Fajmon (Brno), Eva Hette (Brno), Eliška Horodysklá (Brno), Kristín Merunková (Brno)



Tým "piKSar", 500 Kč

Foto týmu piKSar

Haňule Ballaschová (Studénka), Jéňa Friml (Studénka), Léňa Frimlová (Studénka), Káně Kaniak (Kopřivnice), Tom Velecký (Ostrava)



Tým "Prebaľovací tím", 500 Kč

Foto týmu Prebaľovací tím

Michal Mikuš (Bratislava), Barbora Pokorná (Bratislava), Michal Pokorný (Bratislava), Jana Szolgayová (Bratislava)



Tým "Proudoví krtci", 500 Kč

Foto týmu Proudoví krtci

Jana Fab (Brno), Lenka Kři (Brno), Honza Mich (Brno), Prokp Tunel (Brno), Martin Zav (Brno)



Tým "Pufíci", 500 Kč

Foto týmu Pufíci

Vladislav Kalina (Brno), Tomáš Novotný (Brno), Helena Šabatková (Brno), Barbora Tichá (Brno)



Tým "ROFLCOPTER!", 500 Kč

Foto týmu ROFLCOPTER!

Tomáš Masník (Brno), Veronika Masníková (Brno), Přemysl Oprchal (Brno), Gabriela Skoupá (Brno), Ondřej Skoupý (Brno)



Tým "Rudooký Králík", 500 Kč

Foto týmu Rudooký Králík

Kristýna Kuncová (Praha), David Kuzder (Praha), Zuzana Murgašová (Praha), Lenka Pátková (Praha), Petr Pošta (Praha)



Tým "Rypáci", 500 Kč

Foto týmu Rypáci

Martin Jalový (Brno), Jiří Ptáček (Brno), Bronislav Štefaňák (Brno), Jan Tauwinkl (Brno), Gabriela Tauwinklová (Brno)



Tým "S kečupem!", 500 Kč

Foto týmu S kečupem!

Bára Kociánová (Zlín), Lucie Koláriková (Zlín), Marie Krejčíková (Zlín), David Mikel (Zlín), Jan Sadílek (Zlín)



Tým "sifrovacka.sk", 500 Kč

Foto týmu sifrovacka.sk

Peter Ambroz (Bratislava), Hanka Budacova (Bratislava), Michal Forisek (Bratislava), Mirka Kemenova (Bratislava), Michal Kesely (Bratislava)



Tým "Spící Volové", 500 Kč

Foto týmu Spící Volové

Hana Druckmüllerová (Brno), Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Hana Martišková (Brno), Honza Vereščák (Brno)



Tým "Supermuf", 500 Kč

Foto týmu Supermuf

Darek Kočár (Brno), Filip Plešinger (Brno), Hana Plešingerová (Brno), Zbyněk Vraštil (Brno), Jája Vraštilová (Brno)



Tým "Ti Chodni", 500 Kč

Foto týmu Ti Chodni

Zdenek Broz (Roznov p. R.), Petr Kadanka (Roznov p. R.), Jana Kadankova (Roznov p. R.), Lukas Opocensky (Uherske Hradiste), Martin Varmuza (Roznov p. R.)



Tým "Točená zmrzlina", 500 Kč

Foto týmu Točená zmrzlina

Adam Dominec (Praha), Filip Hlásek (Praha), Mirek Olšák (Praha), Kája Tesař (Praha), Petra Vahalová (Praha)



Tým "Tweety neni kura", 500 Kč

Foto týmu Tweety neni kura

Daniel Bozik (Praha), David Dzamba (Praha), Martina Klejchova (Praha), Peter Miklos (Praha), Andrea Miklosova (Praha)



Tým "Zimní Vánek", 500 Kč

Foto týmu Zimní Vánek

Adéla Drabinová (Praha), Jirka Eckstein (Praha), Tonda Hanuš (Praha), Jirka Vančura (Praha), Katarína Vlčková (Praha)



Tým "Zlá koťata", 500 Kč

Foto týmu Zlá koťata

Lenka Braňková (Praha), Jiří Javůrek (Praha), Jakub Mikeš (Praha), Pavel Šimsa (Praha), Jan Vojíř (Praha)



Tým "Želé králíci", 500 Kč

Foto týmu Želé králíci

Peter Bezděk (Brno), Marie Bezděková (Brno), Aleš Červenka (Brno), Jaromír Dobiáš (Brno), Ondřej Forejt (Brno)



Tým "Error 404", 450 Kč

Foto týmu Error 404

Lenka Cacková (Brno), Eva Jurůjová (Brno), Lucie Jurůjová (Brno), Martin Rončkevič (Bern)



Tým "Eskymáci", 450 Kč

Foto týmu Eskymáci

Jan Čejka (Brno), Tereza Doležalová (Brno), Jan Papoušek (Brno), Jindřich Pokora (Brno), Jan Rusnačko (Zlín)



Tým "Chróúst?!", 450 Kč

Foto týmu Chróúst?!

Tereza Konečná (Brno), Linda Langerová (Brno), Adéla Miklíková (Brno), Tomáš Moutelík (Brno), Jan Stopka (Brno)



Tým "Chlýftým", 420 Kč

Foto týmu Chlýftým

Jakub Opršal (Praha), Aleš Podolník (Praha), Jana Poledniková (La Laguna), Jiří Růžička (Praha), Terka Tomšů (Praha)



Tým "Alois Nebel", 405 Kč

Foto týmu Alois Nebel

Alois Nebel (Bílý Potok)



Tým "Kerner", 400 Kč

Foto týmu Kerner

Jarka Bindasová (Humené), Michal Faltus (Brno), Adála Procházková (Vedrovice), Jan Vrba (Brno)



Tým "Zebra řez", 400 Kč

Foto týmu Zebra řez

Pavla Balíková (Příbram), Lukáš Beran (Praha), Natálie Tejkalová (Praha)



Tým "Bubáci", 380 Kč

Foto týmu Bubáci

Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanka Ježdíková (Nové Město nad Met.), Lenka Ježdíková (Nové Město nad Met.), Maruška Ježdíková (Nové Město nad Met.), Jirka Štěpán (Jestřebí)



Tým "Chlupaté Fraktály KG", 350 Kč

Foto týmu Chlupaté Fraktály KG

Michal Dančák (Praha), Saskie Jitka Kadlecová (Praha), Michal Kováč (Praha)



Tým "Škrkny", 337 Kč

Foto týmu Škrkny

Ïvča Krumlová (Brno), Ola Krumlová (Brno), Zuzka Kuchařová (Brno), Verča Valouchová (Brno)



Tým "Dlabající Bagr", 323 Kč

Foto týmu Dlabající Bagr

David Bernhauer (Praha), Jan Hadrava (Praha), Ricky Nencini (Praha), Michal Petrouš (Praha), Marek Rost (Praha)



Tým "Bleskoví Maňásci", 300 Kč

Foto týmu Bleskoví Maňásci

Peter Bosák (Brno), Tomáš Kovanda (Brno), Věra Miklová (Brno), Galya Prokudina (Brno), Helena Zubčeková (Brno)



Tým "Ideální make-up", 300 Kč

Foto týmu Ideální make-up

Martin Burian (Praha), Ondřej Hruška (Praha), Tom Kozel (Praha), Verča Niederlová (Praha), Anakin Skajvolkr (Praha)



Tým "In Aenigmibus", 300 Kč

Foto týmu In Aenigmibus

Markéta Brecherová (Praha), Anna Loučková (Praha), Filip Oplt (Praha), Ráchel Ridzoňová (Praha), Michal Štván (Praha)



Tým "KVÍK!", 300 Kč

Foto týmu KVÍK!

Soňa Dvořáčková (Kuřim), Martin Hanžl (Kuřim), Ondra Hanžl (Kuřim), Heňo Lauko (Kuřim), Kačka Valášková (Kuřim)



Tým "Lišky ve vaně", 300 Kč

Foto týmu Lišky ve vaně

Jan Kvapil (Brno), Markéta Mádrová (Brno), Tomáš Novotný (Brno), Vladimír Sedláček (Brno), Alča Zahradníčková (Brno)



Tým "Tornáda", 300 Kč

Foto týmu Tornáda

Radek Brokl (Jičín), Alžběta Pospíšilová (Jičín), Radka Pospíšilová (Jičín), Vlasta Pospíšilová (Jičín), Žofka Pospíšilová (Jičín)



Tým "Tykadla", 300 Kč

Foto týmu Tykadla

Robert Babilon (Praha), Lucie Kárná (Praha), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Praha), Jana Vodičková (Praha)



Tým "Vyšinutý Veverky", 300 Kč

Foto týmu Vyšinutý Veverky

Štěpán Dlohoš (Praha), Luci Dvořáčková (Praha), Zuzka Gruberová (Praha), Terka Javůrková (Praha), Tonda Kanát (Praha)



Tým "Zatim nevim", 300 Kč

Foto týmu Zatim nevim

Eva Janoušová (Bergen), Mira Londýn (Brno), Jan Pokorný (Brno), Markéta Štreitová (Brno)



Tým "Šlapadlo", 299 Kč

Foto týmu Šlapadlo

Petr Faltus (Zlín), Adéla Gregůrková (Pori), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Praha)



Tým "7MD Squad", 250 Kč

Foto týmu 7MD Squad

Kykina Bambušková (Ostrava), Soptík Krč (Ostrava)



Tým "Hladovci", 250 Kč

Foto týmu Hladovci

Michal Hanzelka (Brno), Šárka Hanzelková (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Tom Václavík (Brno), Klára Votrubcová (Brno)



Tým "Šrédingerova kočka", 250 Kč

Foto týmu Šrédingerova kočka

Jirka Mikulenka (Praha), Julie Partyková (Praha), Honza Valečka (Říčany), Katka Valečková (Říčany)



Tým "TrueCrypt", 250 Kč

Foto týmu TrueCrypt

Ivo Fajmon (Praha), Dagmar Hrdinová (Praha), Jiří Srna (Praha), Jan Šefránek (Praha), Barbora Zamazalová (Praha)



Tým "Sarasvatí", 248 Kč

Foto týmu Sarasvatí

Janka Jožko (Matavera), Mirko Miroslav (Matavera), Monika Vladko (Matavera)



Tým "Řezníci ze Sarajeva", 168 Kč

Foto týmu Řezníci ze Sarajeva

Vlastimil Blažek (Brno), Jiří Papoušek (Brno), Adam Přadka (Brno), Matouš Trnka (Brno)



Tým "Synové Korhalu", 125 Kč

Foto týmu Synové Korhalu

Martin Dokoupil (Olomouc), Martin Hradečný (Olomouc), Ondřej Klímek (Olomouc), Martin Lach (Olomouc), Mikuláš Škrach (Olomouc)



Tým "Londonoš", 120 Kč

Foto týmu Londonoš

Petr Boroš (London), Mirek Klimoš (London)



Tým "Laserová Prasátka", 100 Kč

Foto týmu Laserová Prasátka

František Hurt (Praha), Jana Novotná (Chomutov), Jan Petr (Praha), Václav Volhejn (Praha), Ondřej Zelenka (Most)



Tým "Logic Engines", 100 Kč

Foto týmu Logic Engines

Alena Nová (Horní Kamenice), Olda Petřík (Horní Kamenice), Vašek Rada (Horní Kamenice), Jarda Šídlo (Horní Kamenice), Tomáš Valenta (Horní Kamenice)



Tým "Koleno", 0 Kč

Foto týmu Koleno

Zdeněk D. (Brno), Kačka H. (Brno), Tom H. (Brno), Tom H. (Brno), Radek P. (Brno)