Fotogalerie hrajících týmů





Tým "Název týmu:", 2016 Kč

Foto týmu Název týmu:

Dáša Husáková (Brno), Peťa Procházková (Brno), yanas yanas (Brno), Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Brno)



Tým "Vyňaté slovo", 2009 Kč

Foto týmu Vyňaté slovo

Lada Austová (Praha), Mirek Spousta (Praha), Helča Spoustová (Praha), Johanka Spoustová (Praha), Lada Spoustová (Praha)



Tým "Písečná čarodějnice", 2002 Kč

Foto týmu Písečná čarodějnice

Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Hanička Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno)



Tým "hrochokoti", 2000 Kč

Foto týmu hrochokoti

Jana Kasáková (Praha), Stanley Kocanda (Praha), Ája Petrů (Praha), Žoužla Slynková (Praha), Martin Strakoš (Praha)



Tým "Tykve", 2000 Kč

Foto týmu Tykve

Milan Fousek (Brno), Alice Fousková (Brno), Vanda Fousková (Brno), Blahoslav Jílek (Brno), Petr Podrabský (Brno)



Tým "Vlhká jáma", 1824 Kč

Foto týmu Vlhká jáma

Alča Kruisová (Praha), Martin Set Křivánek (Praha), Vláďa Kváča (Praha), Majda Mouralová (Praha), Dalibor Šmíd (Praha)



Tým "NaPALM", 1234 Kč

Foto týmu NaPALM

Laďa Chmelař (Kuřim), Alča Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim)



Tým "Běhavky a běhouni", 1200 Kč

Foto týmu Běhavky a běhouni

Helena Bartáková (Židlochovice), Martin Bulín (Židlochovice), Radim Kapavík (Židlochovice), Lukáš Malík (Židlochovice), Jana Zichová (Židlochovice)



Tým "Corn Flakes", 1111 Kč

Foto týmu Corn Flakes

Jindřich Cinka (Brno), Iva Fadrná (Brno), JiříK Kozel (Brno), Pavel Krajča (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno)



Tým "kancl", 1061 Kč

Foto týmu kancl

Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Katka Bonaventurová (Kuřim), Jaroslav Jánský (State College), David Nečas (Kuřim), Renata Zajíčková (Kuřim)



Tým "Absolutni nuly", 1033 Kč

Foto týmu Absolutni nuly

Tomik Henych (Seattle), Lucie Jilkova (Leiden), Petr Kloc (Brno), Petr Synek (Brno)



Tým "DuJour a spol.", 1024 Kč

Foto týmu DuJour a spol.

Katka Bohmova (Zurich), Michal Mida Havlena (Zurich), Lucia Kristiansen (Zurich), Magnus Kristiansen (Zurich), Petr Xof Skovron (Zurich)



Tým "nechci-uvést", 1024 Kč

Foto týmu nechci-uvést

Fronéma neasi (Praha), Klára neasi (Praha), matejcik neasi (Praha), michelle neasi (Praha), Pepa neasi (Praha)



Tým "Ušatým", 1024 Kč

Foto týmu Ušatým

Jakub Elstner (Praha), Petr Glas (Praha), Ester Glasová (Praha), Jiří Sláma (Praha), Václav Votípka (Praha)



Tým "Borci v uvozovkách", 1016 Kč

Foto týmu Borci v uvozovkách

Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Brno), Richard Musil (Paris), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno)



Tým "Jedničky a nuly", 1000 Kč

Foto týmu Jedničky a nuly

Lukáš Lukovský (Praha), Michal Beneš (Praha), Hana Benešová (Praha), Petr Černocký (Praha), Markéta Špinková (Praha)



Tým "Deformační extraktor", 909 Kč

Foto týmu Deformační extraktor

Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Vítek Jelínek (Praha), Jan Kynčl (Praha), Pavel Machek (Praha)



Tým "Tonda", 750 Kč

Foto týmu Tonda

Dejw Kruml (Brno), Jana Novotná (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno)



Tým "Bez Peťa", 670 Kč

Foto týmu Bez Peťa

Majka Boledovičová (Bratislava), Ivanka Chovancová (Bratislava), Milan Chovanec (Bratislava), Robo Lenčéš (Bratislava), Henka Lenčéšová (Bratislava)



Tým "Bazinga z neštatlu", 666 Kč

Foto týmu Bazinga z neštatlu

Jirka Appl (Seattle), Mirek Klimoš (Seattle), Lucka Klimošová (Molková) (Seattle), Honza Klusáček (Vídeň), Michal Kenny Rolínek (Vídeň)



Tým "Pralinky zvlášť", 655 Kč

Foto týmu Pralinky zvlášť

Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové)



Tým "Obrneni Savci", 650 Kč

Foto týmu Obrneni Savci

Libor Caha (Bratislava), Matej Pivoluška (Bratislava), Daniel Reitzner (Bratislava), Tomas Rybar (Bratislava), Mario Ziman (Bratislava)



Tým "Hrkule", 615 Kč

Foto týmu Hrkule

Vlasťa Bednář (Svitavy), Kája Beneš (Svitavy), Tomáš Obšívač (Svitavy), Libor Opršal (Svitavy), Vláďa Schindler (Svitavy)



Tým "To je ale smůla...", 606 Kč

Foto týmu To je ale smůla...

Silva Kafková (Brno), Vojta Kubáň (Brno), Honza Meitner (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastík Severa (Brno)



Tým "Čekáme na Klokana II", 600 Kč

Foto týmu Čekáme na Klokana II

Martin Kuča (Praha), Václav Kuča (Praha), Hana Kučová (Praha), Petra Kučová (Praha), Jiří Matějček (Praha)



Tým "Lenoši", 600 Kč

Foto týmu Lenoši

Petr (Praha), Jana (Praha), Martin (Praha), Andrea (Praha), Ondra (Praha)



Tým "Ti Chodni", 600 Kč

Foto týmu Ti Chodni

Zdenek Broz (Ceske Budejovice), Martin Varmuza (Praha)



Tým "Hakuna Matata", 555 Kč

Foto týmu Hakuna Matata

Emil Haas (Bratislava), Lucia Haviarová (Bratislava), Michal Hojčka (Bratislava), Michal Kováč (Bratislava), Andrea Tinajová (Bratislava)



Tým "Oberna behen", 555 Kč

Foto týmu Oberna behen

Eliška Blažejová (Brno), Dan Dvořák (Brno), Kája Fajmon (Brno), Evka Hette (Brno), Kristín Merunková (Brno)



Tým "coredump", 550 Kč

Foto týmu coredump

Michal Bulant (Brno), Yenya Kasprzak (Brno), Martin Panák (Brno), Pavel Rychlý (Brno)



Tým "Korytnačia voliéra", 541 Kč

Foto týmu Korytnačia voliéra

Žaba Anderle (Bratislava), Usamec Boža (Bratislava), Mišof Forišek (Bratislava), Danka Forišeková (Bratislava), Mirka Kemeňová (Bratislava)



Tým "Chlýftým", 531 Kč

Foto týmu Chlýftým

Ondřej Daněk (Brno), Aleš Podolník (Brno), Jiří Růžička (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno)



Tým "Bábovka v akci 42,-", 500 Kč

Foto týmu Bábovka v akci 42,-

Tom Feige (Praha), Miki Ferjenčík (Praha), Kuba Klečka (Praha), Filip Vančura (Praha)



Tým "e na x-tou", 500 Kč

Foto týmu e na x-tou

Tomáš Pokorný (Brno), Petra Sopoušková (Brno), Ondřej Veselý (Brno), Jana Vondrová (Brno)



Tým "Eskymáci", 500 Kč

Foto týmu Eskymáci

Jan Čejka (Brno), Jirka Machala (Brno), Jan Papoušek (Brno), Terka Papoušková (Brno), Jindra Pokora (Praha)



Tým "Fušenky", 500 Kč

Foto týmu Fušenky

Katka Dufková (Brno), Petr Gerhard (Brno), Lenka Schormová (Brno), Marek Spáčil (Brno), Betty Vybíralová (Brno)



Tým "FYKOS", 500 Kč

Foto týmu FYKOS

Jiří Lipovský (Praha), Jan Prachař (Praha), Petra Suková (Varšava), Kryštof Touška (Praha), Karel Tůma (Varšava)



Tým "Harém", 500 Kč

Foto týmu Harém

Radka Jarušková (Brno), Zuzka Krásenská (Brno), Aneta Křížová (Brno), Jitka Matějková (Brno), Markéta Novotná (Brno)



Tým "Hrochologové/2", 500 Kč

Foto týmu Hrochologové/2

Jan Hadrava (Praha), Kateřina Zákravská (Praha)



Tým "JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ", 500 Kč

Foto týmu JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ

Michal Čeřovský (Praha), Petr Gašparík (Praha), Martin Lízner (Praha), Daniel Slavík (Praha), Jiří Vitinger (Praha)



Tým "Jemen!", 500 Kč

Foto týmu Jemen!

Kačaba Jégrová (Brno), Pavel Klvaňa (Brno), Aleš Procházka (Brno)



Tým "Králík začátečník ", 500 Kč

Foto týmu Králík začátečník

Jan Kouřil (Brno), Ivana Sedláková (Brno), Lukáš Sýkora (Brno), Iva Sýkorová (Brno)



Tým "Makak", 500 Kč

Foto týmu Makak

Jan Ambrož (Podolí), Pavel Hrazdil (Šlapanice), Miloš Jánoš (Brno), Martin Poisel (Brno), Jan Valehrach (Podolí)



Tým "MLHA", 500 Kč

Foto týmu MLHA

Martin Kruliš (Praha), Háňa Krulišová (Praha), Luboš Pick (Praha), Tereza Picková (Praha), Martin Vrbovský (Praha)



Tým "Nejnekvazi a tak dál", 500 Kč

Foto týmu Nejnekvazi a tak dál

Karel Břinda (Paris), Zůza Dočekalová (Praha), Michal Křelina (Praha), Jirka Slabý (Praha), Lea Švecová (Praha)



Tým "Nočný motýľ", 500 Kč

Foto týmu Nočný motýľ

Ľubka Božíková (Žilina), Ján Peprník (Bratislava), Tomáš Štec (Praha), Katka Uličná (Praha), Ľuboš Uličný (Praha)



Tým "Opuštění Me2di", 500 Kč

Foto týmu Opuštění Me2di

Věra Kontríková (Brno), Miroslav Novák (Brno), Věra Nováková (Brno), Věra Šmerdová (Brno), Miroslav Žůrek (Brno)



Tým "Proudoví krtci", 500 Kč

Foto týmu Proudoví krtci

Jana D. (Brno), Sven D. (Brno), Lenka K. (Brno), Honza M. (Brno), Prokop T. (Brno)



Tým "Přizdisráči", 500 Kč

Foto týmu Přizdisráči

Dero D. (Praha), Paču P. (Praha), Ondra Š. (Praha), Tom T. (Praha), Víťa T. (Brno)



Tým "Rypáci", 500 Kč

Foto týmu Rypáci

Jiří Ptáček (Brno), Mirek Suchý (Říčany), Broňa Štefaňák (Brno), Jan Tauwinkl (Brno)



Tým "Sensu stricto", 500 Kč

Foto týmu Sensu stricto

Jefo Jakubík (Bratislava), Katka Juríková (Bratislava), Škrečok Prusák (Bernolákovo), Katka Prusáková (Bernolákovo)



Tým "VHRS", 500 Kč

Foto týmu VHRS

Jan Koupil (Pardubice), Lucie Křivčíková (Pardubice), Vladislav Kurz (Brno), David Stodola (Pardubice), Karel Šild (Pardubice)



Tým "Vojtíci", 500 Kč

Foto týmu Vojtíci

Jiří Petřek (Kuřim), Petr Valášek (Brno)



Tým "Bubáci", 420 Kč

Foto týmu Bubáci

Jan Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), štěpán Štěpán (Nové Město nad Met.), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.), Terezka Venclová (Nové Město nad Met.)



Tým "Ethernity Brothers", 400 Kč

Foto týmu Ethernity Brothers

Vlasta A. (Znojmo), Ivomír B. (Znojmo), Pavel F. (Znojmo), Zbyňa F. (Znojmo)



Tým "JménoNeníPriorita", 400 Kč

Foto týmu JménoNeníPriorita

Meggy Calábková (Praha), Martina Chamrová (Praha), Martin Mach (Praha), Týna Šťastná (Praha)



Tým "Nanosítka", 400 Kč

Foto týmu Nanosítka

Michal Krejčí (Olomouc), Pavla Krejčí (Olomouc), Jiří Šobr (Olomouc), Karolínka Šobrová (Olomouc), Kristýna Šobrová (Olomouc)



Tým "Kanonický divisor", 360 Kč

Foto týmu Kanonický divisor

Jaroslav Líbal (Horní Cetno), Zuzana Líbalová (Horní Cetno), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Mirkovice)



Tým "Potkali se u komína", 350 Kč

Foto týmu Potkali se u komína

Jaroslav Hančl (Praha), Lukáš Holík (Praha), Miloslav Holík (Praha), Marie Holíková (Praha), Linda Vlčková (Praha)



Tým "Rychlý mouchy", 333 Kč

Foto týmu Rychlý mouchy

Tereza Jelínková (Praha), Jan Kubant (Praha), Jiří Mantlík (Praha), Adam Wichera (Praha), Další posila zatím neznámá (Praha)



Tým "Tornáda", 333 Kč

Foto týmu Tornáda

Radek Brokl (Jičín), Bětka Pospíšilová (Jičín), Radka Pospíšilová (Jičín), Vlasta Pospíšilová (Jičín), Žofka Pospíšilová (Jičín)



Tým "Abelovský bagr", 323 Kč

Foto týmu Abelovský bagr

David Bernhauer (Praha), Ricky Nencini (Praha), Michal Petrouš (Praha), Marek Rost (Praha), Tereza Sklenářová (Praha)



Tým "Babřik kačoty", 300 Kč

Foto týmu Babřik kačoty

Jirka Balej (Brno), Robin Medek (Brno), Martina Medková (Brno), Pavla Peterová (Brno), Roman Valenta (Brno)



Tým "Haluškin tým", 300 Kč

Foto týmu Haluškin tým

Anka Dresslerová (Bratislava), Michal Hajdin (Bratislava), Katka Hajdinová (Bratislava), Viktor Kompiš (Bratislava), Jiří Pařízek (Bratislava)



Tým "http://goo.gl/BPC0dk", 300 Kč

Foto týmu http://goo.gl/BPC0dk

Petr Bělohlávek (Praha), Vojtěch Černý (Praha), Vojtěch Hudeček (Praha), Daniel Jestřáb (Praha), Ho Lub (Praha)



Tým "Kačer team", 300 Kč

Foto týmu Kačer team

Pavel Matějka (Lomnice nad Popelkou), Anežka Matějová (Lomnice nad Popelkou), Zdeněk Rajm (Lomnice nad Popelkou)



Tým "KVÍK!", 300 Kč

Foto týmu KVÍK!

Míša Dostálová (Brno), Martin Hanžl (Brno), Tinka Krasnayová (Brno), Heňo Lauko (Brno)



Tým "Le Planeta Opoc", 300 Kč

Foto týmu Le Planeta Opoc

Kahau Nosatý (Brno), Tamarín Pinčí (Brno)



Tým "para-N-methyl...", 300 Kč

Foto týmu para-N-methyl...

Kateřina Linhartová (Týniště nad Orlicí), Václav Mokrý (Týniště nad Orlicí), Martin Novotný (Týniště nad Orlicí), Veronika Pazderová (Týniště nad Orlicí), Lucie Slavníková (Týniště nad Orlicí)



Tým "S kečupem!", 300 Kč

Foto týmu S kečupem!

Lukáš Hovorka (Pardubice), Kubo Juríček (Trenčín), Bar Kociánová (Caen), Lucka Koláriková (Brno), Marie Krejčíková (Zlín)



Tým "Salám na ledě", 300 Kč

Foto týmu Salám na ledě

někdo další (Praha), Dominika Kobrlová (Praha), Verča Niederlová (Praha), Lukáš Solil (Praha), ještě taky (Praha)



Tým "Svědkové Baronovi", 300 Kč

Foto týmu Svědkové Baronovi

Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Zlín), Baron Kuřecí (Řím)



Tým "Vojenská hra lásky", 300 Kč

Foto týmu Vojenská hra lásky

Ovec Hruška (Praha), Kraara Hrušková (Praha), Gvacaro Tomendalová (Praha)



Tým "Šlapadlo", 299 Kč

Foto týmu Šlapadlo

Petr Faltus (Zlín), Adéla Gregůrková (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Petrohrad)



Tým "Tradiční", 256 Kč

Foto týmu Tradiční

Jindra Helcl (Praha), Tomáš Tintěra (Praha)



Tým "Enigmafie", 200 Kč

Foto týmu Enigmafie

Zleva: Jakub Hájek (Praha), Jan Homolka (Varšava), Tomáš Kračmar (Praha), Jakub Sláma (Praha), Jitka Vágnerová (Praha)



Tým "Kyblíci", 200 Kč

Foto týmu Kyblíci

Vlastimil Blažek (Brno), Martin Flora (Brno), Jana Kvapilíková (Brno), Jiří Papoušek (Brno), Adam Přadka (Brno)



Tým "Třetí šance pro lamy", 150 Kč

Foto týmu Třetí šance pro lamy

Vendula Němcová (Brno), Anna Řechtáčková (Brno)



Tým "Logic Engines", 100 Kč

Foto týmu Logic Engines

Petr Havránek (Plzeň), Alena Nová (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Plzeň)