Fotogalerie hrajících týmů





Tým "Pong", 5005 Kč

Foto týmu Pong

Vojtěch Černý (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Anna Martincová (Praha), Honza Mikel (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha)



Tým "Zaplyšeno", 3333 Kč

Foto týmu Zaplyšeno

Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Hanička Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno)



Tým "Název týmu:", 2018 Kč

Foto týmu Název týmu:

Dáša Husáková (Brno), Martin Janík (Brno), Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Brno)



Tým "Vyňaté slovo", 2016 Kč

Foto týmu Vyňaté slovo

Lada Austová (Praha), Mirek Spousta (Praha), Helča Spoustová (Praha), Johanka Spoustová (Praha), Lada Spoustová (Praha)



Tým "Tykve", 2000 Kč

Foto týmu Tykve

Drahoslav Bílek (Brno), Milan Fousek (Brno), Alice Fousková (Brno), Eva Klvaňová (Brno), Petr Podrabský (Brno)



Tým "Corn Flakes", 1600 Kč

Foto týmu Corn Flakes

Jindřich Cinka (Brno), Iva Fadrná (Brno), JiříK Kozel (Brno), Pavel Lučan (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno)



Tým "Early Birds", 1331 Kč

Foto týmu Early Birds

Mirek Klimoš (Seattle), Lucie Klimošová (Seattle), Jakub Konečný (Seattle), Slávka Prausová (Seattle)



Tým "Rozsadená Jahoda", 1266 Kč

Foto týmu Rozsadená Jahoda

Sonka Galovičová (Londýn), Janko Hozza (Palo Alto), Peťka Hozzová (Palo Alto), Jožko Mokrý (Londýn), Lacko Pápay (Zurich)



Tým "kancl", 1260 Kč

Foto týmu kancl

Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Katka Bonaventurová (Kuřim), Jaroslav Jánský (State College), David Nečas (Kuřim), Renata Zajíčková (Kuřim)



Tým "NaPALM", 1234 Kč

Foto týmu NaPALM

Laďa Chmelař (Kuřim), Alča Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim)



Tým "Bazinga", 1024 Kč

Foto týmu Bazinga

Jan Böhm (Brno), Matěj Klusáček (Třebíč), Michal Koutný (Praha), Tomáš Křehlík (Frankfurt am Main), Lenka Moutelíková (Praha)



Tým "nechci-uvést", 1024 Kč

Foto týmu nechci-uvést

Andy neasi (Praha), Fronéma neasi (Praha), Jakub neasi (Praha), matejcik neasi (Praha), michelle neasi (Praha)



Tým "Borci v uvozovkách", 1018 Kč

Foto týmu Borci v uvozovkách

Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Brno), Richard Musil (Brno), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno)



Tým "Čtenářský kroužek", 1005 Kč

Foto týmu Čtenářský kroužek

Jan Fousek (Brno), Nikola Fousková (Brno), Ctirad Macháček (Brno), Jan Máchal (Brno), Alena Máchalová (Brno)



Tým "Vlhká jáma", 1005 Kč

Foto týmu Vlhká jáma

Alena Kruisová (Praha), Magdalena Mouralová (Praha), Lada Peksová (Praha), Dalibor Šmíd (Praha), Míla Votradovec (Londýn)



Tým "Hrkule", 900 Kč

Foto týmu Hrkule

Kája Beneš (Svitavy), Tereza Burešová (Svitavy), Tom Obšívač (Svitavy), Libor Opršal (Svitavy), Vláďa Schindler (Svitavy)



Tým "Deformační extraktor", 886 Kč

Foto týmu Deformační extraktor

Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Vítek Jelínek (Praha), Jan Kynčl (Praha), Pavel Machek (Praha)



Tým "Tweety neni kura", 750 Kč

Foto týmu Tweety neni kura

Dávid Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Kryštof Krása (Praha), Peter Mikloš (Povrazník), Andrea Miklošová (Povrazník)



Tým "To je ale smůla...", 654 Kč

Foto týmu To je ale smůla...

Iva Janoušová (Brno), Honza Meitner (Brno), Ondra Pokora (Brno), Vlastík Severa (Brno), Silva Zlatošová (Brno)



Tým "Zvířátka", 602 Kč

Foto týmu Zvířátka

Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Ondřej Papík (Praha), Miroslav Rada (Praha), Adam Sikora (Praha)



Tým "Detektiv Kafka II", 600 Kč

Foto týmu Detektiv Kafka II

Jana Brožová (Praha), Jana Hudečková (Praha), Petra Kafková (Praha), Martin Popadinec (Praha), Martin Vodák (Praha)



Tým "Šlapadlo", 599 Kč

Foto týmu Šlapadlo

Petr Faltus (Zlín), Adéla Gregůrková (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Brusel)



Tým "Pralinky zvlášť", 590 Kč

Foto týmu Pralinky zvlášť

Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové)



Tým "JÁDRO", 555 Kč

Foto týmu JÁDRO

Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Petr Mičánek (Brno), Pája Skobová (Brno), Jura Tvardek (Brno)



Tým "Tornáda", 555 Kč

Foto týmu Tornáda

Radek Brokl (Jičín), Alžběta Pospíšilová (Jičín), Radka Pospíšilová (Jičín), Vlasta Pospíšilová (Jičín), Žofie Pospíšilová (Jičín)



Tým "Večernice", 505 Kč

Foto týmu Večernice

Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha), Michal Vašák (Praha)



Tým "paranoidontoza", 503 Kč

Foto týmu paranoidontoza

Martin Böhm (Praha), Vlastimil Dort (Praha), Karel Král (Praha), Veronika Slívová (Praha), Adolf Středa (Praha)



Tým "SNaN", 503 Kč

Foto týmu SNaN

Ondřej Mička (Praha), Lukáš Ondráček (Praha), Pavol Rohár (Praha), Filip Štědronský (Praha), Karel Tuček (Praha)



Tým "Božščí bojovníci", 500 Kč

Foto týmu Božščí bojovníci

Pavel Axman (Brno), Irena Axmanová (Brno), Martin Jiroušek (Brno), Jakub Šmerda (Brno), Petr Tomčík (Brno)



Tým "coredump", 500 Kč

Foto týmu coredump

Štěpán Hrbáček (Brno), Dušan Jakub (Brno), Yenya Kasprzak (Brno), Pavel Rychlý (Brno), Jiří Uhlíř (Brno)



Tým "Eroze", 500 Kč

Foto týmu Eroze

Láďa Láska (Velké Přílepy), Martinka Podivinská (Velké Přílepy), Honza Vábek (Velké Přílepy)



Tým "Eskymáci", 500 Kč

Foto týmu Eskymáci

Jan Čejka (Brno), Tom Effenberger (Brno), Jan Papoušek (Brno), Terka Papoušková (Brno), Martina Švrčková (České Budějovice)



Tým "Hakuna Matata", 500 Kč

Foto týmu Hakuna Matata

Michal Hojčka (Bratislava), Lucia Hojčková (Bratislava)



Tým "Chlýftým", 500 Kč

Foto týmu Chlýftým

Ondřej Daněk (Brno), Martin Křivánek (Brno), Aleš Podolník (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno)



Tým "Ideální make-up", 500 Kč

Foto týmu Ideální make-up

Martin Burian (Praha), Verča Niederlová (Praha), Zuzana Wangle (Praha)



Tým "Jak Péťa vříská", 500 Kč

Foto týmu Jak Péťa vříská

Luděk Ledvina (Brno), Markéta Ledvinová (Brno), Helena Novotná (Brno), Jana Novotná (Brno), Honza Novotný (Brno)



Tým "JménoNeníPriorita", 500 Kč

Foto týmu JménoNeníPriorita

Meggy Calábková (Praha), Martin Mach (Praha), Míša Prajerová (Praha), Ondra Suchánek (Praha), Týna Šťastná (Praha)



Tým "Kačer team", 500 Kč

Foto týmu Kačer team

Petr Kučera (Praha), Tereza Kučerová (Praha), Pavel Matějka (Lomnice nad Popelkou), Anežka Matějková (Lomnice nad Popelkou), Jana Matějková (Lomnice nad Popelkou)



Tým "Kanonický divisor", 500 Kč

Foto týmu Kanonický divisor

Tomáš Berák (Plzeň), Jaroslav Líbal (Horní Cetno), Zuzana Líbalová (Horní Cetno), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Mirkovice)



Tým "Kulatá zelená věc", 500 Kč

Foto týmu Kulatá zelená věc

Jindra Ivanek (Praha), Honza Návrat (Praha), Hanka Růžičková (Brno)



Tým "MLHA", 500 Kč

Foto týmu MLHA

Luboš Pick (Praha), Adéla Picková (Praha), Tereza Picková (Praha), Hana Turčinová (Praha), Martin Vrbovský (Praha)



Tým "Nejnekvazi a tak dál", 500 Kč

Foto týmu Nejnekvazi a tak dál

Zůza Dočekalová (Praha), Jirka Mantlík (Praha), Radek Novák (Praha), Jirka Slabý (Praha), Terka Stejskalová (Praha)



Tým "Pomfrýti", 500 Kč

Foto týmu Pomfrýti

Magda Císařová (Praha), Linda Horčičková (Praha), Jiří Janouš (Praha), Libor Marek (Praha), Lenka Sovová (Praha)



Tým "Proudoví krtci", 500 Kč

Foto týmu Proudoví krtci

Jana D. (Brno), Sven D. (Brno), Lenka K. (Brno), Honza M. (Brno), Prokop T. (Brno)



Tým "Tajováci", 500 Kč

Foto týmu Tajováci

Kateřina Tajovská (Kuřim), Martin Tajovský (Kuřim), Matěj Tajovský (Kuřim), Šimon Tajovský (Kuřim)



Tým "Letní Me2di", 486 Kč

Foto týmu Letní Me2di

Ondřej Folvarčný (Brno), Věrka Šmerdová (Brno), Miroslav Žůrek (Brno), Věrka Žůrková (Brno)



Tým "Panditi s tučňákem", 442 Kč

Foto týmu Panditi s tučňákem

Vašek Blažej (Praha), Slávek Morass Brožek (Praha), Peter Mitura (Praha), Tomáš Pavlík (Praha), Rony Roučová (Praha)



Tým "CI5", 400 Kč

Foto týmu CI5

William Bodie (Frenštát), George Cowley (Brno), James Dempsey (Hradec Králové), Raymond Doyle (Praha)



Tým "Koníci", 400 Kč

Foto týmu Koníci

Jan Dočekal (Znojmo), Luboš Hemala (Znojmo), Bára Palková (Praha), Světla Smrčková (Praha), Martin Š. (Praha)



Tým "KVÍK!", 400 Kč

Foto týmu KVÍK!

Martin Hanžl (Brno), Tinka Krasnayová (Brno), Dominika Krejčí (Brno), Heňo Lauko (Brno), Filip Valášek (Brno)



Tým "Šutry a ryby", 400 Kč

Foto týmu Šutry a ryby

Aleš Dvořák (Praha), Adam Slavický (Praha), Ilona Zíková (České Budějovice), Markéta Zíková (České Budějovice)



Tým "Vrak", 343 Kč

Foto týmu Vrak

Lenka Bačinská (Brno), Veronika Fabíková (Brno), Michael Rádl (Brno), Viktor Toman (Bratislava)



Tým "Bubáci", 340 Kč

Foto týmu Bubáci

Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Lucka Šacherlová (Nové Město nad Met.), Vašek Šimon (Náchod), Terezka Venclová (Nové Město nad Met.)



Tým "KEYA", 333 Kč

Foto týmu KEYA

Klára Bendová (Praha), Terezie Korcová (Praha), Jířa Manková (Praha), Anička Šerých (Praha), Jonáš Šerých (Praha)



Tým "Daleká cesta", 321 Kč

Foto týmu Daleká cesta

Jan Bouchal (Veselí nad Lužnicí), Philip Prentis (Veselí nad Lužnicí), Zuzana Prentis (Veselí nad Lužnicí)



Tým "Branboráčci", 300 Kč

Foto týmu Branboráčci

Jeňour Bareš (Brno), Radek Jančík (Brno), Štěp Juránek (Brno), Vojtěch Juránek (Brno), Václav Kolář (Brno)



Tým "Fanklub PB", 300 Kč

Foto týmu Fanklub PB

Štěpán Balážik (Brno), Ivča Krumlová (Brno), Zuzka Kuchařová (Brno), Verča Valouchová (Brno), Petr Zelina (Brno)



Tým "Laserová Prasátka", 300 Kč

Foto týmu Laserová Prasátka

Zuzana Gruberová (Praha), Haštal Hapka (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha)



Tým "Le Planeta Opoc", 300 Kč

Foto týmu Le Planeta Opoc

Kahau Nosatý (Brno), Tamarín Pinčí (Brno), Kotul Veverovitý (Brno)



Tým "S kečupem!", 300 Kč

Foto týmu S kečupem!

Filip Hauptfleisch (Brno), Jakub Juríček (Brno), Bára Kociánová (Brno), Lucie Koláriková (Brno), Michael Adam Polák (Brno)



Tým "Hledači brambor", 240 Kč

Foto týmu Hledači brambor

Šimon Durda (Ostrava), Andrea Kempná (Ostrava), Ha My Pham (Ostrava), Natálie Tranová (Ostrava)



Tým "Úπm", 200 Kč

Foto týmu Úπm

Vlastimil Blažek (Brno), Gabriela Kalistová (Brno), Jiří Papoušek (Brno), Anna Řechtáčková (Brno), Matouš Trnka (Brno)



Tým "Logic Engines", 100 Kč

Foto týmu Logic Engines

Petr Havránek (Plzeň), Alena Nová (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Plzeň)