Seznam registrovaných týmů (379)

  
001 Hladovci
 Michal Hanzelka (Brno), Šárka Hanzelková (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Tom Václavík (Brno), Klárka Votrubcová (Brno) 
 
002 Frikulín
 Stanislav Hotmar (Praha), Kristýna Kuncová (Praha), Emil Markup (Praha), Petr Pošta (Praha) 
 
003 Telefonní číslo
 Jan Eliáš (Brno), Petra Eliášová (Brno), Pavla Velinská (Brno), Jiří Velinský (Brno), Vojtěch Zavřel (Brno) 
 
004 kancl
 Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Katka Bonaventurová (Kuřim), Jaroslav Jánský (Kuřim), David Nečas (Kuřim), Renata Zajíčková (Kuřim) 
 
005 JTHTN
 Filip Hájek (Já) (Praha), Kateřina Mišíková (Tam) (Praha), Markéta Němcová (Ho) (Praha), Jana Šindlerová (Praha), Martin Šoun (Ti) (Praha) 
 
006 coredump
 Yenya Kasprzak (Brno), Pavel Rychlý (Brno), Jiří Uhlíř (Brno) 
 
007 Přizdisráči
 Michal Jahoda (Praha), Jana Pačísková (Praha), Jarek Polakovič (Praha), Tomáš Tauer (Praha) 
 
008 Aplikovaný voy-a-ger
 Emil Drápela (Brno), Tom Janoušek (Brno), Lenka Stará (Brno), Václav Štencel (Brno), Dominik Tělupil (Brno) 
 
009 poTrati
 Lukáš Horák (Praha), Václav Jára (Praha), Kristýna Járová (Praha), Ivana Mauricová (Praha), Ludmila Tabarelli (Praha) 
 
010 Příliš pozdě na fše
 Tereza Donné (Brno), Katka Dufková (Brno), Radek Indra (Brno), Vrána Vránová (Brno) 
 
011 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Lucemburk - Lucembursko), Vašek Potoček (Praha), Olda Vohradník (Praha) 
 
012 Tweety neni kura
 Dávid Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Štefan Lipták (Praha), Peter Mikloš (Povrazník - Slovensko), Andrea Miklošová (Povrazník - Slovensko) 
 
013 Lenoši
 Ondra Benda (Praha), Andrea Bendová (Praha), Petr Harcuba (Praha), Jana Šmilauerová (Praha), Michal Urban (Praha) 
 
014 Motorová myš
 Pepa Heriban (Praha), Vendy Jankovská (Praha), Petr Jankovský (Praha), Andy Sodomková (Hradec Králové), Michal Věříš (Hradec Králové) 
 
015 Název týmu:
 Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov) 
 
016 Plantážníci
 Hanka An (Brno), Ondra Bl (Brno), Lucka Dr (Brno ), Roman Dr (Brno ), Terka Ro (Brno ) 
 
017 Žárovky
 Veronika Gabrielova (Praha), Filip Sedlak (Praha), Nasta Sedlakova (Praha), Ondra Žára (Praha), Jana Žárová (Praha) 
 
018 Ferne Sterne
 Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Daniel Janek (Havířov), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec) 
 
019 FACHMANI Začátečník
 Honza Kučera (Ostrava), Viktorie Kučerová (Ostrava), Jana Michalíková (Ostrava), Kuba Žabenský (Ostrava) 
 
020 Inhumans
 Jakub Cimerman (Praha), Lucia Cimermanová (Praha), Radka Sochorová (Praha), Ján Vozáb (Praha) 
 
021 Život je změna spinu
 Jan Bartoň (Praha), Lukáš Fusek (Praha), Lenka Šimonová (Praha), Lukáš Timko (Praha), Tereza Uhlířová (Praha) 
 
022 Freezy Bee
 Jakub Beran (Praha), Zdeněk Bouška (Praha), Martin Kačer (Praha), Radek Slabý (Praha), Klára Šulcová (Praha) 
 
023 Neuroní slzy
 Marcela Cvrkalová (Brno), Petr Křivánek (Brno), Jan Melichar (Brno), Jiří Sláma (Brno), Jiří Vaněk (Brno) 
 
024 Klubko lam
 Alexandra L. (Praha), Johana M. (Praha), Anna S. (Praha), Hana Z. (Praha), Jitka Z. (Praha) 
 
025 Šlapadlo
 Adélka Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Zlín) 
 
026 AJETO
 Petr Komůrka (Tišnov), Petra Komůrková (Tišnov), Pavel Vondruška (Brno), Barbora Vondrušková (Brno), Helena Vondrušková (Brno) 
 
027 Želé králíci
 Ján Bahýľ (Brno), Ján Bahýľ (Brno), Peter Bezděk (Brno), Marie Bezděková (Brno), Aleš Červenka (Brno), Denis Podborský (Brno) 
 
028 JÁDRO
 Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Petr Mičánek (Brno), Pája Skobová (Brno), Jura Tvardek (Brno) 
 
029 Odpověď je 42
 Martin Fiala (Třebíč), Věra Fialová (Adamov), Zuzka K. (Brno), Jan Máca (Praha), Lukáš S. (Třebíč) 
 
030 Metoda pokus-omyl Začátečník
 Adéla Čermáková (Praha), Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
031 My jsme tady špatně
 Kateřina Čambalová (Brno), Petra Kalábová (Brno), Karolina Knapová (Brno), Jan Kriho (Brno), Karel Štěpka (Brno) 
 
032 Sobí smečka Začátečník
 Matouš Jáchym (Praha), Bára Jáchymová (Praha), Pepa Krása (Čerčany), Lenka Krásová (Čerčany), Marek Novák (Praha) 
 
033 Bavorské kalhotky
 Lůca Davidová (Praha), Ráďa Novák (Praha), Jenda Soušek (Praha), Dan Šebek (Praha), Ráďa Výborná (Praha) 
 
034 Pocta pánu Bubánu
 Martin Burian (Praha), Br. Nie (Praha), Mt. Nie (Praha), Ses. Nie (Praha), Zuzana Wangle (Praha) 
 
035 Náhodná Procházka
 Ondra Procházka (Brno), Petr Procházka (Brno), Tomáš Procházka (Brno), Víťa Procházka (Horní Bečva), Zbyněk Procházka (Horní Bečva) 
 
036 Dopijem a pudem...
 Michal Blaha (Brno), Jitka Blahová (Brno), Petr Jestřábek (Brno), Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno) 
 
037 Hvězdná pěchota
 Petr Bůva (Praha), Jana Kučerová (Praha), Libor Mašíček (Praha), Jan Měřinský (Praha), Jan Petrásek (Praha) 
 
038 Übertým
 Michal Forišek (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Peter Herman (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Michal Kesely (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Monika Steinová (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Michal Švagerka (Pfäffikon SZ - Švýcarsko) 
 
039 Obrnění Savci
 Matej Pivoluska (Brno), Daniel Reitzner (Bratislava - Slovensko), Tomáš Rybár (Bratislava - Slovensko) 
 
040 Psychokopytníci
 Martin Hlinka (Benešov), Danča Kyselová (Čerčany) 
 
041 Chlýftým
 Martin Křivánek (Brno), Aleš Podolník (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Alexander Slávik (Brno), Tereza Ševčíková (Brno) 
 
042 Zvířátka
 Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Miroslav Rada (Praha), Adam Sikora (Praha), Robert Wadura (Praha) 
 
043 Se Sýrem
 Fedor Nikulenkov (Šlapanice), Diana Nikulenkov-Grochová (Šlapanice), Markéta Sedlinská (Šlapanice), Ondřej Skutka (Šlapanice), Linda Skutková (Šlapanice) 
 
044 Králík začátečník Začátečník
 Lucie Foltýnová (Brno), Lucie Salingerová (Brno), Ivana Sedláková (Brno), Lukáš Sýkora (Brno), Iva Sýkorová (Brno) 
 
045 FO3
 Viktor Bezdíček (Praha), Jiří Bureš (Praha), Petr Bureš (Praha), Martin Kadlec (Praha), Zdeněk Kadlec (Praha) 
 
046 Oberna behen
 Michal Blažej (Praha), Eliška Blažejová (Praha), Dan Dvořák (Brno), Evka Hette Šmerdová (Brno), Kristín Merunková (Brno) 
 
047 Corn Flakes
 Jindřich Cinka (Brno), Iva Fadrná (Brno), Pavel Krajča (Brno), Pavel Lučan (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno) 
 
048 TheGenz
 Jiří Erlebach (Brno), Petra Havlínová (Brno), David Křivánek (Kuřim), Ladislav Ševcůj (Prostějov), Radek Švanda (Veverská Bitýška) 
 
049 Červený trpaslík
 Petr Gregor (Tenerife - Španělsko), Ondra Májek (Brno), Petra Májková (Brno), Pavel Rajňačok (Brno), Mirka Skřivánková (Brno) 
 
050 Logic Engines
 Petr Havránek (Horní Kamenice), Olda Petřík (Horní Kamenice), Vašek Rada (Horní Kamenice), Jarda Šídlo (Horní Kamenice), Alena Šídlová (Horní Kamenice) 
 
051 Toaster
 Tomáš Bárta (Praha), Miroslava Bártová (Praha), Eva Reitmayerová (Praha), Eliška Vejchodská (Praha), Tomáš Vejchodský (Praha) 
 
052 DG Intectuals
 Petr Pelc (Praha), Zuzana Šebková (Praha) 
 
053 žufouni
 Zuzka Hammerová (Brno), Petr Žufan (Brno), Eva Žufanová (Brno) 
 
054 Feny
 Lucie Horná (Brno), Bedřich Horný (Brno), Jiří Řihák (Brno), Martin Šarbort (Brno) 
 
055 Růžový panter
 Marcela Hradská (Benátky nad Jizerou), Pavel Hradský (Benátky nad Jizerou), Marek Novák (Praha), Anna Nováková (Praha) 
 
056 Psychoxylofonologie
 Jan Drábek (Brno), Marie Drábková (Brno), Jan Král (Brno), Jolana Králová (Brno), Michał Żyśko (Brno) 
 
057 Bulva v bidetu
 Láďa Habásko (Doksy - Žďár), Olajda Habásková (Doksy - Žďár), Luděk Hrnčíř (Praha), Petr Ládín Ženožička (Brno) 
 
058 DHMK
 Bety . (Praha), Juraj . (Praha), Suri . (Praha), Míša Letuška (Praha), Kubik NeF (Praha) 
 
059 Pařížská modrá
 Pavel H. (Praha), Bea M. (Praha), Michal M. (Praha), Roman M. (Praha), Tereza M. (Praha) 
 
060 Jezevci
 Michal Josífko (Praha), Hana Josífková (Praha), Věra Josífková (Praha) 
 
061 Slepý mezi jednookým
 Radek Filakovský (Brno), David Klaška (Brno), Tomáš Lamser (Brno), Filip Pražák Valášek (Brno), Hana Svozilová (Brno) 
 
062 Tragédi
 Daniel Hajtáš (Bratislava - Slovensko), Lenka Hajtášová (Bratislava - Slovensko), Marek Matej (Bratislava - Slovensko), Adela Matej Kučerová (Bratislava - Slovensko), Roman Ulrich (Bratislava - Slovensko) 
 
063 Maximálně 50 znakú
 Michaela Kováčová (Praha), Klára Marvanová (Praha), Alžběta Roztočilová (Praha), Michaela Seemannová (Praha) 
 
064 JménoNeníPriorita
 Meggy Calábková (Praha), Martina Chamrová (Praha), Martin Mach (Praha), Ondra Suchánek (Praha), Sebastien Zikmund (Praha) 
 
065 Večernice
 Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha) 
 
066 Que Frio
 Ivo Burger (Brno), Clyde Moravek (Brno), Ivo Rondik (Brno), Jana Rondikova (Brno) 
 
067 IQ42
 Helča Č. (Praha), Vašek Červený (Praha), Honza Ganz (Praha), Bedži Pečka (Praha), Honza S. (Praha) 
 
068 Defekt
 Vladimír Brodský (Brno), Viktor Handl (Brno), Pavla Roupcová (Brno), Milan Roupec (Brno), Jan Strejček (Brno) 
 
069 Kameni
 Andrej Čambora (Bratislava - Slovensko), Andrej Kroupa (Bratislava - Slovensko), Denis Kuzl (Bratislava - Slovensko), Stanislav Kyzek (Bratislava - Slovensko), Juraj Timko (Bratislava - Slovensko) 
 
070 MATAGARA Začátečník
 Gabriel Provazník (Vyškov), Rafael Provazník (Vyškov), Zdeněk Provazník (Vyškov), Marie Provazníková (Vyškov) 
 
071 Fiman++
 Tomáš Foltýnek (Brno), Helča Foltýnková (Brno), Martin Nečesal (Brno), Roman Rožník (Brno), Pavel Šmerk (Brno) 
 
072 Nočný motýľ
 Jan Peprník (Bratislava - Slovensko), Tomáš Štec (Praha), Katka Uličná (Praha), Ľuboš Uličný (Praha) 
 
073 112358
 Barča Karásková (Hradec Králové), Honza Kovanda (Hradec Králové), Aleš Nový (Stěžery), Eva Pejšmanová (Hradec Králové), Pája Peršinová (Česká Rybná) 
 
074 NaPALM
 Laďa Chmelař (Kuřim), Alena Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim) 
 
075 Bratrstvo veřízku Začátečník
 Pavel Brýl (Uherské Hradiště), Eliška Hnátnická (Náchod), Lukáš Med (Suchdol), Jaroslav Šuráň (Luhačovice), Kateřina Vedrová (Brno) 
 
076 Moscow Trust
 Věra Fabíková (Brno), Věrka Fabíková (Brno), Hana Tučková (Brno), Hana Valášková (Brno), Věra Vavrincová (Brno) 
 
077 DYCKY SENDVIČ!
 Petr Gašparík (Praha), Martin Lízner (Praha), Zuzana Líznerová (Praha), Jiří Vitinger (Praha), Světla Vitingerová (Praha) 
 
078 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Míša Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
079 Tonda
 David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno), Lukáš Veselý (Brno ) 
 
080 Vojtíci
 Petr Pavliš (Brno), Martin Prchlík (Brno), Martin Szotkowski (Třinec), Ondřej Valášek (Brno), Petr Valášek (Brno) 
 
081 Katastrof technik
 Michal Keda (Brno), Veronika Kedová (Brno), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Adéla Rozehnalová (Brno) 
 
082 Obria Panda
 Ivka Ďurovcová (Bratislava - Slovensko), Dominika Gahurová (Bratislava - Slovensko), Ľudka Holubová (Bratislava - Slovensko), Janka Špačková (Bratislava - Slovensko) 
 
083 Corpulent Cowboys
 Daniel Matoušek (Los Angeles), Jan Staněk (Pardubice), Eliška Staňková (Pardubice), Vilém Vinopal (Pardubice), Nikola Vinopalová (Pardubice) 
 
084 Sluneční větry
 Robert Batůšek (Brno), Michal Pečenka (Brno), Roman Štěpánek (Brno), Helena Vildová (Brno) 
 
085 Směs oříšků
 Sabča Lačíková (Brno), Kamča Mesiarkinová (Brno), Lenka Raudenská (Brno), Mišman Šrubař (Brno) 
 
086 Kulatá zelená věc
 Jindra Ivánek (Praha), Honza Návrat (Praha), Hanka Růžičková (Brno) 
 
087 To je ale smůla...
 Jan Meitner (Brno), Iva Meitnerová (Brno), Jana Novotná (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastimil Severa (Brno) 
 
088 Oxymoroni
 Marián Poppr (Praha), Antonín Češík (Praha), Lenka Hýlová (Praha), Mirek Krabec (Praha), Karolína Kuchyňová (Praha) 
 
089 Crucifixion?
 Tomáš Lukeš (Brno), Jan Novotný (Brno), Ondřej Pernica (Brno), Martin Šmérek (Brno) 
 
090 sníme psy
 Jiří Březina (Brno), Lumír Březina (Brno), Jiří Buršík (Brno), Marika Buršíková (Brno), Vilma Buršíková (Brno) 
 
091 Společně za!
 Mirek Brumovský (Brno), Veronika Dočkalová (Brno), Karel Kolář (Brno), Michal Koutný (Brno), Tomáš Pikálek (Brno) 
 
092 Panditi s tučňákem
 Václav Blažej (Praha), Miloslav Brožek (Praha), Tomáš Pavlík (Praha), Monika Pavlíková (Praha), Rony Roučová (Praha) 
 
093 Dinoprdi
 Alžběta Blatná (Brno), Petr Blatný (Brno), Andrej Koubek (Praha), Ladislav Skákal (Praha) 
 
094 Kokokel
 Ondřej Bouda (Brno), Petr Buršík (Brno), Daniela Kuruczová (Brno), Lenka Moutelíková (Brno), Petr Velan (Brno) 
 
095 Ztroskonauti
 Michael Jettmar (Staré Křečany), Magdalena Jettmarova (Staré Křečany), Martin Pelc (Písek), Kamila Pelcová (Písek) 
 
096 Imperátoři
 Zdeněk Fabík (Kelč), Daniel Pirkl (Olomouc), Antonín Slováček (Olomouc), Martin Stavarský (Olomouc), Petr Waclawek (Olomouc) 
 
097 Chvojkovice Brod
 Gábina Jechová (Praha), Martin Málek (Praha), Dominika Surovcová (Praha) 
 
098 Divocí tučňáci
 Radek Burget (Brno), Jan Šimsa (Praha) 
 
099 Sensu stricto
 Jozef Jakubík (Bernolákovo - Slovensko), Katka Juríková (Bernolákovo - Slovensko), Michal Prusák (Bernolákovo - Slovensko), Elinda Prusáková (Bernolákovo - Slovensko), Katka Prusáková (Bernolákovo - Slovensko) 
 
100 TimeOut
 Jiří Kadlčík (Praha), Jan Kalina (Praha), Jakub Nezveda (Praha), Martina Nezvedová (Praha) 
 
101 MUPY MUP!
 Pavel Daněk (Brno), Radka Matějíčková (Brno), Ondřej Skoba (Brno) 
 
102 BOBOsquad
 Miloš Duchoslav (Praha), Martin Golan (Praha), Ondřej Koukol (Praha), Tereza Mašínová (Praha), Vojtěch Stráník (Praha) 
 
103 Kerberos
 Zdeněk Bednařík (Brno), Luca Matulová (Brno), Saša Porembová (Bratislava - Slovensko), Vojtěch Procházka (Brno), Jan Upýr Vojtek (Brno) 
 
104 Bubáci
 Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Vašek Šimon (Náchod), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.), Terezka Venclová (Nové Město nad Met.) 
 
105 Zaviate snehom
 Vojto Balint (Žilina - Slovensko), Janka Bálintová (Žilina - Slovensko), Dusan Salaj (Žilina - Slovensko), Ada Salajova (Žilina - Slovensko) 
 
106 Budeme hlasovat
 Martina Bekrova (Praha), Ladislav Horky (Praha), Tomas Maly (Praha), Veronika Stumbauerova (Praha) 
 
107 Beranidlo
 Šimon Leitgeb (Brno), Tom Marada (Brno), Terka Procházková (Brno), Anička Schneiderová (Brno), Martin Sivák (Brno) 
 
108 PelMel
 Otakar Ahne (Praha), Martina Bejdová (Praha), Kateřina Krymláková (Praha), Tomáš Vágner (Praha), Pavlína Vágnerová (Praha) 
 
109 Absinthenti
 Miroslav Čermák (Chřibská), Peter Hrušovský (Chřibská), Petr Lasák (Chřibská), Miroslav Rudišin (Chřibská), Ján Švec (Chřibská) 
 
110 Čekání na Godota
 Standa Tvrz (Praha), Frantisek Zapletal (Ostrava), Katka Zapletalová (Ostrava) 
 
111 Outloni váhaví
 Jindra D. (Praha), Petr J. (Praha), Jana M. (Praha), Dáša P. (Praha), Jana Š. (Praha) 
 
112 Moz.prof.Sedelmayera
 Klára Malcovská (Praha), Jaroslav Vtípil (Praha) 
 
113 Sráči
 Martin Filo (Brno), Honza Javorek (Brno), Adam Kruťa (Brno), Zuzana Pelánková (Brno), Michal Penčikov (Brno) 
 
114 Tvoje matka
 Tereza Barteková (Praha), Pavel Konfršt (Praha), Lenka Pátková (Praha), Vlastimil Peksa (Praha), Elen Szolgayová (Praha) 
 
115 Rychlý pomalý
 Tereza Johanovská (Praha), Tomáš Johanovský (Praha), Petra Košťálová (Praha), Dominika Plochová (Praha), Marie Pospíšilová (Praha) 
 
116 Bageti
 Okurka Kyselá (Praha), Veka Málozrnná (Praha), Sýr Plesnivý (Praha), Šunka Uzená (Praha), Salát Vajíčkový (Praha) 
 
117 Teoretická Pantomima
 Michal Bartoň (Praha), Romana Břindová (Praha), Michal Přibyl (Praha), Jiří Šembera (Praha), Pavel Vicek (Praha) 
 
118 Kanárci
 Elmar Cendelín (Praha), Jan Endel (Praha), Martin Štekl (Praha), Veronika Vraná (Praha) 
 
119 Božščí bojovníci
 Pavel Axman (Brno), Irena Axmanová (Brno), Martin Jiroušek (Brno), Jana Jiroušková (Brno), Jakub Šmerda (Brno) 
 
120 shrug.cz
 Jan Böhm (Brno), Jana Gebauerová (Brno), Jan Klusáček (Brno), Jana Štrosová (Brno), Míla Votradovec (Brno) 
 
121 Fykos
 Zdeněk Kučka (Praha), Jan Prachař (Praha), Kryštof Touška (Praha) 
 
122 Mutant Penguins
 Hana Boudná (Brno), Jiří Krul (Brno), Martin Šůs (Brno), Martin Toman (Brno) 
 
123 Micronetwork
 Marek Eliáš (Brno), Evička Mazánková (Brno), Věrka Mazánková (Brno), Jiri Rozehnal (Brno) 
 
124 Bifurkační tým
 Martin Hamáček (Plzeň), Jan Holeček (Plzeň), Eliška Holečková Hamáčková (Plzeň), Jakub Kotásek (Plzeň), Martina Sarfee Štruncová (Plzeň) 
 
125 Písečná čarodějnice
 Kuba Bureš (Praha), Lucie Fialová (Praha), Zuzana Fialová (Praha), Martin Perlík (Praha), Aleš Vitinger (Praha) 
 
126 Spanila jizda
 Lukáš Kalivoda (Praha), Michal Konik (Praha), Anna Průchová (Praha), Jan Stanek (Praha), Peter Trcka (Praha) 
 
127 ŠMuFo
 Erik Flídr (Praha), Bětka Flídrová (Praha), Adam Pavelka (Praha), Michal Pavelka (Praha), Zuzana Pavelková (Praha) 
 
128 VigenerovaNocniMura Začátečník
 Gogo Mikeš (Praha), Týna Najmanová (Praha), Ove Patrašová (Praha), Rumák Petraš (Praha), Zuza Zajarošová (Praha) 
 
129 Absolutni nuly
 Lucie Jilkova (Tempe - Spojené Státy), Petr Kloc (Brno), Tereza Klocová (Brno) 
 
130 dušou blondínky
 Majo Ivanov (Bratislava - Slovensko), Ľubica Ivanová (Bratislava - Slovensko), Elena Mielcová (Ostrava), Jaromir Mielec (Ostrava), Radomír Mielec (Ostrava) 
 
131 Zadek nenakrájíš!
 Mára Basovník (Praha), Eliška Bušáková (Praha), Linda Langerová (Brno), Petr Martišek (Praha), Ondra Svoboda (Brno) 
 
132 Pražáci
 Lucia Bečvarová (Praha), Jiří Burant (Skoro Breda - Nizozemsko), Bc. Bc. Michal Bureš (Praha), Marek Dvořák (Praha), Martin Strupek (Hrnčíře) 
 
133 Komplexní hrošíci
 Eva Janoušková (Brno), Tomáš Kuthan (Brno), Lucia Potočňáková (Brno), Kamil Ševeček (Brno), Gabriela Žeravová (Brno) 
 
134 KOZINKY Začátečník
 Martina Bozděchová (Domažlice), Daniela Kalistová (Domažlice), Lenka Kalistová (Domažlice), Eva Machová (Domažlice), Jana Svobodová (Domažlice) 
 
135 Rezavej sršáň
 Dvojka Cukačka (Brno), Pětka Fofrovačka (Brno), Jednička Hrabačka (Brno), Čtyčka Mazačka (Brno), Trojka Ťahačka (Brno) 
 
136 ROFLCOPTER!
 Dita Lazárková (Praha), Tomáš Masník (Brno), Přemysl Oprchal (Brno), Ondřej Skoupý (Brno), Adam Ťápal (Brno) 
 
137 Jediný knedlíček
 Pavel Bohumel (Brno), Petr Kovács (Brno), Andrea Kýnová (Brno), Jitka Spurná (Brno), Honza Spurný (Brno) 
 
138 stromoradi
 Aleš Drastich (Prostřední Lhota), Pavel Koblása (Prostřední Lhota), Martin Konig (Prostřední Lhota), Václav Liška (Prostřední Lhota) 
 
139 Apriori
 Daniel Gašper (Brno), Jan Klement (Brno), Marcel Skalický (Brno) 
 
140 Paranormal passivity
 Filip Brázdovič (Bratislava - Slovensko), Andrea Cillingová (Bratislava - Slovensko), Filip Červenák (Bratislava - Slovensko), Milan Mikula (Bratislava - Slovensko), Gibon Zmuflónený (Bratislava - Slovensko) 
 
141 Divize nulou
 Jindřich Libovický (Praha), Vendula Michlíková (Praha), Tomáš Musil (Praha), Rudolf Rosa (Praha) 
 
142 Náhodní kolemjdoucí
 Jaroslav Štěrba (Praha) 
 
143 Krásky a zvíře
 Władysław Byrtus (Český Těšín), Marian Kałuża (Brno), Marek Lakota (Český Těšín), Krzysztof Mitura (Český Těšín), Dominik Siderek (Český Těšín) 
 
144 kojeje
 Tomáš Koláček (Brno), Jiří Kremser (Brno), Viola Kremserová (Brno), Ludmila Nepomucká (Brno), Jana Vondrová (Brno) 
 
145 Veselý Hroch
 Michal Anderle (Bratislava - Slovensko), Dušan Kavický (Bratislava - Slovensko), Peter Kováč (Bratislava - Slovensko), Olívia Kunertová (Bratislava - Slovensko) 
 
146 Jak se nám líbí!
 Jindra Ashek (Brno), Lenka Hú (Brno), Johnny Johnny (Brno), Ivča Konári (Brno), Petr Mik (Brno) 
 
147 piKSar
 Hanča Ballaschová (Studénka), Ali Domitra (Studénka), Míša Kramoliš (Studénka), Dali Krupica (Studénka), Verča Krupicová (Studénka) 
 
148 Tým lásky
 Pavel Troubil (Den Bosch - Nizozemsko), Irena Troubilová (Den Bosch - Nizozemsko), Jan Vykopal (Brno), Anna Vykopalová (Brno) 
 
149 Koníci
 Jan Dočekal (Praha), Petr J. (Praha), Bára Palková (Praha), Světla Smrčková (Praha), Martin Š. (Praha) 
 
150 Ospalé sovy Začátečník
 Pavel Kolisko (Brno), Aneta Kolisková (Brno), Hana Kolisková (Brno), Žaneta Kolisková (Brno), Veronika Poláková (Brno) 
 
151 Humulus Lupulus Začátečník
 Pavel Frydrych (Roztoky), Alice Frydrychová (Roztoky), David Lászlo (Roztoky), Jakub Mirovský (Praha), Adéla Nováková (Roztoky) 
 
152 KVÍK!
 Martin Hanžl (Brno), Martina Krasnayová (Brno), Dominika Krejčí (Brno), Henrich Lauko (Brno), Míša Nováková (Brno) 
 
153 SNaN
 Ondra Mička (Praha), Lukáš Ondráček (Praha), Pali Rohár (Praha), Týna Šťastná (Praha), Zuzka Tréglová (Praha) 
 
154 Makak
 Jan Ambrož (Podolí), Pavel Hrazdil (Šlapanice), Jakub Kura (Brno), Jan Valehrach (Podolí) 
 
155 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Otrokovice), Jan Janda (Tlumačov), Tomáš Konečný (Otrokovice), Baron Kuřecí (Vatikán - Itálie) 
 
156 Deset hemisfér
 Viola Ebermannová (Praha), Filip Hůlek (Praha), Jakub Petr (Praha), Nora Prokešová (Praha), Alžběta Volhejnová (Praha) 
 
157 doktori Začátečník
 Michal Abc (Wroclaw - Polsko), Virtualny Hrac (Wroclaw - Polsko), Xose JR (Wroclaw - Polsko), Maroš Marius (Wroclaw - Polsko), Mišel WJ (Wroclaw - Polsko) 
 
158 Zebra řez
 Jan Jelínek (Praha), Natálie Tejkalová (Praha) 
 
159 Koloskříp Začátečník
 Eva Horáková (Brno), Michal Novák (Brno), Martina Nováková (Brno), Radek Šerý (Brno), Michal Šimara (Brno) 
 
160 TrePe tím
 Matúš Horváth (Bratislava - Slovensko), Dušan Lacko (Bratislava - Slovensko), Peter Lacko (Bratislava - Slovensko), Peter Trebatický (Bratislava - Slovensko) 
 
161 @
 Martin Kolařík (Zlín), Mira Kolařík (Zlín), Barbora Kolaříková (Zlín), Dáša Kropáčková (Napajedla), Alžběta Peštuková (Zlín) 
 
162 Krabice ve slevě
 Pavla Bartošová (Praha), Pepa Bolom (Praha), Jirka Cajthaml (Praha), Magda Kynčlová (Praha), Zuzka Vitingerová (Praha) 
 
163 Nic Nás Nenapadlo
 Jiří Fanc (Praha), Pavel Noga (Praha), Petr Pozdník (Praha), Pavel Řezba (Praha), David Vodi4ka (Praha) 
 
164 Kanonický divisor
 Tomáš Berák (Plzeň), Jaroslav Líbal (Horní Cetno), Zuzana Líbalová (Horní Cetno), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Mirkovice) 
 
165 Nanosítka Začátečník
 Michal Krejčí (Praha), Pavla Krejčí (Praha), Jirka Šobr (Olomouc), Kristýna Šobrová (Olomouc) 
 
166 Canmore Cougars
 Eliska Gencurova (Canmore - Kanada), Lily Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Pavelka (Canmore - Kanada), Jan Pospisil (Canmore - Kanada) 
 
167 Kačer team
 Ladislav Crha (Lomnice nad Popelkou), Tereza Kučerová (Lomnice nad Popelkou), Pavel Matějka (Lomnice nad Popelkou), Jana Matějková (Lomnice nad Popelkou), Zdeněk Rajm (Lomnice nad Popelkou) 
 
168 Zoranův harém
 Ondřej Forejt (Brno) 
 
169 Felix Felicis
 Julcza Bayerová (Hlučín), Eva Betlachová (Hlučín), Jan Boček (Hlučín), Bára Fialová (Hlučín), Nikol Karasová (Hlučín) 
 
170 ZMRD bez Radka
 Zuzana Bělinová (Říčany), Josef Fiala (Praha), Daniel Teufel (Rousínov), Monika Teufelová (Rousínov) 
 
171 Velmistři
 Eliška Wellech (Brno), Kateřina Záleská (Brno), Jiří Záleský (Brno) 
 
172 Králíci na banketu
 Anička Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Markéta Ledvinová (Brno), Pavla Srbová (Brno), Pavel Zikmund (Brno) 
 
173 TJ Balvan Praha
 Hynek Bíla (Praha), Filip Křížek (Praha), Jan Mrzena (Praha), Tomáš Pecháček (Praha) 
 
174 Antropoid
 Tomáš Dvořák (Brno), Lenka Hladíková (Brno) 
 
175 Proletíme se mapou
 Ivo Herman (Modřice), Adam Kučera (Modřice), Pavla Kůrková (Modřice), Tomáš Popelka (Modřice), Jan Rokyta (Modřice) 
 
176 para-N-methyl...
 Jiří Linhart (Týniště nad Orlicí), Kateřina Linhartová (Týniště nad Orlicí), Václav Mokrý (Praha), Lucie Slavníková (Praha) 
 
177 MurmaŇi
 Lorem Ipsum (Brno), Pavel Nechvátal (Brno), Vendula Poncová (Brno), Michal Rájecký (Brno) 
 
178 Makromozky
 Michal Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Olomouc), Michal Krupička (Jičín), Jakub Řehan (Brno), Michal Sadílek (Brno) 
 
179 POREG Začátečník
 Petr Chalupa (Brno), Ondřej Malaník (Brno), Eliška Malaníková (Brno), Radek Michna (Brno), Gabriela Tomková (Brno) 
 
180 Dannyho parťáci Začátečník
 Markéta Naušová (Brno), Tomáš Forman (Brno), Anna Mazánková (Brno), Daniel Schramm (Brno) 
 
181 Hemenex
 Jiří Balej (Brno), Barbora Krejčová (Brno) 
 
182 Brouk v hlavě
 Aleš Hladílek (Brno), Eva Hladílková (Brno), Honza Tománek (Brno), Vláďa Tomáš (Brno), Tom Zavadil (Brno) 
 
183 Brouk Pytlík
 Marek Černocký (Brno), Míla Halamíčková (Brno), Andrea Hanušová (Brno), Petr Otoupalík (Brno) 
 
184 amatéři Začátečník
 Vojtěch Domlátil (Praha) 
 
185 Ammatéři Začátečník
 Vojtěch Domlátil (Praha) 
 
186 Bruteforce
 Milan Boháček (Praha), Tomáš Kobrle (Praha), Dáša Krasnayová (Praha), Jiří Sýkora (Praha), Marcel Šebek (Praha) 
 
187 NEPODSTATNÍ
 Richard Blažek (Brno), Jakub Devát (Brno), Drahomír Malota (Brno), Vojtěch Obořil (Brno), Zdeněk Pezlar (Brno) 
 
188 Babřik kačoty
 Kateřina Hobzová (Brno), Tomáš Krejčí (Brno), Robert Medek (Brno), Martina Medková (Brno), Roman Valenta (Brno) 
 
189 Ztráty a nálezy
 Tomáš B. (Praha), Kiki F. (Praha), Lucka F. (Praha), Eva L. (Praha) 
 
190 Deformační extraktor
 Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Vítek Jelínek (Praha), Jan Kynčl (Praha), Pavel Machek (Praha) 
 
191 i-tý volá domů
 Kateřina Apolínová (Paříž - Francie), Ondřej Cífka (Paříž - Francie), Martin Čech (Montréal - Kanada), Adéla Matajová (Montréal - Kanada) 
 
192 Touláci Začátečník
 Jan Bauer (České Budějovice), Daniel Domin (České Budějovice), Michael Kala (České Budějovice), Petr Šlejhar (České Budějovice), Adéla Tupá (České Budějovice) 
 
193 Mimo a riadne
 Anino Belan (Bratislava - Slovensko), Tomi Belan (Zurich - Švýcarsko), Miška Belanová (Bratislava - Slovensko), Basha Kováčová (Zurich - Švýcarsko) 
 
194 Apokalypsa
 Eva Chybová (Brno), Ondřej Kotek (Brno), Jan Obdržálek (Brno), Martina Obdržálková (Brno), Pavel Řehák (Brno) 
 
195 Hrkule
 Vlastimil Bednář (Svitavy), Karel Beneš (Svitavy), Tom Obšívač (Svitavy), Libor Opršál (Svitavy), Vláďa Schindler (Svitavy) 
 
196 Cryptopandy
 Bára Eliášová (Brno), Martin Juřen (Brno), Bára Podhrázská (Brno), Zbyšek Podhrázský (Brno) 
 
197 Koumáci
 Marek Čejda (Brno), Jaroslav Karban (Brno), Eva Karbanová (Brno), Tomáš Kokojan (Brno) 
 
198 Zimní Vánek
 Tonda Hanuš (Praha) 
 
199 Wake of Gods
 Michaela Hanušová (Praha) 
 
200 Hádes Začátečník
 Petr Hanák (Brno), Vojtěch Janků (Brno), Kryštof Kořínek (Brno), Kateřina Malá (Brno), Jan Malý (Brno) 
 
201 Tykadla
 Robert Babilon (Praha), Petr Lichý (Praha), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Praha), Jana Vodičková (Praha) 
 
202 Otzi
 Peťo Boledovič (Bratislava - Slovensko), Majka Boledovičová (Bratislava - Slovensko), Milan Chovanec (Bratislava - Slovensko), Heňa Lenčéšová (Bratislava - Slovensko) 
 
203 Ohromně vtipný název
 Zuzana Čížková (Brno), Jakub Ludwig (Brno), Josef Urban (Brno), Alena Urbanová (Brno), Betty Vybíralová (Brno) 
 
204 Chlupaté kvazimouchy
 Zůza Dočekalová (Praha), Jiří Mantlík (Praha), Jiří Slabý (Praha), Šárka Stejskalová (Praha), Tereza Stejskalová (Praha) 
 
205 ČSFR
 Jan Balý (Praha), Peter Filina (Praha), Zuzana Kordíková (Praha), Vláďa Kunt (Praha), Eva Záleská (Praha) 
 
206 JaLaMaADa
 Da AAAA (Savanna La Mar - Jamajka), Ja AAAAA (Savanna La Mar - Jamajka), La AAAAAAA (Savanna La Mar - Jamajka), A AAAAAAAA (Savanna La Mar - Jamajka), Ma AAAAAAAAA (Savanna La Mar - Jamajka) 
 
207 antiManci
 Monika Balázsová (Brno), Gabriel Cséfalvay (Brno), László Fekete (Brno), Tomáš Sághy (Brno), Gábor Vavreczky (Brno) 
 
208 Žárovky z Modřan
 Michal Moulík (Praha), Jiří Žára (Praha), Eliška Žárová (Praha), Štěpánka Žárová (Praha) 
 
209 Seš-lost
 Tomáš Kotva (Praha), Tomáš Kuča (Praha), Jan Strnad (Praha), Jakub Šindelář (Praha), Ondřej Šmejkal (Praha) 
 
210 Na výletě
 Martin Dörfler (Praha), Jakub Hajič (Praha), Pavel Taufer (Praha), Klára Vytisková (Praha), Zuzka Vytisková (Praha) 
 
211 Chleba-sýr-chleba
 Filip Bialas (Praha), Veronika Hladíková (Praha), Martina Petráková (Praha), Hedvika Ranošová (Praha), Radovan Švarc (Praha) 
 
212 Pralinky zvlášť
 Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové) 
 
213 dig
 Petr Bělohlávek (Praha), Vojtěch Černý (Praha), Marie Dovrtělová (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha) 
 
214 Ušatým
 Jakub Elstner (Praha), Petr Glas (Praha), Jiří Sláma (Praha), Ester Slámová (Praha) 
 
215 Salám na ledě
 Lukáš Solil (Praha), Dominika Solilová (Praha), Jaroslav Totušek (Praha), Maruška Turčičová (Praha), Ondřej Volf (Praha) 
 
216 Tři zuby
 Martin Sisi (Heidelbeg - Německo), Beata Tutu (Heidelbeg - Německo), Jakub Zaza (Praha) 
 
217 Zaplyšeno
 Pavlík Chvátil (Brno), Vlaada Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Hanička Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno) 
 
218 Obývák Začátečník
 Markéta Balcarová (Praha), Jiřina Manková (Praha), Filip Pelant (Praha), Tereza Průšová (Praha), Jonáš Šerých (Praha) 
 
219 Pufíci
 Jiří Grossmann (Brno), Tomáš Novotný (Brno), Pavel Šabatka (Brno) 
 
220 Ložnice Začátečník
 Vojta Fišer (Praha), Terezie Korcová (Praha), Stanislav Novák (Praha), Markéta Pelantová (Praha), Anna Šerých (Praha) 
 
221 Untertým
 Miroslav Dušil (Boskovice), Anna Dušilová (Boskovice), František Krejčíř (Boskovice), Kamila Kubíková (Boskovice), Hana Málková (Boskovice) 
 
222 ITcrowd Začátečník
 Ivo Kostelecký (Brno), Lukáš Oliva (Brno) 
 
223 Tornáda
 Radek Brokl (Jičín), Bětka Pospíšilová (Jičín), Radka Pospíšilová (Jičín), Vlasta Pospíšilová (Jičín), Žofka Pospíšilová (Jičín) 
 
224 Eche Olowan
 Marta Kučerová (Brno), Martin Vik (Brno), Jiří Zbořil (Brno), Lukáš Zbořil (Brno), Petra Zbořiová (Brno) 
 
225 9x9 Začátečník
 Jakub Hrazdira (Zlín) 
 
226 Čtenářský kroužek
 Ctirad Macháček (Brno), Iveta Macháčková (Brno), Jan Máchal (Brno), Alena Máchalová (Brno) 
 
227 Atomová kobliha
 Jan Heller (Plzeň), Ondřej Komora (Plzeň), Vojtěch Nováček (Plzeň), Šimon Pekár (Plzeň), Petra Plachá (Plzeň) 
 
228 Pilníci
 Jitka Baslová (Plzeň), Petr Odvárka (Plzeň), Pavla Ronovská (Plzeň), Martina Řezníčková (Plzeň) 
 
229 JEDI
 Radim Křivánek (Brno), Monika Křivánková (Brno), Eva Mráková (Brno), Zuzana Šabatová (Brno) 
 
230 Prázdné kedlubny Začátečník
 Jiří Ferus (Boskovice), Jan Pospiech (Boskovice), Kateřina Pospiechová (Boskovice), Jana Ryšavá (Boskovice), Aleš Ryšavý (Boskovice) 
 
231 ŽaHrabáči
 Klárka Žabka (Liberec), Míša Žabka (Praha), Ráďa Žabka (Liberec), Víťa Žabka (Praha), Vráťa Žabka (Liberec) 
 
232 4 bez másla a 1 s
 Tereza Polanská (Brno), David Slavíček (Brno), Tereza Smutná (Brno), Kristýna Vaštová (Brno) 
 
233 Lamy Začátečník
 Andrej Madunický (Trnava - Slovensko), Darina Peterková (Trnava - Slovensko), Lenka Stahlová (Trnava - Slovensko) 
 
234 Unaveni sluncem
 Zuzka Cvačková (Únětice), Jára Ježek (Únětice), Hana Landová (Únětice), Martin Mašata (Únětice) 
 
235 PrepáčteMySmeHlúpi
 Miško Antonič (Bratislava - Slovensko), Zuzka Burjanová (Bratislava - Slovensko), Martinka Hojčková (Bratislava - Slovensko), Matej Juračka (Bratislava - Slovensko), Lukáš Paštéka (Bratislava - Slovensko) 
 
236 Štyria Začátečník
 Vladimír Filip (Žilina - Slovensko), Juraj Grečnár (Žilina - Slovensko), Simona Šandorová (Žilina - Slovensko), Maroš Valach (Žilina - Slovensko) 
 
237 3. patro bez výtahu
 Anička Doležalová (Praha), David Hruška (Praha), Dominika Krásenská (Praha), Kuba Krásenský (Praha), Kačka Nová (Praha) 
 
238 IQ kúpací poník Začátečník
 Janči Jalčovík (Pezinok - Slovensko), Erika Kolátor (Pezinok - Slovensko), Janka Orsaghová (Pezinok - Slovensko), Veronika Vachová (Pezinok - Slovensko) 
 
239 Mekyho zbierka Začátečník
 Ivana Jakšová (Bratislava - Slovensko), Lucka K. (Bratislava - Slovensko), Peter K. (Bratislava - Slovensko), Roman T. (Bratislava - Slovensko) 
 
240 Stěrači
 Radim Burda (Brno), Ondřej Hanžl (Brno), Jan Pavliš (Brno) 
 
241 Squeak!
 Markéta Hladká (Praha), Marek Hladký (Praha), Eduard Horák (Praha), Libor Krizka (Praha), Klára Madejová (Praha) 
 
242 Transatlantici
 Jardac Hancl (Praha), Milous Holik (Praha), Myreg Klimos (Seattle - Spojené Státy), Luca Klimosova (Seattle - Spojené Státy), Dada Roreitnerova (Praha) 
 
243 Q.E.D. Začátečník
 Matej Hanus (Košice - Slovensko), Michal Masrna (Košice - Slovensko), Ján Richnavský (Košice - Slovensko), Róbert Sabovčík (Košice - Slovensko), Matej Tarča (Košice - Slovensko) 
 
244 Šrédingerova kočka
 Jirka Mikulenka (Praha), Julie Partyková (Praha), Honza Valečka (Marseille - Francie), Katka Valečková (Praha) 
 
246 Mozkulatura
 Soňa Brejchová (Židlochovice), Martin Bulín (Brno), Radim Kapavík (Židlochovice), Lukáš Malík (Viničné Šumice), Helena Malíková (Viničné Šumice) 
 
247 Náhodní Tuleni
 Helena Krejčí (Praha), Matouš Menčík (Praha), Jakub Pelc (Uherský Brod), David Roubín (Kadaň), Veronika Roubínová (Kadaň) 
 
248 Fast & Curious
 Klára Daňková (Praha), Lukáš Janošík (Praha), Jirka Michalec (Praha), Jirka Šilhán (Praha), Michaela Švecová (Praha) 
 
249 nechci-uvést
 Anna Marešová (Praha), Jan Matějek (Praha), Andrea Patáková (Praha), Fronéma Virglerová (Praha), Petr Zika (Praha) 
 
250 Máme klid
 Inko Gnito (Brno) 
 
251 Úπm
 Vlastimil Blažek (Brno), David Dobrovolný (Brno), Vendula Němcová (Brno), Anna Řechtáčková (Brno), Matouš Trnka (Brno) 
 
252 Vladcovia strachu
 Peter Beno (Zalesie - Slovensko), Michal Brestovansky (Zalesie - Slovensko), Petr Kadanka (Zalesie - Slovensko), Michal Kypta (Zalesie - Slovensko), Michal Visnovec (Zalesie - Slovensko) 
 
253 twitch.tv/babkis
 Tomáš Babka (Amsterdam - Nizozemsko), Ondřej Halouzka (Edinburgh - Spojené Království), Jan Kuželík (Praha), Hieu Thanh Nguyen (Glasgow - Spojené Království), Vojtěch Volhejn (Praha) 
 
254 Zlomili jsme klíč
 Honza Bensch (Vsetín), Tomáš Denk (Vsetín), Štěpán Mach (Praha), Michaela Nová (Praha), Jonathan Verner (Praha) 
 
255 Hakuna Matata
 Andrej Borsuk (Bratislava - Slovensko), Juraj Feilhauer (Bratislava - Slovensko), Beata Feilhauerova (Bratislava - Slovensko), Michal Hojcka (Bratislava - Slovensko), Lucka Hojckova (Bratislava - Slovensko) 
 
256 Piliny všude okolo
 Hana Burešová (Kladno), Markéta Hugová (Kladno ), Veronika Mandlíková (Kladno), Darina Urbanová (Kladno) 
 
257 Discovery Začátečník
 Dan Chak. (Praha), Jana Chak. (Praha), Jana Molík (Brno), Martin Samuel (Praha) 
 
258 Paranoidontóza
 Vlastimil Dort (Praha), Michal Hruška (Praha), Karel Král (Praha), Filip Matzner (Praha), Veronika Slívová (Praha) 
 
259 Nevíš
 Martin Frodl (Curych - Švýcarsko), Jiří Galuška (Praha), Pavel Ondračka (Cáchy - Německo), Václav Ondračka (Brno) 
 
260 LastSecond
 Martin H. (Praha), Vlastimil J. (Praha), Daniel R. (Praha) 
 
261 Čumáci
 Anna Atanasčeva (Brno), Matouš Král (Brno), Tomáš Král (Brno), Evelína Polanská (Brno), Hana Schneiderová (Brno) 
 
262 Error 404
 Alena Malá (Brusel - Belgie), Jan Štefek (Brusel - Belgie), Michala Štefková (Brusel - Belgie) 
 
263 Vepřová kachna
 Vojtěch Grec (Praha), Stanislav Kubeš (Praha), Kamil Ondrák (Praha) 
 
264 Volezlý tlamy
 Pavel Augustinský (Praha), Petr Kucka (Valašské Klobouky), Adriana Lelovská (Praha), Vojtěch Pivnička (Praha) 
 
265 REDWOOL
 Tomáš Kupsa (Tábor), David Macháček (Vrchlabí), Klárka Šantrůčková (Praha), Láďa Walla (Jistebnice), Ivka Wallová (Jistebnice) 
 
266 Mužíci
 Ondřej Mužík (Brno), Petr Mužík (Brno), Magda Mužíková (Brno), Radka Mužíková (Brno) 
 
267 404 Not found
 Vladimír Brummer (Brno), Matúš Kotry (Brno), Jiřina Kotryová (Brno) 
 
268 Pošuci
 Michal Schwarz (Brno), Jiří Sláma (Brno) 
 
269 Tykve
 Drahoslav Bílek (Brno), Milan Fousek (Brno), Alice Fousková (Brno) 
 
270 freefri
 Katarína Bachratá (Žilina - Slovensko), Hynek Bachratý (Žilina - Slovensko), Veronika Hucíková (Žilina - Slovensko), Iveta Jančigová (Žilina - Slovensko), Peter Tarábek (Žilina - Slovensko) 
 
271 Cerebrum
 Petr Base (Praha), Nika Gloserová (Praha), Zuzka Halamíčková (Praha), Lukáš Chvíla (Praha), Michal Novotný (Praha) 
 
272 RNGsus Začátečník
 Evžen Kališ (Úplava) 
 
273 scientISTs
 Mišo Hledík (Vídeň - Rakousko), Hanka Semerádová (Vídeň - Rakousko), Pepa Tkadlec (Klosterneuburg - Rakousko), Viktor Toman (Vídeň - Rakousko), Martin Töpfer (Klosterneuburg - Rakousko) 
 
274 Filantropický bagr
 David Bernhauer (Praha), Michal Petrouš (Praha), Marek Rost (Praha), Tereza Sklenářová (Praha), Jakub Zamouřil (Praha) 
 
275 Los científicos
 Martin Kachlík (Brno), Marcela Králová (Brno), Lenka Novotná (Brno), Eva Slabáková (Brno) 
 
276 Anonymní větřík
 Pavel J. (Praha), Radim K. (Hostivice), Veronika L. (Dobřichovice), Roman M. (Seattle - Spojené Státy) 
 
277 Branboráčci
 Tomáš Daněk (Brno), Radek Jančík (Brno), Štěpán Juránek (Brno), Vojtěch Juránek (Brno), Václav Kolář (Brno) 
 
278 šachtalmo
 Ales Dujicek (Brno) 
 
279 MEGASRNA Začátečník
 Marek Buček (Brno), Jana Kilianova (Brno), Ondřej Sýkora (Brno), Anna Špotová (Brno) 
 
280 Želvonohý Jr Začátečník
 Adam Koska (Praha), Bára Savková (Praha), Ondra Skalička (Praha), Jan Zámyslický (Praha) 
 
281 Potkali se u Komína
 Lukáš Holík (Praha), Michal Rosenstein (Praha), Linda Vlčková (Praha) 
 
282 Pomfrýti
 Magda Císařová (Praha), Linda Horčičková (Praha), Jana Kyclová (Praha), Lenka Sovová (Praha), Tomáš Strnad (Praha) 
 
283 1Ev1Lu*Zu? Ka#D+Terk Začátečník
 Terka Pokorná (Vyškov), Zuzka Ráčková (Brno), Kája Vermouzková (Brno), Eva Zavřelová (Brno) 
 
284 RSW Začátečník
 Jan Janoch (Praha), Aleš Kalenský (Rudník), Tomáš Krampera (Vrchlabí), Valentina Michlová (Vrchlabí), Hana Vrňatová (Praha) 
 
285 Korplus
 Jan Koriťák (Omice), Eva Koriťáková (Omice), Lenka Kutová (Omice), Míra Londýn (Omice), Jan Pokorný (Omice) 
 
286 Dvojkaři Začátečník
 Viktor Grim (Brno), Václav Janáček (Brno), Honza Kodýtek (Brno), Ondra Kubíček (Brno) 
 
287 Na hlave máš patkaň
 Timea Jakubócyová (Podlužany - Slovensko), Róberta Juríková (Kanianka - Slovensko), Jozef Rajník (Trenčín), Martin Vodička (Leipzig - Německo) 
 
288 Superhrušky
 Janka Baranová (Košice - Slovensko), Matúš Hlaváčik (Košice - Slovensko), Kristín Mišlanová (Košice - Slovensko), Daniel Onduš (Košice - Slovensko) 
 
289 radical cram school Začátečník
 Darina Bečvářová (Praha), Veronika Frantová (Praha), Dušan Pokorný (Praha), Ondřej Špaček (Praha) 
 
290 Neterén suterén
 Ondřej Krčma (Brno), Jan Kvapil (Brno), Vladimír Sedláček (Brno), Anh Minh Tran (Brno), Martin Zahradníček (Brno) 
 
291 Stiernackenkommando Začátečník
 Adam H. (Praha), Jakub H. (Praha), Lucia M. (Praha), Eliška O. (Praha), Ľubomír O. (Praha) 
 
292 Krásný ztráty
 Dominika Dufková (Brno), Tereza Kamenská (Brno), Tomáš Látal (Brno), Michal Schorm (Brno), Jiří Vaďura (Brno) 
 
293 Škopíci  Začátečník
 Zatim Nejisty (Praha), Pavel Škop (Praha), Václava Škopová (Praha), Hanka Škopová (Praha) 
 
294 Zlá koťata
 Lenka Braňková (Praha), Jiří Javůrek (Praha), Štěpán Martínek (Jablonec nad Nisou), Jakub Mikeš (Praha), Jan Vojíř (Praha) 
 
295 Bojoví Sobi
 Jan Mikel (Praha), Kateřina Szostoková (Praha), Zdeněk Štefan (Praha), David Vodrážka (Praha) 
 
296 CI5 HK
 William BODIE (Hradec Králové), George COWLEY (Černilov), JAMES DEMPSEY (Hradec Králové), Raymond DOYLE (Hradec Králové), Harriet MAKEPEACE (Hradec Králové) 
 
297 Sloniky
 Comp ... (Bratislava - Slovensko), Evika ... (Bratislava - Slovensko), Poppy ... (Bratislava - Slovensko), Slonik ... (Bratislava - Slovensko), TeaBee ... (Bratislava - Slovensko) 
 
298 Letní Me2di
 Ondřej Folvarčný (Brno), Věrka Šmerdová (Brno ), Miroslav Žůrek (Brno ), Věrka Žůrková (Brno ) 
 
299 Kapustüčkü
 Viktor Charypar (Londýn - Spojené Království), Saša Jevsejenko (Brusel - Belgie), Matěj Korvas (Cáchy - Německo), Kristýna Tomšů (Brusel - Belgie) 
 
300 Laserová Prasátka
 Zuzana Gruberová (Praha), Haštal Hapka (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha) 
 
301 Šneci v kleci Začátečník
 Miloš Machat (Brno), Luděk Pokluda (Brno), Michaela Pokludová (Brno) 
 
302 Strašnice jedou!
 Jana Lhotská (Praha), Petr Lhotský (Praha), Pavel Míka (Praha), Šárka Míková (Praha) 
 
303 Ovesná kaše
 Hana Doležalová (Praha), Jana Levá (Praha), Lucie Nekolná (Praha), Petra Nekolná (Hořovice), Mirka Šimonovská (Praha) 
 
304 Temné opičky
 Jan Gara (Praha), Michal Jelínek (Praha), Lukáš Maruniak (Praha) 
 
305 Kocouří procházka
 Zdeněk Černík (Brno), Jiří Hruška (Brno), Zdeňka Hrušková (Brno), Michal Král (Brno), Olga Králová (Brno) 
 
306 Žirafičí krabice
 Tereza Frantová (Brno), Filip Hašek (Praha), Radka Kolářová (Praha), Václav Koldus (Brno) 
 
307 Akce grupy
 Pavel Francírek (Brno), Tomáš Hebelka (Brno), Radka Penčevová (Brno), Bedřich Said (Brno), Roman Štěpánek (Brno) 
 
308 Jemen!
 Eliška Jégrová (Brno), Kateřina Jégrová (Brno), Aleš Procházka (Brno), Petr Viktorin (Brno) 
 
309 Eskymáci
 Jan Čejka (Brno), Tomáš Effenberger (Brno), Jan Papoušek (Brno), Tereza Papoušková (Brno) 
 
310 ČučoriediePreriedené
 Janka K. (Bohunice - Slovensko), Michal T. (Bohunice - Slovensko) 
 
311 Mozky z prošlotin
 Michal Moudrý (Brno), Lenka Suchá (Brno), Kačka Tomalová (Brno) 
 
312 YM(A)GINE Začátečník
 Tomas Honner (Plzeň), Hana Hornikova (Plzeň), Vaclav Reithmaier (Plzeň) 
 
313 Prohnaní divočáci
 Jiří Král (Praha), Lukáš Malina (Praha), Hana Urbanová (Praha), Tomáš Vaňát (Praha), Honza xy (Praha) 
 
314 Eeek!
 Džaro Petrucha (Zürich - Švýcarsko), Kamila Součková (Zürich - Švýcarsko), Šandyna Šandalová (Zürich - Švýcarsko) 
 
315 Záporné epsilon
 Alice P. (Praha), Petr P. (Praha) 
 
316 Bezpečnost především
 Stanislav Böhm (Ostrava), Tomáš Gavenčiak (Ostrava), Tomáš Luber (Ostrava), Jana Standova (Ostrava) 
 
317 Akurát načas Začátečník
 Erik Janes (Bratislava - Slovensko), Katush Kubaliaková (Bratislava - Slovensko), Dominik Lukáč (Bratislava - Slovensko), Laco Pápay (Zurich - Švýcarsko), Viktor Seč (Bratislava - Slovensko) 
 
318 Dujour a spol.
 Katka Bohmova (Zurich - Švýcarsko), Lucia Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Magnus Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Petr Xof Skovron (Zurich - Švýcarsko), Tatiana Tothova (Zurich - Švýcarsko) 
 
319 Pozdě, ale přece Začátečník
 Lukáš Mikulů (Praha), Radovan Saiss (Brno), Jiří Ševčík (Brno), Anna Ševčíková (Brno), Soňa Švejcarová (Brno) 
 
320 Včíl skačem
 Dominika C (Praha), Péťa G (Praha), Jirka V (Praha), Terez V (Praha), Václav V (Praha) 
 
321 Unylý integrál
 Zuzana Hrdá (Brno), Robin Hruška (Uppsala - Švédsko), Dušan Merta (Praha), Eva Volenová (Praha), Karolína Vyskočilová (Praha) 
 
322 Pozdvižení
 Ema Krejčová (Praha), Hanka Matoušová (Praha), Hanka Niederbrucker (Friedrichshafen - Německo), Jitka Štrausová (Praha) 
 
323 Bublinky Začátečník
 Tomáš Dymáček (Babice u Rosic), Helena Dymáčková (Babice u Rosic), Petra Kučavíková (Babice u Rosic), Tomáš Matuška (Babice u Rosice), Markéta Pavlů (Babice u Rosic) 
 
324 Borci v uvozovkách
 Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Brno), Richard Musil (Praha), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno) 
 
325 Emčáci Začátečník
 Jitka Knížková (Strakonice), Klára Myslivcová (Radošovice), Kryštof Piorecký (Novosedly), Michal Reiser (Řepice), Jan Valeš (Strakonice) 
 
326 Ďábelské tousty
 Hana Barnatová (Praha), Klárka Barnatová (Praha), Magda Barnatová (Praha), Vendy Lipová (Praha), Aleš Lipový (Praha) 
 
327 Kundratka
 Jech Petr (Praha) 
 
329 SAJ Praga
 Robert Josiek (Praha), Jakub Kadlubiec (Praha), Mariola Kadlubiec (Praha), Zenon Kuder (Praha) 
 
330 Čenichavé světlušky
 Miloš Hu (Brno), Charlie La (Brno), Jana Mi (Brno), Ivan No (Vsetín) 
 
331 Albert Strallone
 Ivo Cicvárek (Brno), Lucie Cicvárková (Brno), Pavel Čadek (Brno), Jan Kořínek (Brno), Radomír Svoboda (Brno) 
 
332 VRAK
 Lenka Bačinská (Brno), Veronika Fabíková (Brno), Petr Háněl (Brno), Michael Rádl (Brno) 
 
333 Smečka Začátečník
 Sabina Divišová (Brno), Veronika Fedorová (Brno), Anna Pokorná (Brno), Barbora Prchalová (Brno), Jana Řezníčková (Brno) 
 
334 Jardubičáci Začátečník
 Lenka Česlová (Pardubice), Petr Durák (Pyšely - Zaječice), Mirka Duráková (Pyšely - Zaječice), Jan Chalupa (Jičín), Mirka Chalupová (Jičín) 
 
335 Klokani jsou doma
 Martin Kuča (Praha), Hana Kučová (Praha), Petra Kučová (Praha), Jiří Matějček (Praha) 
 
336 DD
 Jiří Eitler (Drážďany - Německo), Pavel Krčál (Drážďany - Německo), Jan Petr (Drážďany - Německo), Markéta Petrová (Drážďany - Německo), Anne Wuttke (Drážďany - Německo) 
 
337 Druhá šance
 Vlastimil Fabikovič (Břeclav), Miroslav Kafoněk (Brno), Tomáš Kukosa (Brno), Kateřina Střelská (Praha) 
 
338 Zakysaná smetana
 Míša Maršálková (Praha), Kája Pazourek (České Budějovice) 
 
339 Gabioni
 Petra Koudelová (Praha), Lucie Rádlová (Praha), Michal Široký (Praha), Ondra Vicenik (Zlín), Dan Voják (Praha) 
 
340 Želvonohý Sr.
 Petr Černocký (Praha), Marek Nekvasil (Praha), Zdeňka Podhůrská (Praha), David Podhůrský (Praha) 
 
341 3 s kouskem fosforu
 Jirka S. (Praha), Martina S. (Praha), Vojta S. (Praha), Honza V. (Praha), Michal Z. (Praha) 
 
342 ohm
 Iva Hlinková (Říčany), Petr Hučík (Praha), Hanka Hučíková (Praha), František Kopřiva (Říčany) 
 
343 Maruskoidi
 Hanka Hradská (Praha), Pavel Hradský (Praha), Maru Židův (Praha), Michael Židův (Praha) 
 
344 Flambers
 Jakub Hájek (Praha), Petra Hrubcová (Praha), Jakub Zeman (Praha) 
 
345 Sisters and Jan Začátečník
 Eva Kubáčová (Olomouc), Romana Kubáčová (Olomouc), Zuzana Kubáčová (Olomouc), Jan Matoušek (Olomouc) 
 
346 Nezapomeň spláchnout
 Michal Č. (Brno), Anna F. (Brno), Eliška F. (Brno), Michaela F. (Brno), Tomáš F. (Brno) 
 
347 CarrotFieldsForever
 Petr Cvachovec (Praha), Ondřej Sliwka (Praha) 
 
348 Kadidla
 Václav Zeman (Praha), Kateřina Zemanová (Praha) 
 
349 Proudoví krtci
 Pavel G. (Brno), Honza M. (Brno), Vítek S. (Brno), Lenka Z. (Brno), Martin Z. (Brno) 
 
350 Daleká cesta
 Jan Bouchal (Vitín), Anna Mácová (Vitín), Philip Prentis (Vitín), Zuzana Prentis (Vitín) 
 
351 Selátka
 Ondřej Forejtník (Brno), Gustav Galík (Brno), Jan Horák (Brno), Martin Kytlica (Brno), Alena Švaříčková (Brno) 
 
352 roura-rezava
 Dan Bárta (Brno), Daniela Bártová (Brno), Petr Hruška (Brno), Petr Munster (Brno), Viktor Nohál (Brno) 
 
353 Vesmirna pechota
 Tomáš Bíla (Nový Vesec), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Míša Modálková (Stará Lysá), Soňa Soňa (Stará Lysá) 
 
354 Dokonalost Netreba
 Zdenek Behan (Praha), Tomáš Pazderka (Praha), Nada Rosova (Praha) 
 
355 Ticha Voda
 Antonín Košulič (Kuřim), Milan Ling (Břeclav), Marek Scholaster (Brno) 
 
356 Housenky Začátečník
 Filip Vadlejch (Brno), Elen Vadlejchová (Brno), Kristýna Žáčková (Brno) 
 
357 Žlutý rozměr
 Václav Bittner (Praha), Prase Havel (Praha), Ratibor Libal (Praha), Michal Ševčenko (Praha) 
 
358 Pytel mouky
 David Čech (Brno), Marika Dumková (Brno), Tomáš Kříž (Brno), Jana Křížová (Brno), Martin Zoufal (Brno) 
 
359 SOS Brigada
 Jitka Novotná (Praha), Ondřej Profant (Praha) 
 
360 GG Easy
 Jan Klestinec (Bratislava - Slovensko), Michal Paulov (Bratislava - Slovensko), Lubos Sliva (Bratislava - Slovensko), Ivan Straciak (Bratislava - Slovensko), Martin Vojtko (Bratislava - Slovensko) 
 
361 Lososi na sněhu
 Jan Kadlec (Brno), Lucka Palíková (Brno), Martin Tesař (Brno), Jiří Zajíc (Brno) 
 
362 Priskoro na nárek
 Hanka B. (Bratislava - Slovensko), Peter G. (Bratislava - Slovensko), Mirka K. (Bratislava - Slovensko), Miki M. (Bratislava - Slovensko), Janka Sz. (Bratislava - Slovensko) 
 
363 Nepijem čurifrndu
 Patricie Knopová (Praha), Matyáš Kříšťan (Praha), Šimon Lomič (Praha), Peter Mitura (Praha), Pavel Průcha (Praha) 
 
364 Arawn
 Štěpán Hrtoň (Brno), Jan Martinek (Brno), Lenka Martinková (Brno), Filip Münz (Brno), Jiří Polcar (Brno) 
 
365 Kinder grinder
 Luděk Blažek (Brno), Markéta Blažková (Brno), Jana Veselá (Brno) 
 
366 Marmoti
 Honza K. (Mnichov - Německo), Zuzka K. (Mnichov - Německo) 
 
367 The Big Bang Gang Začátečník
 Dominika Buresova (Praha), Jakub Češka (Praha) 
 
368 Zabedněnci
 Jana Fischerová (Praha), Martin Fried (Praha), Tonda Fried (Praha), Marie Friedová (Praha), Tomáš Jeziorský (Praha) 
 
369 Rypáci Začátečník
 Jiří Ptáček (Brno), Vlaďka Suchá (Brno), Marek Šmoldas (Brno), Bronislav Štefaňák (Brno), Jan Tauwinkl (Brno) 
 
370 Sakumprásk
 Martin Laga (Napajedla), Ondřej Laga (Napajedla), Monika Lagová (Napajedla), František Nepor (Napajedla), Radek Vitovják (Napajedla) 
 
371 UV Katastrofa
 Jakub Kořenek (Praha), Standa Skoupý (Praha), Vojta Šmíd (Praha), Tereza Štefková (Praha), Patrik Urban (Praha) 
 
372 LastMinute
 Kristýna Jehličková (Praha), Antonín Klič (Praha), Jan Kupka (Praha), Anna Martínková (Praha) 
 
373 Luděk je vzor
 Matin Horáček (Brno), Ivana Krumlová (Brno), Petr Zelina (Brno) 
 
374 Ano, vlastně ano
 Nela Králová (Brno), Pavel Šimeček (Brno), Petr Šimeček (Brno), Svatava Šimečková (Brno) 
 
375 Náhradní díly
 Monika Foltánová (Brno), Petr Medek (Brno), Michal Pavera (Brno) 
 
376 a spol.
 Ota Procházka (Praha), Markéta Procházková (Praha) 
 
377 Sybar
 Tom Přibyl (Obora), Míša Rýznarová (Brno), Ondra Svák (Přerov) 
 
378 Hrochokoti
 Jana Ryšková (Praha), Martin Strakoš (Praha) 
 
379 (Ne)JenJenda
 Peter Jerge (Prešov - Slovensko), Jan Strejček (Brno), Pavel Strejček (Brno), Adriana Strejčková (Brno), Zorka Strejčková (Brno) 
 
380 Jak chceš
 Vendy Szlauerová (Praha), Ondra Šťastný (Praha) 
 
381 Koleno
  
 

Celkem týmů: 379 (51 začátečníků)        Celkem lidí: 1618       Průměrný věk: 31 let        Průměrný příspěvek: 611 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Praha   575       Vlajka Česko Česko1425
Vlajka Česko Brno   552       Vlajka Slovensko Slovensko118
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    72       Vlajka Švýcarsko Švýcarsko17
Vlajka Česko Plzeň   18       Vlajka Německo Německo13
Vlajka Česko Hradec Králové   14       Vlajka Kanada Kanada7
Vlajka Česko Ostrava   13       Vlajka Rakousko Rakousko5
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    13       Vlajka Belgie Belgie5
Vlajka Česko Kuřim   12       Vlajka Jamajka Jamajka5
Vlajka Česko Olomouc   11       Vlajka Polsko Polsko5
Vlajka Česko Boskovice   10       Vlajka Nizozemsko Nizozemsko4
Vlajka Česko Zlín   10       Vlajka Spojené státy Spojené státy4
Vlajka Slovensko Košice (Slovensko)    9       Vlajka Francie Francie3
Vlajka Česko Jičín   8       Vlajka Spojené království Spojené království3
Vlajka Švýcarsko Zurich (Švýcarsko)    8       Vlajka Itálie Itálie1
Vlajka Česko České Budějovice   6       Vlajka Lucembursko Lucembursko1
Vlajka Česko Napajedla   6       Vlajka Španělsko Španělsko1
Vlajka Česko Šlapanice   6       Vlajka Švédsko Švédsko1
Vlajka Slovensko Bernolákovo (Slovensko)    5        
Vlajka Belgie Brusel (Belgie)    5        
Vlajka Kanada Canmore (Kanada)    5        
Vlajka Česko Domažlice   5        
Vlajka Německo Drážďany (Německo)    5        
Vlajka Česko Hlučín   5        
Vlajka Česko Horní Kamenice   5        
Vlajka Česko Chřibská   5        
Vlajka Česko Lomnice nad Popelkou   5        
Vlajka Česko Modřice   5        
Vlajka Česko Omice   5        
Vlajka Česko Pardubice   5        
Vlajka Švýcarsko Pfäffikon SZ (Švýcarsko)    5        
Vlajka Jamajka Savanna La Mar (Jamajka)    5        
Vlajka Česko Studénka   5        
Vlajka Česko Svitavy   5        
Vlajka Česko Vyškov   5        
Vlajka Polsko Wroclaw (Polsko)    5        
Vlajka Slovensko Zalesie (Slovensko)    5        
Vlajka Česko Babice u Rosic   4        
Vlajka Česko Český Těšín   4        
Vlajka Česko Kladno    4        
Vlajka Česko Nové Město nad Met.   4        
Vlajka Slovensko Pezinok (Slovensko)    4        
Vlajka Česko Prostřední Lhota   4        
Vlajka Česko Roztoky   4        
Vlajka Česko Stará Lysá   4        
Vlajka Česko Únětice   4        
Vlajka Česko Vitín   4        
Vlajka Česko Čerčany   3        
Vlajka Česko Liberec   3        
Vlajka Česko Říčany   3        
Vlajka Spojené státy Seattle (Spojené Státy)    3        
Vlajka Slovensko Trnava (Slovensko)    3        
Vlajka Rakousko Vídeň (Rakousko)    3        
Vlajka Česko Vrchlabí   3        
Vlajka Česko Vsetín   3        
Vlajka Švýcarsko Zürich (Švýcarsko)    3        
Vlajka Česko Benátky nad Jizerou   2        
Vlajka Slovensko Bohunice (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Břeclav   2        
Vlajka Německo Cáchy (Německo)    2        
Vlajka Nizozemsko Den Bosch (Nizozemsko)    2        
Vlajka Česko Doksy - Žďár   2        
Vlajka Německo Heidelbeg (Německo)    2        
Vlajka Česko Horní Bečva   2        
Vlajka Česko Horní Cetno   2        
Vlajka Česko Jistebnice   2        
Vlajka Česko Kadaň   2        
Vlajka Rakousko Klosterneuburg (Rakousko)    2        
Vlajka Česko Mirkovice   2        
Vlajka Německo Mnichov (Německo)    2        
Vlajka Kanada Montréal (Kanada)    2        
Vlajka Česko Náchod   2        
Vlajka Česko Otrokovice   2        
Vlajka Francie Paříž (Francie)    2        
Vlajka Česko Písek   2        
Vlajka Česko Podolí   2        
Vlajka Slovensko Povrazník (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Pyšely - Zaječice   2        
Vlajka Česko Rousínov   2        
Vlajka Česko Staré Křečany   2        
Vlajka Česko Strakonice   2        
Vlajka Česko Tišnov   2        
Vlajka Česko Třebíč   2        
Vlajka Česko Týniště nad Orlicí   2        
Vlajka Česko Viničné Šumice   2        
Vlajka Česko Židlochovice   2        
Vlajka Česko Adamov   1        
Vlajka Nizozemsko Amsterdam (Nizozemsko)    1        
Vlajka Česko Babice u Rosice   1        
Vlajka Česko Benešov   1        
Vlajka Česko Bradlec   1        
Vlajka Švýcarsko Curych (Švýcarsko)    1        
Vlajka Česko Černilov   1        
Vlajka Česko Česká Rybná   1        
Vlajka Česko Dobřichovice   1        
Vlajka Spojené království Edinburgh (Spojené Království)    1        
Vlajka Německo Friedrichshafen (Německo)    1        
Vlajka Spojené království Glasgow (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Havířov   1        
Vlajka Česko Hořovice   1        
Vlajka Česko Hostivice   1        
Vlajka Česko Hrnčíře   1        
Vlajka Česko Jablonec nad Nisou   1        
Vlajka Slovensko Kanianka (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Kelč   1        
Vlajka Německo Leipzig (Německo)    1        
Vlajka Spojené království Londýn (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Los Angeles   1        
Vlajka Lucembursko Lucemburk (Lucembursko)    1        
Vlajka Česko Luhačovice   1        
Vlajka Francie Marseille (Francie)    1        
Vlajka Česko Moravský Krumlov   1        
Vlajka Česko Novosedly   1        
Vlajka Česko Nový Vesec   1        
Vlajka Česko Obora   1        
Vlajka Slovensko Podlužany (Slovensko)    1        
Vlajka Slovensko Prešov (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Prostějov   1        
Vlajka Česko Přerov   1        
Vlajka Česko Radošovice   1        
Vlajka Česko Rudník   1        
Vlajka Česko Řepice   1        
Vlajka Nizozemsko Skoro Breda (Nizozemsko)    1        
Vlajka Česko Stěžery   1        
Vlajka Česko Suchdol   1        
Vlajka Česko Tábor   1        
Vlajka Spojené státy Tempe (Spojené Státy)    1        
Vlajka Španělsko Tenerife (Španělsko)    1        
Vlajka Česko Tlumačov   1        
Vlajka Česko Trenčín   1        
Vlajka Česko Třinec   1        
Vlajka Česko Uherské Hradiště   1        
Vlajka Česko Uherský Brod   1        
Vlajka Česko Úplava   1        
Vlajka Švédsko Uppsala (Švédsko)    1        
Vlajka Česko Valašské Klobouky   1        
Vlajka Itálie Vatikán (Itálie)    1        
Vlajka Česko Vestec   1        
Vlajka Česko Veverská Bitýška   1        

Hráči jsou z 138 různých měst a 17 států.