Fotogalerie hrajících týmů





Tým "Jemen!", 2048 Kč (18. místo)

Foto týmu Jemen!

Kateřina Jégrová (Brno), David Klvaňa (Brno), Pája Klvaňa (Brno), Aleš Procházka (Brno), Petr Viktorin (Brno)



Tým "Název týmu:", 2015 Kč (238. místo)

Foto týmu Název týmu:

Dáša Husáková (Brno), Martina Krausová (Brno), Peťa Procházková (Brno), yanas yanas (Brno), Jaroslav Zůda (Brno)



Tým "Vyňaté slovo", 2009 Kč (201. místo)

Foto týmu Vyňaté slovo

Lada Austová (Praha), Mirek Spousta (Praha), Helča Spoustová (Praha), Lada Spoustová (Praha), Johanka Spoustová (Praha)



Tým "Návrat Králíkodlaků", 1600 Kč (123. místo)

Foto týmu Návrat Králíkodlaků

Hana Bunzen (Augsburg), Hana Druckmüllerová (Brno), Martina Knická (Děčín), Michala Martišková (Brno), Milan Svoboda (Děčín)



Tým "Guinea Pigs", 1492 Kč (207. místo)

Foto týmu Guinea Pigs

Luboš Kotek (Brno), Lenka Raudenská (Brno), Michal Vintr (Brno), Lenka Vintrová (Brno), Martina Vohralíková (Brno)



Tým "ChraPoTící králíci", 1234 Kč (191. místo)

Foto týmu ChraPoTící králíci

Anička Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Josef Suchý (Brno), Petr Šplíchal (Brno), Pavel Zikmund (Brno)



Tým "Corn Flakes", 1111 Kč (7. místo)

Foto týmu Corn Flakes

Jindřich Des Cinka (Brno), JiříK Tragos Kozel (Brno), Iva deeDee Šotnarová (Brno), Karel Kodyn Tesař (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno)



Tým "NaPALM", 1111 Kč (20. místo)

Foto týmu NaPALM

Laďa Chmelař (Kuřim), Alča Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim)



Tým "DuJour a spol.", 1042 Kč (19. místo)

Foto týmu DuJour a spol.

Katka Bohmova (Zurich), Lucia Fedorova (Zurich), Magnus Kristiansen (Zurich), Marek Pechal (Zurich), Petr Xof Skovron (Zurich)



Tým "Borci v uvozovkách", 1015 Kč (17. místo)

Foto týmu Borci v uvozovkách

Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Karlovy Vary), Richard Musil (Paris), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno)



Tým "Čekáme na Klokana", 1000 Kč (31. místo)

Foto týmu Čekáme na Klokana

Martin Kuča (Praha), Tomáš Kuča (Praha), Hana Kučová (Praha), Petra Kučová (Praha), Jiří Matějček (Praha)



Tým "Sněženky a machři", 1000 Kč (269. místo)

Foto týmu Sněženky a machři

Eva Chrustová (Praha), Filip Jašek (Praha), Michal Krejčí (Praha), Tereza Měrtlová (Praha)



Tým "Jeníčci", 929 Kč (24. místo)

Foto týmu Jeníčci

Robert Antonio Káldy (Veverská Bítýška), Jakub Novák (Brno), Martin Marwin Slezák (Rožnov pod Radhoštěm), Dušan Héra Šlachta (Rožnov pod Radhoštěm), Karel Chlien Štěrba (Praha)



Tým "Tonda", 777 Kč (4. místo)

Foto týmu Tonda

Jana Břízová (Brno), David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno)



Tým "Bollocks", 750 Kč (2. místo)

Foto týmu Bollocks

Anna Godušová (London), Viktor Charypar (London), Michal Kesely (London), Michal Švagerka (London)



Tým "Deformační extraktor", 586 Kč (64. místo)

Foto týmu Deformační extraktor

Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Jan Kynčl (Lausanne), Bernard Lidický (Ames), Pavel Machek (Praha)



Tým "Pralinky zvlášt", 580 Kč (5. místo)

Foto týmu Pralinky zvlášt

Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové)



Tým "Bavorské kalhotky", 556 Kč (177. místo)

Foto týmu Bavorské kalhotky

Radek Novák (Praha), Daniel Šebek (Praha), Radka Výborná (Praha)



Tým "Bazinga_EN_datapart", 555 Kč (1. místo)

Foto týmu Bazinga_EN_datapart

Mirek Klimoš (London), Honza Klusáček (London), Lucka Molková (London), Aleš Podolník (London)



Tým "To je ale smůla...", 515 Kč (98. místo)

Foto týmu To je ale smůla...

Vojtěch Kubáň (Brno), Honza Meitner (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastík Severa (Brno), Jirka Vítovec (Brno)



Tým "JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ", 512 Kč (150. místo)

Foto týmu JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ

Michal Čeřovský (Praha), Petr Gašparík (Praha), Martin Lízner (Praha), Daniel Slavík (Praha), Jiří Vitinger (Praha)



Tým "Tykadla", 506 Kč (16. místo)

Foto týmu Tykadla

Robert Babilon (Praha), Lucie Kárná (Praha), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Praha), Jana Vodičková (Praha)



Tým "Hurvínek pod čarou", 505 Kč (203. místo)

Foto týmu Hurvínek pod čarou

Petr Bemas (Brno), Karel Hrazdil (Opava), Kuba Nečas (Olomouc), Ondra Prokop (Opava), Jakub Smětala (Opava)



Tým "Oberna behen", 505 Kč (33. místo)

Foto týmu Oberna behen

Dan Dvořák (Brno), Kája Fajmon (Brno), Evka Hette (Brno), Eliška Horodyská (Brno), Kristín Merunková (Brno)



Tým "Zlá Koťata", 505 Kč (106. místo)

Foto týmu Zlá Koťata

Lenka Braňková (Praha), Jiří Javůrek (Praha), Jakub Mikeš (Praha), Radek Valter (Praha), Jan Vojíř (Praha)



Tým "Božščí bojovníci", 501 Kč (35. místo)

Foto týmu Božščí bojovníci

Pavel Axman (Jiříkovice), Irena Axmanová (Jiříkovice), Martin Jiroušek (Jiříkovice), Jakub Šmerda (Jiříkovice), Pavel Veselý (Jiříkovice)



Tým "Bazinga_CZ_datapart", 500 Kč (3. místo)

Foto týmu Bazinga_CZ_datapart

Jana Gebauerová (Praha), Matěj Klusáček (Praha), Michal Koutný (Praha), Eva Krásenská (Praha), Pinda Křehlík (Praha)



Tým "CI5", 500 Kč (289. místo)

Foto týmu CI5

William Bodie (Brno), George Cowley (Brno), James Dempsey (Olomouc), Rymond Doyle (Praha), Harriet Makepeace (Brno)



Tým "Eskymáci", 500 Kč (185. místo)

Foto týmu Eskymáci

Jan Čejka (Brno), Tomáš Effenberger (Brno), Jan Papoušek (Brno), Tereza Papoušková (Brno)



Tým "Ethernity Brothers", 500 Kč (224. místo)

Foto týmu Ethernity Brothers

Vlasta A. (Znojmo), Ivomír B. (Znojmo), Pavel F. (Dublin), Zbyňa F. (Znojmo), Tonál H. (Znojmo)



Tým "Harém", 500 Kč (124. místo)

Foto týmu Harém

Barča Hladíková (Brno), Helča Kmentová (Brno), Aneta Křížová (Brno), Jitka Matějková (Washington DC), Markéta Novotná (Brno)



Tým "JTHTN", 500 Kč (143. místo)

Foto týmu JTHTN

Filip Já Hájek (Praha), Kateřina Tam Mišíková (Praha), Markéta Ho Němcová (Praha), Michaela Dřív Spurná (Praha), Martin Ti Šoun (Praha)



Tým "Kačer team", 500 Kč (156. místo)

Foto týmu Kačer team

Petr Kučera (Kumburský újezd), Pavel Matějka (Lomnice nad Popelkou), Anežka Matějková (Lomnice nad Popelkou), Tereza Matějková (Lomnice nad Popelkou), Zdeněk Rajm (Lomnice nad Popelkou)



Tým "kojeje", 500 Kč (192. místo)

Foto týmu kojeje

Jiří Kremser (Brno), Viola Kremserová (Brno), Ludmila Nepomucká (Brno)



Tým "MLHA", 500 Kč (83. místo)

Foto týmu MLHA

Martin Kruliš (Praha), Háňa Krulišová (Praha), Luboš Pick (Praha), Terezka Picková (Praha), Martin Vrbovský (Praha)



Tým "Mozkoff Trust", 500 Kč (108. místo)

Foto týmu Mozkoff Trust

Radomil Dojiva (Brno), Šipr Jiří (Kuřim), Veverka Martin (Maršov), Bohuslav Roztočil (Brno), Hana Valášková (Šlapanice)



Tým "Negry svrbí prst", 500 Kč (259. místo)

Foto týmu Negry svrbí prst

Petr Kratochvíla (Brno), Vojta Krejčí (Brno), Martin Krupa (Brno), Milan Krupa (Brno), Pavel Krupa (Brno)



Tým "Nočný motýľ", 500 Kč (59. místo)

Foto týmu Nočný motýľ

Ľubka Bóžiková (Žilina), Ján Peprník (Bratislava), Tomáš Štec (Praha), Katka Uličná (Praha), Ľuboš Uličný (Praha)



Tým "Pomfrýti", 500 Kč (138. místo)

Foto týmu Pomfrýti

Magda Císařová (Praha), Jirka Janouš (Praha), Honza Maršálek (Praha), Tomáš Strnad (Praha), Lenka Ťuíková (Praha)



Tým "Sensu stricto", 500 Kč (58. místo)

Foto týmu Sensu stricto

Jefo Jakubík (Bratislava), Katka Juríková (Bratislava), Miško Prusák (Bernolákovo), Katka Prusakova (Bernolákovo)



Tým "Spící Volové", 500 Kč (56. místo)

Foto týmu Spící Volové

Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Hanka Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno)



Tým "Ti Chodni", 500 Kč (235. místo)

Foto týmu Ti Chodni

Zdeněk Brož (Vidče), Petr Kadaňka (Vidče), Lukáš Opočenský (Uherské Hradiště), Martin Varmuža (Vidče), Tereza Zábojníková (Vidče)



Tým "Turingovi hošani", 500 Kč (244. místo)

Foto týmu Turingovi hošani

Jozef Kleberc (Bratislava), Samuel Kováčik (Bratislava), Jakub Mišún (Šenkvice), Daniel Petráš (Bratislava), Peter Tkačov (Bratislava)



Tým "Vepřová kachna", 500 Kč (88. místo)

Foto týmu Vepřová kachna

Vojtěch Grec (Praha), Lukáš Krotil (Mnichov), Stanislav Kubeš (Praha), Štěpán Pech (Praha), Magdaléna Rybníčková (Mnichov)



Tým "Víc hlav víc sní", 500 Kč (96. místo)

Foto týmu Víc hlav víc sní

Marek Boček (Brno), Veronika Juříčková (Brno), Klára Pospíšilová (Brno), Lucie Pospíšilová (Brno), Zuzana Vlčková (Brno)



Tým "Želé králíci", 500 Kč (133. místo)

Foto týmu Želé králíci

Peter Bezděk (Brno), Marie Bezdekova (Brno), Aleš Červenka (Brno), Mária Svoreňová (Brno), Kristína Zákopčanová (Brno)



Tým "Ztráty a nálezy", 444 Kč (112. místo)

Foto týmu Ztráty a nálezy

Kiki Flanderová (Praha), Lucka Hronová (Praha), Eva Levorová (Praha)



Tým "Bubáci", 420 Kč (202. místo)

Foto týmu Bubáci

Jan Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Maruška Ježdíková (Nové Město nad Met.), Jirka Štěpán (Nové Město nad Met.), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.)



Tým "Svědkové Baronovi", 400 Kč (122. místo)

Foto týmu Svědkové Baronovi

Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Zlín)



Tým "Divize nulou", 379 Kč (22. místo)

Foto týmu Divize nulou

Jindřich Libovický (Kladno), Vendula Michlíková (Kladno), Martina Mrkvičková (Kladno), Tomáš Musil (Kladno), Rudolf Rosa (Kladno)



Tým "Divocí tučňáci", 333 Kč (128. místo)

Foto týmu Divocí tučňáci

Jan Šimsa (Praha)



Tým "Chlýftým", 333 Kč (27. místo)

Foto týmu Chlýftým

Jiří Růžmen Růžička (Brno), Vojta Rosťa Říha (Brno), Terka Tomšů (Brno)



Tým "Písečná čarodějnice", 333 Kč (163. místo)

Foto týmu Písečná čarodějnice

Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Hanička Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno)



Tým "Lyžák s lyžákem", 323 Kč (11. místo)

Foto týmu Lyžák s lyžákem

Jarek Kala (Špindlerův Mlýn), Vejtek Musil (Špindlerův Mlýn), Tomáš Pavlík (Špindlerův Mlýn), Monika Pospíšilová (Špindlerův Mlýn), Josef Tkadlec (Špindlerův Mlýn)



Tým "Proudoví krtci", 314 Kč (10. místo)

Foto týmu Proudoví krtci

Jana D. (Brno), Sven D. (Brno), Lenka K. (Brno), Honza M. (Brno), Prokop T. (Brno)



Tým "Rychlý mouchy", 308 Kč (80. místo)

Foto týmu Rychlý mouchy

Jiří Hanousek (Praha), Petr Janeček (Praha), Tereza Jelínková (Praha), Jan Kubant (Stuttgart), Jiří Mantlík (Praha)



Tým "Hladovci", 300 Kč (117. místo)

Foto týmu Hladovci

Michal Hanzelka (Brno), Šárka Hanzelková (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Tom Václavík (Brno), Klára Votrubcová (Brno)



Tým "KVÍK!", 300 Kč (135. místo)

Foto týmu KVÍK!

Soňa Dvořáčková (Brno), Martin Hanžl (Brno), Tinka Krasnayová (Brno), Heňo Lauko (Brno), Kačka Valášková (Brno)



Tým "Lišky ve vaně", 300 Kč (101. místo)

Foto týmu Lišky ve vaně

Jan Kvapil (Brno), Lucia Macášková (Brno), Markéta Mádrová (Brno), Vladimír Sedláček (Brno), Viktória Vozárová (Brno)



Tým "Sarajevští řezníci", 300 Kč (212. místo)

Foto týmu Sarajevští řezníci

Antonín Baďura (Brno), Vlastimil Blažek (Brno), Jana Kvapilíková (Brno), Adam Přadka (Brno), Matouš Trnka (Brno)



Tým "Šlapadlo", 299 Kč (181. místo)

Foto týmu Šlapadlo

Petr Faltus (Zlín), Adéla Gregůrková (Zlín), Matěj Kocián (Västerås), Jan Kotík (Zlín)



Tým "Rychlá hmota", 250 Kč (261. místo)

Foto týmu Rychlá hmota

Tomáš Čurnek (Praha), Eliška Svobodová (Praha), Štěpánka Svobodová (Praha)



Tým "CORE", 200 Kč (230. místo)

Foto týmu CORE

Michal Jex (Praha), Jakub Mrva (Praha), Matěj Mrva (Praha), Martin Tomek (Praha)



Tým "Týnišťáci", 200 Kč (321. místo)

Foto týmu Týnišťáci

Daniel Brandejs (Týniště nad Orlicí), Milan Kavulák (Týniště nad Orlicí), Jaroslav Suchý (Týniště nad Orlicí), Klara Tosovska (Týniště nad Orlicí), Lukáš Tošovský (Týniště nad Orlicí)



Tým "Vojenská hra lásky", 150 Kč (279. místo)

Foto týmu Vojenská hra lásky

Tabbath Cendelín (Praha), ofofce Hruška (Praha), kraara Hrušková (Praha), Gvacaro Tomendalová (Praha)



Tým "Škrkny", 127 Kč (109. místo)

Foto týmu Škrkny

Štěpán Balážik (Brno), Ïvča Krumlová (Brno), Ola Krumlová (Brno), Verča Valouchová (Brno), Petr Zelina (Brno)



Tým "Logic Engines", 100 Kč (42. místo)

Foto týmu Logic Engines

Petr Havránek (Plzeň), Alena Nová (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Plzeň)