Seznam hrajících týmů (326)

  
001 ROFLCOPTER!
 Přemysl Oprchal (Horní Kounice), Jiří Rozman (Horní Kounice), Gabriela Skoupá (Horní Kounice), Ondřej Skoupý (Horní Kounice), Ondřej Skoupý (Horní Kounice), Radana Šovčíková (Horní Kounice) 
 
002 Proudoví Captains
 Martina Jindřišková (Brno), Kamila Mesiarkinová (Brno), Barbora Podhrázská (Brno), Zbyšek Podhrázský (Brno), Michal Šrubař (Brno) 
 
003 Koníci
 Honza Dočekal (Znojmo), Vojta Havel (Znojmo), Luboš Hemala (Znojmo), Katka Hemalová (Znojmo), Světla Smrčková (Znojmo) 
 
004 voy-a-ger
 Tomáš Janoušek (Brno), Lubo Korenčiak (Brno), Lenka Stará (Brno), Václav Štencel (Brno), Dominik Tělupil (Brno) 
 
005 Bulva v bidetu
 Láďa Habásko (Doksy, Žďár), Luděk Hrnčíř (Praha), Sabča Láčiková (Beaulieu - Spojené Království), Dan Lessner (Barcelona - Španělsko), Olajda Prokešová (Doksy, Žďár) 
 
006 Zvířátka
 Lukáš Černoušek (Praha), Alena Černoušková (Praha), Elif Garajová (Praha), Miroslav Rada (Praha), Dan Viktorín (Praha) 
 
007 Pomocná škola
 Martin Mareš (Praha), Anička Marešová (Praha), Jan Matějka (Praha), Vojtěch Pavlík (Praha), Markéta Pavlíková (Praha) 
 
008 Feny
 Lucka Horná (Brno), Béďa Hornej (Brno), Vojta Robotka (Brno), Jiří Řihák (Brno) 
 
009 Divize nulou
 Jindřich Libovický (Kladno), Vendula Michlíková (Kladno), Martina Mrkvičková (Kladno), Tomáš Musil (Kladno), Rudolf Rosa (Kladno) 
 
010 Dopijem a pudem...
 Michal Jahoda (Brno), Petr Jestřábek (Brno), Tomáš Klouda (Brno), Lenka Moutelíková (Brno) 
 
011 KVÍK!
 Soňa Dvořáčková (Brno), Martin Hanžl (Brno), Tinka Krasnayová (Brno), Heňo Lauko (Brno), Kačka Valášková (Brno) 
 
012 Trosečníci
 Bigbaz     (Praha), Gimli2     (Praha), Kosťa     (Praha), Míša Poková (Praha), Ivo Skalický (Pardubice) 
 
013 Tykadla
 Robert Babilon (Praha), Lucie Kárná (Praha), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Praha), Jana Vodičková (Praha) 
 
014 Chlýftým
 Jiří Růžmen Růžička (Brno), Vojta Rosťa Říha (Brno), Terka Tomšů (Brno) 
 
015 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Hanka Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
016 Psychokopytníci
 Martin Hlinka (Benešov) 
 
017 Borci v uvozovkách
 Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Karlovy Vary), Richard Musil (Paris - Francie), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno) 
 
018 TheGenz
 Jiří Erlebach (Brno), Pavel Erlebach (Brno), Petra Havlínová (Brno), Ladislav Ševcůj (Prostějov), Radek Švanda (Brno) 
 
019 poTrati
 Ladislav Benda (Berlín - Německo), Václav Jára (Malá Úpa), Martin Kempa (Malá Úpa), Zdeněk Matěj (Malá Úpa), Ludmila Obdržálková (Malá Úpa) 
 
020 MLHA
 Martin Kruliš (Praha), Háňa Krulišová (Praha), Luboš Pick (Praha), Terezka Picková (Praha), Martin Vrbovský (Praha) 
 
021 Fušenky
 Katka Dufková (Brno), Petr Gerhard (Brno), asi Jörg (Brno), Lenka Schormová (Brno), Betty Vybíralová (Brno) 
 
022 Lenoši
 Kristýna (Praha), Marek (Praha), Martin (Praha), Andrea (Praha), Ondra (Praha) 
 
023 Hladovci
 Michal Hanzelka (Brno), Šárka Hanzelková (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Tom Václavík (Brno), Klára Votrubcová (Brno) 
 
024 Iontový stabilizátor
 Čiko Čikovný (Brno), Martina Malá (Brno), Terezka Mladá (Brno), Mone Nemluvný (Brno), Godar Velký (Brno) 
 
025 Banda Lemounů Začátečník
 Iva Hatlapatková (Liberec), Jirka Holinger (Liberec), Jarda Horák (Liberec), Honza Ostatek (Liberec), František Šulan (Liberec) 
 
026 Rychlá rota
 Petr Beilner (Praha), Vilém Maršík (Praha), Hana Řehořová (Praha), Jana Syrovátková (Praha), Helena Švihlová (Praha) 
 
027 Se sýrem
 Petr Klíma (Šlapanice), Fedor Nikulenkov (Šlapanice), Diana Nikulenkov-Grochová (Šlapanice), Ondřej Skutka (Šlapanice), Linda Skutková (Šlapanice) 
 
029 JTHTN
 Filip Já Hájek (Praha), Kateřina Tam Mišíková (Praha), Markéta Ho Němcová (Praha), Michaela Dřív Spurná (Praha), Martin Ti Šoun (Praha) 
 
030 Corn Flakes
 Jindřich Des Cinka (Brno), JiříK Tragos Kozel (Brno), Iva deeDee Šotnarová (Brno), Karel Kodyn Tesař (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno) 
 
031 Název týmu:
 Dáša Husáková (Brno), Martina Krausová (Brno), Peťa Procházková (Brno), yanas yanas (Brno), Jaroslav Zůda (Brno) 
 
032 Náhodná Procházka
 Ondra Procházka (Brno), Peťa Procházka (Brno), Tomáš Procházka (Brno), VÍťa Procházka (Brno), Zbyněk Procházka (Brno) 
 
033 Bollocks
 Anna Godušová (London - Spojené Království), Viktor Charypar (London - Spojené Království), Michal Kesely (London - Spojené Království), Michal Švagerka (London - Spojené Království) 
 
034 BHD
 Jarek Divila (Praha), Bára Divilová (Praha), Terča Schimperková (Praha), Pavel Štětina (Praha) 
 
035 Que Frio
 Tom Clyde (Brno), Honza Kořínek (Brno), Ivo Medved (Brno), Petr Pospíšil (Brno), Mila Votradovec (Brno) 
 
036 Ušatým
 Jakub Elstner (Praha), Petr Glas (Praha), Ester Glasová (Praha), Jaruška Jaruška (Praha), Jiří Sláma (Praha) 
 
037 Přizdisráči
 Honza Mareš (Brno), Jana Pačísková (Brno), Jarek Polakovič (Brno), Tomáš Tauer (Brno), Víťa Tauer (Brno) 
 
038 Error 404
 Lenka Cacková (Brno), Eva Jurůjová (Brno), Lucie Jurůjová (Brno), Martin Rončkevič (Bern - Švýcarsko) 
 
039 Psychoxylofonologie
 Jan Drábek (Oslo - Norsko), Katka Szostoková (Oslo - Norsko), Zdeněk Štefan (Praha), Vladimír Štill (Brno), Martin Ukrop (Brno) 
 
040 Kocovina
 Evička Dunglová (Praha), Daniel Perniš (Praha), Dalimír Stano (Praha) 
 
041 Ti Chodni
 Zdeněk Brož (Vidče), Petr Kadaňka (Vidče), Lukáš Opočenský (Uherské Hradiště), Martin Varmuža (Vidče), Tereza Zábojníková (Vidče) 
 
042 Crucifixion?
 Kov Boj (Brno), Tomáš Lukeš (Brno), Zuzka Petruchová (Brno), Martin Šmérek (Brno), Ota Upalík (Střelice) 
 
043 Maséři jako hovado
 Míša Dostálová (Šlapanice), Filip Valášek (Šlapanice), David Věčorek (Šlapanice), Slávek Zmek (Šlapanice) 
 
044 2B|~2B
 Stano Buštor (Bratislava - Slovensko), Goober Košinár (Bratislava - Slovensko), Allie Košinárová (Bratislava - Slovensko) 
 
045 corpulent cowboys
 Jan Staněk (Pardubice), Eliška Staňková (Pardubice), Vilém Vinopal (Pardubice), Nikola Vinopalová (Pardubice) 
 
046 Bavorské kalhotky
 Radek Novák (Praha), Daniel Šebek (Praha), Radka Výborná (Praha) 
 
047 IQtIQ
 Pavel Čadek (Brno), Gábin Harangi (Brno), Zuzka Komárková (Brno), Sam Říha (Brno), Janča Štrosová (Brno) 
 
048 Sensu stricto
 Jefo Jakubík (Bratislava - Slovensko), Katka Juríková (Bratislava - Slovensko), Miško Prusák (Bernolákovo - Slovensko), Katka Prusakova (Bernolákovo - Slovensko) 
 
049 Harém
 Barča Hladíková (Brno), Helča Kmentová (Brno), Aneta Křížová (Brno), Jitka Matějková (Washington DC - Spojené Státy), Markéta Novotná (Brno) 
 
050 Rychlý mouchy
 Jiří Hanousek (Praha), Petr Janeček (Praha), Tereza Jelínková (Praha), Jan Kubant (Stuttgart - Německo), Jiří Mantlík (Praha) 
 
051 Moz. pr. Sedelmayera
 Jiří Cmunt (Praha), Petr Hynek (Praha), Klára Malcovská (Praha), Jaroslav Vtípil (Praha) 
 
052 Babřik kačoty
 Katka Hobzová (Brno), Robin Medek (Brno), Martina Medková (Brno), Pavla Peterová (Brno), Rogi Valenta (Brno) 
 
053 Ethernity Brothers
 Vlasta A. (Znojmo), Ivomír B. (Znojmo), Pavel F. (Dublin - Irsko), Zbyňa F. (Znojmo), Tonál H. (Znojmo) 
 
054 Brouk v hlavě
 Aleš Hladílek (Brno), Eva Hladílková (Brno), Honza Tománek (Brno), Vláďa Tomáš (Brno), Tom Zavadil (Brno) 
 
055 Paranormal pasivity Začátečník
 Martin Bobák (Bratislava - Slovensko), Filip Brázdovič (Bratislava - Slovensko), Filip Červenák (Bratislava - Slovensko), Lukáš Konečný (Bratislava - Slovensko), Milan Mikula (Bratislava - Slovensko) 
 
056 Logic Engines
 Petr Havránek (Plzeň), Alena Nová (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Plzeň) 
 
057 DuJour a spol.
 Katka Bohmova (Zurich - Švýcarsko), Lucia Fedorova (Zurich - Švýcarsko), Magnus Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Marek Pechal (Zurich - Švýcarsko), Petr Xof Skovron (Zurich - Švýcarsko) 
 
058 Čekání na Godota
 Monika Havelková (Ostrava), Standa Tvrz (Bratislava - Slovensko), Franta Zapletal (Kjóto - Japonsko) 
 
059 Da Vinci
 Anna Hynková (Praha), Jan Jelínek (Praha), Alan Kádek (Praha), Vojtěch Tábor (Praha) 
 
060 Strix
 Vojta Kasalický (České Budějovice), Jana Kvičerová (České Budějovice), Michal Pavlík (České Budějovice), Sam Valerián (České Budějovice) 
 
061 Telefonní číslo
 Jan Eliáš (Brno), Petra Eliášová (Brno), Pavla Glosová (Brno), Pavla Velinská (Brno), Jiří Velinský (Brno) 
 
062 Vyňaté slovo
 Lada Austová (Praha), Mirek Spousta (Praha), Helča Spoustová (Praha), Lada Spoustová (Praha), Johanka Spoustová (Praha) 
 
063 VtipNevtip
 Martin Bak (Praha), Jan Heyda (Praha), Radka Heydová (Praha), Michaela Vojtěchová (Praha) 
 
064 Krásky a zvíře
 Maja Janiczek (Brno), Jakub Kadlubiec (Brno), Marian Kałuża (Brno), Marek Lakota (Brno), Krzysztof Mitura (Brno) 
 
065 Canmore Cougars
 Jan Herman (Canmore - Kanada), Lidka Mudrak (Canmore - Kanada), Tom Mudrak (Canmore - Kanada), cougar xy (Canmore - Kanada), cougar yz (Canmore - Kanada) 
 
066 Kulatá zelená věc
 Jindra Ivánek (Praha), Hanka Jirků (Brno), Ondřej Michal (Praha), Jan Navrat (Praha), Alžběta Prokopová (Praha) 
 
067 Mozkoff Trust
 Radomil Dojiva (Brno), Šipr Jiří (Kuřim), Veverka Martin (Maršov), Bohuslav Roztočil (Brno), Hana Valášková (Šlapanice) 
 
068 Borci Začátečník
 Alin Gaspar (Kouřim) 
 
069 Outloni váhaví
 Hanka D. (Praha), Michal J. (Praha), Jana M. (Praha), Dáša P. (Praha), Jana Š. (Praha) 
 
070 elftym Začátečník
 ladislav elfenbein (brno), lenka elfenbeinova (brno), petr spatka (brno) 
 
071 Hvězná pěchota
 Petr Bůva (Praha), Katka Kosová (Praha), Jana Kučerová (Praha), Libor Mašíček (Praha), Jan Petrásek (Praha) 
 
072 Bazinga_CZ_datapart
 Jana Gebauerová (Praha), Matěj Klusáček (Praha), Michal Koutný (Praha), Eva Krásenská (Praha), Pinda Křehlík (Praha) 
 
073 Bazinga_EN_datapart
 Mirek Klimoš (London - Spojené Království), Honza Klusáček (London - Spojené Království), Lucka Molková (London - Spojené Království), Aleš Podolník (London - Spojené Království) 
 
074 Lišky ve vaně
 Jan Kvapil (Brno), Lucia Macášková (Brno), Markéta Mádrová (Brno), Vladimír Sedláček (Brno), Viktória Vozárová (Brno) 
 
075 FO3
 Jiří Bureš (Praha), Petr Bureš (Praha), Martin Kadlec (Praha), Zdeněk Kadlec (Praha) 
 
076 kancl
 Jarda (State College - Spojené Státy), Katka (Kuřim), Mejpl (Kuřim), Renča (Kuřim), Yeti (Kuřim - Wallis A Futuna) 
 
077 Oberna behen
 Dan Dvořák (Brno), Kája Fajmon (Brno), Evka Hette (Brno), Eliška Horodyská (Brno), Kristín Merunková (Brno) 
 
078 Pufíci
 Tomáš Novotný (Brno), Pavel (Šamp) Šabatka (Brno), Helena (Baci) Šabatková (Brno), Bára Tichá (Brno) 
 
079 Božščí bojovníci
 Pavel Axman (Jiříkovice), Irena Axmanová (Jiříkovice), Martin Jiroušek (Jiříkovice), Jakub Šmerda (Jiříkovice), Pavel Veselý (Jiříkovice) 
 
080 Guinea Pigs
 Luboš Kotek (Brno), Lenka Raudenská (Brno), Michal Vintr (Brno), Lenka Vintrová (Brno), Martina Vohralíková (Brno) 
 
081 Bifurkační tým
 Martin Hamáček (Plzeň), Eliška Hamáčková (Plzeň), Jan Holeček (Plzeň), Michal Hrabě (Plzeň), Jakub Kotásek (Plzeň) 
 
082 JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ
 Michal Čeřovský (Praha), Petr Gašparík (Praha), Martin Lízner (Praha), Daniel Slavík (Praha), Jiří Vitinger (Praha) 
 
083 Zimní Vánek
 Tonda Hanuš (Praha), Tomáš Chaloupka (Praha), Ondra Sojka (Praha), Jirka Vančura (Praha), Katarína Vlčková (Praha) 
 
084 Topinky Začátečník
 Vašek Topinka (Brno), Míša Topinková (Brno), Zdeňka Weignerová (Brno), Eliška Zbořilová (Brno) 
 
085 V.I.Peace
 Pavel Bárta (Kostelec nad Orlicí), Jana Hrúzová (Strakonice), Jan Knížek (Strakonice), Daniel Kodýdek (Strakonice), David Strnad (Strakonice) 
 
086 Jenda a jeho tygřice
 Eva Janoušová (Brno), Jan Koriťák (Brno), Lenka Kutova (Brno), Jan Pokorný (Brno) 
 
087 frikulín
 Stanislav Hotmar (Praha), Kristýna Kuncová (Praha), Lenka Pátková (Praha), Petr Pošta (Praha) 
 
088 Jeníčci
 Robert Antonio Káldy (Veverská Bítýška), Jakub Novák (Brno), Martin Marwin Slezák (Rožnov pod Radhoštěm), Dušan Héra Šlachta (Rožnov pod Radhoštěm), Karel Chlien Štěrba (Praha) 
 
089 FYKOS
 Zdeněk Kučka (Praha), Jiří Lipovský (Praha), Petra Suková (Varšava - Polsko), Kryštof Touška (Praha), Karel Tůma (Varšava - Polsko) 
 
090 Kolalok & syn
 Kolalok (Praha), syn (Praha), dcera (Praha), Kolaloka (Praha), Kolaloko (Praha) 
 
091 Bruteforce
 Milan Boháček (Praha), Tomáš Kobrle (Praha), Jirka Sýkora (Praha), Marcel Šebek (Praha), Jakub Töpfer (Praha) 
 
092 Zrychlený TEP
 Tomáš Faltýnek (Průhonice - Rozkoš), Petr Pop (Průhonice - Rozkoš), Eva Popová (Průhonice - Rozkoš) 
 
093 Almaťáci
 Ondra Kubík (Almaty - Kazachstán), Veronika Kubíková (Almaty - Kazachstán), Eva Stanovská (Almaty - Kazachstán), David Stanovský (Almaty - Kazachstán), Radek Váňa (Almaty - Kazachstán) 
 
094 MurmaŇi
 Pavel Nechvátal (Brno), Vendula Poncová (Brno), Veronika Rájecká (Brno) 
 
095 Jemen!
 Kateřina Jégrová (Brno), David Klvaňa (Brno), Pája Klvaňa (Brno), Aleš Procházka (Brno), Petr Viktorin (Brno) 
 
096 Lyžák s lyžákem
 Jarek Kala (Špindlerův Mlýn), Vejtek Musil (Špindlerův Mlýn), Tomáš Pavlík (Špindlerův Mlýn), Monika Pospíšilová (Špindlerův Mlýn), Josef Tkadlec (Špindlerův Mlýn) 
 
097 Beranidlo
 Jan Kohoutek (Brno), Šimon Leitgeb (Brno), Tomáš Marada (Brno), Tereza Procházková (Brno), Martin Sivák (Brno) 
 
098 Parisaarka
 Tomas Balyo (Karlsruhe - Německo), Marek Kosta (Saarbruecken - Německo), Martin Simonovsky (Paris - Francie), Katka Sykorova (Paris - Francie), Beata Turonova (Saarbruecken - Německo) 
 
099 Návrat Králíkodlaků
 Hana Bunzen (Augsburg - Německo), Hana Druckmüllerová (Brno), Martina Knická (Děčín), Michala Martišková (Brno), Milan Svoboda (Děčín) 
 
100 Akce grupy
 Jana Bartoňová (Brno), Radek Fiľakovský (Brno), Tomáš Hebelka (Brno), Radka Penčevová (Brno), Roman Štěpánek (Brno) 
 
101 Absinthenti
 Karolina Baloghova (Praha), Miroslav Cermak (Praha), Peter Hrusovsky (Praha), Petr Lasak (Praha), Jozef Sabo (Praha) 
 
102 JÁDRO
 Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Petr Mičánek (Brno), Pája Sečkářová (Brno), Jura Tvardek (Brno) 
 
103 Vojenská hra lásky
 Tabbath Cendelín (Praha), ofofce Hruška (Praha), kraara Hrušková (Praha), Gvacaro Tomendalová (Praha) 
 
104 Letní Me2di
 Ondřej Folvarčný (Brno), Věrka Kontríková (Brno), Věrka Šmerdová (Brno), Miroslav Žůrek (Brno) 
 
105 Night Wolves
 Ludmila Bulínová (Brno), Jan Havelka (Brno), Martin Kužela (Brno), Kristýna Kuželová (Brno), Kateřina Teplá (Brno) 
 
106 Čumáci
 Anna Atanasčeva (Brno), Broněk Foral (Brno), Tomáš Král (Brno), Evelína Polanská (Brno), Hana Schneiderová (Brno) 
 
107 Toaster 2015
 Tomáš Bárta (Praha), Miroslava Bártová (Praha), Pavel Míka (Praha), Šárka Míková (Praha) 
 
108 supermuf
 Darek Kočár (Brno), Filip Plešinger (Brno), Hana Plešingerová (Brno), Zbyněk Vraštil (Brno), Jarka Vraštilová (Brno) 
 
109 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Lucemburk - Lucembursko), Vašek Potoček (Glasgow - Spojené Království), Olda Vohradník (Praha) 
 
110 Zlá Koťata
 Lenka Braňková (Praha), Jiří Javůrek (Praha), Jakub Mikeš (Praha), Radek Valter (Praha), Jan Vojíř (Praha) 
 
111 Tonda
 Jana Břízová (Brno), David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno) 
 
112 IQ42
 Peči Bezsi (Praha), Honza Boban? (Praha), Helča Červená (Praha), Vašek Červený (Praha), Honza Spustlík (Praha) 
 
113 Růžový panter
 Marcela Hradská (Benátky nad Jizerou), Pavel Hradský (Benátky nad Jizerou), Marek Novák (Praha 10), Anna Nováková (Praha 10) 
 
114 Eskymáci
 Jan Čejka (Brno), Tomáš Effenberger (Brno), Jan Papoušek (Brno), Tereza Papoušková (Brno) 
 
115 Rypáci Začátečník
 Jiří Ptáček (Brno), Vladimíra Suchá (Brno), Miroslav Suchý (Brno), Bronislav Štefaňák (Brno), Gabriela Tauwinklová (Brno) 
 
116 Micronetwork
 Marek Eliáš (Brno), Anička Mazánková (Brno), Věrka Mazánková (Brno), Lenka Zajčíková (Brno) 
 
117 NaPALM
 Laďa Chmelař (Kuřim), Alča Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim) 
 
118 miluj blizneho!
 Samo Hapák (Bratislava - Slovensko), Nika Hrdá (Bratislava - Slovensko), Maťa Lišková (Bratislava - Slovensko) 
 
119 Maruškoidi Začátečník
 Pavel Hradský (Praha), Marie Kostelanská (Praha), Marie Škopíková (Praha), Hana Tomečková (Praha), Michael Židův (Praha) 
 
120 Prognoza4
 Michal Cupák (Újezd u Brna), Pavel Fasora (Újezd u Brna), Hanka Hodaňová (Újezd u Brna), Pavel Šustr (Újezd u Brna), Marie Šustrová (Újezd u Brna) 
 
121 Monstrózní grupa
 Martin Bucháček (Cambridge - Spojené Království), Michal Buráň (Cambridge - Spojené Království), Aranka Hrušková (Cambridge - Spojené Království), Jáchym Sýkora (Cambridge - Spojené Království), Tomáš Zeman (Cambridge - Spojené Království) 
 
122 ViRuGoOvLu+JEZ Začátečník
 Lucka Drtinová (Praha), Viktor Mašát (Praha), David Mikeš (Praha), Jan Petraš (Praha), Petra Petrašová (Praha) 
 
123 Želé králíci
 Peter Bezděk (Brno), Marie Bezdekova (Brno), Aleš Červenka (Brno), Mária Svoreňová (Brno), Kristína Zákopčanová (Brno) 
 
124 Selátka
 Roman Ciprian (Brno), Gustav Galík (Brno), Jan Horák (Brno), Alena Švaříčková (Brno), Petr Zamazal (Brno) 
 
125 Sobi smecka Začátečník
 Jachym Krasa (Cercany), Pepa Krasa (Cercany), Lenka Krasova (Cercany), Honza Polak (Cercany), Pavel Potsch (Cercany) 
 
126 Mimo a riadne
 Anino Belan (Bratislava - Slovensko), Tomi Belan (Bratislava - Slovensko), Miška Belanová (Bratislava - Slovensko), Basha Kováčová (Bratislava - Slovensko), Ešte Nevieme (Bratislava - Slovensko) 
 
127 Bubáci
 Jan Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Maruška Ježdíková (Nové Město nad Met.), Jirka Štěpán (Nové Město nad Met.), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.) 
 
128 Squeak!
 Marek Hladky (Praha), Eduard Horak (Praha), Filip Simek (Praha), Eva Skalova (Praha), Vera Skalova (Praha) 
 
129 žufouni
 Petr Žufan (Brno), Eva Žufanová (Brno), Zuzka Žufanová (Brno) 
 
130 Nevíš
 Petr Bílek (Bari - Itálie), Martin Frodl (Brno), David Kubiček (Brno), Pavel Ondračka (Brno), Adam Šilhan (Brno) 
 
131 Slepí krtci
 Martin Krejčiřík (Týn nad Bečvou), Stanislav Krejčiřík (Týn nad Bečvou), Eliška Krejčiříková (Týn nad Bečvou), Karel Studený (Týn nad Bečvou) 
 
132 JÄGERSCHNITZELUFLAUF
 Zuzana Gruberová (Praha), Anna Loučková (Praha), Ráchel Ridzoňová (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha) 
 
133 TJ Balvan Praha
 Petr Beneš (Praha), Hynek Bíla (Praha), Hedvika Kadlecová (Praha), Filip Křížek (Praha), Jan Mrzena (Praha) 
 
134 Kontrola jízdenek
 Michal Čihař (Praha), Ivana Hajickova (Praha), Honza Kamenicky (Praha), Ivana Kotvova (Praha), David Sinagl (Praha) 
 
135 CI5
 William Bodie (Brno), George Cowley (Brno), James Dempsey (Olomouc), Rymond Doyle (Praha), Harriet Makepeace (Brno) 
 
136 VZJ
 Petra H. (Praha), Pavel J. (New Castle - Spojené Království), Radim K. (Praha), Roman M. (Seattle - Spojené Státy), Tomáš V. (Praha) 
 
137 Oxymoroni
 Mirek Krabec (Praha), Karolína Kuchyňová (Brno), Vendula Kuchyňová (Brno), Vojta Suchánek (Brno), Martin Zahradníček (Brno) 
 
138 Unaveni sluncem
 Zuzana Cvačková (Únětice), Jaroslav Ježek (Česká Lípa), Martin Mašata (Únětice), Irena Milerova (Únětice), Martin Wendler (Česká Lípa) 
 
139 Gandhari Začátečník
 jlp JLP (Matavera - Kokosové Ostrovy), jr JR (Matavera - Cookovy Ostrovy) 
 
140 Kerberos
 Míša Krysa Marečková (Brno), Luca Matulová (Brno), Saša Porembová (Brno), Vojťák Procházka (Brno), Honza Upýr Vojtek (Brno) 
 
141 Záporné epsilon
 Silvie Mašková (Praha), Alice P. (Praha), Petr P. (Praha) 
 
142 Spadli z višně
 Martin Fiala (Třebíč), Věra Fialová (Třebíč), Zuzana Fialová (Třebíč) 
 
143 Jak se nám líbí!
 Jindra Ashek (Brno), Lenka Hú (Brno), Ivča Konári (Brno), Petr Mik (Brno), Joh Nny (Brno) 
 
144 Nohavice reality Začátečník
 Pavel Horna (Praha), Zuzka Kvíčalová (Praha), Jarník Meloun (Praha), Lusi Melounová (Praha), Tom Popelář (Praha) 
 
145 dušou blondínky
 Marián Ivanov (Bratislava - Slovensko), Lubica Ivanová (Bratislava - Slovensko), Elena Mielcová (Ostrava), Jaromír Mielec (Ostrava), Radomír Mielec (Ostrava) 
 
146 Myší tým
 Hedvika D. (Praha), Lída D. (Praha), Zdíša D. (Praha), Honza V. (Praha), Paulie V. (Praha) 
 
147 Piliny všude okolo
 Hanka Burešová (Kladno), Míla Horáček (Kladno), Blanka Kekulová (Kladno), Verča Mandlíková (Kladno), Darča Urbanová (Kladno) 
 
148 ChraPoTící králíci
 Anička Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Josef Suchý (Brno), Petr Šplíchal (Brno), Pavel Zikmund (Brno) 
 
149 Veménka
 Petr Ohlídal (Zábřeh), Jakub Pohanka (Zábřeh), Dana Pohanková (Zábřeh), Kateřina Pohanková (Zábřeh), Lenka Pohanková (Zábřeh) 
 
150 Bagetky
 Matěj Důras (Praha), Pavla Haflantová (Praha), Jirka Koula (Praha), Zuzka Medlíková (Praha), Anička Říhová (Praha) 
 
151 Proudoví krtci
 Jana D. (Brno), Sven D. (Brno), Lenka K. (Brno), Honza M. (Brno), Prokop T. (Brno) 
 
152 Kundratka
 Martin Boháč (Praha), Jirka David (Praha), Eva Hromádková (Praha), Petr Jech (Praha), Zuzana Neradová (Praha) 
 
153 kojeje
 Jiří Kremser (Brno), Viola Kremserová (Brno), Ludmila Nepomucká (Brno) 
 
154 Zabedněnci
 Jana Fischerová (Praha), Antonín Fried (Praha), Vojta Fried (Praha), Terezie Horáková (Praha), Jakub Novák (Praha) 
 
155 Běhavky a běhouni Začátečník
 Helena Bartáková (Viničné Šumice), Martin Bulín (Viničné Šumice), Radim Kapavík (Viničné Šumice), Lukáš Malík (Viničné Šumice), Jana Zichová (Viničné Šumice) 
 
156 Reveň
 Filip Hlásek (Praha), Michaela Hubatová (Praha), Jakub Krásenský (Praha), Alena Skálová (Praha), Alexandr Slávik (Praha) 
 
157 Prepáčte,MySmeHlúpi
 Zuzana Burjanová (Bratislava - Slovensko), Matej Juračka (Bratislava - Slovensko), Michal Šoltés (Bratislava - Slovensko), Ľubica Šoltésová (Bratislava - Slovensko) 
 
158 i-tý volá domů
 Ondřej Cífka (Praha), Martin Čech (Praha), Marta Kossaczká (Praha), Josef Svoboda (Praha), Martin Sýkora (Praha) 
 
159 Enigmafie
 Jakub Hájek (Praha), Jan Homolka (Praha), Tomáš Kračmar (Praha), Martin Patera (Praha), Jitka Vágnerová (Praha) 
 
160 Los Ceramicos Začátečník
 František Hustodémon (Brno), Maty Joxová (Brno), Libuše Líbalová (Brno), Cyril Skočdopole (Brno) 
 
161 Žárovky
 Markéta Filipcová (Praha), Vojtěch Filipec (Praha), Ondřej Žára (Praha), Jana Žárová (Praha) 
 
162 Vakafael
 Funouš Skála (Cambridge - Spojené Království), Eliška Skálová (Brno), Vašek Vopěnka (Brno), Katka Vopěnková (Brno) 
 
163 coredump
 Michal Bulant (Brno), Jan Kasprzak (Brno), Martin Panák (Brno), Pavel Rychlý (Brno), Tomáš Zábojník (Brno) 
 
164 Čenichavé světlušky
 Miloš Husák (Brno), Karel Lábr (Brno), Ivan Novotný (Brno), Jana Polášková (Brno) 
 
165 Kajakteam
 Martin Hašek (Brno), Romana Ševčíková (Brno) 
 
166 Čekáme na Klokana
 Martin Kuča (Praha), Tomáš Kuča (Praha), Hana Kučová (Praha), Petra Kučová (Praha), Jiří Matějček (Praha) 
 
167 Sarajevští řezníci
 Antonín Baďura (Brno), Vlastimil Blažek (Brno), Jana Kvapilíková (Brno), Adam Přadka (Brno), Matouš Trnka (Brno) 
 
168 Škrkny
 Štěpán Balážik (Brno), Ïvča Krumlová (Brno), Ola Krumlová (Brno), Verča Valouchová (Brno), Petr Zelina (Brno) 
 
169 Apokalypsa
 Eva Chybová (Brno), Ondřej Kotek (Brno), Jan Obdržálek (Brno), Martina Obdržálková (Brno), Pavel Řehák (Brno) 
 
170 Proletíme se mapou
 Ivo Herman (Brno), Lucie Juránková (Brno), Adam Kučera (Brno), Pavla Kůrková (Brno), Jan Rokyta (Brno) 
 
171 Zlomili jsme klíč
 Honza Bensch (Praha), Štěpán Mach (Praha), Míša Nová (Praha), Jonathan Verner (Praha), Anša Vernerová (Praha) 
 
172 112358
 Barča Karásková (Hradec Králové ), Aleš Nový (Hradec Králové ), Evča Pejšmanová (Hradec Králové ), Pája Peršinová (Hradec Králové ), Janča Zirnsáková (Hradec Králové ) 
 
173 Stromoradi
 Ales Drastich (Praha), Martin Konik (Praha), Martina Konikova (Praha), Vasek Lisak (Praha), Zuzi Mala (Praha) 
 
174 Kruhová jednotka
 Jan Gregorovič (Brno), Michal Kunc (Brno), Radek Šlesinger (Brno), Veronika Trnková (Brno), Vojtěch Žádník (Brno) 
 
175 Sněženky a machři Začátečník
 Eva Chrustová (Praha), Filip Jašek (Praha), Michal Krejčí (Praha), Tereza Měrtlová (Praha) 
 
176 Paranoidontóza
 Martin Böhm (Praha), Vlasta Dort (Praha), Tereza Hulcová (Praha), Karel Král (Praha), Petr Onderka (Praha) 
 
177 Lososi na sněhu
 Lucka Palíková (Brno), Martin Tesař (Brno) 
 
178 3 s kouskem fosforu
 píp píp (Železná Ruda), píp píp (Železná Ruda), píp píp (Železná Ruda), píp píp (Železná Ruda), šuf píp (Železná Ruda) 
 
179 Červený trpaslík
 Petr Gregor (Brno), Ondřej Májek (Brno), Petra Májková (Brno), Pavel RajŇačok (Brno) 
 
180 Ticha Voda
 Milan Ling (Brno), Jiří Pospíšil (Brno), Marek Scholaster (Brno), Petr Šamánek (Brno) 
 
181 volezly tlamy Začátečník
 ajs (Praha), Kuba (Praha), Rokor (Praha), Verun (Praha), Vojta (Praha) 
 
182 Dilbertové Začátečník
 R. Buchtík (Znojmo), Nějaká Holka (Brno), Lucie Malý Hitler (Brno), M. Šmídě (Dobšice) 
 
183 Lenssen & spol. Začátečník
 Václav Kovář (Liberec), Ondřej Najman (Plzeň), Barbara Najmanová (Liberec), Hana Vrabcová (Liberec), Luboš Vrabec (Liberec) 
 
184 DD
 Jiří Eitler (Drážďany - Německo), Anička Eitlerová (Drážďany - Německo), Pavel Krčál (Drážďany - Německo), Jan Petr (Drážďany - Německo), Markéta Petrová (Drážďany - Německo) 
 
185 Jeřabiny
 Eva Kleinová (Praha), Ondra Vach (Praha), Pavel Vach (Blansko), Terka Vachová (Praha) 
 
186 Haluškin tým
 Anička Dresslerová (Bratislava - Slovensko), Katka Hajdinová (Bratislava - Slovensko), Viktor Kompiš (Bratislava - Slovensko), Julka Miškovičová (Bratislava - Slovensko), Jiří Pařízek (Bratislava - Slovensko) 
 
187 Chlupaté fraktály KG
 Martin Blicha (Praha), Franta Havlík (Praha), Tomáš Lávička (Praha), Šárka Stejskalová (Praha), Terka Stejskalová (Praha) 
 
188 Na výletě
 Martin Dörfler (Praha), Jakub Hajič (Praha), Pavel Taufer (Praha), Klára Vytisková (Praha), Zuzana Vytisková (Praha) 
 
189 Pralinky zvlášt
 Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové) 
 
190 5 vteřin
 Hanka Kozelková (Roztoky), Klára Pešková (Roztoky), Pepa Shrbený (Roztoky), Michaela Švecová (Roztoky), Lukáš Turek (Roztoky) 
 
191 Rodina na výletě Začátečník
 Ivka G. (Cercany), Šárka G. (Cercany), Tomáš G. (Cercany), Vašek G. (Cercany), Vojta G. (Cercany) 
 
192 Hurvínek pod čarou
 Petr Bemas (Brno), Karel Hrazdil (Opava), Kuba Nečas (Olomouc), Ondra Prokop (Opava), Jakub Smětala (Opava) 
 
193 Zebra řez
 Lukáš Beran (Praha), Natálie Tejkalová (Praha) 
 
194 HeaTeam Začátečník
 Ilya Astrouski (Brno), Tereza Brožová (Brno), Jakub Kůdela (Brno), Tomáš Luks (Brno), Helena Votavová (Brno) 
 
195 Šlapadlo
 Petr Faltus (Zlín), Adéla Gregůrková (Zlín), Matěj Kocián (Västerås - Švédsko), Jan Kotík (Zlín) 
 
196 Tweety neni kura!
 Dávid Džamba (Praha), Martina Klejchová (Praha), Peter Mikloš (Povrazník - Slovensko), Andrea Miklošová (Povrazník - Slovensko) 
 
197 hovňouvskové Začátečník
 Jirka Brejcha (Praha), Katka Brejchová (Praha), Lucka Lejčková (Praha), Eva Mahová (Praha), Jakub Špika (Praha) 
 
198 BOBOsquad
 Miloš Duchoslav (Praha), Martin Golan (Praha), Ondřej Koukol (Praha), Markéta Kubánková (Praha), Vojtěch Stráník (Praha) 
 
199 Nanosítka Začátečník
 Bořek Joura (Praha), Pavla Krejčí (Olomouc), Jirka Šobr (Olomouc) 
 
200 Aplikovaní Hrošíci
 Emil Drápela (Brno), Irena Janíková (Brno), Pavel Šimeček (Brno), Michal Škrdla (Brno), Pavel Vrba (Brno) 
 
201 Posledni Pohyb Želvy
 Pavel Jiříček (Brno), Barbora Jiříčková (Brno), Radim Kriz (Brno), Ondrej Lednicky (Nový Jičín), Petra Smelikova (Uherské Hradiště) 
 
202 F.D.T.O.
 Radim Rumun Křivánek (Brno), Monika Křivánková (Brno), Eva Mráková (Brno), Petr Šabata (Brno), Zuzana Šabatová (Brno) 
 
203 Proč ne 32 Začátečník
 Tereza Ďásková (Říčany), Jiří Gazárek (Říčany), Michal Keda (Rosice), Matouš Kolařík (Brno), Barbora Köttová (Brno) 
 
204 Apači
 Franta Hanus (Bystřice nad Pern.), Majka Hanusová (Bystřice nad Pern.) 
 
205 Pomfrýti Začátečník
 Magda Císařová (Praha), Jirka Janouš (Praha), Honza Maršálek (Praha), Tomáš Strnad (Praha), Lenka Ťuíková (Praha) 
 
206 Včíl skačem
 Honza G (Doplníme později), Péťa G (Doplníme později), Jirka V (Doplníme později) 
 
207 Plysovia zvieratka
 Lukáš Adam (Praha), Martina Bugáňová (Praha), Michal Čermák (Praha), Ján Kriška (Praha) 
 
208 Eche Olowan
 Jiří Zbořil (Brno), Petra Zbořilová (Brno) 
 
209 Prohnaní Divočáci
 Lukáš Malina (Ženeva - Švýcarsko), Jana Novotná (Ženeva - Švýcarsko), Peter Novotný (Ženeva - Švýcarsko), Hana Urbanová (Ženeva - Švýcarsko) 
 
210 FACHMANI Začátečník
 Jan Kučera (Ostrava), Barbora Kučerová (Ostrava), Viktorie Kučerová (Ostrava), Jana Michalíková (Ostrava), Jakub Žabenský (Ostrava) 
 
211 Bageti
 Zhang Meng Jie (Brno), Kristýna Onderková (Praha), Filip Štafa (Praha), David Wunsche (Praha) 
 
212 S kečupem! Začátečník
 Zuzka Chovancová (Zlín), Jakub Juríček (Zlín), Lucka Koláriková (Zlín), Mery Krejčíková (Zlín), Jan Sadílek (Zlín) 
 
213 Magion
 Petr Daniel (Ústí nad Labem), Dominika Danielová (Ústí nad Labem), Petra Danielová (Ústí nad Labem), Karel Dvořák (Ústí nad Labem), Inka Dvořáková (Ústí nad Labem) 
 
214 Neovisti Začátečník
 Juro Grečnár (Žilina - Slovensko), Simča Šandorová (Žilina - Slovensko) 
 
215 Pozor Zapornica
 Jakub Beran (Praha), Rasťo Oľhava (Praha), Pavel Paták (Praha), Zuzka Patáková (Praha), Martin Tancer (Praha) 
 
216 Priskoro na nárek
 Mirka A. (Bratislava - Slovensko), Hanka B. (Bratislava - Slovensko), Pierre G. (Bratislava - Slovensko), Miki M. (Bratislava - Slovensko), Janka S. (Bratislava - Slovensko) 
 
217 Ztráty a nálezy
 Kiki Flanderová (Praha), Lucka Hronová (Praha), Eva Levorová (Praha) 
 
218 Tragédi
 Daniel Hajtáš (Bratislava - Slovensko), Viktoria Just (Kittsee - Rakousko), Marek Matej (Bratislava - Slovensko), Roman Ulrich (Bratislava - Slovensko) 
 
219 Víc hlav víc sní
 Marek Boček (Brno), Veronika Juříčková (Brno), Klára Pospíšilová (Brno), Lucie Pospíšilová (Brno), Zuzana Vlčková (Brno) 
 
220 TrueCrypt Začátečník
 Ivo Fajmon (Praha), Eliška Skuhrovská (Praha), Jiří Srna (Praha), Jan Šefránek (Praha), Barbora Zamazalová (Praha) 
 
221 Plyšový radiátor
 Michal Král (Chotěboř), Olga Králová (Chotěboř) 
 
222 Sloniky
 Evika E. (Vrutky - Slovensko), Perun P. (Bratislava - Slovensko), Poppy P. (Vrutky - Slovensko), Riana R. (Bratislava - Slovensko), TeaBee T. (Bratislava - Slovensko) 
 
223 Metoda pokus-omyl Začátečník
 Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
224 Ýgen Začátečník
 Pavel Adamík (Ostrava), Lenka Adamíková (Olomouc), Pavel Matějka (FM), Martina Matějková (FM), Jirka Špitálský (Olomouc) 
 
225 Adios! Začátečník
 Lucia Bečvarová (Bernolákovo - Slovensko), Michal Ďurovec (Seniakovce - Slovensko), Milo Homer (Košice - Slovensko), Tomáš Košlab (Hurbanovo - Slovensko), Jozef Lelič (Snina - Slovensko) 
 
226 velka hlava Začátečník
 Daniela Cvejnova (Liberec), Marek Husek (Liberec), Lucie Kubecova (Liberec), Matous Pilnacek (Liberec) 
 
227 Deformační extraktor
 Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Jan Kynčl (Lausanne - Švýcarsko), Bernard Lidický (Ames - Spojené Státy), Pavel Machek (Praha) 
 
228 To je ale smůla...
 Vojtěch Kubáň (Brno), Honza Meitner (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastík Severa (Brno), Jirka Vítovec (Brno) 
 
229 B7
 Kacka Bachrata (Zilina - Slovensko), Hynek Bachraty (Zilina - Slovensko), Vojto Balint (Zilina - Slovensko), Janka Balintova (Zilina - Slovensko) 
 
230 Acervus aren
 Markéta Kovářová (Dolní Dobrouč), František Kristl (Dolní Dobrouč), Markéta Kristlová (Dolní Dobrouč), Václav Macek (Dolní Dobrouč), Filip Skalický (Dolní Dobrouč) 
 
231 Turingovi hošani Začátečník
 Jozef Kleberc (Bratislava - Slovensko), Samuel Kováčik (Bratislava - Slovensko), Jakub Mišún (Šenkvice - Slovensko), Daniel Petráš (Bratislava - Slovensko), Peter Tkačov (Bratislava - Slovensko) 
 
232 Zakysaná smetana
 Míša Maršálková (Praha) 
 
233 obrneni savci
 Libor Caha (Bratislava), Matej Pivoluska (Bratislava), Daniel Reitzner (Bratislava), Tomas Rybar (Hannover - Německo), Mario Ziman (Bratislava) 
 
234 Hajdaláci
 Pavel Bohumel (Brno), Blanka Hojačová (Brno), Nina Hrtoňová (Brno), Josef Kotrba (Brno), Vašek Lorenc (Brno) 
 
235 CORE Začátečník
 Michal Jex (Praha), Jakub Mrva (Praha), Matěj Mrva (Praha), Martin Tomek (Praha) 
 
236 MUPY MUP!
 Pavel Daněk (Zlín), Jaromír Chaloupka (Zlín), Ondřej Skoba (Zlín), Radek Vintr (Zlín), Alžběta Vintrová (Zlín) 
 
237 Chróúst?!
 Tereza Konečná (Brno), Linda Langerová (Brno), Adéla Miklíková (Brno), Tomáš Moutelík (Brno), Jan Stopka (Brno) 
 
238 Traktor R. Honzáka
 Honza B. (Brno), Radka M. (Brno) 
 
239 Zlatka Začátečník
 Klára Körnerová (Zábřeh), Lukáš Novák (Zábřeh), Johana Pospíšilová (Zábřeh), Veronika Žváčková (Zábřeh) 
 
240 dEstrOYErs Začátečník
 Milan Palla (Zábřeh), Lenka Skočková (Zábřeh), Veronika Skočková (Zábřeh), Michal Žváček (Zábřeh) 
 
241 malinový lekvár Začátečník
 Tomáš Gregor (Prešov - Slovensko), Zuzana Gregorová (Prešov - Slovensko), Michaela Háberová (Prešov - Slovensko), Monika Háberová (Košice - Slovensko), Stanley Pastir (Košice - Slovensko) 
 
242 Saturn
 Ivo Burger (Brno), Mirek Hloušek (Brno), Josef Menšík (Brno), Tomáš Protivinský (Brno) 
 
243 Se Sršněm v Zádech
 Vojtěch Košťák (Srbsko), Petra Košťáková (Srbsko), Terezka Košťáková (Srbsko), Martin Pelc (Srbsko), Kamila Pelcová (Srbsko) 
 
244 Twitter
 Eva @eva (Princeton - Spojené Státy), Loar @loar (Skoro Praha), Michal @michalovamichle (Barový Přístav - Spojené Státy), Ofelie @ofelie (Praha), Roman @roman (Brno) 
 
245 ChaDiMiMoSa Začátečník
 David Diggy (Plzeň), Dan Chak (Plzeň), Jana Molík (Brno), Michal Nikde (Plzeň), Martin Samuel (Praha) 
 
246 Lucifer
 Honza Jeník (Brno), Kde Kdo (Brno), ___ Makovec (Brno), Lucka TTTT (Brno) 
 
247 Nejnekvazi a tak dál
 Zůza Dočekalová (Praha), Anežka Jančová (Praha), Jirka Slabý (Praha), Honza Vábek (Praha) 
 
248 Negry svrbí prst
 Petr Kratochvíla (Brno), Vojta Krejčí (Brno), Martin Krupa (Brno), Milan Krupa (Brno), Pavel Krupa (Brno) 
 
249 Kantáre
 Romana Fialková (Černá Hora), Roman Hartig (Černá Hora), Ondřej Mužík (Černá Hora), Radka Mužíková (Černá Hora), Marek Rác (Černá Hora) 
 
250 Na poslední chvíli
 Honza Kuřátko (Praha), Tereza Meravá (Praha), Honza Papež (Praha), Michal Staša (Praha) 
 
251 Králík začátečník  Začátečník
 Karin Chládková (Brno), Iva Jarouskova (Brno), Tomáš Kelner (Brno), Martin Rada (Brno), Lukas Sykora (Brno) 
 
252 VyherniTerek Začátečník
 Vít Brezanský (Brno), Michal Došlík (Brno), Klára Janíčková (Brno), Tereza Kocveldová (Brno), Roman Komůrka (Brno) 
 
253 @
 Marek Kolařík (Otrokovice), Martin Kolařík (Zlín), Mirek Kolařík (Zlín) 
 
254 Divocí tučňáci
 Jan Šimsa (Praha) 
 
255 Vepřová kachna
 Vojtěch Grec (Praha), Lukáš Krotil (Mnichov - Německo), Stanislav Kubeš (Praha), Štěpán Pech (Praha), Magdaléna Rybníčková (Mnichov - Německo) 
 
256 Dáme si raději toust Začátečník
 Ondřej Dlouhý (Brno), Marie Drábková (Brno), Jan Perhala (Brno), Eva Trávníčková (Brno) 
 
257 Stoosum
 Milan Jaroš (Brno), Václav Klikar (Brno), Marcel Skalický (Brno), Peter Šlosár (Brno), Peter Trško (Brno) 
 
258 Zlatý skarabeus
 Radek Dobrovolný (Brno), Míla Halamíčková (Brno), Zuzka Kovácsová (Brno), Petr Otoupalík (Brno) 
 
259 Šiškoši Začátečník
 Martina Míca Balášová (Brno), Michal mancze Novák (Brno), Radek zipper Šerý (Brno), Michal Mike Šimara (Brno) 
 
260 Babo raď
 Tomáš Dymáček (Babice u Rosic), Helena Dymáčková (Babice u Rosic), Libor Šimek (Brno), Hana Šimková (Brno) 
 
261 Cože? Začátečník
 Petra Gallová (Brno), Tomáš Holub (Brno), Jana Kašparová (Brno), Jana Šilarová (Brno), Břeťa Vomočil (Brno) 
 
262 Kalich Začátečník
 Tomáš Krejčí (Blansko), Hana Mátlová (Blansko), Lucie Skoupá (Blansko), Filip Šváb (Blansko) 
 
263 První pokus
 Petr Kaštil (Červenka), Jan Smékal (Červenka), Ondřej Smékal (Červenka), Zdeňka Smékalová (Červenka), Katka Svobodová (Červenka) 
 
264 Nebudem to dělat Začátečník
 Martina Cacková (Brno), Turiel Eressiel (Brno), Alexander Havetta (Brno), Alena Jandová (Brno), Petra Širůčková (Brno) 
 
265 Ý Začátečník
 Ema Ocel (Praha), Fil Ocel (Praha), JP Rakeťák (Praha), Jája Zemi (Praha), Bára Ziklová (Praha) 
 
266 Vládcovia strachu Začátečník
 Peter Beňo (Bratislava - Slovensko), Michal Brestovanský (Bratislava - Slovensko), TBD TBD (Bratislava - Slovensko), TBD TBD (Bratislava - Slovensko), Michal Višňovec (Bratislava - Slovensko) 
 
267 Áně a plyšáci
 Pavel Houdek (Praha), Jiří Hruška (Nové Město na Moravě), Radiátor Plyšový (Nové Město na Moravě), Michal Voráček (Nové Město na Moravě), Lenka Voráčková (Nové Město na Moravě) 
 
268 Absolutní nuly
 Kamil Čupr (Brno), Michal Holčík (Brno), Ondřej Janošík (Brno), Petr Synek (Brno), Adam Tichý (Brno) 
 
269 just4fun
 Roman Krejcik (Praha), Monika Krejcikova (Praha) 
 
270 Šubruxel Začátečník
 Jana Krestýnová (Brusel - Belgie), Kristýna Najmanová (Brusel - Belgie), Petr Steiner (Brusel - Belgie), Monika Utěšená (Brusel - Belgie) 
 
271 Nočný motýľ
 Ľubka Bóžiková (Žilina - Slovensko), Ján Peprník (Bratislava - Slovensko), Tomáš Štec (Praha), Katka Uličná (Praha), Ľuboš Uličný (Praha) 
 
272 Ovce na balkóně
 Aleš G. (Praha), Patrik Ch. (Praha), Eva K. (Praha), Hanka M. (Praha) 
 
273 Píďalka a Kruťák
 Kruťák Kaše (Goettingen - Německo), Píďalka Ovesná (Barcelona - Španělsko) 
 
274 Hop alebo trop Začátečník
 Jana Hrozová (Brno), Tomáš Morávek (Brno), Lucia Potočňáková (Brno), Jiří Šperka (Brno), Maroš Višňovský (Brno) 
 
275 Ticho padne Začátečník
 Jan Mareš (Brno), Zuzka Tykvová (Brno), Tomáš Vazač (Brno), Petra Vláčelová (Brno) 
 
277 Trojský králík
 Radek Vitovják (Zlín), Petra Vitovjáková (Zlín) 
 
278 Větrnice Začátečník
 Hana Nekolná (Příbram), Lucie Nekolná (Praha) 
 
279 Lezu v bezu
 David Kadleček (Praha - Německo), Standa Krejčí (Praha), Ema Krejčová (Praha), Hanka Matoušová (Praha), Hanka Niederbrucker (Friedrichshafen) 
 
280 Mozková buňka
 Lenka Košařová (Brno), Vlastimil Krejčíř (Brno), Lucie Krejčířová (Brno), Michal Růžička (Brno) 
 
282 Šrédingerova kočka
 Jiří Mikulenka (Praha) 
 
283 Sildenafil
 Anna Benýšková (Brno), Jakub Hoferek (Brno), Jan Homola (Brno), Jana Veselá (Brno), Martin Zatloukal (Brno) 
 
284 LastMinute
 Lukáš Fusek (Praha), Kíťa Jehličková (Praha), Tonda Klíč (Praha), Terka Uhlířová (Praha) 
 
285 Externisti na dohodu Začátečník
 Tomáš Loveček (Žilina - Slovensko), Anička Mäkká (Nesluša - Slovensko), Štefan Sopčiak (Žilina - Slovensko), Renáta Tóthová (Ovčiarsko - Slovensko), Janka Uramová (Žilina - Slovensko) 
 
286 Kapela pamětníků
 Miloš Holík (Praha), Eva Spinosa (Brno), Tomáš Spinosa (Brno), Linda Vlčková (Praha), Josef Žába (Praha) 
 
287 Kokokel
 Ondřej Bouda (Brno), Petr Buršík (Brno), Martin Chvátal (Brno), Jana Medková (Brno) 
 
288 Plantážníci Začátečník
 Roman Drkal (Brno), Jakub Schiebl (Brno), Lucie Svobodová (Brno) 
 
289 Kačer team
 Petr Kučera (Kumburský újezd), Pavel Matějka (Lomnice nad Popelkou), Anežka Matějková (Lomnice nad Popelkou), Tereza Matějková (Lomnice nad Popelkou), Zdeněk Rajm (Lomnice nad Popelkou) 
 
290 Hlavy pomazané
 Adéla Beránková (Jinačovice), Pavel Martínek (Jinačovice), Jan Sedláček (Popůvky), Katka Sedláčková (Popůvky) 
 
291 Sráči
 Martin Filo (Brno), Honza Javorek (Brno), Michal Penčikov (Brno), Martin Švarc (Brno), Zuzana Švarcová (Brno) 
 
292 Freezy Bee
 Zdeněk Bouška (Taiwan - Tchaj-wan), Zuzana Grycová (Praha), Martin Kačer (Praha), Petr Petras (Praha), Radek Slabý (Praha) 
 
293 Babies on board Začátečník
 Zuzana Fialová (Praha), Martin Perlík (Praha), Aleš Vitinger (Praha), Světla Vitingerová (Praha), Zuzana Vitingerová (Praha) 
 
294 Hroch Začátečník
 Vladimír Balogh (Praha), Karolina Fibingier (Praha), Jan Hanzlík (Praha), Roman Kantor (Praha), Stanislav Sekula (Praha) 
 
295 Synové Korhalu Začátečník
 Martin Hradečný (Olomouc), Jakub Pazdera (Olomouc), Iva Pumprlová (Tovačov), Mikuláš Škrach (Olomouc), Vít Škrach (Olomouc) 
 
296 Vojtíci
 Jiří Petřek (Brno), Andrea Proli (Brno), Petr Valášek (Brno) 
 
297 Arawn
 Štěpán Hrtoň (Rajhrad), Lenka Kalinová (Brno), Jan Martinek (Brno), Filip Munz (Brno), Jiří Polcar (Brno) 
 
298 Imperátoři
 Zdeněk Fabík (Olomouc), Daniel Pirkl (Olomouc), Tonda Slováček (Olomouc), Martin Stavarský (Olomouc), Petr Waclawek (Olomouc) 
 
299 Teoretická Pantomima
 Michal Bartoň (Praha), Michal Přibyl (Praha), Irena Špendlíková (Praha), Daniela Tintěrová (Praha), Pavel Vicek (Praha) 
 
300 Stalin
 Tak To Sem Ja (Moskva - Rusko) 
 
301 Konspirační Bagr
 David Bernhauer (Praha), Michal Petrouš (Praha), Jan Píro (Praha), Tereza Sklenářová (Praha), Jakub Zamouřil (Praha) 
 
302 Haluzná organizácia
 Danka Forišeková (Bratislava - Slovensko), Peter Herman (Bratislava - Slovensko), YoYo Šiška (Bratislava - Slovensko), Julka Šišková (Bratislava - Slovensko), Tatiana Tothová (Bratislava - Slovensko) 
 
303 Vesmírná pěchota
 Tomáš Bína (Praha), Michaela Modálková (Praha), Vojta Pekárek (Praha) 
 
304 Havlonožci Začátečník
 Karolína Guricová (Brno), Lenka Jálová (Brno), Vítězslav Lounek (Brno), Nicol Staňková (Brno), Michal Zlatkovský (Brno) 
 
305 Týnišťáci Začátečník
 Daniel Brandejs (Týniště nad Orlicí), Milan Kavulák (Týniště nad Orlicí), Jaroslav Suchý (Týniště nad Orlicí), Klara Tosovska (Týniště nad Orlicí), Lukáš Tošovský (Týniště nad Orlicí) 
 
306 Dršťkový Havran MK
 Ladický Juraj (Praha), Motl Martin (Praha), Procházková Pavla (Praha) 
 
307 Superhrusky
 Jana Baranová (Brno), Matúš Hlaváčik (Brno), Peter Palček (Brno), Matej Poklemba (Brno), Richard Trembecký (Brno) 
 
308 Defekt
 Vladimír Brodský (Brno), Jan Hradil (Brno), Pavla Roupcová (Brno), Milan Roupec (Brno), Jan Strejček (Brno) 
 
309 Roztopašná Strúhanka
 Eva Klobušníková (Bratislava - Slovensko), Patrícia Maškulíková (Bratislava - Slovensko), Andrej Mráz (Bratislava - Slovensko) 
 
310 Brno 326 - Stíny
 Hanka Franců (České BudějoviČáslav), Michal Keya Kovařík (České Budějovice), Jan Nešpor (České Budějovice), Jenda Šafránek (České Budějovice), Hanka Šalomonová (Brno) 
 
311 Mrkev v Radiátoru
 Tonda Faukner (Praha), Míra Háček (Praha), Karin Kabešová (Praha), Ondřej Peterka (Rijád - Saúdská Arábie), Lukáš Rybka (Praha) 
 
312 Kabelový přenos
 Jan Hadrava (Praha), Ondřej Mička (Praha), Martina Mikulů (Praha), Jiří Setnička (Praha), Kateřina Zákravská (Praha) 
 
313 Rychlá hmota
 Tomáš Čurnek (Praha), Eliška Svobodová (Praha), Štěpánka Svobodová (Praha) 
 
314 Carpe Noctem
 Jiří Aichler (Jablonec nad Nisou), Vlastimil Jedek (Praha), Pavel Pej Holec (Brno), Jan Samohýl (Praha), Filip Skřivánek (Brno) 
 
315 Solitaire
 Mirek Jednicka (Banska Stiavnica) 
 
316 Makromozky
 Jan Dvořák (Brno), Michal Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Olomouc), Michal Sadílek (Brno) 
 
317 JaMaHaM
 Jirka Krul (Brno), Hanka Boudná (Brno), Martin Šůs (Brno), Martin Toman (Brno), Mirka Tomanová (Brno) 
 
318 Krokodýl
 Jiří Dorazil (Brno), Milan Dorazil (Brno), Tereza Hrošová (Brno), Jiří Zapletal (Brno) 
 
319 Ideá... make...
 Martin Burian (Praha), Zuzana Wangle (Praha) 
 
320 plkh
 Matej Bosak (Brno), Matus Kocka (Brno), Ondrej Moris (Brno), Miroslav Stuhl (Brno), Tomas Surovec (Brno) 
 
321 antiManci
 Viktor Badin (Brno), Csilla Fábián (Brno), László Fekete (Brno), Anna Peniašková (Brno) 
 
322 Smečka Začátečník
 Sabina Divišová (Brno), Veronika Fedorová (Brno), Barbora Prchalová (Brno), Silvie Radiměřská (Brno), Tereza Tomanová (Brno) 
 
323 Monte Negro Kvasari
 Jiří Herber (Brno), Jan Herman (Brno), Zdeněk Liščinský (Brno), Rostislav Pukl (Brno) 
 
324 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Zlín) 
 
325 BowlingBar Sokolovna Začátečník
 Marek Řeháček (Kořenov), Vendula Szlauerová (Kořenov) 
 
326 My nic – to samo
 Martin Jirman (Lanžhot), Petr Jirman (Lanžhot) 
 
327 jako jak
 JAK JAK (Brusel - Belgie), JAK JAK (Brusel - Belgie) 
 
328 Písečná čarodějnice
 Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Hanička Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno) 
 
329 Tupouni
 Vojta Kožner (Kladno), Petr Murmak (Kladno) 
 

Celkem týmů: 326 (59 začátečníků)        Celkem lidí: 1431       Průměrný věk: 29 let        Průměrný příspěvek: 516 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Brno   509       Vlajka Česko Česko1256
Vlajka Česko Praha   416       Vlajka Slovensko Slovensko88
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    63       Vlajka Spojené království Spojené království17
Vlajka Česko Zlín   18       Vlajka Německo Německo16
Vlajka Česko Olomouc   16       Vlajka Švýcarsko Švýcarsko11
Vlajka Česko Plzeň   14       Vlajka Belgie Belgie6
Vlajka Česko Liberec   13       Vlajka Spojené státy Spojené státy6
Vlajka Česko Zábřeh   13       Vlajka Kanada Kanada5
Vlajka Česko Kladno   12       Vlajka Kazachstán Kazachstán5
Vlajka Česko Cercany   10       Vlajka Francie Francie3
Vlajka Česko Hradec Králové    10       Vlajka Norsko Norsko2
Vlajka Wallis a futuna Kuřim (Wallis A Futuna)    10       Vlajka Polsko Polsko2
Vlajka Česko Ostrava   10       Vlajka Španělsko Španělsko2
Vlajka Česko Šlapanice   10       Vlajka Rakousko Rakousko1
Vlajka Česko Znojmo   10        Kokosové ostrovy1
Vlajka Spojené království London (Spojené Království)    8       Vlajka Cookovy ostrovy Cookovy ostrovy1
Vlajka Česko České Budějovice   7       Vlajka Irsko Irsko1
Vlajka Belgie Brusel (Belgie)    6       Vlajka Itálie Itálie1
Vlajka Spojené království Cambridge (Spojené Království)    6       Vlajka Japonsko Japonsko1
Vlajka Česko Horní Kounice   6       Vlajka Lucembursko Lucembursko1
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    6       Vlajka Rusko Rusko1
Vlajka Kazachstán Almaty (Kazachstán)    5       Vlajka Saúdská arábie Saúdská arábie1
Vlajka Česko Blansko   5       Vlajka Švédsko Švédsko1
Vlajka Kanada Canmore (Kanada)    5       Vlajka Tchaj-wan Tchaj-wan1
Vlajka Česko Černá Hora   5       Vlajka Wallis a futuna Wallis a futuna1
Vlajka Česko Červenka   5        
Vlajka Česko Dolní Dobrouč   5        
Vlajka Německo Drážďany (Německo)    5        
Vlajka Česko Jiříkovice   5        
Vlajka Česko Nové Město nad Met.   5        
Vlajka Česko Pardubice   5        
Vlajka Česko Roztoky   5        
Vlajka Česko Srbsko   5        
Vlajka Česko Špindlerův Mlýn   5        
Vlajka Česko Týniště nad Orlicí   5        
Vlajka Česko Újezd u Brna   5        
Vlajka Česko Ústí nad Labem   5        
Vlajka Česko Viničné Šumice   5        
Vlajka Švýcarsko Zurich (Švýcarsko)    5        
Vlajka Česko Železná Ruda   5        
Vlajka Česko Lomnice nad Popelkou   4        
Vlajka Česko Malá Úpa   4        
Vlajka Česko Nové Město na Moravě   4        
Vlajka Česko Strakonice   4        
Vlajka Česko Týn nad Bečvou   4        
Vlajka Česko Vidče   4        
Vlajka Slovensko Zilina (Slovensko)    4        
Vlajka Švýcarsko Ženeva (Švýcarsko)    4        
Vlajka Slovensko Bernolákovo (Slovensko)    3        
Vlajka Česko brno   3        
Vlajka Česko Doplníme později   3        
Vlajka Slovensko Košice (Slovensko)    3        
Vlajka Česko Opava   3        
Vlajka Francie Paris (Francie)    3        
Vlajka Slovensko Prešov (Slovensko)    3        
Vlajka Česko Průhonice - Rozkoš   3        
Vlajka Česko Třebíč   3        
Vlajka Česko Únětice   3        
Vlajka Česko Babice u Rosic   2        
Vlajka Španělsko Barcelona (Španělsko)    2        
Vlajka Česko Benátky nad Jizerou   2        
Vlajka Česko Bystřice nad Pern.   2        
Vlajka Česko Česká Lípa   2        
Vlajka Česko Děčín   2        
Vlajka Česko Doksy, Žďár   2        
Vlajka Česko FM   2        
Vlajka Česko Chotěboř   2        
Vlajka Česko Jinačovice   2        
Vlajka Česko Kořenov   2        
Vlajka Česko Lanžhot   2        
Vlajka Cookovy ostrovy Matavera (Cookovy Ostrovy)    2        
Vlajka Německo Mnichov (Německo)    2        
Vlajka Norsko Oslo (Norsko)    2        
Vlajka Česko Popůvky   2        
Vlajka Slovensko Povrazník (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Praha 10   2        
Vlajka Česko Rožnov pod Radhoštěm   2        
Vlajka Česko Říčany   2        
Vlajka Německo Saarbruecken (Německo)    2        
Vlajka Česko Uherské Hradiště   2        
Vlajka Polsko Varšava (Polsko)    2        
Vlajka Slovensko Vrutky (Slovensko)    2        
Vlajka Spojené státy Ames (Spojené Státy)    1        
Vlajka Německo Augsburg (Německo)    1        
Vlajka Česko Banska Stiavnica   1        
Vlajka Itálie Bari (Itálie)    1        
Vlajka Spojené státy Barový Přístav (Spojené Státy)    1        
Vlajka Spojené království Beaulieu (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Benešov   1        
Vlajka Německo Berlín (Německo)    1        
Vlajka Švýcarsko Bern (Švýcarsko)    1        
Vlajka Česko České BudějoviČáslav   1        
Vlajka Česko Dobšice   1        
Vlajka Irsko Dublin (Irsko)    1        
Vlajka Česko Friedrichshafen   1        
Vlajka Spojené království Glasgow (Spojené Království)    1        
Vlajka Německo Goettingen (Německo)    1        
Vlajka Německo Hannover (Německo)    1        
Vlajka Slovensko Hurbanovo (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Jablonec nad Nisou   1        
Vlajka Česko Karlovy Vary   1        
Vlajka Německo Karlsruhe (Německo)    1        
Vlajka Rakousko Kittsee (Rakousko)    1        
Vlajka Japonsko Kjóto (Japonsko)    1        
Vlajka Česko Kostelec nad Orlicí   1        
Vlajka Česko Kouřim   1        
Vlajka Česko Kumburský újezd   1        
Vlajka Švýcarsko Lausanne (Švýcarsko)    1        
Vlajka Lucembursko Lucemburk (Lucembursko)    1        
Vlajka Česko Maršov   1        
Vlajka Rusko Moskva (Rusko)    1        
Vlajka Slovensko Nesluša (Slovensko)    1        
Vlajka Spojené království New Castle (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Nový Jičín   1        
Vlajka Česko Otrokovice   1        
Vlajka Slovensko Ovčiarsko (Slovensko)    1        
Vlajka Spojené státy Princeton (Spojené Státy)    1        
Vlajka Česko Prostějov   1        
Vlajka Česko Příbram   1        
Vlajka Česko Rajhrad   1        
Vlajka Saúdská arábie Rijád (Saúdská Arábie)    1        
Vlajka Česko Rosice   1        
Vlajka Spojené státy Seattle (Spojené Státy)    1        
Vlajka Slovensko Seniakovce (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Skoro Praha   1        
Vlajka Slovensko Snina (Slovensko)    1        
Vlajka Spojené státy State College (Spojené Státy)    1        
Vlajka Česko Střelice   1        
Vlajka Německo Stuttgart (Německo)    1        
Vlajka Slovensko Šenkvice (Slovensko)    1        
Vlajka Tchaj-wan Taiwan (Tchaj-wan)    1        
Vlajka Česko Tovačov   1        
Vlajka Švédsko Västerås (Švédsko)    1        
Vlajka Česko Veverská Bítýška   1        
Vlajka Spojené státy Washington DC (Spojené Státy)    1        

Hráči byli z 135 různých měst a 25 států.