Síň slávy hry Sendvič

2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018

Statistika všech ročníků Sendviče


1. ročník - 2004

Zúčasnilo se 43 hrajících týmů ze sedmi zemí.

Vítězem se stal tým FIMAN++ ve složení Pavel Šmerk, Pavel Krčál,Martin Nečesal, Martina Kupčíková a Petr Šimeček.

Speciální ocenění obržel tým Tupouni ve složení Dušan Pokorný a Lada Smejkal za za jediné vyřešení úkolu číslo 405. Sport.


Výsledková listina:
1. místo FIMAN++16 úkolů 21:20:47
2. místo upadlmitelefon15 úkolů08:39:34
3. místo coredump15 úkolů10:57:29


2. ročník - 2005

Zúčasnilo se 86 hrajících týmů ze sedmi zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2005 - Tykadla
Vítězem se stal tým Tykadla ve složení Robert Babilon, Lucie Kárná, Petr Nepovím,Jana Tylová a Zdeněk Vodička.

Speciální ocenění obržely týmy Jádro (6.místo) a Červený trpaslík (35.místo) za správný odhad svých schopností. Oba týmy před hrou správně uhádli své konečné umístění po hře.


Výsledková listina:
1. místo Tykadla18 úkolů10:28:50
2. místo KalerabySlamouPlnene18 úkolů12:25:47
3. místo coredump18 úkolů12:37:39


3. ročník - 2006

Zúčasnilo se 107 hrajících týmů z deseti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2006 - Proudoví krtci rudí
Vítězem se stal tým Proudoví krtci rudí ve složení Víťa Kala, Lenka Křivánková, Honza Michelfeit, Honza Novotný a Michal Šrubař.

Speciální ocenění obržel tým Prahory ve složení Zdeněk Daniel, Martina Hanžlová, Petr Šimeček, Marjánka Šimečková a Lukáš Rychnovský za morální vítězství tohoto ročníku. Pouze díky nezvádnutelné zátěži serveru na konci hry tým nemohl odevzdat správnou a vítěznou odpověd na úkol číslo 403.


Výsledková listina:
1. místo Proudoví krtci rudí18 úkolů10:37:29
2. místo Prahory17 úkolů08:00:31
3. místo Pomocní ponocní17 úkolů08:47:16


4. ročník - 2007

Zúčasnilo se 156 hrajících týmů ze třinácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2007 - Tykadla
Vítězem se stal tým Tykadla ve složení Robert Babilon, Lucie Kárná, Petr Nepovím, Jana Tylová a Zdeněk Vodička.

Speciální ocenění obržel tým Termix ve složení Zdeněk Daniel, Martina Hanžlová, Alena Kruisová, Dalibor Šmíd a Jan Vojíř za jediné vyřešení úkolu 404. Vzkaz.
Speciální ocenění rovněž obržely týmy Sršeň v zádech, Tatarkový klub a Arawn za jejich absolutní nehaluzení - tyto týmy neměly během hry žádnou špatnou odpověď.


Výsledková listina:
1. místo Tykadla21 úkolů10:16:57
2. místo Termix21 úkolů13:06:06
3. místo Proudoví krtci s r.o19 úkolů10:40:51


5. ročník - 2008

Zúčasnilo se 192 hrajících týmů z patnácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2008 - Pralinky zvlášť
Vítězem se stal tým Pralinky zvlášť ve složení Petr Aulický, Tomáš Brokl, Josef Gregor, Martin Pozdílek a Alena Pozdílková.

Speciální ocenění obržel tým Hlubina mysleni ve složení Vaclav Cvrcek, Oleg Kovarik, Stana Kuckova, Dominika Srajerova a Jan Vrsovsky za jediné vyřešení úkolu 106. Námořníkovo pásmo.
Speciální ocenění rovněž obržel tým Coredump ve složení Michal Bulant, Jan Kasprzak), Martin Panák, Martin Povolný a Pavel Rychlý za jediné vyřešení všech úloh ze třetí a čtvrté sady.


Výsledková listina:
1. místo Pralinky zvlášť19 úkolů11:49:17
2. místo Proudoví krtci19 úkolů12:02:54
3. místo FIMAN++19 úkolů12:27:15


6. ročník - 2009

Zúčasnilo se 226 hrajících týmů z šestnácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2009 - Proudoví krtci
Vítězem se stal tým Proudoví krtci ve složení Honza Michelfeit, Lenka Křivánková, Vítek Suchomel, Kamča Mesiarkinová a Michal Šrubař


Výsledková listina:
1. místo Proudoví krtci20 úkolů14:37:35
2. místo Tykadla19 úkolů10:38:08
3. místo Pralinky zvlášť18 úkolů12:17:03


7. ročník - 2010

Zúčasnilo se 245 hrajících týmů z osmnácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2010 - Tykadla
Vítězem se stal tým Tykadla ve složení Robert Babilon, Lucie Kárná, Petr Nepovím, Jana Tylová a Zdeněk Vodička. Staly se navíc prvním týmem v historii, kterému se podařilo vyřešit všechny úlohy.

Speciální ocenění obržel tým Corn flakes ve složení Jindřich Desgenais Cinka, Jiří Tragos Kozel, Pavel Lučan, Iva deeDee Šotnarová a Zdeněk Zlámal za nejlepší odhady v tipování . Správně odhadli tým na 1. a 4. místě a jako jediní přesně tipli úspěšnost úlohy Mlha...

Speciální ocenění rovněž obržel tým Tuláci ve složení Filip Hrozina, Zdeněk Chyba, Martin Rosypal, David Ryšánek, Tomáš Zouhar za nejvtipnější odpověď Sendviče 2010 (viz špatné odpovědi úkolu Mlha).


Výsledková listina:
1. místo Tykadla22 úkolů10:20:51
2. místo Chce to nápad21 úkolů09:47:51
3. místo Vlhká jáma19 úkolů14:26:02


8. ročník - 2011

Zúčasnilo se 269 hrajících týmů z devatenácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2011 - Vlhká jáma
Vítězem se stal tým Vlhká jáma ve složení Vláďa Kváča, Majda Mouralová, Eva Stanovská, Dalibor Šmíd a Břeťa Šopík.

Speciální ocenění pro tento ročník nebylo uděleno.


Výsledková listina:
1. místo Vlhká jáma19 úkolů10:29:07
2. místo Chlýftým19 úkolů11:35:38
3. místo Pomocná škola19 úkolů16:19:05


9. ročník - 2012

Zúčasnilo se 280 hrajících týmů z osmnácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2012 - Chlýftým
Vítězem se stal tým Chlýftým ve složení Jakub Opršal, Aleš Podolník, Jana Poledniková, Jiří Růžička, Vojtěch Říha.

Speciální ocenění pro tento ročník bylo uděleno týmu "Název týmu:", který přispěl historicky největším účastnickým poplatkem.


Výsledková listina:
1. místo Chlýftým22 úkolů11:39:25
2. místo Drahoš forever21 úkolů16:34:52
3. místo Tykadla20 úkolů11:21:04


10. ročník - 2013

Zúčasnilo se 293 hrajících týmů z osmnácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2013 - Tonda a jeho parta
Vítězem se stal tým Tonda a jeho parta ve složení Jana Břízová, David Kruml, Honza Novotný, Honza Pomikálek, Martina Pomikálková.

Speciální ocenění pro tento dostává ročník firma gdi s.r.o. za dlouhobé bezproblémové a bezplatné hostování hry na firemních serverech. Díky!


Výsledková listina:
1. místo Tonda a jeho parta21 úkolů11:05:19
2. místo Pomocná školka21 úkolů12:42:51
3. místo Express Sandwich21 úkolů14:22:58

11. ročník - 2014

Zúčasnilo se 320 hrajících týmů z dvacetitří zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2014 - Pralinky zvlášť
Vítězem se stal tým Pralinky zvlášť ve složení Petr Aulický, Tomáš Brokl, Josef Gregor, Martin Pozdílek, Alena Pozdílková

Speciální ocenění pro tento ročník udělujeme všem týmům za to, že se podařilo vybrat rekordní částku 155 tisíc pro neziskové organizace. Gratulujeme!


Výsledková listina:
1. místo Pralinky zvlášť22 úkolů12:18:11
2. místo Bollocks22 úkolů13:12:21
3. místo Přizdisráči22 úkolů13:41:14

12. ročník - 2015

Zúčasnilo se 322 hrajících týmů z dvacetitří zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2015 - Bazinga_EN_datapart
Vítězem se stal tým Bazinga_EN_datapart ve složení Mirek Klimoš, Honza Klusáček, Lucka Molková, Aleš Podolník (London)


Výsledková listina:
1. místo Bazinga_EN_datapart23 úkolů14:50:12
2. místo Bollocks22 úkolů14:47:00
3. místo Bazinga_CZ_datapart21 úkolů14:25:48

13. ročník - 2016

Zúčasnilo se 327 hrajících týmů z dvaceti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2016 - Tonda
Vítězem se stal tým Tonda ve složení Dejw Kruml (Brno), Jana Novotná (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno)

Speciální ocenění pro tento ročník udělujeme Josefu Tkadlecovi (jindy hrající za tým Tučňák s tučňákem) za výkonné testování úloh. Děkujeme.


Výsledková listina:
1. místo Tonda24 úkolů08:36:09
2. místo Přizdisráči24 úkolů11:19:25
3. místo DuJour a spol.24 úkolů11:54:16

14. ročník - 2017

Zúčasnilo se 345 hrajících týmů z dvaceti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2017 - Tučňák s tučňákem
Vítězem se stal tým Tučňák s tučňákem ve složení Tomáš Pavlík (Praha), Monča Pospíšilová (Praha), Michal Rolínek (Vienna), Alča Skálová (Praha), Josef Tkadlec (Vienna)


Výsledková listina:
1. místo Tučňák s tučňákem26 úkolů10:55:54
2. místo Vlhká jáma26 úkolů16:01:49
3. místo Übertým25 úkolů08:53:49

15. ročník - 2018

Zúčasnilo se 365 hrajících týmů z patnácti zemí.
Foto vítězného týmu ročníku 2018 - paranoidontoza
Vítězem se stal tým paranoidontoza ve složení Martin Böhm (Praha), Vlastimil Dort (Praha), Karel Král (Praha), Veronika Slívová (Praha), Adolf Středa (Praha)

Speciální ocenění pro tento ročník udělujeme týmu Pong, který přispěl v historii hry nejvyšší částkou (která se rovná všem příspěvkům celého prvního ročníku). Děkujeme.


Výsledková listina:
1. místo paranoidontoza úkolů12:15:38
2. místo Přizdisráči úkolů12:51:34
3. místo Übertým úkolů10:52:47