Seznam hrajících týmů (378)

  
001 Lenoši
 Ondra Benda (Praha), Andrea Bendová (Praha), Oldřiška Marešová (Praha), Michal Urban (Praha), Šimon Vobruba (Praha) 
 
002 Hladovci
 Michal Hanzelka (Brno), Šárka Hanzelková (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Tom Václavík (Brno), Klárka Votrubcová (Brno) 
 
003 Neuroní slzy
 Marcela Cvrkalová (Brno), Peťa Křivánek (Brno), Hans Melichar (Brno), Jura Sláma (Brno), Žanek Tuček (Brno) 
 
004 kancl
 Petr Bílek (Kuřim), Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Jaroslav Jánský (Valletta - Malta), David Nečas (Kuřim), Renata Zajíčková (Kuřim) 
 
005 Název týmu:
 Dáša Husáková (Moravský Krumlov), Martin Janík (Moravský Krumlov), Peťa Procházková (Moravský Krumlov), Ondra Zapletal (Moravský Krumlov), Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov) 
 
007 Obrneni savci
 Diana Cencer (Bratislava - Slovensko), Matej Pivoluska (Brno), Daniel Reitzner (Brno), Tomáš Rybár (Bratislava - Slovensko), Mário Ziman (Bratislava - Slovensko) 
 
008 Oberna behen
 Eliška Blažejová (Brno), Kája Fajmon (Brno), Kristín Merunková (Brno), Zlatka Potyková (Brno), Eva Šmerdová (Brno) 
 
009 JTHTN
 Filip Já Hájek (Praha), Šindlerová Jana (Králův Dvůr), Kateřina Mišíková (Praha), Markéta Němcová (Praha), Martin Ti Šoun (Praha) 
 
010 Život je změna spinu
 Jan Bartoň (Wien - Rakousko), Lukáš Fusek (Wien - Rakousko), Samuel Říha (Wien - Rakousko), Lenka Šimonová (Wien - Rakousko), Tereza Uhlířová (Wien - Rakousko) 
 
011 Zlá koťata
 Lenka Brankova (Praha), A nekdo dalsi (Praha), Jiri Javurek (Praha), Stepan Martinek (Jablonec - Pákistán), Jan Vojir (Praha) 
 
012 112358
 Barča Karásková (Hradec Králové), Pája Peršinová (Česká Rybná), Danča Tučková (Bezděkov), Martin Tulis (Dolany) 
 
013 JÁDRO
 Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Petr Mičánek (Brno), Pája Skobová (Brno), Jura Tvardek (Brno) 
 
014 BRAINZZZZ Začátečník
 Vladimír Filip (Žilina - Slovensko), Juraj Grečnár (Žilina - Slovensko), Stanislav Peťko (Žilina - Slovensko), Simona Šandorová (Žilina - Slovensko), Maroš Valach (Žilina - Slovensko) 
 
015 Discovery Začátečník
 Dan Chak. (Praha), Jana Chak. (Praha), Jana Molik (Brno), Petr Rausek (Praha), Martin Samuel (Praha) 
 
016 Mamerád Ňufehruď
 Ivo Papoušek (Brno), Pavel Troubil (Den Bosch - Nizozemsko), Irena Troubilová (Den Bosch - Nizozemsko), Jan Vykopal (Brno), Anna Vykopalová (Brno) 
 
017 Náhodná Procházka
 Ondra Procházka (Brno), Peťa Procházka (Brno), Tom Procházka (Brno), Víťa Procházka (Brno), Zbyněk Procházka (Brno) 
 
018 Hádes
 Petr Hanák (Brno), Vojtěch Janků (Brno), Kryštof Kořínek (Brno), Kateřina Malá (Brno), Jan Malý (Brno) 
 
019 Kokokel
 Ondřej Bouda (Brno), Petr Buršík (Brno), Martin Chvátal (Brno), Daniela Kuruczová (Brno), Petr Velan (Brno) 
 
020 Katastrof technik
 Martin Coufal (Brno), Michal Keda (Brno), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Jakub Venclovský (Brno) 
 
021 FACHMANI Začátečník
 Honza Kučera (Ostrava), Viki Kučerová (Ostrava), Jana Michalíková (Ostrava), Kuba Žabenský (Ostrava) 
 
022 Plantážníci Začátečník
 Hanka And (Brno), Ondra Bla (Brno), Lucie Drk (Brno), Roman Drk (Brno), Terka Rou (Brno) 
 
023 Zadek nenakrájíš!
 Tereza Fürstová (Praha), Lucie Kolářová (Praha), Linda Langerová (Praha), Petr Martišek (Praha), Petr Vincena (Praha) 
 
024 Ušatým
 Jiří Sláma (Praha 5), Ester Slámová (Praha 5) 
 
025 MATAGARA
 Gabriel Provazník (Vyškov), Rafael Provazník (Vyškov), Zdeněk Provazník (Vyškov), Marie Provazníková (Vyškov) 
 
026 Přizdisráči
 Michal Jahoda (Praha), Jana Pačísková (Praha), Jaroslav Polakovič (Praha), Ondřej Šmejkal (Praha), Tomáš Tauer (Praha) 
 
027 Červený trpaslík
 Petr Gregor (Puerto de la Cruz - Španělsko), Ondra Májek (Brno), Peťa Májková (Brno), Svatka Pořízková (Brno), Mirka Skrivankova (Brno) 
 
028 Defekt
 Vladimír Brodský (Brno), Viktor Handl (Brno), Pavla Roupcová (Brno), Milan Roupec (Brno) 
 
029 Hrkule
 Vlastimil Bednář (Březová nad Svitavou), Karel Beneš (Březová nad Svitavou), Vláďa Schindler (Březová nad Svitavou) 
 
030 NEPODSTATNÍ
 Richard Blažek (Brno), Jakub Devát (Brno), Drahomír Malota (Brno), Vojtěch Obořil (Brno), Zdeněk Pezlar (Strmilov) 
 
031 Ferne Sterne
 Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Daniel Janek (Havířov), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec u Prahy) 
 
032 Metoda pokus-omyl
 Adéla Čermáková (Praha), Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
033 To je ale smůla...
 Jan Meitner (Brno), Jana Novotná (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastimil Severa (Brno), Silvie Zlatošová (Brno) 
 
034 Brouk v hlavě
 Aleš Hladílek (Brno), Eva Hladílková (Brno), Honza Tománek (Brno), Vláďa Tomáš (Brno), Tom Zavadil (Brno) 
 
035 Brouk Pytlík
 Marek Černocký (Brno), Míla Halamíčková (Brno), Andrea Hanušová (Brno), Petr Otoupalík (Brno), Hana Vacková (Brno) 
 
036 Ani ťuk!
 Ondra Andrle (Praha), Evča Dibitanzlová (Praha), Hůča Hučík (Praha), Háňa Hučíková (Praha), Terka Pešková (Praha) 
 
037 Corn Flakes
 Jindřich Cinka (Brno), Iva Fadrná (Brno), JiříK Kozel (Brno), Pavel Lučan (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno) 
 
038 Banda Lemounů Začátečník
 Eva Holingerová (Koldín), Lenka Horáková (Koldín), Helena Ostatková (Koldín), Hynek Šulan (Koldín), Iva Šulanová (Koldín) 
 
039 FYKOS
 Jiří Lipovský (Praha), Jan Prachař (Praha), Petra Suková (Praha), Kryštof Touška (Praha), Karel Tůma (Praha) 
 
040 Kanárci
 Elmar Cendelín (Praha), Jan Endel (Praha), Veronika Vraná (Praha) 
 
041 Imperátoři
 Zdenek Fabik (Olomouc), Daniel Pirkl (Olomouc), Antonin Slovacek (Olomouc), Martin Stavarsky (Olomouc), Petr Waclawek (Olomouc) 
 
042 Zvířátka
 Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Ondřej Papík (Praha), Mirek Rada (Praha), Robert Wadura (Praha) 
 
043 Tweety neni kura
 Dávid Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Peter Mikloš (Povrazník - Slovensko), Andrea Miklošová (Povrazník - Slovensko) 
 
044 Carpe Testudo
 Jiří Blaha (Praha), Meggy Calábková (Praha), Soňa Husáková (Praha), Jakub Komárek (Praha), Martin Mach (Praha) 
 
046 Koťátka Začátečník
 Petr Kalvoda (Brno), Alena Kalvodová (Brno), Karolína Miková (Brno) 
 
047 coredump
 Štěpán Hrbáček (Brno), Yenya Kasprzak (Brno), Iva Kasprzaková (Brno), Pavel Rychlý (Brno), Jiří Uhlíř (Brno) 
 
048 Vesmírná pěchota
 Tereza Barvínková (Nový Vestec), Tomáš Bíla (Nový Vestec), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Míša Modálková (Praha) 
 
049 Unylý integrál
 Dušan Merta (Praha), Lucie Rovenská (Praha), Eva Volenová (Praha), Karolína Vyskočilová (Praha) 
 
050 Žentlmenské langusty
 Eliška K. (Praha), Petr N. (Praha), Lukáš P. (Praha), Mája P. (Praha), Lenka W. (Praha) 
 
051 Marmoti
 Zuzka Kretinska (Mnichov - Německo), Honza Kretinsky (Mnichov - Německo) 
 
052 MUPY MUP!
 Pavel Daněk (Zlín), Jaromír Chaloupka (Zlín), Ondřej Skoba (Zlín), Radek Vintr (Zlín) 
 
053 Crucifixion?
 Tomáš Lukeš (Brno), Ondřej „To jse m říkal“ Pernica (Brno), Honza „Kovboj“ Novotný (Brno) 
 
054 Slepý mezi jednookým
 Radek Fiľakovský (Brno), David Klaška (Brno), Tomáš Lamser (Brno), Hana Svozilová (Brno), Filip Valášek (Brno) 
 
055 poTrati
 Václav Jára (Praha), Kristýna Járová (Praha), Martin Kempa (Praha), Ivana Mauricová (Praha), Ludmila Tabarell (Praha) 
 
056 DG Intectuals
 Linda Hašková (Praha - Slovensko), Petr Pelc (Praha), Zuzana Sahligerová (Praha - Slovensko), Zuzana Šebková (Praha) 
 
057 Que Frio
 Ivo Burger (Brno), Tom Clyde (Brno), Ivo Medved (Brno), Vila Mila (Brno), Jana Rondikova (Brno) 
 
058 Lumíci
 Daník Makeš (Praha), Otakar Makeš (Praha), Míša Makešová (Praha), slečna od Daníka (Praha), Naďa Zíková (Praha) 
 
059 Obria panda
 Ivana Ďurovcová (Bratislava - Slovensko), Dominika Gahurová (Bratislava - Slovensko), Ľudmila Holubová (Bratislava - Slovensko), Jana Špačková (Bratislava - Slovensko) 
 
060 Feny
 Lucie Horná (Hostěnice), Bedřich Horný (Hostěnice), Vojtěch Robotka (Brno), Jiří Řihák (Brno), Martin Šarbort (Brno) 
 
061 PRSKavky Začátečník
 Petr Baran (Praha), Soňa Galušková (Praha), Andrea Hujacová (Praha), Marie Kostelanská (Praha), Jakub Soukup (Praha) 
 
062 aMATHéři
 Klára Dvořáčková (Brno), Václav Janáček (Strmilov), Jiří Kalvoda (Brno), Klára Pernicová (Brno), Martin Richter (Brno) 
 
063 Nic Nás Nenapadlo
 Dáša Bradáčková (Mělník), Pavel Noga (Roudnice nad Labem), Jiří Pořádek (Praha), Pavel Řezba (Praha), David Vodička (Praha) 
 
064 FO3
 Viktor Bezdíček (Praha), Jiří Bureš (Praha), Petr Bureš (Praha), Martin Kadlec (Praha), Zdeněk Kadlec (Praha) 
 
065 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Míša Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
066 žufouni
 Ondřej Brunn (Brno), Zuzana Hammerová (Brno), Jaroslav Havlíček (Moravská Třebová), Petr Žufan (Brno), Eva Žufanová (Brno) 
 
067 Božščí bojovníci
 Pavel Axman (Jiříkovice), Irena Axmanová (Jiříkovice), Martin Jiroušek (Brno), Jana B. Jiroušková (Brno) 
 
068 Pilníci
 Jitka Baslová (Plzeň), Petr Odvárka (Plzeň), Pavla Ronovská (Plzeň), Martina Řezníčková (Plzeň), Jakub Skalický (Plzeň) 
 
069 Sobí smečka Začátečník
 Matouš Jáchym (Praha), Bára Jáchymová (Praha), Pepa Krása (Čerčany), Lenka Krásová (Čerčany), Marek Srb (Praha) 
 
070 Žárovky
 Markéta Filipcová (Praha), Filip Sedlák (Praha), Nasťa Sedláková (Praha), Ondřej Žára (Praha), Jana Žárová (Praha) 
 
071 Bojoví sobi
 Karel Nenička (Praha), Kateřina Szostoková (Praha), Zdeněk Štefan (Praha), Pavel Znamenáček (Praha) 
 
072 Zoranův harém
 Ondřej Forejt (Brno), Teleke Goth (Brno), Zuzana Sadloňová (Brno), Ilona Sobotkova (Brno), Kateřina Štastná (Brno) 
 
073 Divize nulou
 Jindřich Libovický (Praha), Martina Mrkvičková (Praha), Tomáš Musil (Praha), Rudolf Rosa (Praha), Vendula Rosová (Praha) 
 
074 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Lucemburk - Lucembursko), Vašek Potoček (Praha), Olda Vohradník (Praha) 
 
075 Trosečníci
 Kosťa (Praha), Bigbaz     (Praha), Gimli2     (Praha), Míša   Šlapáková  (Praha), Matěj Kudrna (Praha) 
 
076 Pomocná škola
 Jirka Benc (Praha), Martin Mareš (Praha), Anička Marešová (Praha), Vojta Pavlík (Praha), Markéta Pavlíková (Praha) 
 
077 Pomalá Mořská Víla
 Karel Doležal (Praha), Igor Majercik (Praha) 
 
078 Touláci Začátečník
 Justýna Bauerová (Český Krumlov), Daniel Domin (České Budějovice), Vojtěch Hypša (České Budějovice), Barbora Kunešová (Český Krumlov), Adéla Tupá (České Budějovice) 
 
079 Veselý hroch
 Dušan Kavický (Bratislava - Slovensko), Barbora Klembarová (Bratislava - Slovensko), Peter Kováč (Bratislava - Slovensko), Olívia Kováčová (Bratislava - Slovensko), Vladimír Macko (Bratislava - Slovensko) 
 
080 Kameni
 Roman Adámik (Bratislava - Slovensko), Andrej Čambora (Bratislava - Slovensko), Denis Kuzl (Bratislava - Slovensko), Stanislav Kyzek (Bratislava - Slovensko), Juraj Timko (Bratislava - Slovensko) 
 
081 Frikulín
 Ondřej Bouchala (Praha), Kristýna Kuncová (Praha), Emil Markup (Praha), Petr Pošta (Praha) 
 
082 JEDLINAHOŘESCORONOU
 Jan Beran (Kladno), Eva Čeřovská (Černý vůl), Michal Čeřovský (Černý vůl), Petr Gašparík (Praha), Daniel Slavík (Praha) 
 
083 Šlapadlo
 Adéla Běhalová (Beskydy), Petr Faltus (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Zlín), Jana Pacejková (Zlín - Kolumbie) 
 
084 KOZINKY Začátečník
 Martina Bozděchová (Domažlice), Daniela Kalistová (Nové Strašecí), Eva Machová (Domažlice), Jana Svobodová (Domažlice), Jan Ulip (Domažlice) 
 
085 My jsme tady špatně
 Kateřina Čambalová (Brno), Petra Kalábová (Brno), Jan Kriho (Brno), Karel Štěpka (Brno) 
 
086 ZMRD bez Radka
 Zuzana Bělinová (Říčany), Daniel Teufel (Vyškov), Monika Teufelová (Vyškov) 
 
087 WalkERS
 Jano B. (Praha), Lubos B. (Praha), Bara C. (Praha), Peter S. (Praha), Martin T. (Praha) 
 
088 Dujour a spol.
 Katerina Bohmova (Zurich - Švýcarsko), Lucia Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Magnus Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Marek Pechal (Zurich - Švýcarsko), Petr Xof Skovron (Zurich - Švýcarsko) 
 
089 Aplikovaný voy-a-ger
 Emil D. (Praha), Tomáš J. (Praha), Ondra S. (Praha), Lenka T. (Praha), Dominik Tělupil (Praha) 
 
090 Fušenky
 Zuzana Čížková (Brno), Katka Dufková (Brno), Petra Ráboňová (Brno), Lenka Schormová (Brno), Alena Urbanová (Brno) 
 
091 Enigmafie
 Jan Homolka (Praha), Iveta Klimánková (Praha), Tomáš Kračmar (Praha), Anežka Krausová (Praha), Štěpánka Šímová (České Budějovice) 
 
092 ČSFR
 Zuzana Balá (Praha), Jan Balý (Praha ), Michal Bartoň (Praha), Barbora Johnová (Praha) 
 
093 TheGenz
 JIŘÍ ERLEBACH (Brno), PETRA HAVLÍNOVÁ (Brno), DAVID KŘIVÁNEK (Kuřim), LADISLAV ŠEVCŮJ (Přemyslovice), RADEK ŠVANDA (Veverská Bitýška) 
 
094 Eyjafjallajökull!!!
 Blanka Dudašková (Brno), Magda Krejčířová (Brno), Michaela Novosadová (Brno), Jiří Staněk (Brno), Martin Wilczák (Brno) 
 
095 Hvězdná pěchota
 Katka Kosová (Praha), Jana Kučerová (Praha), Libor Mašíček (Praha), Jan Petrásek (Praha) 
 
096 Uvidíme
 Radek Nováček (Třebíč), Jiří Novotný (Třebíč), Roman Věžník (Třebíč) 
 
097 AJETO
 Anna Havelková (Šternberk), Petr Komůrka (Tišnov), Petra Komůrková (Tišnov), Pavel Vondruška (Brno), Helena Vondrušková (Brno) 
 
098 Telefonní číslo
 Jan Eliáš (Brno), Petra Eliášová (Brno), Jiří Mikulášek (Brno), Pavla Velinská (Brno), Jiří Velinský (Brno) 
 
099 TyMyJá
 Michael Jettmar (Staré Křečany), Magdaléna Jettmarová (Staré Křečany), Martin Pelc (Písek), Kamila Pelcová (Písek) 
 
100 Borci v uvozovkách
 Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Brno), Richard Musil (Praha), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno) 
 
101 curl
 Vojtěch Černý (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Jan Mikel (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha), Anna Zelinková (Praha) 
 
102 MLHA
 Martin Kruliš (Praha), Vít Musil (Praha), Luboš Pick (Praha), Hanička Turčinová (Litoměřice), Martin Vrbovský (Praha) 
 
103 Večernice
 Simona Beránková (Praha), Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha) 
 
104 Moz.prof.Sedelmayera
 Miloslav Klinger (Praha), Klára Malcovská (Praha 8 - Karlín), Radek Skácelík (Praha), Jaroslav Vtípil (Praha 8 - Karlín), Viktor Vtípil (Praha 8 - Karlín) 
 
105 dušou blondínky
 Majo Ivanov (Bratislava - Slovensko), Ľubica Ivanová (Bratislava - Slovensko), Jaromír Mielec (Ostrava), Radomír Mielec (Ostrava) 
 
106 NaPALM
 Laďa Chmelař (Brno), Alena Krumlová (Brno), Pavel Matula (Brno), Petr Matula (Brno), Markéta Matulová (Brno) 
 
107 VRAK
 Lenka Bačinská (Brno), Veronika Fabíková (Brno), Petr Háněl (Brno ) 
 
108 Na výlete
 Vojto Bálint (Žilina - Slovensko), Janka Bálintová (Žilina - Slovensko), Ivan Cimrak (Žilina - Slovensko), Mirka Cimrakova (Žilina - Slovensko), Dušan Salaj (Žilina - Slovensko) 
 
109 KVÍK!
 Kája Bretová (Brno), Martin Hanžl (Brno), Martina Hanžlová (Brno), Dominika Krejčí (Brno), Henrich Lauko (Brno) 
 
110 Guinea Pigs se vrací
 Luboš Kotek (Brno), Martina Kotková (Brno), Lenka Raudenská (Brno), Michal Vintr (Brno), Lenka Vintrová (Brno) 
 
111 Logic Engines
 Petr Havránek (Horní Kamenice), Olda Petřík (Horní Kamenice), Vašek Rada (Horní Kamenice), Jarda Šídlo (Horní Kamenice), Alena Šídlová (Horní Kamenice) 
 
112 VDOLci
 Vašek Cetl (Brno), Ondra Maar (Brno), Dáša Maarová (Brno), Lucka Maarová (Brno) 
 
113 Panda profesora Vé
 P. J. (Praha), F. K. (Praha), O. K. (Praha), R. K. (Hostivice), V. L. (Dobrichovice) 
 
114 Víc hlav víc sní
 Marek Boček (Brno), Petr Holášek (Brno), Zuzana Holášková (Brno), Klára Pospíšilová (Brno), Lucie Pospíšilová (Brno) 
 
115 Dory a jeho Fishes
 Daniel Jandora (Brno), Magdaléna Koutová (Opava), Anna Smrčková (Brno), Katie Smrčková (Brno), Anna Tomková (Brno) 
 
116 Nezapomeň spláchnout
 Michal Čičatka (Brno), Tom Freiberger (Brno), Anna Freibergerová (Brno), Michaela Freibergerová (Brno), David Slavíček (Brno) 
 
117 Makak
 Jan Ambož (Podolí), Pavel Hrazdil (Šlapanice), Marcela Jandlová (Brno), Jakub Kura (Brno), Jan Valehrach (Podolí) 
 
118 Panditi
 Vaclav Blazej (Praha), Miloslav Brozek (Praha), Tomas Pavlik (Praha), Monika Pavlikova (Praha), Kristina Roucova (Praha) 
 
119 Kofolidae
 Lukáš Langer (Svatý Kopeček), Barbora Lucká (Svatý Kopeček), Vendulka Poláková (Svatý Kopeček), Terezie Táborská (Svatý Kopeček), Jiří Táborský (Svatý Kopeček) 
 
120 Proletíme se mapou
 Ivo Herman (Modřice), Adam Kučera (Modřice), Pavla Kučerová (Modřice), Jan Rokyta (Modřice) 
 
121 Älplermagronen
 Zuzana Frankovská (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Peter Herman (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Michal Kesely (Bratislava - Slovensko), Monika Steinová (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Michal Švagerka (Pfäffikon SZ - Švýcarsko) 
 
122 Canmore Cougars
 Gencurova Eliska (Canmore - Kanada), Pospisil Jan (Canmore - Kanada), Lily Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Pavelka (Canmore - Kanada) 
 
123 Makromozky
 Michal Hrabí (Brno), Šárka Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Brno), Jakub Řehan (Brno) 
 
124 Společně za!
 Mirek Brumovský (Brno - Rakousko), Veronika Dočkalová (Brno - Rakousko), Karel Kolář (Brno), Michal Koutný (Praha), Tomáš Pikálek (Brno) 
 
125 Chlýftým
 Martin Křivánek (Praha), Aleš Podolník (Praha), Jiří Růžička (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno) 
 
126 Otzi
 Peťo Boledovič (Bratislava - Slovensko), Majka Boledovičová (Bratislava - Slovensko), Ivanka Chovancová (Bratislava - Slovensko), Milan Chovanec (Bratislava - Slovensko), Henka Lenčéšová (Bratislava - Slovensko) 
 
127 Růžový panter
 Marcela Hradská (Benátky nad Jizerou), Pavel Hradský (Benátky nad Jizerou), Marek Novák (Praha), Anna Nováková (Praha) 
 
128 Šifrovačka es ká
 Mišof Forišek (Bratislava - Slovensko), Danka Forišeková (Bratislava - Slovensko), Mirka Kemeňová (Bratislava - Slovensko), Katka Kmeťová (Bratislava - Slovensko), Martin Sucha (Bratislava - Slovensko) 
 
129 Parta HÚ Začátečník
 Jan Čapek (Praha), Hana Havelková (Praha), Markéta Havelková (Praha), František Pangrác (Praha) 
 
131 Vojtíci
 Lukáš Malý (Brno), Jiří Petřek (Kuřim), Martin Szotkowski (Třinec), Ondřej Valášek (Brno), Petr Valášek (Brno) 
 
132 Jak se nám líbí!
 Jindra Ashek (Brno), Lenka Hú (Brno), Johnny Johnny (Brno), Ivča Konári (Brno), Petr Mik (Brno) 
 
133 kojeje
 Jiri Kremser (Brno), Viola Kremserova (Brno), Ludmila Nepomucka (Brno) 
 
134 Ešte je priskoro
 Mir Ab (Bratislava - Slovensko), Mir Ab (Bratislava - Slovensko), Hanka BA (Bratislava - Slovensko), Hanka BA (Bratislava - Slovensko), Peter GA (Bratislava - Slovensko), Peter GA (Bratislava - Slovensko), Miki Mikuš (Bratislava - Slovensko), Pok Po (Bratislava - Slovensko), Pok Po (Bratislava - Slovensko) 
 
135 svobodní tuleni
 Petra Kučová (Praha), Jiří Matějček (Praha), Veronika Mičínová (Praha), Ladislav Svoboda (Praha) 
 
136 Girrrls
 Věra Fabíková (Brno), Zita Nováková (Brno), Hana Valášková (Brno), Magdalena Valášková (Brno), Věra Vavrincová (Brno) 
 
137 Hakuna Matata
 Matěj Hývl (Praha), Kubaq Klečka (Praha), Ondra Kunc (Praha), Honza Medřický (Mariánská), Makki Zachová (Praha) 
 
138 Bifurkační tým
 Martin Hamáček (Plzeň ), Jan Holeček (Plzeň), Eliška Holečková Hamáčková (Plzeň), Jakub Kotásek (Plzeň), Martina Sarfee Štruncová (Plzeň) 
 
139 Prohnaní divočáci
 Mařenka Kouba (Praha), Renča Kouba (Praha), Tomáš Kouba (Praha), Lukas Malina (Praha), Hana Urbanova (Praha) 
 
140 Omnes Virtutes
 Kamila Foltýnová (Praha), Vít Gaďurek (Praha), Vojtěch Gaďurek (Praha), Filip Chudoba (Praha), Anna Mikeštíková (Praha) 
 
141 ROFLCOPTER!
 Tomáš Masník (Horní Kounice), Veronika Masníková (Horní Kounice), Přemysl Oprchal (Jiříkovice), Gabriela Skoupá (Horní Kounice), Ondřej Skoupý (Horní Kounice) 
 
142 Temné opičky
 Jan Gara (Praha), Michal Jelínek (Praha), Anežka Kramná (Praha), Lukáš Maruniak (Praha), Petr Pařízek (Praha) 
 
143 Ďábelské toasty
 Jiřík Barnat (Brno), Hanka Barnatová (Brno), Vendula Lipová (Praha), Adam Lipový (Praha), Aleš Lipový (Praha) 
 
144 Sráči
 Zuzana Florianová (Brno), Honza Javorek (Brno), Zuzana Javorková (Brno), Michal Penčikov (Brno ), Zdeňka Pulicarová (Brno) 
 
145 Tvoje matka
 Marek Augustin (Praha), Tereza Barteková (Praha), Lenka Pátková (Praha), Vlastimil Peksa (Praha), Elen Szolgayová (Praha) 
 
146 Zaplyšeno
 Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno) 
 
147 Konstopos l.p. 2505
 Adam Matoušek (Brno), Vláďa Sedláček (Brno), Minh Anh Tran (Brno), Dominik Trnka (Brno), Martin Zahradníček (Brno) 
 
148 Pralinky zvlášť
 Ondřej Bláha (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Pepa Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové) 
 
149 Laserové Veverky
 Zuzana Gruberová (Praha), Haštal Hapka (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha) 
 
150 Lentilky
 Lucka Kubáčková (Kuřim), Verča Marková (Kuřim), Kačka Matulová (Kuřim), Dan Padrta (Kuřim), Radek Slavíček (Kuřim) 
 
151 Paranormal passivity
 Filip Brázdovič (Bratislava - Slovensko), Andrea Cillingová (Bratislava - Slovensko), Filip Červenák (Bratislava - Slovensko), Lukáš Konečný (Bratislava - Slovensko), Miro Šmajda (Bratislava - Slovensko) 
 
152 Outloni váhaví
 Jindra D.... (Praha), Dáša P.... (Praha), Jana Š.... (Praha) 
 
153 Maruščina KPZ
 Petr Čoupek (Praha), Kateřina Koňasová (Praha), Zbyněk Pawlas (Praha), Marie Turčičová (Praha), Jan Vávra (Praha) 
 
154 Piliny všude okolo
 Markéta Hugová (Praha), Blanka Kekulová (Kladno), Šimon Mandlík (Kladno), Verča Mandlíková (Kladno), Darča Urbanová (Kladno) 
 
155 Untertým
 Miroslav Dušil (Boskovice), Verča Kubíková (Boskovice), Jan Pospiech (Boskovice), Katka Pospiechová (Boskovice), Jana Ryšavá (Boskovice) 
 
156 Maximálně 50 znakú
 Jarmila Kašparová (Praha), Michaela Kováčová (Praha), Klára Marvanová (Praha), Alžběta Roztočilová (Praha), Michaela Seemannová (Praha) 
 
157 KáEnVé Začátečník
 Simona Bennárová (Linz - Rakousko), Slavomír Katkin (Linz - Rakousko) 
 
158 Třetí zuby
 Martin Sisi (Heidelberg - Německo), Beata Tutu (Heidelberg - Německo), Jakub Zaza (Praha) 
 
159 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Otrokovice), Jan Janda (Tlumačov - Svatý Stolec), Tomáš Konečný (Otrokovice), Baron Kuřecí (Vatikán - Svatý Stolec) 
 
160 S rozumem v koncích
 Michal Doubek (Pardubice), Vladimír Krejčí (Pardubice), Daniel Nykl (Pardubice), Martin Zajíček (Pardubice) 
 
161 Zimní Vánek
 Eszter Eckstein (Praha), Jirka Eckstein (Praha), Tonda Hanus (Praha), Kaja Rezkova (Praha), Adam Sikora (Praha) 
 
162 Hrochologové
 Tomáš Bartoněk (Praha), Martin Španěl (Praha), Martin Váňa (Praha), Ondřej Wencl (Praha), Kateřina Zákravská (Praha) 
 
163 Squeak!
 Marketa Hladka (Praha), Marek Hladky (Praha), Eduard Horak (Praha), Libor Krizka (Praha), Eva Skalova (Praha) 
 
164 YMaGINE
 Tomáš Honner (Plzeň), Hana Horníková (Plzeň), Michal K. (Plzeň), Vašek R. (Plzeň) 
 
165 Na výletě
 Martin Dörfler (Praha), Jakub Hajič (Praha), Pavel Taufer (Praha), Klára Vytisková (Praha), Zuzana Vytisková (Praha) 
 
166 Pražáci
 Jiří Burant (Praha), Michal Bureš (Praha), Marek Dvořák (Praha), Jakub Stašek (Praha), Martin Strupek (Praha) 
 
167 Včíl skačem
 Domča (Praha), Jirka (Praha), Martin (Brno), Peťa (Praha), Týna (Praha) 
 
168 Psychokopytníci
 Martin Hlinka (Benešov), Iva Hlinková (Říčany), František Kopřiva (Říčany), Danča Kyselová (Čerčany), Oldřich Svoboda (Benešov) 
 
169 Inhumans
 Jakub Cimerman (Praha), Lucia Cimermanová (Praha) 
 
170 Daleká cesta
 Jan Bouchal (Vitín), Anna Mácová (Vitín), Philip Prentis (Vitín), Zuzana Prentis (Vitín), Jana XXX (Vitín) 
 
171 Team Avatar
 Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno), Zora Mahelová (Brno), Lenka Moutelíková (Brno), Michaela Nováková (Brno) 
 
172 Tvoje máma megasrna
 Jana Kilianová (Brno), Jakub Ludwig (Brno), Anna Špotová (Brno), Betty Vybíralová (Brno) 
 
173 Ztráty a nálezy
 Tomáš Bělka (Praha), Adam Benda (Praha), Lucka Fremundová (Praha), Eva Levorová (Praha) 
 
174 Větrák tým
 Peter Hofman (Praha u Senice), Martin Matějovský (Praha), Ondra Mudra (Praha) 
 
175 Celer řapíkatý
 Petr Kloc (Brno), Zdenka Kozáková (Brno), Věra Mazánková (Brno), Pavlína Račková (Brno), David Trunec (Brno) 
 
176 IQ42
 Helča Červená (Praha), Vašek Červený (Praha), Lukáš Novák (Praha), Libor Peči (Praha), Honza Stuchlík (Praha) 
 
177 Ponožky na nožky Začátečník
 Andrea Kempná (Ostrava), Lea Loucka (Ostrava), Štěpánka Zahradníková (Ostrava) 
 
178 Koníci
 Jan Dočekal (Praha), Bára Palková (Praha), Světla Smrčková (Praha), Martin Š. (Praha), Evča Tomčová (Praha) 
 
179 Kinder Grinder
 Luděk Blažek (Brno), Markéta Blažková (Brno), Jakub Hurta (Křtiny), Jana Veselá (Brno) 
 
180 Odpověď je 42
 Martin Fiala (Třebíč), Zuzana Fialová (Londýn - Spojené Království), Jan Máca (Praha) 
 
181 Zakysaná smetana
 Míša Maršálková (Praha), Kája Pazourek (České Budějovice) 
 
182 Ředitelé zeměkoule
 Petra Emmerová (Praha), David Šosvald (Praha), Michal Töpfer (Praha), Jan Zbíral (Praha) 
 
183 Kdo se přidá?
 Alena Kruisová (Praha), Tomáš Kuča (Praha), Majda Mouralová (Praha), Honza Pipek (Praha), Dalibor Šmíd (Praha) 
 
184 Kundratka
 Jirka David (Praha), Petr Jech (Praha) 
 
185 Vnoučátka
 Filip Dominec (Praha), Matěj Hlaváček (Curych - Švýcarsko), Jan Chalupa (Praha), Štěpánka Králová (Praha), Marie Pospíšilová (Praha) 
 
186 Unaveni sluncem
 Zuzka Cvackova (Unetice), Jara Jezek (Unetice), Martin Masata (Unetice), Irca Vanatova (Unetice) 
 
187 Čumáci
 Anna Atanasčeva (Brno), Viktória Holodová (Brno), Matouš Král (Brno), Tomáš Král (Brno), Hana Schneiderová (Brno) 
 
188 Spanila jizda
 Linda Alexandrová (Praha), Lukáš Kalivoda (Praha), Anna Průchová (Praha), Dan Sentivany (Praha) 
 
189 Antropoid
 Tomáš Dvořák (Brno), Hana Dvořáková (Brno), Katka Fabianová (Brno), Libor Sedláček (Brno), Petr Šrámek (Brno) 
 
190 Pařížská Modrá
 Tom G. (Praha), Pavel H. (Praha), Jan L. (Praha), Michal M. (Praha), Tereza M. (Praha) 
 
191 Mutant Penguins
 Hana Boudná (Brno), Jiří Krul (Brno), Martin Šůs (Brno), Martin Toman (Brno) 
 
192 Púš Začátečník
 Milan Laslop (Bratislava - Slovensko), Slávka Pokorná (Bratislava - Slovensko) 
 
193 Chytré lamy
 Martina Hrubošová (Valašské Klobouky), Petr Kucka (Valašské Klobouky), Věra Kucková (Valašské Klobouky), Vojtěch Pivnička (Valašské Klobouky) 
 
194 Eche Olowan
 Marta Kučerová (Brno), Martin Vik (Brno), Jiří Zbořil (Brno), Petra Zbořilová (Brno) 
 
195 punk
 Tonda Češík (Praha), Jenda Hadrava (Praha), Helena Krejčí (Praha), Olin Slávik (Praha), Zuzka Svobodová (Praha) 
 
196 Akce grupy
 Radka Penčevová (Brno), Bedřich Said (Brno), Tomáš Szaniszlo (Brno), Roman Štěpánek (Brno), Tomáš Zábojník (Brno) 
 
197 Magion
 Petr Daniel (Ústí nad Labem), Dominika Danielová (Ústí nad Labem), Petra Danielová (Ústí nad Labem), Karel Dvořák (Šlapanice), Lucie Dvořáková (Šlapanice) 
 
198 Koumáci
 Jára Karban (Brno), Mara Karban (Brno), Eva Karbanová (Brno), Tomáš Kokojan (Brno), Luděk Maar (Brno) 
 
199 Ýgen
 Pavel Adamík (Praha), Lenka Adamíková (Olomouc), Pavel Matějka (Ostrava) 
 
200 Mimo a riadne
 Anino Belan (Bratislava - Slovensko), Tomi Belan (Zurich - Švýcarsko), Miška Belanová (Praha), Zuzana Burjanová (Bratislava - Slovensko), Basha Kováčová (Zurich - Švýcarsko) 
 
201 Fiman++
 Tomáš Foltýnek (Brno), Helča Foltýnková (Brno), Martin Nečesal (Brno), Roman Rožník (Brno), Pavel Šmerk (Brno) 
 
202 Zlomili jsme klíč
 Honza Bensch (Halenkov), Veronika Benschová (Halenkov), Jirka Hejkrlík (Kunice), Štěpán Mach (Praha), Michaela Nová (Praha) 
 
203 3 s kouskem fosforu
 Martina S. (Praha), Šuf S. (Praha), Vojta S. (Praha), Michal Z. (Praha) 
 
204 Dodo +1
 Kateřina Brejchová (Praha), Ota Jašek (Praha), Jaroslav Klapálek (Praha), Oxana Kovbasjuková (Praha), Antonín Novák (Praha) 
 
205 Tupě ignorované tram
 Gábina Hladká (Praha), Jakub Jelen (Praha), Michaela Macurová (Praha), Pavla Procházková (Praha), Benjamin Swart (Praha) 
 
207 CI5 HK
 William BODIE (Hradec Králové), George COWLEY (Černilov), Raymond DOYLE (Černilov) 
 
208 Beranidlo
 Terka Kočí (Brno), Šimon Leitgeb (Brno), Tom Marada (Brno), Anička Schneiderová (Brno), Martin Sivák (Brno) 
 
209 Tonda
 David Kruml (Brno), Jana Novotná (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno) 
 
210 Jménojemišumák
 Petr Louša (Brno), Lukáš Mikulů (Brno), Jiří Ševčík (Brno), Anna Ševčíková (Brno), Soňa Švejcarová (Brno) 
 
211 Absinthenti
 Miroslav Čermák (Chřibská), Peter Hrušovský (Beroun), Petr Lasák (Chřibská), Magda Lasáková (Chřibská), Miroslav Rudišin (Chřibská) 
 
212 Kanonický divisor
 Tomáš Berák (Plzeň), Tomáš Berák (Plzeň), Jaroslav Líbal (Horní Cetno), Zuzana Líbalová (Plzeň), Zuzana Líbalová (Plzeň), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Mirkovice) 
 
213 Lumpík
 Martina Bejdová (Kvilda), Zuzana Kadlecová (Kvilda), Pavlína Vágnerová (Kvilda) 
 
214 TimeOut
 Jakub Nezveda (Praha), Martina Nezvedova (Praha) 
 
215 Ano, vlastně ano
 Nela Králová (Brno), Pavel Šimeček (Brno), Petr Šimeček (Brno), Sváťa Šimečková (Brno) 
 
216 Atomová kobliha
 Katka Babková (Plzeň), Jan Heller (Blovice), Tomáš Kotous (Blovice), Vojtěch Nováček (Horní Bříza), Andrea Varáčková (Štěnovice) 
 
217 Jesus Frankenstein
 Pavel Bohumel (Brno), Libor Hlavnička (Brno), Petr Kovács (Brno), František Kuda (Brno), Andrea Kýnová (Brno) 
 
218 Písečná čarodějnice
 Kuba Bureš (Praha), Lucie Fialová (Praha), Martin Perlík (Praha), Aleš Vitinger (Praha), Zuzana Vitinger (Praha) 
 
219 Bozani!!!
 Vladimir Jaron (Ostrava), Roman Krpel (Ostrava), Dalibor Vanicek (Ostrava) 
 
220 Tykadla
 Robert Babilon (Praha), Petr Lichý (Praha), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Praha), Jana Vodičková (Praha) 
 
221 Zase predposledni Začátečník
 Petra Bavšenkovová (Praha), Radek Doubrava (Praha), Jana Doubravová (Praha) 
 
222 Čenichavé světlušky
 Miloš Husák (Brno), Karel Lábr (Brno), Jana Michalicová (Brno), Ivan Novotný (Brno), Tomáš Procházka (Brno) 
 
223 Dutá vlákna
 Lukáš Beran (Praha), Milu J. (Praha) 
 
224 Transcendent Svitava Začátečník
 Jan Bogdan (Brno), Zuzana Bročková (Brno), Marek Hulán (Brno), Anežka Hulánová (Brno), Daniela Velíšková (Praha) 
 
225 Krásný ztráty
 Tereza Kamenská (Brno), Tomáš Látal (Brno), Jiří Vaďura (Brno) 
 
226 HĽaBAFAT
 Juraj Feilhauer (Bratislava - Slovensko), Juraj Feilhauer (Bratislava - Slovensko), Beáta Feilhauerová (Bratislava - Slovensko), Beáta Feilhauerová (Bratislava - Slovensko), Michal Hagara (Bratislava - Slovensko), Alena Kuchariková (Bratislava - Slovensko), Alena Kuchariková (Bratislava - Slovensko), Ľudmila Šimková (Bratislava - Slovensko) 
 
227 šachtalmo
 Ales X.. (Brno) 
 
228 Holešovický dýchánek
 Eva Ječmínková (Praha), Eliška Nenádlová (Praha) 
 
229 Věční začátečníci
 Jana Halúzová (Rájec-Jestřebí), Jiří Kosina (Blansko), Martina Macků (Blansko), Vilém Macků (Blansko), Lucie Skoupá (Blansko) 
 
230 Odtiaľ potiaľ
 Michal Duracik (Žilina - Slovensko), Veronika Hucikova (Žilina - Slovensko), Kiristina Kovalcikova (Žilina - Slovensko), Erika Novotna (Žilina - Slovensko), Peter Novotny (Žilina - Slovensko) 
 
231 SNaN
 Filip ​ (Praha), Karel ​ (Praha), Lukáš ​ (Praha), Markéta ​ (Praha), Markéta ​ (Praha), Markéta ​ (Praha), Markéta ​ (Praha), Pali ​ (Praha) 
 
232 Ňákej random tým
 Vojtěch Jedlička (Brno), Jiří Lattenberg (Kuřim), Jakub Matula (Kuřim), Tomáš Nastálek (Brno), Bruno Oravec (Krupina - Slovensko) 
 
233 Pentakilogram
 David Fatka (Praha), Petr Fatka (Praha), Katka Fatková (Praha), Kristýna Neumannová (Praha), Pavel Souček (Praha) 
 
234 Dámská jízda
 Anička Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Zuzka Krásenská (Brno), Markéta Ledvinová (Brno), Pavla Srbová (Brno) 
 
235 LastSecond
 Kaja HDlouhy (Praha), Martin HDlouhy (Praha), Matej HDlouhy (Praha), Vlastik JDlouhy (Praha), Dan RDlouhy (Praha) 
 
236 Babřik kačoty
 Kateřina Hobzová (Brno), Pavla Korčiánová (Brno), Robert Medek (Brno), Barbora Medková (Brno), Martina Medková (Brno) 
 
237 Václav
 Václav XXX (Brno) 
 
238 Sluneční větry
 Robert Batůšek (Brno), Michal Pečenka (Brno), Ondřej Šalplachta (Brno), Jiří Šilhán (Brno), Roman Štěpánek (Brno) 
 
239 Letní Me2di
 Lenka Dědková (Brno), Ondřej Folvarčný (Brno), Věrka Šmerdová (Brno), Miroslav Žůrek (Brno), Věrka Žůrková (Brno) 
 
240 nechci-uvést
 AirGuru neasi (Hovorčovice), Andy neasi (Hovorčovice), matejcik neasi (Hovorčovice), michelle neasi (Letná), Čmelák von Fast & Curious (Letná) 
 
241 Šrédingerova kočka
 Jiří Mikulenka (Praha), Julie Partyková (Praha), Petra Sudzinová (Praha), Jan Valečka (Marseille - Francie) 
 
242 Pištíci Začátečník
 Ivo I. (Brno), Věra M. (Brno) 
 
243 Zrychlený TEP
 Tomáš Faltýnek (Rozkoš), Petr Pop (Kralupy nad Vltavou), Eva Popová (Kralupy nad Vltavou) 
 
244 Veménka
 Jana Kadaňková (Praha), Jakub Pohanka (Zábřeh), Danka Pohanková (Praha), Katka Pohanková (Praha), Lenka Pohanková (Zábřeh) 
 
245 Cold brains Začátečník
 Vladimír Axman (Boskovice), Anna Dušilová (Boskovice), Kamila Kubíková (Boskovice), Hana Málková (Letovice), Aleš Ryšavý (Boskovice) 
 
246 Postradatelni
 Jirka A. (Praha), Johanka A. (Praha), Honza H. (Praha), Katka H. (Praha) 
 
247 Iontový stabilizátor
 Jan Čiko Klement (Brno), Petr Fli Weiss (Kovalovice), Michal Godar (Sokolnice), Martina Godarová (Sokolnice), Michal Mone Vaněk (Brno) 
 
248 Králík začátečník
 Lucie Foltýnová (Brno), Jan Kouřil (Brno), Ivana Kouřilová (Brno), Lukáš Sýkora (Brno), Iva Sýkorová (Brno) 
 
249 Makuna Hatata
 Michal Hojcka (Bratislava - Slovensko), Lucia Hojckova (Bratislava - Slovensko), Martin Kralik (Londyn - Spojené Království), Daniela Kralikova (Londyn - Spojené Království) 
 
250 JaJaJaiJaja Začátečník
 Ján Féder (Pezinok - Slovensko), Ivana Jakšová (Pezinok - Slovensko), Ján Jalčovík (Pezinok - Slovensko), Jana Orsaghová (Pezinok - Slovensko), Veronika Vachová (Pezinok - Slovensko) 
 
251 Felix Felicis
 Klárka Ambrožová (Hlučín), Niki Karasová (Hlučín) 
 
252 Bambalet
 Lukáš Horák (Bagram - Afghánistán), Štěpán Novák (Praha ), Lenka Nováková (Praha ), Tomáš Ulrich (Praha ), Radka Votavová (Praha ) 
 
253 Jak to mám vědět Začátečník
 Vladimír Beneš (Brno), Petr Klíma (Brno), Ondřej Skutka (Brno) 
 
254 Továrníci Začátečník
 Jan Černoušek (Brno), Anežka Nedvědová (Brno), Martin Rosypal (Brno), Pavel Rosypal (Brno) 
 
255 Žirafka
 Martin Hora (Praha), Anna Hübsch (Londýn - Spojené Království), Ondřej Hübsch (Londýn - Spojené Království), Katka Krajčiová (Londýn - Spojené Království), Jakub Svoboda (Praha) 
 
256 Chlapi a Darinka Začátečník
 Miro Macko (Bratislava - Slovensko), Milan Pavlík (Bratislava - Slovensko), Darina Peterková (Trnava - Slovensko) 
 
257 Predikovatelný Bagr
 David Bernhauer (Praha), Veronika Larionová (Praha), Michal Petrouš (Praha), Tereza Sklenářová (Praha), Jakub Zamouřil (Praha) 
 
258 Truhlici v Toasteru
 Pavel Míka (Praha), Šárka Míková (Praha), Jana Náhlá (Praha), Robert Náhlý (Praha), Marta Toepferová (Praha) 
 
259 Budulínek Začátečník
 Jůlie Kadlčáková (Zlín), Tomáš Mrůzek (Zlín), Zdeněk Trávníček (Zlín), Kateřina Trávníčková (Zlín) 
 
260 Poslední mohykáni
 Funouš Skála (Brno), Jiřina Skálová (Brno), Vašek Vopěnka (Brno), Katka Vopěnková (Brno) 
 
261 Excitované Neurony
 Vojta Havránek (Ho Chi Minh - Vietnam), Martin Petříček (Praha), Zuzka Petříčková (Praha), Bětu Reitmayerová (Praha), Evka Reitmayerová (Praha) 
 
262 ŽaHrabáči
 Sam Maštálko (Liberec), Víťa Žabka (Liberec), Vráťa Žabka (Liberec), Míša Žabková (Liberec), Ráďa Žabková (Liberec) 
 
263 MurmaŇi
 Vendula Poncová (Brno), Veronika Rájecká (Brno), Michal Rájecký (Brno) 
 
264 Sloniky
 Evika . (Bratislava - Slovensko), Milan . (Bratislava - Slovensko), Riana . (Bratislava - Slovensko), Teabee . (Bratislava - Slovensko) 
 
265 Zuktor team
 Viola Ebermannová (Praha), Viktor Fukala (Praha), Filip Hůlek (Praha), Linda Hůlková (Praha), Štěpán Křivánek (Praha) 
 
266 Mozkulatura
 Soňa Brejchová (Vojkovice), Martin Bulín (Vojkovice), Radim Kapavík (Vojkovice), Lukáš Malík (Vojkovice), Helena Malíková (Vojkovice) 
 
267 JEDI
 Radim Křivánek (Brno), Monika Křivánková (Brno), Medvěd Mráka (Brno), Eva Mráková (Brno), Zuzana Šabatová (Brno) 
 
268 Korplus
 Jan Koriťák (Omice), Eva Koriťáková (Omice), Míra Londýn (Omice), Jan Pokorný (Omice), Markéta Štreitová (Omice) 
 
269 Čekání na Godota
 Standa Tvrz (Praha), Franta Zapletal (Ostrava), Katka Zapletalová (Ostrava) 
 
270 Jednosauři
 Filip Bialas (Praha), Danil Koževnikov (Cambridge), Lada Peksová (Praha), Martina Petráková (Praha), Radovan Švarc (Praha) 
 
271 Klokani a Zgerby
 Smečka Dětí (6) (Praha), Jakub Douša (Praha), Iva Doušová (Praha), Martin Kuča (Praha), Hana Kučová (Praha) 
 
272 Paranoidontoza
 Vlastimil Dort (Praha), Jarda Hančl (Praha), Karel Král (Praha), Veronika Slívová (Praha), Adolf Středa (Praha) 
 
273 TJ Balvan Praha
 Petr Beneš (Praha), Hynek Bíla (Praha), Filip Křížek (Praha), Jan Mrzena (Praha), Tomáš Pecháček (Praha) 
 
274 Lenssen & spol. Začátečník
 Markéta Najamnová (Liberec), Ondřej Najman (Plzeň), Barbara Najmanová (Liberec), Hanka Vrabcová (Liberec), Luboš Vrabec (Liberec) 
 
275 Superhrušky
 Kristína Faguľová (Brno), Matúš Hlaváčik (Brno), Trang Thanh Pham (Brno) 
 
276 Jakýkoliv Začátečník
 Jana Demelová (Brno), Vendula Hromádková (Brno), Jakub Jarina (Brno), Ondřej Myšák (Brno), Martin Svora (Brno) 
 
277 Zatla
 Matyáš Bílek (Praha), Andrej Dimitrijevič (Praha), Vojtěch Hála (Praha), Petr Kozák (Praha), Daniela Roreitnerová (Praha) 
 
278 Bubáci
 Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Lucka Šacherlová (Nové Město nad Met.), Vašek Šimon (Náchod), Terezka Venclová (Nové Město nad Met.) 
 
279 Plyšový radiátor
 Aleš Král (Chotěboř), Michal Král (Chotěboř), Olga Králová (Chotěboř) 
 
280 para-N-methyl
 Veronika Kubíčková (Praha), Kateřina Linhartová (Týniště nad Orlicí), Lucie Slavníková (Praha) 
 
281 Kruhochvostovi Začátečník
 Jan Verner (Praha), Václav Verner (Praha), Lucie Vernerová (Praha), Magdaléna Vernerová (Praha) 
 
282 UNŽ fialoví
 Matěj Klusáček (Praha), Marek Lakota (Praha), Ája Švaříčková (Praha) 
 
283 Suchá jáma Začátečník
 Ondřej Huta (Kralupy nad Vltavou), Kateřina Hutová (Kralupy nad Vltavou), Jan Kodera (Kralupy nad Vltavou), Petra Malá (Kralupy Nad Vltavou) 
 
284 SMuFo
 Erik Flidr (Praha), Alzbeta Flidrova (Praha), Michal Pavelka (Praha), Zuzana Pavelková (Praha), Zuzana Plutakova (Praha) 
 
285 dilbertové
 Katka Mrawenetz (Brno), Martin Šmídě (Brno) 
 
286 Nevyskúšaš, nevieš
 Nikoleta Borovská (Praha), Marko Borovský (Praha), Lucie Nováková (Praha), Jan Princ (Praha), Michaela Princová (Praha) 
 
287 Night Wolves
 Petr Bednář (Brno), Danča Bílková (Brno), Dita Cihlářová (Brno), Martin Kužela (Brno), Ondřej Ševčík (Brno) 
 
288 Bazinga
 Jan Böhm (Brno), Jan Klusáček (Brno), Vojtěch Kubáň (Brno), Jana Kubáňová (Brno), Míla Votradovec (Brno) 
 
289 Bageti
 Sýr Eidam (Praha), Salát Onderková (Praha), Salám Vysočina (Praha), Bageta Zhang (Praha) 
 
290 hrochokoti
 Jana Kasáková (Praha), Miroslav Týnovský (Praha) 
 
291 Belegte Brötchen Začátečník
 Tereza Blatská (Libětice), Jitka Knížková (Strakonice), Matěj Lexa (Radošovice), Kryštof Piorecký (Novosedly), Jan Valeš (Strakonice) 
 
292 @B
 Marek Kolařík (Otrokovice), Marek Kolařík (Otrokovice), Miroslav Kolařík (Zlín), Alžběta Peštuková (Zlín) 
 
293 ŠimpanziNaKolečkách Začátečník
 Honzík šimpanz5 (Praha), Káťa šimpanz1 (Praha), Rony šimpanz2 (Praha), Aki šimpanz3 (Praha), Filip šimpanz4 (Praha) 
 
294 Vladcovia strachu
 Peter Beno (Zalesie - Slovensko), Michal Brestovansky (Zalesie - Slovensko), Petr Kadanka (Zalesie - Slovensko), Michal Kypta (Zalesie - Slovensko), Martin Varmuza (Praha) 
 
295 Hemenex
 Barbora Balej (Brno), Jiří Balej (Brno), Klárka Konečná (Brno), Anna Syrová (Brno) 
 
296 Štika & Drak
 Jan Fukátko (Pardubice), Vladimír Ježek (Pardubice), Zuzana Klimplová (Pardubice), Zdeněk Odvody (Pardubice), Radka Zitková (Pardubice) 
 
297 Arawn
 Štěpán Hrtoň (Brno), Jan Martinek (Brno), Lenka Martinková (Brno), Filip Münz (Brno), Jiří Polcar (Brno) 
 
298 Tygr na strome Začátečník
 kdo se přidá... (Praha), Pavel Škop (Praha), Hana Škopová (Praha), Václava Škopová (Praha) 
 
299 Rychlá rota
 Hana Řehořová (Praha), Jana Syrovatkovâ (Praha) 
 
300 Tvarůžci Začátečník
 Petr Adámek (Brno), Dominik Budínský (Brno), Veronika Fedorová (Brno) 
 
301 tragedi
 Daniel Hajtas (Stupava - Slovensko), Viktoria Just (Kitse - Rakousko), Marek Matej (Bratislava - Slovensko), Katarina Orosova (Bratislava - Slovensko), Anna Ulrichova (Bratislava - Slovensko) 
 
302 Úplně mimo Začátečník
 Jan Bartoš (Olomouc), Petr Ilík (Olomouc), Roman Kouřil (Olomouc), Petr Navrátil (Olomouc), Zuzana Tulpová (Tel Aviv - Izrael) 
 
303 eXistenZ
 Štefan Janíček (Dubnica nad Váhom - Slovensko), Marie Kopečková (Brno), Peter Palček (Brno), Matej Zeliska (Brno), Kristýna Zelisková (Brno) 
 
304 Kapitán Pivohlav
 Viktória Brezinová (Praha), Peter Kovács (Praha), Kristína Mišlanová (Praha), Daniel Onduš (Praha), Martin Vodička (Praha) 
 
305 Apokalypsa
 Eva Chybová (Brno), Honza Obdržálek (Brno), Martina Obdržálková (Brno), Pavel Řehák (Brno), Radka Řeháková (Brno) 
 
306 GG Easy
 Lubos Sliva (Bratislava - Slovensko), Ivan Straciak (Bratislava - Slovensko), Rudolf Vido (Bratislava - Slovensko), Jakub Vojtko (Bratislava - Slovensko), Martin Vojtko (Bratislava - Slovensko) 
 
307 Hole Dole Začátečník
 Tomáš Doležel (Brno), Marie Doleželová (Brno), Lýdie Holešovská (Brno), Jan Holešovský (Brno) 
 
308 sníme psy
 Jiří Březina (Brno), Jiří Buršík (Brno), Marika Buršíková (Brno), Vilma Buršíková (Brno) 
 
309 Čtenářský kroužek
 Ctirad Macháček (Brno), Iveta Macháčková (Brno), Jan Máchal (Brno), Alena Máchalová (Brno), Jiří Petrů (Brno) 
 
310 Curýšek
 Jan Horáček (Zürich - Švýcarsko), Patricie Knopová (Zürich - Švýcarsko), Šimon Lomič (Zürich - Švýcarsko), Klára Schovánková (Zürich - Švýcarsko) 
 
311 kRYCHLOMOZCI
 Markéta Cíchová (Brno), Hana Chvátilová (Brno), Petra Kadlecová (Brno), Leontýna Křivánková (Brno), Maxmilián Šimek (Brno) 
 
312 Matfyz žere tigra
 Víťa Kala (Praha), Jakub Krásenský (Praha), Kateřina Medková (Praha), Jana Vráblíková (Praha), Kristýna Zemková (Praha) 
 
313 Popocatepetl
 Bára Ječmenová (Praha), Tomáš Kadlec (Kladno), Ladislav Kvasnička (Lysá nad Labem), Radim Tyleček (Edinburgh - Spojené Království), Pavel Vach (Praha) 
 
314 Za humny je kočka Začátečník
 Ema Linda Zahumenská (Brno), Vendula Zahumenská (Brno), David Zahumenský (Brno), Vilém Zahumenský (Brno) 
 
315 CarrotFieldsForever
 Petr Cvachovec (Praha), Ondřej Sliwka (Praha) 
 
316 Rypáci
 Jarek Lorenc (Brno), Pavel Opletal (Brno), Vladimíra Suchá (Říčany), Miroslav Suchý (Říčany), Broňa Štefaňák (Brno) 
 
317 Ospalé sovy
 Pavel Kolisko (Brno), Aneta Kolisková (Brno), Hana Kolisková (Brno), Žaneta Kolisková (Brno), Veronika Poláková (Brno) 
 
318 Ježci v kleci
 Ondřej Hubáček (Lysá nad Labem), Veronika Kašparová (Lysá nad Labem), Markéta Růžičková (Hradec Králové), David Švarc (Lysá nad Labem), Kristýna Švarcová (Lysá nad Labem) 
 
319 Kus salámu na ledě
 Antonín Solil (Praha), Lukáš Solil (Praha), Dominika Solilová (Praha) 
 
320 antiManci
 Mónika Balázsová (Praha), Juraj Czigányi (Brno), László Fekete (Štúrovo), Tomáš Sághy (Brno), Gábor Vavreczky (Praha) 
 
321 Deformační extraktor
 Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Vítek Jelínek (Praha), Jan Kynčl (Praha), Pavel Machek (Praha) 
 
322 Rocky group
 Petr Fulka (Praha), Kristína Jakubíková (Praha), Filip Kaufman (Praha), Jířa Kaufmanová (Praha), Honza Musílek (Praha) 
 
323 Freezy Bee
 Václav Bittner (Praha), Zdeněk Bouška (Praha), Martin Kačer (Praha), Vojtĕch Mašín (Praha), Radek Slabý (Praha) 
 
324 Nanosítka Začátečník
 Pavla Krejčí (Praha), Jirka Šobr (Olomouc), Karolínka Šobrová (Olomouc), Kristýna Šobrová (Olomouc) 
 
325 stůl bez ubrusu Začátečník
 Darina Bečvářová (Praha), Veronika Frantová (Praha), Dušan Pokorný (Praha), Ondřej Špaček (Praha) 
 
326 Škrkny
 Štěpán Balážik (Brno), Ivana Krumlová (Brno), Olga Krumlová (Brno), Tomáš Vondrák (Brno), Petr Zelina (Brno) 
 
327 Krakonoš Začátečník
 Aleš Kalenský (Rudník), Tomáš Krampera (Vrchlabí), Kateřina Tomášová (Ústí nad Labem), Hana Vrňatová (Praha) 
 
328 Wapitti Začátečník
 Viktorie Havlíčková (Kunčice nad Labem), Vít Krampera (Vrchlabí), Viktorie Labíková (Černý Důl), Valentina Michlová (Hoření Vrchlabí) 
 
329 Pan Toust
 Markéta Doležalová (Brno), Marie Gavendová (Brno), Marek Nedbal (Brno), Oto Šimeček (Brno), Libor Tanzinger (Brno) 
 
330 Směs oříšků
 Lucka C. (Brno), Sabča L. (Brno), Kamča M. (Brno), Michal S. (Brno) 
 
331 Zaklínači Začátečník
 Bohumil Neumann (Brno), Markéta Sedlářová (Brno), Adam Tobiška (Brno) 
 
332 Ortantele
 Eva Kubacova (Olomouc), Jan Matousek (Olomouc), Jan Milan (Olomouc), Robert Petruzela (Olomouc) 
 
333 Chilličci Začátečník
 Dagmar Linnertová (Brno), Martina Linnertová (Brno), Filip Schwarzenstein (Brno) 
 
334 Benzoxazolon
 Tereza Dufková (Praha), Lucie Kohnerová (Praha), Michal Kratochvíl (Praha), Vít Prouza (Praha), Jakub Zýka (Praha) 
 
335 zanícený luštitel
 Evča Pejšmanová (Hradec Králové) 
 
336 Želvonohý
 Magda Císařová (Praha), Petr Černocký (Praha), Jiří Janouš (Praha), Zdeňka Podhůrská (Praha), David Podhůrský (Praha) 
 
337 Sand Witch Začátečník
 Jakub Beranek (Ostrava), Stanislav Bohm (Ostrava), Jana Hruskova (Ostrava), Tomas Luber (Ostrava) 
 
338 Kerberos
 Saša Porembová (Brno), Vojťák Procházka (Brno) 
 
339 Havelkovi učni Začátečník
 Jakub Ambroz (České Budějovice), Jonáš Havelka (Strmilov), Adam Jirák (České Budějovice), Matouš Vondrášek (České Budějovice) 
 
340 V Začátečník
 Jakub Váňa (Brno), Tereza Váňová (Brno) 
 
341 Žapky křubky
 Alena Zdražilová (Nový Jičín), Pavlína Zdražilová (Nový Jičín ) 
 
343 Los cientificos
 Lenka Novotná (Brno), Eva Slabáková (Brno) 
 
344 Bad attitude-topude
 Filip Joanidis (Borovany), Lukáš Kytka (Dolný Kubín - Slovensko), Kaťa Kytková (Dolný Kubín - Slovensko), Kika Lidayová (Uppsala - Švédsko), Filip Malik (Třinec) 
 
345 Potkali se u Komína
 Lukáš Holík (Praha), Miloslav Holík (Praha), Linda Holíková (Praha) 
 
346 BLT
 Jan Král (Brno), Eva Trávníčková (Brno), Marie Zysko (Brno) 
 
347  Šašci Začátečník
 Antonín Bílek (Strakonice), Karel Matěj Skalický (Strakonice), ondřej trojan (Strakonice), Tomáš Vlastník (Strakonice) 
 
348  ou brood Začátečník
 Krystof Brand (Strakonice), Jakub Krahulec (Strakonice), Adam Pikl (Strakonice), Richard Polanka (Sousedovice), Jindřich Skalák (Strakonice) 
 
349 Kapustüčky
 Viktor Charypar (Londýn - Spojené Království), Saša Jevsejenko (Brusel - Belgie), Kristýna Tomšů (Praha) 
 
350 Pufíci
 Jiří Grossmann (Brno), Tomáš Novotný (Brno), Tomáš Pavlacký (Brno), Pavel Šabatka (Brno) 
 
351 Ovce na balkóně
 Vladěna Hoffmanová (Praha), Stanislav Krejča (Praha), Ema Krejčová (Praha), Hana Matoušová (Praha) 
 
352 Eroze
 Ladislav Láska (Velké Přílepy), Martinka Lásková (Velké Přílepy), Lucie Mohelníková (Velké Přílepy), Jan Vábek (Velké Přílepy), Michal Vaner (Velké Přílepy) 
 
353 Zabedněnci
 Jana Fischerová (Praha), Tonda Fried (Praha), Vojta Fried (Praha), Maru Friedová (Praha), Tom Jeziorský (Praha) 
 
354 Pozdě býka honit Začátečník
 Petr Bernát (Třinec), Michal Fargač (Třinec), Tomáš Sedláček (Třinec), Iva Sedláčková (Třinec), Michal Sikora (Třinec) 
 
355 Extrakce Začátečník
 Kristýna Haluzová (Brno), Iveta Janovská (Brno), Petr Janovský (Brno), Edita Mozgvová (Brno), Marek Smička (Brno) 
 
356 Tornáda
 Radek Brokl (Jičín), Žofka Popsíšilová (Jičín), Bětka Pospíšilová (Jičín), Radka Pospíšilová (Jičín), Vlasta Pospíšilová (Jičín) 
 
357 Send Witch Začátečník
 Luboš Bažant (Zlín) 
 
358 KAS
 Vladimír Lazárek (Praha), Jan Nedbal (Praha), Eva Nevoralová (Praha), Jiří Šejnost (Praha), Kateřina Štádlerová (Praha) 
 
359 Bezinfekční jedle
 Martin Lízner (Praha), Jiří Vitinger (Praha), Světla Vitingerová (Praha), Zuzana Vitingerová (Praha) 
 
360 Selátka
 Roman Ciprian (Brno), Ondřej Forejtník (Brno), Gustav Galík (Brno), Jan Horák (Brno), Petr Zamazal (Brno) 
 
361 Fufiks team
 Milan Dorazil (Brno), Tereza Hrošová (Brno) 
 
362 Panteři
 Jan-Pavel Cajzl (Brno), Tomáš Daněk (Brno), Radek Jančík (Brno), Štěpán Juránek (Brno), Václav Kolář (Brno) 
 
363 S rajčetem!
 Ondřej Beránek (Barcelona - Španělsko), Filip Hauptfleisch (Barcelona - Španělsko), Barbora Kociánová (Barcelona - Španělsko) 
 
364 MOSH Začátečník
 Jana Brozova (Praha), Petra Kafkova (Praha) 
 
365 Na poslední chvíli
 Jan Papež (Praha), Mirka Papežová (Praha), Michal Staša (Praha) 
 
366 NnqCFKG
 Zuzka Dočekalová (Praha), Jiří Slabý (Praha), Šárka Stejskalová (Praha), Tereza Stejskalová (Praha) 
 
368 Tým týmů
 Roman Janda (Plzeň), Eva Sýkorová (Plzeň) 
 
369 $N_e=2$
 Karel Břinda (Boston - Spojené Státy), Samuel Břinda (Boston - Spojené Státy), Pepa Tkadlec (Boston - Spojené Státy) 
 
370 My nic, to samo Začátečník
 Michaela Bařinová (Brno), Martin Jirman (Brno) 
 
371 Nedomyslel
 Anna Borusíková (Stříbřec), Matyáš Kopp (Jindřichův Hradec), Martina Koppová (Jindřichův Hradec) 
 
372 Radiators
 Ondřej Dohnal (Jihlava), Martin Hurych (Jihlava), Jan Šimek (Jihlava) 
 
373 řešte iKSko
 Fíla Čermák (Strmilov), Lenka Kopfová (Strmilov), Radek Olšák (Strmilov), Hedvika Ranošová (Strmilov), Martin Raška (Strmilov) 
 
374 Záporné epsilon
 Michal B. (Praha), Silvie B. (Praha), Alice P. (Praha), Petr P. (Praha) 
 
375 Křupaví poníci
 Alena Kadlecová (Olomouc), Barbora Klimovičová (Olomouc), Zuzana Macečková (Olomouc), Jan Michelfeit (Olomouc), Jiří Zakopal (Olomouc) 
 
376 Vsichni se na me vys
 Vita Tauer (Brno) 
 
377 Jindra Začátečník
 Petr Hladík (Plzeň), Michal Kastl (Plzeň) 
 
378 amatéři
 Vojtěch Domlátil (Praha), Klára Domlátilová (Praha) 
 
379 Velká hlava
 Marek Hušek (Liberec) 
 
380 Špatná zpráva
 Jana D. (Brno), Mika D. (Brno), Nusík D. (Brno), Sven D. (Brno), Blanka F. (Brno) 
 
381 Chróúst?!
 Míša Bartesová (Brno), Jan Homola (Brno), Adéla Miklíková (Brno), Tomáš Moutelík (Brno), Jan Stopka (Brno) 
 
382 Jak chceš
 Vendula Szlauerová (Praha) 
 
383 Belačau Začátečník
 Vlasta Neubauer (Praha), Jana Stará (Praha 3) 
 
384 Koleno
  
 

Celkem týmů: 378 (52 začátečníků)        Celkem lidí: 1634       Průměrný věk: 32 let        Průměrný příspěvek: 639 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Praha   560       Vlajka Česko Česko1464
Vlajka Česko Brno   511       Vlajka Slovensko Slovensko106
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    72       Vlajka Švýcarsko Švýcarsko16
Vlajka Česko Plzeň   24       Vlajka Rakousko Rakousko10
Vlajka Česko Olomouc   22       Vlajka Spojené království Spojené království8
Vlajka Česko Ostrava   19       Vlajka Kanada Kanada5
Vlajka Česko Zlín   15       Vlajka Německo Německo4
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    15       Vlajka Španělsko Španělsko4
Vlajka Česko Kuřim   13       Vlajka Spojené státy Spojené státy3
Vlajka Česko Liberec   10       Vlajka Svatý stolec Svatý stolec2
Vlajka Česko Strakonice   10       Vlajka Nizozemsko Nizozemsko2
Vlajka Česko Boskovice   9       Vlajka Afghánistán Afghánistán1
Vlajka Česko Hradec Králové   9       Vlajka Belgie Belgie1
Vlajka Česko Pardubice   9        Kolumbie1
Vlajka Česko České Budějovice   8       Vlajka Francie Francie1
Vlajka Česko Strmilov   8       Vlajka Izrael Izrael1
Vlajka Česko Třinec   7       Vlajka Lucembursko Lucembursko1
Vlajka Švýcarsko Zurich (Švýcarsko)    7       Vlajka Malta Malta1
Vlajka Česko Kladno   6       Vlajka Pákistán Pákistán1
Vlajka Česko Vyškov   6       Vlajka Švédsko Švédsko1
Vlajka Kanada Canmore (Kanada)    5       Vlajka Vietnam Vietnam1
Vlajka Česko Horní Kamenice   5        
Vlajka Česko Jičín   5        
Vlajka Česko Koldín   5        
Vlajka Česko Kralupy nad Vltavou   5        
Vlajka Spojené království Londýn (Spojené Království)    5        
Vlajka Česko Lysá nad Labem   5        
Vlajka Česko Moravský Krumlov   5        
Vlajka Česko Omice   5        
Vlajka Slovensko Pezinok (Slovensko)    5        
Vlajka Česko Říčany   5        
Vlajka Česko Svatý Kopeček   5        
Vlajka Česko Velké Přílepy   5        
Vlajka Česko Vitín   5        
Vlajka Česko Vojkovice   5        
Vlajka Rakousko Wien (Rakousko)    5        
Vlajka Česko Blansko   4        
Vlajka Česko Domažlice   4        
Vlajka Česko Horní Kounice   4        
Vlajka Česko Chřibská   4        
Vlajka Česko Modřice   4        
Vlajka Česko Nové Město nad Met.   4        
Vlajka Česko Otrokovice   4        
Vlajka Švýcarsko Pfäffikon SZ (Švýcarsko)    4        
Vlajka Česko Třebíč   4        
Vlajka Česko Unetice   4        
Vlajka Česko Ústí nad Labem   4        
Vlajka Česko Valašské Klobouky   4        
Vlajka Slovensko Zalesie (Slovensko)    4        
Vlajka Švýcarsko Zürich (Švýcarsko)    4        
Vlajka Španělsko Barcelona (Španělsko)    3        
Vlajka Spojené státy Boston (Spojené Státy)    3        
Vlajka Česko Březová nad Svitavou   3        
Vlajka Česko Čerčany   3        
Vlajka Česko Hovorčovice   3        
Vlajka Česko Chotěboř   3        
Vlajka Česko Jihlava   3        
Vlajka Česko Jiříkovice   3        
Vlajka Česko Kvilda   3        
Vlajka Česko Praha 8 - Karlín   3        
Vlajka Česko Šlapanice   3        
Vlajka Česko Benátky nad Jizerou   2        
Vlajka Česko Benešov   2        
Vlajka Česko Blovice   2        
Vlajka Česko Černilov   2        
Vlajka Česko Černý vůl   2        
Vlajka Česko Český Krumlov   2        
Vlajka Nizozemsko Den Bosch (Nizozemsko)    2        
Vlajka Slovensko Dolný Kubín (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Halenkov   2        
Vlajka Německo Heidelberg (Německo)    2        
Vlajka Česko Hlučín   2        
Vlajka Česko Hostěnice   2        
Vlajka Česko Jindřichův Hradec   2        
Vlajka Česko Letná   2        
Vlajka Rakousko Linz (Rakousko)    2        
Vlajka Spojené království Londyn (Spojené Království)    2        
Vlajka Česko Mirkovice   2        
Vlajka Německo Mnichov (Německo)    2        
Vlajka Česko Nový Jičín   2        
Vlajka Česko Nový Vestec   2        
Vlajka Česko Písek   2        
Vlajka Česko Podolí   2        
Vlajka Slovensko Povrazník (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Praha 5   2        
Vlajka Česko Sokolnice   2        
Vlajka Česko Staré Křečany   2        
Vlajka Česko Tišnov   2        
Vlajka Česko Vrchlabí   2        
Vlajka Česko Zábřeh   2        
Vlajka Afghánistán Bagram (Afghánistán)    1        
Vlajka Česko Beroun   1        
Vlajka Česko Beskydy   1        
Vlajka Česko Bezděkov   1        
Vlajka Česko Borovany   1        
Vlajka Česko Bradlec   1        
Vlajka Belgie Brusel (Belgie)    1        
Vlajka Česko Cambridge   1        
Vlajka Švýcarsko Curych (Švýcarsko)    1        
Vlajka Česko Černý Důl   1        
Vlajka Česko Česká Rybná   1        
Vlajka Česko Dobrichovice   1        
Vlajka Česko Dolany   1        
Vlajka Slovensko Dubnica nad Váhom (Slovensko)    1        
Vlajka Spojené království Edinburgh (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Havířov   1        
Vlajka Vietnam Ho Chi Minh (Vietnam)    1        
Vlajka Česko Horní Bříza   1        
Vlajka Česko Horní Cetno   1        
Vlajka Česko Hoření Vrchlabí   1        
Vlajka Česko Hostivice   1        
Vlajka Pákistán Jablonec (Pákistán)    1        
Vlajka Rakousko Kitse (Rakousko)    1        
Vlajka Česko Kovalovice   1        
Vlajka Česko Kralupy Nad Vltavou   1        
Vlajka Česko Králův Dvůr   1        
Vlajka Slovensko Krupina (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Křtiny   1        
Vlajka Česko Kunčice nad Labem   1        
Vlajka Česko Kunice   1        
Vlajka Česko Letovice   1        
Vlajka Česko Libětice   1        
Vlajka Česko Litoměřice   1        
Vlajka Lucembursko Lucemburk (Lucembursko)    1        
Vlajka Česko Mariánská   1        
Vlajka Francie Marseille (Francie)    1        
Vlajka Česko Mělník   1        
Vlajka Česko Moravská Třebová   1        
Vlajka Česko Náchod   1        
Vlajka Česko Nové Strašecí   1        
Vlajka Česko Novosedly   1        
Vlajka Česko Opava   1        
Vlajka Česko Praha 3   1        
Vlajka Česko Praha u Senice   1        
Vlajka Česko Přemyslovice   1        
Vlajka Španělsko Puerto de la Cruz (Španělsko)    1        
Vlajka Česko Radošovice   1        
Vlajka Česko Rájec-Jestřebí   1        
Vlajka Česko Roudnice nad Labem   1        
Vlajka Česko Rozkoš   1        
Vlajka Česko Rudník   1        
Vlajka Česko Sousedovice   1        
Vlajka Česko Stará Lysá   1        
Vlajka Česko Stříbřec   1        
Vlajka Slovensko Stupava (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Štěnovice   1        
Vlajka Česko Šternberk   1        
Vlajka Česko Štúrovo   1        
Vlajka Izrael Tel Aviv (Izrael)    1        
Vlajka Svatý stolec Tlumačov (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Slovensko Trnava (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Týniště nad Orlicí   1        
Vlajka Švédsko Uppsala (Švédsko)    1        
Vlajka Malta Valletta (Malta)    1        
Vlajka Svatý stolec Vatikán (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Česko Vestec u Prahy   1        
Vlajka Česko Veverská Bitýška   1        

Hráči jsou z 157 různých měst a 21 států.