Seznam registrovaných týmů (177)

  
001 Lenoši
 Ondra Benda (Praha), Andrea Bendová (Praha), Oldřiška Marešová (Praha), Michal Urban (Praha), Šimon Vobruba (Praha) 
 
002 Hladovci
 Michal Hanzelka (Brno), Šárka Hanzelková (Brno) 
 
003 Neuroní slzy
 Marcela Cvrkalová (Brno), Peťa Křivánek (Brno), Hans Melichar (Brno), Jura Sláma (Brno), Žanek Tuček (Brno) 
 
004 kancl
 Petr Bílek (Kuřim), Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Jaroslav Jánský (Valletta - Malta), David Nečas (Kuřim), Renata Zajíčková (Kuřim) 
 
005 Název týmu:
 Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov) 
 
006 Kraken Ali
 Dagmar Linnertova (Brno), Martina Linnertova (Brno), Filip Schwarzenstein (Brno), Marek Vagner (Brno) 
 
007 Obrneni savci
 Libor Caha (Brno), Matej Pivoluska (Brno), Daniel Reitzner (Brno), Tomáš Rybár (Bratislava - Slovensko), Mário Ziman (Bratislava - Slovensko) 
 
008 Oberna behen
 Eliška Blažejová (Brno), Kája Fajmon (Brno), Kristín Merunková (Brno), Zlatka Potyková (Brno), Eva Šmerdová (Brno) 
 
009 JTHTN
 Filip Já Hájek (Praha), Markéta Němcová (Praha), Jana Šindlerová (Praha), Martin Ti Šoun (Praha) 
 
010 Život je změna spinu
 Jan Bartoň (Wien - Rakousko), Lukáš Fusek (Wien - Rakousko), Samuel Říha (Wien - Rakousko), Lenka Šimonová (Wien - Rakousko), Tereza Uhlířová (Wien - Rakousko) 
 
011 Zlá koťata
 Jan Vojir (Praha) 
 
012 112358
 Barča Karásková (Hradec Králové), Honza Kovanda (Hradec Králové), Pája Peršinová (Česká Rybná), Martin Tulis (Dolany) 
 
013 JÁDRO
 Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Petr Mičánek (Brno), Pája Skobová (Brno), Jura Tvardek (Brno) 
 
014 BRAINZZZZ Začátečník
 Vladimír Filip (Žilina - Slovensko), Juraj Grečnár (Žilina - Slovensko), Simona Šandorová (Žilina - Slovensko), Maroš Valach (Žilina - Slovensko) 
 
015 Discovery Začátečník
 Dan Chak. (Praha), Jana Chak. (Praha), Jana Molik (Brno), Petr Rausek (Praha), Martin Samuel (Praha) 
 
016 Mamerád Ňufehruď
 Ivo Papoušek (Brno), Pavel Troubil (Den Bosch - Nizozemsko), Irena Troubilová (Den Bosch - Nizozemsko), Jan Vykopal (Brno), Anna Vykopalová (Brno) 
 
017 Náhodná Procházka
 Ondra Procházka (Brno), Peťa Procházka (Brno), Tom Procházka (Brno), Víťa Procházka (Brno), Zbyněk Procházka (Brno) 
 
018 Hádes
 Petr Hanák (Brno), Vojtěch Janků (Brno), Kryštof Kořínek (Brno), Kateřina Malá (Brno), Jan Malý (Brno) 
 
019 Kokokel
 Ondřej Bouda (Brno), Petr Buršík (Brno), Martin Chvátal (Brno), Daniela Kuruczová (Brno), Petr Velan (Brno) 
 
020 Katastrof technik
 Michal Keda (Brno), Václav Peca (Brno) 
 
021 FACHMANI Začátečník
 Honza Kučera (Ostrava), Viki Kučerová (Ostrava), Jana Michalíková (Ostrava), Kuba Žabenský (Ostrava) 
 
022 Plantážníci Začátečník
 Hanka And (Brno), Ondra Bla (Brno), Lucie Drk (Brno), Roman Drk (Brno), Terka Rou (Brno) 
 
023 Zadek nenakrájíš!
 Tereza Fürstová (Praha), Lucie Kolářová (Praha), Linda Langerová (Praha), Petr Martišek (Praha), Petr Vincena (Praha) 
 
024 Ušatým
 Jiří Sláma (Praha 5), Ester Slámová (Praha 5) 
 
025 MATAGARA
 Gabriel Provazník (Vyškov), Rafael Provazník (Vyškov), Zdeněk Provazník (Vyškov), Marie Provazníková (Vyškov) 
 
026 Přizdisráči
 Michal Jahoda (Praha), Jana Pačísková (Praha), Jaroslav Polakovič (Praha), Ondřej Šmejkal (Praha), Tomáš Tauer (Praha) 
 
027 Červený trpaslík
 Ondra Májek (Brno), Peťa Májková (Brno) 
 
028 Defekt
 Vladimír Brodský (Brno), Viktor Handl (Brno), Pavla Roupcová (Brno), Milan Roupec (Brno) 
 
029 Hrkule
 Vláďa Schondler (Svitavy) 
 
030 NEPODSTATNÍ
 Richard Blažek (Brno), Jakub Devát (Brno), Drahomír Malota (Brno), Vojtěch Obořil (Brno), Zdeněk Pezlar (Brno) 
 
031 Ferne Sterne
 Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Daniel Janek (Havířov), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec u Prahy) 
 
032 Metoda pokus-omyl
 Adéla Čermáková (Praha), Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
033 To je ale smůla...
 Jan Meitner (Brno), Iva Meitnerová (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastimil Severa (Brno), Silvie Zlatošová (Brno) 
 
034 Brouk v hlavě
 Aleš Hladílek (Brno), Eva Hladílková (Brno), Honza Tománek (Brno), Vláďa Tomáš (Brno), Tom Zavadil (Johannesburg - Jihoafrická Republika) 
 
035 Brouk Pytlík
 Marek Černocký (Brno), Míla Halamíčková (Brno), Andrea Hanušová (Brno), Petr Otoupalík (Brno), Hana Vacková (Brno) 
 
036 Ani ťuk!
 Hůča Hučík (Praha), Háňa Hučíková (Praha) 
 
037 Corn Flakes
 Jindřich Cinka (Brno), Iva Fadrná (Brno), JiříK Kozel (Brno), Pavel Lučan (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno) 
 
038 Banda Lemounů Začátečník
 Eva Holingerová (Koldín), Lenka Horáková (Koldín), Helena Ostatková (Koldín), Hynek Šulan (Koldín), Iva Šulanová (Koldín) 
 
039 FYKOS
 Jiří Lipovský (Praha), Jan Prachař (Praha), Petra Suková (Praha), Kryštof Touška (Praha), Karel Tůma (Praha) 
 
040 Kanárci
 Elmar Cendelín (Praha), Jan Endel (Praha), Veronika Vraná (Praha) 
 
041 Imperátoři
 Zdenek Fabik (Olomouc), Daniel Pirkl (Olomouc), Antonin Slovacek (Olomouc), Martin Stavarsky (Olomouc), Petr Waclawek (Olomouc) 
 
042 Zvířátka
 Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Ondřej Papík (Praha), Mirek Rada (Praha), Robert Wadura (Praha) 
 
043 Tweety neni kura
 Dávid Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Peter Mikloš (Povrazník - Slovensko), Andrea Miklošová (Povrazník - Slovensko) 
 
044 Carpe Testudo
 Jiří Blaha (Praha), Meggy Calábková (Praha), Soňa Husáková (Praha), Jakub Komárek (Praha), Martin Mach (Praha) 
 
045 Lumici
 Míša M. (Praha), Ota M. (Praha), Naďa Z. (Praha) 
 
046 Koťátka Začátečník
 Petr Kalvoda (Brno), Alena Kalvodová (Brno), Karolína Miková (Brno) 
 
047 coredump
 Štěpán Hrbáček (Brno), Yenya Kasprzak (Brno), Martin Panák (Brno), Pavel Rychlý (Brno), Jiří Uhlíř (Brno) 
 
048 Vesmírná pěchota
 Tereza Barvínková (Nový Vestec), Tomáš Bíla (Nový Vestec), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Míša Modálková (Praha) 
 
049 Unylý integrál
 Eva Volenová (Praha), Karolína Vyskočilová (Praha) 
 
050 Žentlmenské langusty
 Petr N. (Praha), Lukáš P. (Praha), Mája P. (Praha), Lenka W. (Praha) 
 
051 Marmoti
 Zuzka Kretinska (Mnichov - Německo), Honza Kretinsky (Mnichov - Německo) 
 
052 MUPY MUP!
 Pavel Daněk (Zlín), Honza Görig (Zlín), Jaromír Chaloupka (Zlín), Ondřej Skoba (Zlín), Radek Vintr (Zlín) 
 
053 Crucifixion?
 Tomáš Lukeš (Brno), Ondřej „To jse m říkal“ Pernica (Brno), Honza „Kovboj“ Novotný (Brno) 
 
054 Slepý mezi jednookým
 Radek Fiľakovský (Brno), asi David Klaška (Brno), Tomáš Lamser (Brno), Hana Svozilová (Brno), Filip Valášek (Brno) 
 
055 poTrati
 Václav Jára (Praha), Kristýna Járová (Praha), Martin Kempa (Praha), Ivana Mauricová (Praha), Ludmila Tabarell (Praha) 
 
056 DG Intectuals
 Petr Pelc (Praha), Zuzana Šebková (Praha) 
 
057 Que Frio
 Ivo Medved (Brno) 
 
058 Lumíci
 Naďa Zíková (Praha) 
 
059 Obria panda
 Ivana Ďurovcová (Bratislava - Slovensko), Dominika Gahurová (Bratislava - Slovensko), Ľudmila Holubová (Bratislava - Slovensko), Jana Špačková (Bratislava - Slovensko) 
 
060 Feny
 Lucie Horná (Hostěnice), Bedřich Horný (Hostěnice), Jiří Řihák (Brno), Martin Šarbort (Brno) 
 
061 PRSKavky Začátečník
 Petr Baran (Praha), Soňa Galušková (Praha), Andrea Hujacová (Praha), Marie Kostelanská (Praha), Jakub Soukup (Praha) 
 
062 aMATHéři
 Klára Dvořáčková (Brno), Václav Janáček (Brno), Jiří Kalvoda (Brno), Klára Pernicová (Brno), Martin Richter (Brno) 
 
063 Nic Nás Nenapadlo
 Dáša Bradáčková (Mělník), Pavel Noga (Roudnice nad Labem), Jiří Pořádek (Praha), Pavel Řezba (Praha), David Vodička (Praha) 
 
064 FO3
 Viktor Bezdíček (Praha), Jiří Bureš (Praha), Petr Bureš (Praha), Martin Kadlec (Praha), Zdeněk Kadlec (Praha) 
 
065 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Míša Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
066 žufouni
 Ondřej Brunn (Brno), Zuzana Hammerová (Brno), Jaroslav Havlíček (Moravská Třebová), Petr Žufan (Brno), Eva Žufanová (Brno) 
 
067 Božščí bojovníci
 Pavel Axman (Jiříkovice), Irena Axmanová (Jiříkovice), Martin Jiroušek (Brno), Jana B. Jiroušková (Brno) 
 
068 Pilníci
 Jitka Baslová (Plzeň), Petr Odvárka (Plzeň), Pavla Ronovská (Plzeň), Martina Řezníčková (Plzeň), Jakub Skalický (Plzeň) 
 
069 Sobí smečka Začátečník
 Matouš Jáchym (Praha), Bára Jáchymová (Praha), Pepa Krása (Čerčany), Lenka Krásová (Čerčany), Marek Srb (Praha) 
 
070 Žárovky
 Markéta Filipcová (Praha), Jana Žárová (Praha) 
 
071 Bojoví sobi
 Karel Nenička (Praha), Kateřina Szostoková (Praha), Zdeněk Štefan (Praha), Pavel Znamenáček (Praha) 
 
072 Zoranův harém
 Ondřej Forejt (Brno), Kateřina Štastná (Brno) 
 
073 Divize nulou
 Jindřich Libovický (Praha), Martina Mrkvičková (Praha), Tomáš Musil (Praha), Rudolf Rosa (Praha), Vendula Rosová (Praha) 
 
074 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Lucemburk - Lucembursko), Vašek Potoček (Praha), Olda Vohradník (Praha) 
 
075 Trosečníci
 Bigbaz     (Praha), Gimli2     (Praha), Míša     (Praha) 
 
076 Pomocná škola
 Jirka Benc (Praha), Martin Mareš (Praha), Anička Marešová (Praha), Vojta Pavlík (Praha), Markéta Pavlíková (Praha) 
 
077 Pomalá Mořská Víla
 Karel Doležal (Praha), Igor Majercik (Praha) 
 
078 Touláci
 Daniel Domin (Č. Budějovice), Adéla Tupá (Č. Budějovice) 
 
079 Veselý hroch
 Dušan Kavický (Bratislava - Slovensko), Barbora Klembarová (Bratislava - Slovensko), Peter Kováč (Bratislava - Slovensko), Olívia Kováčová (Bratislava - Slovensko), Vladimír Macko (Bratislava - Slovensko) 
 
080 Kameni
 Roman Adámik (Bratislava - Slovensko), Andrej Čambora (Bratislava - Slovensko), Denis Kuzl (Bratislava - Slovensko), Stanislav Kyzek (Bratislava - Slovensko), Juraj Timko (Bratislava - Slovensko) 
 
081 Frikulín
 Ondřej Bouchala (Praha), Kristýna Kuncová (Praha), Emil Markup (Praha), Petr Pošta (Praha) 
 
082 JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ
 Michal Čeřovský (Statenice), Petr Gašparík (Praha), Martin Lízner (Praha), Daniel Slavík (Praha), Jiří Vitinger (Praha) 
 
083 Šlapadlo
 Adéla Běhalová (Beskydy), Petr Faltus (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Zlín) 
 
084 KOZINKY Začátečník
 Martina Bozděchová (Domažlice), Andrea Dufková (Domažlice), Daniela Kalistová (Nové Strašecí), Eva Machová (Domažlice), Jana Svobodová (Domažlice) 
 
085 My jsme tady špatně
 Kateřina Čambalová (Brno), Petra Kalábová (Brno), Jan Kriho (Brno), Karel Štěpka (Brno) 
 
086 ZMRD bez Radka
 Zuzana Bělinová (Říčany), Daniel Teufel (Vyškov), Monika Teufelová (Vyškov) 
 
087 WalkERS
 Jano B. (Praha), Lubos B. (Praha), Bara C. (Praha), Peter S. (Praha), Martin T. (Praha) 
 
088 Dujour a spol.
 Katerina Bohmova (Zurich - Švýcarsko), Lucia Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Magnus Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Marek Pechal (Zurich - Švýcarsko), Petr Xof Skovron (Zurich - Švýcarsko) 
 
089 Aplikovaný voy-a-ger
 Emil D. (Praha), Tomáš J. (Praha), Ondra S. (Praha), Lenka T. (Praha), Dominik Tělupil (Praha) 
 
090 Fušenky
 Zuzana Čížková (Brno), Katka Dufková (Brno), Petra Ráboňová (Brno), Lenka Schormová (Brno), Alena Urbanová (Brno) 
 
091 Enigmafie
 Jan Homolka (Praha), Iveta Klimánková (Praha), Tomáš Kračmar (Praha), Anežka Krausová (Praha), Štěpánka Šímová (České Budějovice) 
 
092 ČSFR
 Zuzana Balá (Praha), Jan Balý (Praha ), Michal Bartoň (Praha), Barbora Johnová (Praha) 
 
093 TheGenz
 JIŘÍ ERLEBACH (Brno), PETRA HAVLÍNOVÁ (Brno), DAVID KŘIVÁNEK (Kuřim), LADISLAV ŠEVCŮJ (Přemyslovice), RADEK ŠVANDA (Veverská Bitýška) 
 
094 Eyjafjallajökull!!!
 Blanka Dudašková (Brno), Michaela Novosadová (Brno), Jiří Staněk (Brno), Martin Wilczák (Brno) 
 
095 Hvězdná pěchota
 Petr Bůva (Praha), Jana Kučerová (Praha), Libor Mašíček (Praha), Jan Petrásek (Praha) 
 
096 Uvidíme
 Radek Nováček (Třebíč), Jiří Novotný (Třebíč), Roman Věžník (Třebíč) 
 
097 AJETO
 Petr Komůrka (Tišnov), Petra Komůrková (Tišnov), Pavel Vondruška (Brno), Helena Vondrušková (Brno) 
 
098 Telefonní číslo
 Jan Eliáš (Brno), Petra Eliášová (Brno), Jiří Mikulášek (Brno), Pavla Velinská (Brno), Jiří Velinský (Brno) 
 
099 TyMyJá
 Michael Jettmar (Staré Křečany), Magdaléna Jettmarová (Staré Křečany), Martin Pelc (Písek), Kamila Pelcová (Písek) 
 
100 Borci v uvozovkách
 Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Praha), Richard Musil (Praha), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno) 
 
101 curl
 Vojtěch Černý (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Jan Mikel (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha) 
 
102 MLHA
 Martin Kruliš (Praha), Vít Musil (Firenze - Itálie), Luboš Pick (Firenze - Itálie), Hanička Turčinová (Praha), Martin Vrbovský (Praha) 
 
103 Večernice
 Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha) 
 
104 Moz.prof.Sedelmayera
 Klára Malcovská (Praha 8 - Karlín), Jaroslav Vtípil (Praha 8 - Karlín) 
 
105 dušou blondínky
 Majo Ivanov (Bratislava - Slovensko), Ľubica Ivanová (Bratislava - Slovensko), Jaromír Mielec (Ostrava), Radomír Mielec (Ostrava) 
 
106 NaPALM
 Laďa Chmelař (Brno), Alena Krumlová (Brno), Pavel Matula (Brno), Petr Matula (Brno), Markéta Matulová (Brno) 
 
107 VRAK
 Lenka Bačinská (Brno), Veronika Fabíková (Brno), Michael Rádl (Brno) 
 
108 Na výlete
 Vojto Bálint (Žilina - Slovensko), Janka Bálintová (Žilina - Slovensko), Ivan Cimrak (Žilina - Slovensko), Mirka Cimrakova (Žilina - Slovensko), Dušan Salaj (Žilina - Slovensko) 
 
109 KVÍK!
 Kája Bretová (Brno), Martin Hanžl (Brno), Martina Hanžlová (Brno), Dominika Krejčí (Brno), Henrich Lauko (Brno) 
 
110 Guinea Pigs se vrací
 Luboš Kotek (Brno), Martina Kotková (Brno), Lenka Raudenská (Brno), Michal Vintr (Brno), Lenka Vintrová (Brno) 
 
111 Logic Engines
 Petr Havránek (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Praha), Alena Šídlová (Praha) 
 
112 VDOLci
 Vašek Cetl (Brno), Ondra Maar (Brno), Dáša Maarová (Brno), Lucka Maarová (Brno) 
 
113 Panda profesora Vé
 P. J. (Praha), F. K. (Praha), O. K. (Praha), R. K. (Hostivice), V. L. (Dobrichovice) 
 
114 Víc hlav víc sní
 Marek Boček (Brno), Petr Holášek (Brno), Zuzana Holášková (Brno), Klára Pospíšilová (Brno), Lucie Pospíšilová (Brno) 
 
115 Dory a jeho Fishes
 Veronika Batelková (Brno), Daniel Jandora (Brno), Magdaléna Koutová (Brno), Anna Smrčková (Brno), Anna Tomková (Brno) 
 
116 Nezapomeň spláchnout
 Michal Čičatka (Brno), Tom Freiberger (Brno), Anna Freibergerová (Brno), Michaela Freibergerová (Brno), David Slavíček (Brno) 
 
117 Makak
 Jan Ambož (Podolí), Pavel Hrazdil (Šlapanice), Jan Valehrach (Podolí) 
 
118 Panditi
 Vaclav Blazej (Praha), Miloslav Brozek (Praha), Tomas Pavlik (Praha), Monika Pavlikova (Praha), Kristina Roucova (Praha) 
 
119 Kofolidae
 Vojtěch Berger (Svatý Kopeček), Lukáš Langer (Svatý Kopeček), Barbora Lucká (Svatý Kopeček), Terezie Táborská (Svatý Kopeček), Jiří Táborský (Svatý Kopeček) 
 
120 Proletíme se mapou
 Ivo Herman (Modřice), Adam Kučera (Modřice), Pavla Kučerová (Modřice), Jan Rokyta (Modřice) 
 
121 Älplermagronen
 Zuzana Frankovská (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Peter Herman (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Michal Kesely (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Monika Steinová (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Michal Švagerka (Pfäffikon SZ - Švýcarsko) 
 
122 Canmore Cougars
 Gencurova Eliska (Canmore - Kanada), Pospisil Jan (Canmore - Kanada), Lily Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Pavelka (Canmore - Kanada) 
 
123 Makromozky
 Michal Hrabí (Brno), Šárka Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Brno), Jakub Řehan (Brno) 
 
124 Společně za!
 Mirek Brumovský (Wien - Rakousko), Veronika Dočkalová (Wien - Rakousko), Karel Kolář (Praha), Michal Koutný (Praha), Tomáš Pikálek (Brno) 
 
125 Chlýftým
 Aleš Podolník (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno) 
 
126 Otzi
 Peťo Boledovič (Bratislava - Slovensko), Majka Boledovičová (Bratislava - Slovensko), Ivanka Chovancová (Bratislava - Slovensko), Milan Chovanec (Bratislava - Slovensko), Henka Lenčéšová (Bratislava - Slovensko) 
 
127 Růžový panter
 Marcela Hradská (Benátky nad Jizerou), Pavel Hradský (Benátky nad Jizerou), Marek Novák (Praha), Anna Nováková (Praha) 
 
128 Šifrovačka es ká
 Mišof Forišek (Bratislava - Slovensko), Danka Forišeková (Bratislava - Slovensko), Mirka Kemeňová (Bratislava - Slovensko), Katka Kmeťová (Bratislava - Slovensko), Martin Sucha (Bratislava - Slovensko) 
 
129 Parta HÚ Začátečník
 Jan Čapek (Praha), Hana Havelková (Praha), Markéta Havelková (Praha), František Pangrác (Praha) 
 
130 Eskymáci
 Jan Papoušek (Brno) 
 
131 Vojtíci
 Lukáš Malý (Brno), Jiří Petřek (Kuřim), Martin Szotkowski (Třinec), Ondřej Valášek (Brno), Petr Valášek (Brno) 
 
132 Jak se nám líbí!
 Jindra Ashek (Brno), Lenka Hú (Brno), Johnny Johnny (Brno), Ivča Konári (Brno), Petr Mik (Brno) 
 
133 kojeje
 Jiri Kremser (Brno), Viola Kremserova (Brno) 
 
134 Ešte je priskoro nN
 Miki Mikuš (Bratislava - Slovensko) 
 
135 svobodní tuleni
 Petra Kučová (Praha), Jiří Matějček (Praha), Veronika Mičínová (Praha), Ladislav Svoboda (Praha) 
 
136 Girrrls
 Věra Fabíková (Brno), Zita Nováková (Brno), Hana Valášková (Brno), Magdalena Valášková (Brno), Věra Vavrincová (Brno) 
 
137 Hakuna Matata
 Matěj Hývl (Praha), Kubaq Klečka (Praha), Makki Zachová (Praha) 
 
138 Bifurkační tým
 Martin Hamáček (Plzeň ), Jan Holeček (Plzeň), Eliška Holečková Hamáčková (Plzeň), Jakub Kotásek (Plzeň), Martina Sarfee Štruncová (Plzeň) 
 
139 Prohnaní divočáci
 Mařenka Kouba (Praha), Renča Kouba (Praha), Tomáš Kouba (Praha), Lukas Malina (Praha), Hana Urbanova (Praha) 
 
140 Omnes Virtutes
 Kamila Foltýnová (Praha), Vít Gaďurek (Praha), Vojtěch Gaďurek (Praha), Anna Mikeštíková (Praha), Jonáš Stoilov (Praha) 
 
141 ROFLCOPTER!
 Tomáš Masník (Horní Kounice), Přemysl Oprchal (Horní Kounice), Gabriela Skoupá (Horní Kounice), Ondřej Skoupý (Horní Kounice) 
 
142 Temné opičky
 Jan Gara (Praha), Michal Jelínek (Praha), Anežka Kramná (Praha), Lukáš Maruniak (Praha), Petr Pařízek (Praha) 
 
143 Ďábelské toasty
 Jiřík Barnat (Brno), Hanka Barnatová (Brno), Vendula Lipová (Praha), Adam Lipový (Praha), Aleš Lipový (Praha) 
 
144 Sráči
 Zuzana Florianová (Brno), Honza Javorek (Brno), Zuzana Javorková (Brno), Michal Penčikov (Brno ) 
 
145 Tvoje matka
 Tereza Barteková (Praha), Lenka Pátková (Praha), Vlastimil Peksa (Praha), Elen Szolgayová (Praha) 
 
146 Zaplyšeno
 Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Hanička Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno) 
 
147 Konstopos l.p. 2505
 Adam Matoušek (Brno), Vláďa Sedláček (Brno), Minh Anh Tran (Brno), Dominik Trnka (Brno), Martin Zahradníček (Brno) 
 
148 Pralinky zvlášť
 Tomáš Brokl (Hradec Králové), Pepa Gregor (Hradec Králové), Eva Krejčířová (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové) 
 
149 Laserové Veverky
 Zuzana Gruberová (Praha), Tereza Javůrková (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha) 
 
150 Lentilky
 Lucka Kubáčková (Kuřim), Kačka Matulová (Kuřim), Radek Slavíček (Kuřim) 
 
151 Paranormal passivity
 Filip Brázdovič (Bratislava - Slovensko), Andrea Cillingová (Bratislava - Slovensko), Filip Červenák (Bratislava - Slovensko), Lukáš Konečný (Bratislava - Slovensko), Miro Šmajda (Bratislava - Slovensko) 
 
152 Outloni váhaví
 Jindra D.... (Praha), Dáša P.... (Praha), Jana Š.... (Praha) 
 
153 Maruščina KPZ
 Petr Čoupek (Praha), Kateřina Koňasová (Praha), Zbyněk Pawlas (Praha), Marie Turčičová (Praha) 
 
154 Piliny všude okolo
 Markéta Hugová (Praha), Blanka Kekulová (Kladno), Šimon Mandlík (Kladno), Verča Mandlíková (Kladno), Darča Urbanová (Kladno) 
 
155 Untertým
 Anna Dušilová (Boskovice) 
 
156 Maximálně 50 znakú
 Tereza Částková (Praha), Michaela Kováčová (Praha), Klára Marvanová (Praha), Alžběta Roztočilová (Praha), Michaela Seemannová (Praha) 
 
157 KáEnVé Začátečník
 Simona Bennárová (Linz - Rakousko), Slavomír Katkin (Linz - Rakousko) 
 
158 Třetí zuby
 Martin Sisi (Heidelberg - Německo), Beata Tutu (Heidelberg - Německo) 
 
159 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Otrokovice), Jan Janda (Tlumačov - Svatý Stolec), Tomáš Konečný (Otrokovice), Baron Kuřecí (Vatikán - Svatý Stolec) 
 
160 S rozumem v koncích
 Michal Doubek (Pardubice), Vladimír Krejčí (Pardubice), Daniel Nykl (Pardubice), Martin Zajíček (Pardubice) 
 
161 Jarní Vánek
 Eszter Eckstein (Praha), Jirka Eckstein (Praha), Tonda Hanus (Praha), Kaja Rezkova (Praha), Adam Sikora (Praha) 
 
162 Hrochologové
 Tomáš Bartoněk (Praha), Martin Španěl (Praha), Martin Váňa (Praha), Ondřej Wencl (Praha), Kateřina Zákravská (Praha) 
 
163 Squeak!
 Marketa Hladka (Praha), Marek Hladky (Praha), Eduard Horak (Praha), Libor Krizka (Praha), Eva Skalova (Praha) 
 
164 YMaGINE
 Tomáš Honner (Plzeň), Hana Horníková (Plzeň), Michal K. (Plzeň), Vašek R. (Plzeň) 
 
165 Na výletě
 Martin Dörfler (Praha), Jakub Hajič (Praha), Pavel Taufer (Praha), Klára Vytisková (Praha), Zuzana Vytisková (Praha) 
 
166 Pražáci
 Jiří Burant (Praha), Michal Bureš (Praha), Marek Dvořák (Praha), Jakub Stašek (Praha), Martin Strupek (Praha) 
 
167 Včíl skačem
 Domča (Praha), Jirka (Praha), Martin (Brno), Peťa (Praha), Týna (Praha) 
 
168 Psychokopytníci
 Martin Hlinka (Benešov), Iva Hlinková (Říčany), František Kopřiva (Říčany), Danča Kyselová (Čerčany), Oldřich Svoboda (Benešov) 
 
169 Inhumans
 Jakub Cimerman (Praha), Lucia Cimermanová (Praha), Tereza Janská (Praha) 
 
170 Daleká cesta
 Jan Bouchal (Vitín), Kateřina Cechlová (Vitín), Anna Mácová (Vitín), Philip Prentis (Vitín), Zuzana Prentis (Vitín) 
 
171 Team Avatar
 Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno), Michaela Nováková (Brno) 
 
172 Tvoje máma megasrna
 Jana Kilianová (Brno), Jakub Ludwig (Brno), Anna Špotová (Brno), Betty Vybíralová (Brno) 
 
173 Ztráty a nálezy
 Tomáš Bělka (Praha), Adam Benda (Praha), Lucka Fremundová (Praha), Eva Levorová (Praha) 
 
174 Větrák tým
 Peter Hofman (Praha), Ondřej Holeček (Praha), Martin Matějovský (Praha), Ondra Mudra (Praha) 
 
175 Celer řapíkatý
 Petr Kloc (Brno), Zdenka Kozáková (Brno), Věra Mazánková (Brno), Pavlína Račková (Brno), David Trunec (Brno) 
 
176 IQ42
 Helča Červená (Praha), Vašek Červený (Praha) 
 
177 Ponožky na nožky Začátečník
 Andrea Kempná (Ostrava), Lea Loucka (Ostrava), Štěpánka Zahradníková (Ostrava) 
 

Celkem týmů: 177 (12 začátečníků)        Celkem lidí: 728       Průměrný věk: 33 let        Průměrný příspěvek: 727 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Praha   260       Vlajka Česko Česko646
Vlajka Česko Brno   233       Vlajka Slovensko Slovensko45
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    34       Vlajka Švýcarsko Švýcarsko10
Vlajka Česko Plzeň   17       Vlajka Rakousko Rakousko9
Vlajka Česko Kuřim   9       Vlajka Kanada Kanada5
Vlajka Česko Ostrava   9       Vlajka Německo Německo4
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    9       Vlajka Svatý stolec Svatý stolec2
Vlajka Česko Zlín   8       Vlajka Itálie Itálie2
Vlajka Česko Hradec Králové   7       Vlajka Nizozemsko Nizozemsko2
Vlajka Rakousko Wien (Rakousko)    7       Vlajka Lucembursko Lucembursko1
Vlajka Česko Vyškov   6       Vlajka Malta Malta1
Vlajka Kanada Canmore (Kanada)    5       Vlajka Jihoafrická republika Jihoafrická republika1
Vlajka Česko Koldín   5        
Vlajka Česko Olomouc   5        
Vlajka Švýcarsko Pfäffikon SZ (Švýcarsko)    5        
Vlajka Česko Svatý Kopeček   5        
Vlajka Česko Vitín   5        
Vlajka Švýcarsko Zurich (Švýcarsko)    5        
Vlajka Česko Domažlice   4        
Vlajka Česko Horní Kounice   4        
Vlajka Česko Kladno   4        
Vlajka Česko Modřice   4        
Vlajka Česko Pardubice   4        
Vlajka Česko Čerčany   3        
Vlajka Česko Říčany   3        
Vlajka Česko Třebíč   3        
Vlajka Česko Benátky nad Jizerou   2        
Vlajka Česko Benešov   2        
Vlajka Česko Č. Budějovice   2        
Vlajka Nizozemsko Den Bosch (Nizozemsko)    2        
Vlajka Itálie Firenze (Itálie)    2        
Vlajka Německo Heidelberg (Německo)    2        
Vlajka Česko Hostěnice   2        
Vlajka Česko Jiříkovice   2        
Vlajka Rakousko Linz (Rakousko)    2        
Vlajka Německo Mnichov (Německo)    2        
Vlajka Česko Nový Vestec   2        
Vlajka Česko Otrokovice   2        
Vlajka Česko Písek   2        
Vlajka Česko Podolí   2        
Vlajka Slovensko Povrazník (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Praha 5   2        
Vlajka Česko Praha 8 - Karlín   2        
Vlajka Česko Staré Křečany   2        
Vlajka Česko Tišnov   2        
Vlajka Česko Beskydy   1        
Vlajka Česko Boskovice   1        
Vlajka Česko Bradlec   1        
Vlajka Česko Česká Rybná   1        
Vlajka Česko České Budějovice   1        
Vlajka Česko Dobrichovice   1        
Vlajka Česko Dolany   1        
Vlajka Česko Havířov   1        
Vlajka Česko Hostivice   1        
Vlajka Jihoafrická republika Johannesburg (Jihoafrická Republika)    1        
Vlajka Lucembursko Lucemburk (Lucembursko)    1        
Vlajka Česko Mělník   1        
Vlajka Česko Moravská Třebová   1        
Vlajka Česko Moravský Krumlov   1        
Vlajka Česko Nové Strašecí   1        
Vlajka Česko Přemyslovice   1        
Vlajka Česko Roudnice nad Labem   1        
Vlajka Česko Stará Lysá   1        
Vlajka Česko Statenice   1        
Vlajka Česko Svitavy   1        
Vlajka Česko Šlapanice   1        
Vlajka Svatý stolec Tlumačov (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Česko Třinec   1        
Vlajka Malta Valletta (Malta)    1        
Vlajka Svatý stolec Vatikán (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Česko Vestec u Prahy   1        
Vlajka Česko Veverská Bitýška   1        

Hráči jsou z 72 různých měst a 12 států.