Fotogalerie hrajících týmů





Tým "Jemen!", 5000 Kč (72. místo)

Foto týmu Jemen!

Eliška Jégrová (Brno), Kateřina Jégrová (Brno), Aleš Procházka (Brno), Vít Procházka (Brno), Petr Viktorin (Brno)



Tým "Zaplyšeno", 4242 Kč (26. místo)

Foto týmu Zaplyšeno

Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alča Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno)



Tým "Daft Punk", 2500 Kč (278. místo)

Foto týmu Daft Punk

J.B. (Brno), M.B. (Brno), J.B. (Brno), V.K. (Brno)



Tým "Corn Flakes", 2022 Kč (11. místo)

Foto týmu Corn Flakes

Jindřich Cinka (Rožnov pod Radhoštěm), Iva Fadrná (Rožnov pod Radhoštěm), JiříK Kozel (Rožnov pod Radhoštěm), Pavel Lučan (Rožnov pod Radhoštěm), Zdeněk Zlámal (Rožnov pod Radhoštěm)



Tým "Čórl bys čokla?", 2022 Kč (147. místo)

Foto týmu Čórl bys čokla?

Filip Hanzelka (Brno), Radka Jarušková (Brno), Pavla Srbová (Brno), Pavel Zikmund (Brno), Zuzana Zikmundová (Brno)



Tým "NaPALM", 2022 Kč (50. místo)

Foto týmu NaPALM

Ladislav Chmelař (Kuřim), Alena Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim)



Tým "Název týmu:", 2022 Kč (37. místo)

Foto týmu Název týmu:

Dagmar Husáková (Brno), Martin Janík (Brno), Peter Novák (Brno), Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov)



Tým "Perfektikon SZ", 1204 Kč (1. místo)

Foto týmu Perfektikon SZ

M.F. (Pfäffikon SZ), Z.F. (Pfäffikon SZ), P.H. (Pfäffikon SZ), M.S. (Pfäffikon SZ), M.Š. (Pfäffikon SZ)



Tým "shrug.cz", 1200 Kč (12. místo)

Foto týmu shrug.cz

Honza Böhm (Přelouč), Honza Klusáček (Přelouč), Petr Lunga (Přelouč), Štěpánka Šímová (Přelouč), Míla Votradovec (Přelouč)



Tým "Noemova archa", 1024 Kč (23. místo)

Foto týmu Noemova archa

Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Miroslav Rada (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha)



Tým "Borci v uvozovkách", 1022 Kč (82. místo)

Foto týmu Borci v uvozovkách

Katka Drtílková (Brno), Richsrd Musil (Brno), Zdeněk Pavlas (Brno), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno)



Tým "Hrkule", 1022 Kč (340. místo)

Foto týmu Hrkule

V.B. (Březová nad Svitavou), T.B. (Březová nad Svitavou), K.B. (Březová nad Svitavou), L.O. (Březová nad Svitavou), V.S. (Březová nad Svitavou)



Tým "Bojoví sobi", 1020 Kč (203. místo)

Foto týmu Bojoví sobi

c.b. (Praha), K.N. (Praha 10), Z.Š. (Lochovice), K.Š. (Lochovice), P.Z. (Praha 4)



Tým "Eskymáci ", 1000 Kč (84. místo)

Foto týmu Eskymáci

Jan Čejka (Brno), Martina Čejková (Brno), Miroslav Machala (Brno), Jan Papoušek (Brno), Tereza Papoušková (Brno)



Tým "Ethernity Brothers", 1000 Kč (297. místo)

Foto týmu Ethernity Brothers

Vlasta A. (Znojmo), Ivomír B. (Znojmo), Pavel F. (PavleDoplnSiTo), Zbyněk F. (Znojmo), Tonál H. (Znojmo)



Tým "Ferne Sterne", 1000 Kč (38. místo)

Foto týmu Ferne Sterne

Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec)



Tým "Freezy Bee", 1000 Kč (10. místo)

Foto týmu Freezy Bee

Jakub Beran (Praha), Vaclav Bittner (Praha), Zdenek Bouska (Praha), Martin Kacer (Praha), Radek Slaby (Praha)



Tým "Kanonický divisor", 1000 Kč (21. místo)

Foto týmu Kanonický divisor

Tomáš Berák (Praha), Zuzana Beráková (Praha), Jaroslav Líbal (Praha), Karel Vácha (Praha), Petr Vácha (Praha)



Tým "Lumici", 1000 Kč (93. místo)

Foto týmu Lumici

O.M. (Praha), M.M. (Praha), N.Z. (Praha), V.Z. (Praha), L.Z. (Praha)



Tým "S kečupem!", 1000 Kč (177. místo)

Foto týmu S kečupem!

Filip Hauptfleisch (Praha), Bára Hauptfleischová (Praha), Jakub Juríček (Brno), Lucie Koláriková (Brno), Marie Krejčíková (Zlín)



Tým "Slepý mezi jednookým", 1000 Kč (3. místo)

Foto týmu Slepý mezi jednookým

Radek Fiľakovský (Brno), David Klaška (Brno), Lilian Lamser (Brno), Hanka Svozilová (Brno), Filip Valášek (Brno)



Tým "Tapüři a tapüře", 1000 Kč (132. místo)

Foto týmu Tapüři a tapüře

V.C. (Londýn), M.P. (Praha), K.T. (Praha)



Tým "Team Avatar", 1000 Kč (36. místo)

Foto týmu Team Avatar

Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno), Zora Mahelová (Brno), Michaela Nováková (Brno), Vláďa Sedláček (Amiens)



Tým "Tonda", 1000 Kč (2. místo)

Foto týmu Tonda

David Kruml (Brno), Jan Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno), Lukáš Veselý (Brno)



Tým "Šlapadlo", 999 Kč (112. místo)

Foto týmu Šlapadlo

Adéla Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Zlín)



Tým "Deformační extraktor", 913 Kč (94. místo)

Foto týmu Deformační extraktor

Josef Cibulka (Praha), Jan Kynčl (Jilemnice), Pavel Machek (Říčany), Pali Rohár (Praha)



Tým "Curýšek", 844 Kč (67. místo)

Foto týmu Curýšek

Jan Horáček (Zürich), Klára Horáčková (Zürich), Patricie Knopová (Zürich), Šimon Lomič (Zürich)



Tým "Ano, vlastně ano", 800 Kč (160. místo)

Foto týmu Ano, vlastně ano

Bára Dvořáková (Kuřim), Nela Králová (Brno), Entiro Němec (Kuřim), Finn Šimeček (Brno), Adam Štepánek (Kuřim)



Tým "Pufíci", 800 Kč (212. místo)

Foto týmu Pufíci

T.N. (Brno), P.Š. (Brno), H.Š. (Brno), B.T. (Brno)



Tým "Bageti", 600 Kč (343. místo)

Foto týmu Bageti

D.Č. (Praha), K.O. (Praha), M.J.Z. (Praha)



Tým "Planet Express", 600 Kč (220. místo)

Foto týmu Planet Express

M.Č. (Brno), J.K. (Brno), J.L. (Brno), H.R. (Brno), V.V. (Brno)



Tým "Jack Rozprašovač", 555 Kč (143. místo)

Foto týmu Jack Rozprašovač

Zdeněk Daniel (Brno), Karla Fejfarová (Praha), Vítěslav Plavec (Heřmanův Městec), Pavlína Polášková (Praha), Petr Šimeček (Praha)



Tým "coredump", 505 Kč (17. místo)

Foto týmu coredump

Michal Bulant (Brno), Štěpán Hrbáček (Vranov), Yenya Kasprzak (Brno), Pavel Rychlý (Brno), Jirka Uhlíř (Rousínov)



Tým "Hampy Hampy Kočka", 500 Kč (311. místo)

Foto týmu Hampy Hampy Kočka

J.M. (Praha), L.M. (Praha), O.S. (Praha), A.Š. (Praha)



Tým "Chlýftým", 500 Kč (16. místo)

Foto týmu Chlýftým

Ondřej Daněk (Brno), Martin Křivánek (Brno), Aleš Podolník (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno)



Tým "Katastrof technik", 500 Kč (13. místo)

Foto týmu Katastrof technik

Michal Keda (Brno), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Adéla Rozehnalová (Brno), Jakub Venclovský (Brno)



Tým "Koníci", 500 Kč (173. místo)

Foto týmu Koníci

Jan Dočekal (Lysá nad Labem), Kuba Nevímčíje (Lysá nad Labem), Světla Smrčková (Lysá nad Labem), Martin Š. (Lysá nad Labem), Eva Tomčová (Lysá nad Labem)



Tým "Proudoví krtci", 500 Kč (18. místo)

Foto týmu Proudoví krtci

Honza Klement (Brno), Honza Michelfeit (Brno), Vítek Suchomel (Brno), Martin Zavadil (Brno), Lenka Zavadilová (Brno)



Tým "Přizdisráči", 500 Kč (4. místo)

Foto týmu Přizdisráči

Michal Jahoda (Praha), Jarek Polakovič (Praha), Terka Slabá (Praha), Jirka Slabý (Praha), Tom Tauer (Praha)



Tým "Rypáci", 500 Kč (260. místo)

Foto týmu Rypáci

Tauwinklová Gabriela (Brno), Tauwinkl Jan (Brno), Jiří Ptáček (Brno), Miroslav Suchý (Říčany), Bronislav Štefaňák (Brno)



Tým "ŠakUvidíme", 500 Kč (264. místo)

Foto týmu ŠakUvidíme

Dušan Baník (Budmerice), Martin Baránek (Budmerice), Irena Baránková (Budmerice), Karel Chwistek (Budmerice), Emília Rigdová (Budmerice)



Tým "kRYCHLOMOZCI", 420 Kč (228. místo)

Foto týmu kRYCHLOMOZCI

Markéta Cíchová (Brno), Hana Chvátilová (Brno), Martina Mráková (Brno), Jan Vojta (Brno), Ondřej Zatloukal (Brno)



Tým "Nevyskúšaš, nevieš", 400 Kč (95. místo)

Foto týmu Nevyskúšaš, nevieš

Marko Borovský (Praha), Lucie Nováková (Praha), Jan Princ (Praha), Michaela Princová (Praha)



Tým "Krtečci", 300 Kč (282. místo)

Foto týmu Krtečci

Matěj Bryja (Brno), Tomáš Kroupa (Brno), Martin Prokop (Kuřim), Ondřej Sukač (Kuřim), Ondřej Valášek (Brno)



Tým "drakůň-E", 242 Kč (308. místo)

Foto týmu drakůň-E

K.d.J. (Roztoky u Prahy), R.H. (Roztoky u Prahy), L.J. (Roztoky u Prahy), S.Š. (Roztoky u Prahy)



Tým "ČCKP", 240 Kč (360. místo)

Foto týmu ČCKP

Běla Karkošková (Brno), Matěj Sladký (Brno), Jakub Tetek (Brno), Vojta Vaněk (Brno)



Tým "Honza", 150 Kč (309. místo)

Foto týmu Honza

Jan Vábek (Praha)



Tým "Fialové chňapky", 100 Kč (159. místo)

Foto týmu Fialové chňapky

J.F. (Praha), H.K. (Praha), P.S. (Tábor), A.T. (České Budějovice)