Seznam hrajících týmů (366)

  
001 Brainzzzz Začátečník
 V.F. (Žilina - Slovensko), J.G. (Žilina - Slovensko), S.Š. (Žilina - Slovensko), M.V. (Žilina - Slovensko) 
 
002 GG Easy
 Jan Klestinec (Bratislava - Slovensko), Michal Paulov (Bratislava - Slovensko), Lubos Sliva (Bratislava - Slovensko), Ivan Straciak (Bratislava - Slovensko), Martin Vojtko (Bratislava - Slovensko) 
 
003 Zimní Vánek
 J.E. (Praha), T.H. (Praha), K.R. (Praha), A.S. (Praha), J.V. (Praha) 
 
004 Život je změna spinu
 Jan Bartoň (Klosterneuburg - Rakousko), Lenka Bartoň (Klosterneuburg - Rakousko), Hana Faitová (Praha), Lukáš Fusek (Praha), Tereza Uhlířová (Praha) 
 
005 Se Sýrem
 Diana Nikulenkov-Grochová (Šlapanice), Ondřej Skutka (Lelekovice), Linda Skutková (Lelekovice) 
 
006 Otzi
 Peťo Boledovič (Bratislava), Majka Boledovičová (Bratislava), Heňa Lenčešová (Bratislava) 
 
007 Ferne Sterne
 Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec) 
 
008 Název týmu:
 Dagmar Husáková (Brno), Martin Janík (Brno), Peter Novák (Brno), Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov) 
 
009 Defekt
 Vladimír Brodský (Brno), Viktor Handl (Rozdrojovice), Jan Strejček (Brno) 
 
010 Náhodná Procházka
 Ondra Procházka (Brno), Petr Procházka (Brno), Tomáš Procházka (Brno), Víťa Procházka (Brno), Zbyněk Procházka (Brno) 
 
011 Růžový panter
 Marcela Hradská (Benátky nad Jizerou), Pavel Hradský (Benátky nad Jizerou), Marek Novák (Praha), Anna Nováková (Praha) 
 
012 Lenoši
 Ondra Benda (Praha), Andrea Bendová (Praha), Petr Harcuba (Praha), Oldřiška Marešová (Kladno), Jana Šmilauerová (Praha) 
 
013 Chytré lamy
 M.H. (Valašské Klobouky), P.K. (Valašské Klobouky), V.K. (Valašské Klobouky), K.V. (Valašské Klobouky) 
 
014 Katastrof technik
 Michal Keda (Brno), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Adéla Rozehnalová (Brno), Jakub Venclovský (Brno) 
 
015 Telefonní číslo
 Jan Eliáš (Brno), Petra Eliášová (Brno), Pavla Velinská (Brno), Jiří Velinský (Brno), Vojtěch Zavřel (Brno) 
 
016 Pomalá mořská víla
 I.M. (Praha) 
 
017 JTHTN
 Filip Já Hájek (Praha), Kateřina Mišíková (Praha), Markéta Němcová (Praha), Michaela Spurná (Praha), Martin Šoun (Praha) 
 
018 Žirafka
 A.H. (Strmilov), O.H. (Strmilov) 
 
019 MUPY MUP!
 Pavel Daněk (Zlín), Jenda Görig (Zlín), Jaromír Chaloupka (Zlín), Ondra Skoba (Zlín), Ráďa Vintr (Zlín) 
 
020 VRAK
 L.D. (Brno), V.F. (Brno), P.H. (Brno), M.R. (Brno), O.R. (Brno) 
 
021 ROFLCOPTER!
 Tomáš Masník (Brno), Veronika Masníková (Brno), Přemysl Oprchal (Jiříkovice), Gabriela Skoupá (Horní Kounice), Ondřej Skoupý (Horní Kounice) 
 
022 Chlýftým
 Ondřej Daněk (Brno), Martin Křivánek (Brno), Aleš Podolník (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno) 
 
023 Oberna behen
 E.B. (Praha), K.M. (Tišnov), E.Š. (Brno) 
 
024 Psychokopytníci
 M.H. (Praha), D.K. (Praha), P.P. (Praha), O.S. (Praha) 
 
025 My jsme tady špatně
 Kateřina Čambalová (Brno), Petra Kalábová (Brno), Jan Kriho (Brno), Hanka Svobodová (Rosice), Karel Štěpka (Brno) 
 
026 Noemova archa
 Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Miroslav Rada (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha), Mikuláš Zelinka (Praha) 
 
027 sníme psy
 Jiří Březina (Brno), Jiří Buršík (Brno), Marika Buršíková (Brno), Vilma Buršíková (Brno) 
 
028 Béžový pežot
 H.H.H. (Liberec), M.K. (Liberec), M.K. (Liberec), E.T. (Liberec) 
 
029 puse6 Začátečník
 M.L. (Bratislava - Slovensko), S.P. (Bratislava - Slovensko) 
 
031 Ani ťuk!
 Buba Buben (Hradec Králové), Hůča Hučík (Praha 4), Háňa Hučíková (Praha 4) 
 
032 Ulievance Začátečník
 Filip Andrássy (Praha), Lukáš Jelínek (Praha), Iveta Karpisova (Praha), Uršuľa Žákovská (Praha) 
 
033 Crucifixion?
 Tomáš Lukeš (Brno), Jan Novotný (Brno), Pavel Otoupalík (Brno), Ondřej Pernica (Brno), Martin Šmérek (Brno) 
 
034 Que Frio
 Ivo Burger (Brno), Ivo Medved Rondik (Brno), Jana Rondikova (Brno) 
 
035 Mozna i Veverka Začátečník
 P.B. (Praha) 
 
036 Frikulín
 Ondřej Bouchala (Jyväskylä - Finsko), Stanislav Hotmar (Praha), Kristýna Kuncová (Praha), Emil Markup (Praha), Petr Pošta (Praha) 
 
037 Imperátoři
 Robert Batůšek (Brno), Zdeněk Fabík (Olomouc), Antonín Slováček (Olomouc), Martin Stavarský (Olomouc), Petr Waclawek (Olomouc) 
 
038 MAGARA
 Gabriel Provazník (Vyškov), Rafael Provazník (Vyškov), Marie Provazníková (Vyškov) 
 
039 Ušatým
 Jiří Sláma (Praha 5), Václav Votípka (Svatý Jan pod Skalou) 
 
040 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
041 Vesmírná pěchota
 T.B. (Nový Vestec), T.B. (Nový Vestec), Z.F. (Stará Lysá), M.M. (Praha) 
 
042 Žárovky
 M.F. (Praha), F.S. (Praha), N.S. (Praha), O.Ž. (Praha), J.Ž. (Praha) 
 
043 TheGenz
 Jiří Erlebach (Brno), Soňa Fišerová (Brno), Petra Havlínová (Brno), Radek Švanda (Veverská Bitýška) 
 
044 Metoda pokus-omyl
 Adéla Čermáková (Praha), Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
045 Ano, vlastně ano
 Bára Dvořáková (Kuřim), Nela Králová (Brno), Entiro Němec (Kuřim), Finn Šimeček (Brno), Adam Štepánek (Kuřim) 
 
046 Pištíci Začátečník
 I.I. (Brno), V.M. (Brno) 
 
047 Belačau
 Pavlína Froňková (Praha), Mirka Kadlecová (Praha), Jana Stará (Praha) 
 
048 ŠimpanziNaKolečkách
 Káťa Šimpanz1 (Praha), Filip Šimpanz2 (Praha), Honzík Šimpanz3 (Praha), Martin Šimpanz4 (Praha), Marek Šimpanz5 (Praha) 
 
049 Velká hlava
 M.H. (Liberec), P.H. (Liberec), M.P. (Liberec), A.P. (Liberec), M.T. (Liberec) 
 
050 Kozy husle runy
 I.M. (Bratislava - Slovensko), M.P. (Viničné - Slovensko), P.P. (Pezinok - Slovensko), M.V. (Bratislava - Slovensko), J.V. (Bratislava - Slovensko) 
 
051 Víc hlav víc sní
 Jan Blahynka (Brno), Marek Boček (Brno), Marie Daňková (Brno), Lucie Perničková (Brno), Klára Pospíšilová (Brno) 
 
052 žufouni
 J.F. (Brno), Z.H. (Brno), M.M. (Brno), E.Ž. (Brno) 
 
053 Enigmafie
 Petr Doležal (Praha), Jan Homolka (Praha), Anežka Homolková (Praha ), Tomáš Kračmar (Praha), Hana Švecová (Praha) 
 
054 Večernice
 Simona Beránková (Praha), Helena Bernardová (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha), Michael Valk (Praha) 
 
055 Take Five Sandwiches Začátečník
 A.B. (Delft - Nizozemsko), B.J. (Brno), K.L. (Brno), K.O. (Bratislava - Slovensko) 
 
056 Hodný Jeníček Kuky
 Jerry S. (ČB), Karel S. (Praha), Zdenka S. (Ceske Budejovice, Cz) 
 
057 Freezy Bee
 Jakub Beran (Praha), Vaclav Bittner (Praha), Zdenek Bouska (Praha), Martin Kacer (Praha), Radek Slaby (Praha) 
 
058 Červený trpaslík
 P.G. (Brno), O.M. (Brno), P.M. (Brno), P.R. (Brno), M.S. (Brno) 
 
059 Proletíme se mapou
 Ivo Herman (Moravany), Adam Kučera (Brno), Pavla Kučerová (Brno), Jan Rokyta (Vranovice) 
 
060 Trosečníci
 B. (Praha), G. (Praha), M.K. (Praha), M.Š. (Praha) 
 
061 Čenichavé světlušky
 Charlie *** (Brno), IvaN *** (Vsetín), Jami *** (Brno), Miloš *** (Brno) 
 
062 Želé králíci
 J.B. (Brno), P.B. (Brno), M.B. (Brno), A.Č. (Brno), D.P. (Brno) 
 
063 ČSFR
 Z.B. (Davle - Slovensko), J.B. (Davle), M.B. (Dolni Brezany), H.B. (Dolni Brezany), M.B. (Praha) 
 
064 Koleno
 O.T. (Brno) 
 
065 Řízci Začátečník
 Valerie Němcová (Brno), Ellen Palečková (Brno), Marie Prokešová (Brno) 
 
066 ČCKP Začátečník
 Běla Karkošková (Brno), Matěj Sladký (Brno), Jakub Tetek (Brno), Vojta Vaněk (Brno) 
 
067 Logic Engines
 Petr Havránek (Horní Kamenice), Olda Petřík (Horní Kamenice), Vašek Rada (Horní Kamenice), Jarda Šídlo (Horní Kamenice), Alena Šídlová (Horní Kamenice) 
 
068 Šlapadlo
 Adéla Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Zlín) 
 
069 Paranormal passivity
 Andrea Cillingová (Bratislava - Slovensko), Filip Červenák (Bratislava - Slovensko), Katarína Juríková (Trento - Itálie), Lukáš Konečný (Hamburg - Německo), Milan Mikula (Trento - Itálie) 
 
070 Čumáci
 Anna Atanasčeva (Brno), Broněk Foral (Brno), Tomáš Král (Brno), Hana Schneiderová (Brno), Evelína Volfová (Brno) 
 
071 Chata Pyco Začátečník
 Samuel Kováčik (Bratislava - Slovensko), Jakub Mišún (Šenkvice - Slovensko), Martin Tkačov (Bratislava - Slovensko) 
 
072 Team Avatar
 Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno), Zora Mahelová (Brno), Michaela Nováková (Brno), Vláďa Sedláček (Amiens - Francie) 
 
073 Bavorské kalhotky
 L.D. (Praha), P.J. (Praha), N.R. (Praha), D.S. (Praha), R.V. (Praha) 
 
074 Bojoví sobi
 c.b. (Praha), K.N. (Praha 10), Z.Š. (Lochovice), K.Š. (Lochovice), P.Z. (Praha 4) 
 
075 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Lucemburk - Lucembursko), Vašek Potoček (Praha), Oldřich Vohradník (Praha) 
 
076 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Otrokovice), Tomáš Konečný (Otrokovice), Baron Kuřecí (Vatikán - Svatý Stolec) 
 
077 Tonda
 David Kruml (Brno), Jan Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno), Lukáš Veselý (Brno) 
 
078 ŠMuFo
 Alžběta Flídrová (Praha), Ondřej Fremunt (Praha), Zuzana Fremuntová (Praha), Michal Pavelka (Praha), Zuzana Pavelková (Praha) 
 
079 Kvapníci Začátečník
 F.K. (Praha 8), J.K. (Praha 8), T.K. (Praha 8), A.K. (Praha 8), L.K. (Praha 8) 
 
080 Slováčtí pazgřivci
 Honza Benda (Praha), Jirka Blaha (Praha), Soňa Husáková (Praha), Kuba Komárek (Praha), Meggy Machová (Praha) 
 
081 NaPALM
 Ladislav Chmelař (Kuřim), Alena Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim) 
 
082 S rozumem v koncích
 M.D. (Pardubice), V.K. (Pardubice), V.L. (Pardubice), D.N. (Pardubice) 
 
083 Obrnení Savci
 Libor Caha (Mnichov - Německo), Diana Cencer Garafová (Bratislava - Slovensko), Daniel Reitzner (Espoo - Finsko), Tomáš Rybár (Bratislava - Slovensko), Mário Ziman (Bratislava - Slovensko) 
 
084 Lumici
 O.M. (Praha), M.M. (Praha), N.Z. (Praha), V.Z. (Praha), L.Z. (Praha) 
 
085 Pentakilogram
 D.F. (Praha), P.F. (Praha), K.F. (Praha), T.K. (Praha), M.M. (Praha) 
 
086 Pralinky zvlášť
 Petr Aulický (Hodonín), Ondřej Bláha (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové) 
 
087 Error 404
 Jan Štefek (Praha), Michala Štefková (Praha), Zdeněk Vilušínský (Praha) 
 
088 Absolutní nuly
 Lucie Jílková (Auckland - Nový Zéland), Petr Kloc (Brno), Tereza Klocová (Brno), Petr Synek (Brno), Klára Šejnová (Brno) 
 
089 112358
 A.N. (Hradec Králové), E.P. (Hradec Králové), P.P. (Hradec Králové), B.Š. (Hradec Králové), M.T. (Hradec Králové) 
 
090 Pomocná škola
 Jiri Benc (Praha), Martin Mares (Praha), Anicka Maresova (Praha), Vojtech Pavlik (Praha), Marketa Pavlikova (Praha) 
 
091 Maruskoidi
 H.H. (Praha), P.H. (Praha), M.Z. (Praha), M.Z. (Praha) 
 
092 Hádes
 Petr Hanák (Brno), Vojtěch Prkno Janků (Brno), Jiří Kaňa (Brno), Kryštof Kořínek (Brno), Veronika Tutek Riplová (Brno) 
 
093 AJETO
 David Havelka (Brno), Anna Havelková (Šternberk), Petr Komůrka (Tišnov), Petra Komůrková (Tišnov), Pavel Vondruška (Brno) 
 
094 Tweety neni kura!
 Dávid Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Andrea Miklošová (Povraznik) 
 
095 Emina
 A.M. (Říčany), M.M. (Říčany), E.P. (Praha) 
 
096 Moudrý věhlasný dar
 M.K. (Seattle - Spojené Státy), L.K. (Seattle - Spojené Státy), J.K. (Brno), V.M. (Brno), J.Š. (Brno) 
 
097 Brusle
 Réza Frantová (Brusel - Belgie), Václav Koldus (Brusel - Belgie), Čeněk Matocha (Brusel - Belgie), Helena Matocha (Brusel - Belgie) 
 
098 ZMRD bez Radka
 Z.B. (Říčany), D.T. (Rousínov), M.T. (Rousínov) 
 
099 Nic nás nenapadlo
 D.B. (Lhotka), P.J. (Praha), P.N. (Roudnice n. Labem), J.P. (Praha), P.Ř. (Praha) 
 
100 FACHMANI Začátečník
 H.K. (Ostrava), V.K. (Ostrava), Z.K. (Ostrava) 
 
101 Tapüři a tapüře
 V.C. (Londýn), M.P. (Praha), K.T. (Praha) 
 
102 Perfektikon SZ
 M.F. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Z.F. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), P.H. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), M.S. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), M.Š. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko) 
 
103 Klubko lam
 A.L. (Praha), H.S. (Praha), A.S. (Praha) 
 
104 voy-a-ger
 Emil Drápela (Praha), Martin Mach (Praha), Ondra Suchánek (Praha), Dominik Tělupil (Praha), Lenka Tělupilová (Praha) 
 
105 Směs oříšků
 S.G. (Brno), L.K. (Brno), S.L. (Brno), M.V. (Brno), L.V. (Brno) 
 
106 U Majkla bez Majkla Začátečník
 Michal Dvořáček (Brno), Richard Materna (Brno), Adam Slavata (Brno) 
 
107 Odpověď je 42
 M.F. (Třebíč), V.F. (Adamov), Z.F. (Třebíč), J.M. (Praha), L.S. (Třebíč) 
 
108 Divocí tučňáci
 Martin Kusák (Brno) 
 
109 KoopAmatéři Začátečník
 J.H. (Praha), K.H. (Praha), T.P. (Praha), P.P. (Praha), V.P. (Praha) 
 
110 aMATHéři
 Klára Dvořáčková (Veverská Bítýška), Klára Pernicová (Šlapanice), David Procházka (Brno), Martin Richter (Brno), Jana Slámová (Moravské Knínice) 
 
111 Tykadla
 Robert Babilon (Kladno), Petr Lichý (Praha), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Most), Jana Vodičková (Most) 
 
112 Zlá koťata
 Lenka Braňková (Praha ), Jiří Javůrek (Praha), Štěpán Martinek (Jablonec n Na.), Jakub Mikeš (Praha), Jan Vojíř (Praha) 
 
113 dušou blondínky
 M.I. (Bratislava - Slovensko), Ľ.I. (Bratislava - Slovensko), R.M. (Ostrava) 
 
114 JÁDRO
 Eva Běťáková (Brno), Roman Kozubík (Brno), Mirka Palečková (Brno), Pavlína Skobová (Brno), Jiří Tvardek (Brno) 
 
115 Ethernity Brothers
 Vlasta A. (Znojmo), Ivomír B. (Znojmo), Pavel F. (PavleDoplnSiTo - Omán), Zbyněk F. (Znojmo), Tonál H. (Znojmo) 
 
116 Outloni váhaví
 O.H. (Praha), O.J. (Praha), O.J. (Praha), O.J. (Praha), O.R. (Praha) 
 
117 Discovery
 D.C. (Praha), J.C. (Praha), J.M. (Brno), M.S. (Praha) 
 
118 Na výlete
 V.B. (Žilina), J.B. (Žilina) 
 
119 Zabedněnci
 Vojta Fried (Praha) 
 
120 Tým lásky
 Pavel Troubil (Den Bosch - Nizozemsko), Irena Troubilová (Den Bosch - Nizozemsko), Jan Vykopal (Brno), Anna Vykopalová (Brno) 
 
121 Glofunkt Hakrsex
 Verča Burgerová (Brno), Honza Horáček (Brno), Anička Hradecká (Brno), Míša Krákorová (Brno), Jan Pokorný (Brno) 
 
122 káně
 Jakub Bartoň (Praha), Jirka Jechumtál (Praha), Petr Jechumtál (Praha), Alča Jechumtál Skálová (Praha), Tomáš Veselý (Praha) 
 
123 Absinthenti
 M.Č. (Jedlová), L.H. (Jedlová), P.H. (Jedlová), P.L. (Jedlová), M.R. (Jedlová) 
 
124 Corn Flakes
 Jindřich Cinka (Rožnov pod Radhoštěm), Iva Fadrná (Rožnov pod Radhoštěm), JiříK Kozel (Rožnov pod Radhoštěm), Pavel Lučan (Rožnov pod Radhoštěm), Zdeněk Zlámal (Rožnov pod Radhoštěm) 
 
125 coredump
 Michal Bulant (Brno), Štěpán Hrbáček (Vranov), Yenya Kasprzak (Brno), Pavel Rychlý (Brno), Jirka Uhlíř (Rousínov) 
 
126 Hvězdná pěchota
 Petr Bůva (Praha), Iva Klimešová (Praha), Jana Kučerová (Praha), Jan Petrásek (Praha) 
 
127 TimeOut
 J.K. (Praha), J.N. (Praha), M.N. (Praha), E.T. (Praha) 
 
129 Degen a spol
 Eva Hromádková (Praha ), Petr Jech (Praha), Honza Kárný (Praha), Franta Kopřiva (Říčany) 
 
130 Ladies Začátečník
 L.K. (Praha), A.N. (Praha), T.T. (Praha), K.V. (Praha) 
 
131 To, co zbylo
 Honza Hýl (Brno), Jiří Skácel (Brno), Pepa Šíp (Brno), Václav Štencel (Hustopeče) 
 
132 Jack Rozprašovač
 Zdeněk Daniel (Brno), Karla Fejfarová (Praha), Vítěslav Plavec (Heřmanův Městec), Pavlína Polášková (Praha), Petr Šimeček (Praha) 
 
133 Evluzuka Začátečník
 L.P. (Brno), Z.R. (Brno), K.V. (Brno), E.Z. (Brno) 
 
134 Rozvolněný bagr
 Jan Hadrava (Praha), Michal Petrouš (Praha), Václav Podlešák (Praha), Jakub Zamouřil (Praha), Dominika Žůrková (Praha) 
 
135 Girrrls
 Věra Fabíková (Brno), Věrka Fabíková (Brno), Zita Nováková (Brno), Hana Valášková (Brno), Magdalena Valášková (Brno) 
 
136 Tým Hrůzy
 H.H. (Praha), D.R. (Praha), V.R. (Praha), O.S. (Brno), K.T. (Praha) 
 
137 Panda profesora Vé
 P.J. (Praha), F.K. (Praha), O.K. (Praha), R.K. (Praha), V.L. (Praha) 
 
138 Sražená chobotnička
 M.B. (Praha), W.F. (Kralupy nad Vltavou), K.F. (Kralupy nad Vltavou) 
 
139 KVÍK!
 Kája Bretová (Brno), Martin Hanžl (Zaječí), Martina Hanžlová (Zaječí), Dominika Krejčí (Letadlo - Německo), Henrich Lauko (Letadlo - Německo) 
 
140 Rozličný hmyz
 Alexandr Kazda (Praha), Míša Maršálková (Praha), Pavel Paták (Praha), Karel Pazourek (České Budějovice) 
 
141 poTrati
 Václav Jára (Praha) 
 
142 Proudoví krtci
 Honza Klement (Brno), Honza Michelfeit (Brno), Vítek Suchomel (Brno), Martin Zavadil (Brno), Lenka Zavadilová (Brno) 
 
143 TeamQ
 Tomáš Blumenstein (Prostějov), Danka Blumensteinová (Prostějov), Tereza Foltýnová (Brno), David Janoška (Brno), Michaela MIA Jánošková (Prostějov) 
 
144 Tragedi
 Daniel Hajtas (Bratislava - Slovensko), Lenka Hajtasova (Bratislava - Slovensko), Marek Matej (Bratislava - Slovensko), Adela Matej Kucerova (Bratislava - Slovensko) 
 
145 Celer řapíkatý
 Věra Mazánková (Brno), David Nečas (Brno), Lenka Zajíčková (Brno) 
 
146 Původci
 E.C. (Praha), L.K. (Praha), A.K. (Praha), T.M. (Praha), J.Z. (Praha) 
 
147 Uvidíme
 Lukáš Kříž (Třebíč), Radek Nováček (Třebíč), Jiří Novotný (Třebíč), Roman Věžník (Třebíč) 
 
148 Eskymáci
 Jan Čejka (Brno), Martina Čejková (Brno), Miroslav Machala (Brno), Jan Papoušek (Brno), Tereza Papoušková (Brno) 
 
149 Ulice před jímkami
 Jan Bogdan (Brno), Marek Hulán (Brno), Anežka Hulánová (Brno), Karel Šultés (Brno), Lucie Šultésová (Brno) 
 
150 Laktační psychózy
 Miroslav Dušil (Nýrov), Anna Dušilová (Nýrov), Radek Šamšula (Boskovice), Kristýna Znamenáčková (Boskovice) 
 
151 Mejdlový bublinky Začátečník
 M.G. (Březnice), M.K. (Příbram), V.Š. (Příbram) 
 
152 Toaster
 Tomáš Bárta (Praha), Miroslava Bártová (Praha), Jan Vaněček (Praha), Katka Vaněčková (Praha) 
 
153 Brouk v hlavě
 Míla Halamíčková (Brno), Eva Hladílková (Brno), Honza Tománek (Brno), Vláďa Tomáš (Brno), Hana Vacková (Brno) 
 
154 Brouk Pytlík
 Marek Černocký (Brno), Andrea Hanušová (Brno), Zuzka Holubíková (Brno), Petr Otoupalík (Brno), Tom Zavadil (Brno) 
 
155 JEDI
 Radim Rumun Křivánek (Brno), Monča Křivánková (Brno), Michael Mráka (Brno), Eva Mráková (Brno), Zuzka Šabatová (Brno) 
 
156 Krásky a zvíře
 W.B. (Český Těšín), M.L. (Český Těšín), K.M. (Český Těšín), M.M. (Český Těšín), D.S. (Český Těšín) 
 
157 Fialové chňapky
 J.F. (Praha), H.K. (Praha), P.S. (Tábor), A.T. (České Budějovice) 
 
158 Hladovci
 Michal Hanzelka (Brno), Anička Hanzelková (Brno), Šárka Hanzelková (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Ondra Výborný (Brno) 
 
159 Prdelky Začátečník
 Matyáš Lorenc (Praha), Eliška Neumannová (Praha), Kristýna Neumannová (Praha), Markéta Pěnkavová (Praha), Pavel Souček (Praha) 
 
160 Zebín Začátečník
 K.Š. (Jičín), N.Š. (Jičín) 
 
161 Salam na lede
 L.S. (Praha), D.S. (Praha) 
 
162 CAMaráti
 Ľ.B. (Praha), M.R. (Praha), P.Š. (Praha), M.T. (Praha), M.T. (Praha) 
 
163 Kočky
 Štěpánka Kučková (Kladno), Jan Prach (Praha), Lucie Prachová (Praha), Jiří Šilhán (Praha), Michaela Švecová (Praha) 
 
164 Bublinky
 Jakub Brückner (Moravany u Brna), Helena Dymáčková (Moravany u Brna), Petra Kučavíková (Moravany u Brna), Tomáš Matuška (Moravany u Brna), Lucie Šilhanová (Moravany u Brna) 
 
165 Tupě ignorované tram
 Tereza Javůrková (Praha), Jakub Jelen (Praha), Dáša Koževniková (Praha), Michaela Macurová (Praha), Pavla Procházková (Praha) 
 
166 Rypáci Začátečník
 Tauwinklová Gabriela (Brno), Tauwinkl Jan (Brno), Jiří Ptáček (Brno), Miroslav Suchý (Říčany), Bronislav Štefaňák (Brno) 
 
167 Laserová Prasátka
 Helena Caisová (Praha), Zuzana Gruberová (Praha), Richard Hladík (Curych - Švýcarsko), Jan Petr (Cambridge - Spojené Království), David Vokrouhlický (Praha) 
 
168 Oxymoroni
 Karolína Kuchyňová (Praha), Viki Němeček (Praha), Roman Staněk (Praha) 
 
169 MLHA
 Jiří Hrdina (Jičín), Martin Kruliš (Praha), Háňa Krulišová (Praha), Luboš Pick (Praha), Martin Vrbovský (Praha) 
 
170 Bozani!!!
 R.H. (Ostrava), V.J. (Ostrava), R.K. (Ostrava), D.V. (Ostrava), Z.V. (Ostrava) 
 
171 NEPODSTATNÍ
 Richard Blažek (Brno), Jakub Devát (Brno), Drahomír Malota (Brno), Vojtěch Obořil (Brno), Zdeněk Pezlar (Brno) 
 
172 Čekání na Godota
 S.T. (Praha), F.Z. (Ostrava), K.Z. (Ostrava) 
 
173 Jesus Frankenstein
 Libor Hlavnička (Brno), Petr Kovács (Brno), Andrea Kovácsová (Brno) 
 
174 Spanilá jízda
 L.A. (Praha), A.J. (Praha), A.P. (Praha), D.S. (Praha), H.S. (Praha) 
 
175 Zuktor team
 Matěj Dvořák (Praha), Viola Ebermannová (Praha), Filip Hůlek (Praha), Štěpán Křivánek (Praha), Zuzana Zápotocká (Praha) 
 
176 Quesadilla
 Pavel Dedík (Brno), Václav Dedík (Brno), Irina Dyldina (Brno), Vlastislav Forch (Brno), Anna Grycová (Brno) 
 
177 Hrochologové
 Lukáš Bláha (Praha), Dominik Smrž (Praha), Adam Španěl (Praha), Kateřina Zákravská (Praha) 
 
178 TJ Balvan Praha
 Hynek Bíla (Praha) 
 
179 Vojtíci
 Michal Blaha (Brno), Michal Kesely (Brno), Danka Kuruczová (Brno), Martin Szotkowski (Třinec), Petr Valášek (Brno) 
 
180 Banda Lemounů Začátečník
 E.H. (Milovy), L.H. (Milovy), H.O. (Milovy), I.Š. (Milovy) 
 
181 Planet Express Začátečník
 M.Č. (Brno), J.K. (Brno), J.L. (Brno), H.R. (Brno), V.V. (Brno) 
 
182 Makromozky
 Michal Hrabí (Brno), Šárka Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Olomouc), Jakub Řehan (Brno) 
 
183 Svoz vos
 M.J. (Rumburk), M.J. (Rumburk), M.P. (Písek), K.P. (Písek), E.P. (Praha) 
 
184 Bayraktar
 Jan Endel (Praha), Sona G. (Praha), Helena K. (Praha), Marie K. (Praha), Petr V. (Praha) 
 
185 if (2B || !2B) ^Z; Začátečník
 Lucie Dvořáčková (Praha), Jan Kubita (Praha), Samuel Lachman (Praha), Jakub Watson-Jones (Praha), Petr Watson-Jones (Praha) 
 
186 Zadek nenakrájíš!
 M.B. (Praha), T.F. (Praha), J.G. (Praha), L.K. (Praha), P.M. (Praha) 
 
187 Sper to ďas...
 Johanka Jkulíšková (Praha), Filip Kulíšek (Praha), Tomáš Solil (Praha), Pája Solilová (Praha), Verča Solilová (Sojovice) 
 
188 Pařížská modrá
 M.M. (Regensburg - Německo), T.M. (Regensburg - Německo) 
 
189 Feny
 Lucie Horná (Brno), Tomáš Krupka (Praha), Vojtěch Kubáň (Brno), Vojtěch Robotka (Brno), Jiří Řihák (Brno) 
 
190 Alaoi Začátečník
 H.D. (Brno), V.F. (Brno), M.S. (Brno), P.T. (Slavkov u Brna), S.Z. (Brno) 
 
191 Vlhká jáma
 A.K. (Praha), V.K. (Praha), M.M. (Praha), E.S. (Praha), D.Š. (Praha) 
 
192 stromoradi
 Aleš Drastich (Praha), Pavel Koblása (Praha), Martin Konig (Praha), Václav Liška (Praha) 
 
193 Getsemanská zahrada Začátečník
 Š.K. (Brno), T.R. (Brno), M.S. (Brno), A.S. (Brno), Z.S. (Brno) 
 
194 Harém
 Aneta Křížová (Veverská Bitýška), Marketa Ledvinová (Bílovice), Miroslav Švihel (Brno), Lenka Švihlová (Brno), Jitka Vojáčková (Modřice) 
 
195 Veselý hroch
 Roman Hudec (Bratislava - Slovensko), Dušan Kavický (Bratislava - Slovensko), Barbora Klembarová (Bratislava - Slovensko), Vladimír Macko (Bratislava - Slovensko), Andrej Vlček (Malaga - Španělsko) 
 
196 Krles
 F.O. (Jilemnice), K.O. (Praha) 
 
197 Pekařky Začátečník
 Martina Smejkalová (Brno), Andrea Ziembová (Brno) 
 
198 Fušenky
 Ján Bogár (Brno), Katka Dufková (Brno), Lenka Schormová (Brno), Martina Smetánková (Brno), Alena Urbanová (Brno) 
 
199 Společně za ptáka
 M.K. (Praha), D.N. (Dolní Břežany ), T.P. (Brno), L.T. (Praha) 
 
200 Antropoid
 Tomáš Dvořák (Šlapanice), Katka Fabianová (Šlapanice), Lenka Michlíčková (Šlapanice), Libor Sedláček (Šlapanice), Milan Vávra (Šlapanice) 
 
201 Hrkule
 V.B. (Březová nad Svitavou), T.B. (Březová nad Svitavou), K.B. (Březová nad Svitavou), L.O. (Březová nad Svitavou), V.S. (Březová nad Svitavou) 
 
202 Maximálně 50 znakú
 Jarmila Kašparová (Praha), Klára Marvanová (Olomouc), Alžběta Roztočilová (Olomouc) 
 
203 DOMA
 D.K. (Praha), M.K. (Praha) 
 
204 Ocean´s 3
 D.J. (Brno), M.K. (Český Krumlov) 
 
205 Kříž a kolo  Začátečník
 K.B. (Strakonice ), B.H. (Strakonice), J.S. (Strakonice), M.S. (Strakonice), M.S. (Strakonice) 
 
206 Zrychlený TEP
 T.F. (Zdiměřice - Rozkoš), P.P. (Kralupy nad Vltavou), E.P. (Kralupy nad Vltavou) 
 
207 Jménojemišumák
 Lukáš Mikulů (Brno), Soňa Mikulů (Brno), Dana Sochorová (Brno), Jiří Ševčík (Brno), Anna Ševčíková (Brno) 
 
208 Nekroplazma
 Jitka Dohnalová (Milovice (NB)), Lenka Dohnalová (Milovice (NB)), Šárka Dohnalová (Milovice (NB)), Ondřej Šmíd (Milovice (NB)) 
 
209 Včíl skačem
 Peťa G (Praha), Týna N (Praha), Jirka V (Praha) 
 
210 Vnoučátka
 Marie Dlouhá (Praha), Petr Dlouhý (Praha), Filip Dominec (Praha), Matěj Hlaváček (Praha), Anna Štenclová (Praha) 
 
211 Zasněžená lavička
 Kuba Genčur (Brno), Tom Chlup (Brno), Terka Krejčí (Brno), Alička Sedláková (Brno), Ema Sedláková (Brno) 
 
212 Bruteforce
 Milan Boháček (Praha), Tomáš Kobrle (Praha), Jiří Sýkora (Praha), Marcel Šebek (Praha), Jakub Töpfer (Praha) 
 
213 Seš-lost
 Tomáš Kotva (Brandýs nad Labem), Tomáš Kuča (Brandýs nad Labem), Ondřej Pokorný (Brandýs nad Labem), Honza Strnad (Rataje), Jakub Šindelář (Brandýs nad Labem) 
 
214 Na výletě
 Z.B. (Praha), M.D. (Praha), J.H. (Praha), K.V. (Praha), Z.V. (Praha) 
 
215 machri po zaruke
 C.A. (Bratislava - Slovensko), B.A. (Bratislava - Slovensko), M.M. (Schmitten - Švýcarsko), M.M. (Schmitten - Švýcarsko), S.S. (Presov - Slovensko) 
 
216 abcd Začátečník
 V.B. (Horoměřice), A.B. (Horoměřice), A.H. (Horoměřice), L.L. (Praha) 
 
217 Čepkostroje lopúchov Začátečník
 O.K. (Brno), M.K. (Brno), V.L. (Brno), Ľ.O. (Brno), A.V. (Brno) 
 
218 Squeak!
 M.H. (Praha), M.H. (Praha), E.H. (Praha), E.S. (Praha), F.Š. (Leighton Buzzard - Spojené Království) 
 
219 Přizdisráči
 Michal Jahoda (Praha), Jarek Polakovič (Praha), Terka Slabá (Praha), Jirka Slabý (Praha), Tom Tauer (Praha) 
 
220 Na hlave máš patkaň
 Lukáš Gáborik (Bratislava - Slovensko), Matej Hanus (Bratislava - Slovensko), Jozef Rajník (Bratislava - Slovensko), Daniel Teplan (Bratislava - Slovensko), Martin Vodička (Košice - Slovensko) 
 
221 Panditi s tučňákem
 Vasek Blazej (Prague), Miloslav Brožek (Prague), Tomas Pavlik (Prague), Monika Pavlíková (Prague) 
 
222 iq42
 H.Č. (Praha), V.Č. (Praha), L.N. (Praha), L.P. (Praha), J.S. (Praha-Satalice) 
 
223 Hemenex
 B.B. (Brno), J.B. (Brno), K.K. (Brno) 
 
224 Tranquilo, seňor!
 Petr Cvachovec (Praha), Pavel Houdek (Praha), Ladislav Skákal (Praha), Ondřej Sliwka (Praha) 
 
225 Drsňáci
 D.H. (Dolní Kounice), M.P. (Dolní Kounice) 
 
226 Deformační extraktor
 Josef Cibulka (Praha), Jan Kynčl (Jilemnice), Pavel Machek (Říčany), Pali Rohár (Praha) 
 
227 Brněnští impostoři
 A.B. (Brno), I.J. (Brno), N.J. (Sokolnice), J.K. (Žďár nad Sázavou), J.V. (Brno) 
 
228 Fusačky Začátečník
 J.H. (Brno), M.K. (Brno), M.T. (Brno), M.T. (Brno) 
 
229 UncontrCopyRevival
 D.F. (Brno), P.G. (Brno), A.M. (Brno), P.R. (Brno), J.Ř. (Brno) 
 
230 para-N-methyl
 Jiří Linhart (Beroun), Kateřina Linhartová (Beroun), Lucie Slavníková (Beroun), Simon Slováček (Beroun) 
 
231 Unaveni sluncem
 Zuzana Cvačková (Únětice), Jára Ježek (Únětice), Martin Mašata (Únětice), Irča Milerová (Únětice) 
 
232 drakůň-E Začátečník
 K.d.J. (Roztoky u Prahy), R.H. (Roztoky u Prahy), L.J. (Roztoky u Prahy), S.Š. (Roztoky u Prahy) 
 
233 Dokonalost Netřeba
 Zdeněk Běhan (Praha), Naďa Horká (Suchodol) 
 
234 Ptakopysk
 J.L.B. (Drnovice), A.D. (Blansko), Z.C. (Prostějov) 
 
235 SouMrak Začátečník
 Pavel Mraček (Liberec), Kateřina Mračková (Liberec), Jan Souček (Liberec), Kateřina Součková (Liberec) 
 
236 404 not found
 Vladimír Brummer (Brno), Zuzana Holešová (Brno), Matúš Kotry (Brno), Filip Štefaňák (Brno) 
 
237 Božščí bojovníci
 Pavel Axman (Uherské Hradiště), Irena Axmanová (Uherské Hradiště) 
 
238 DD
 Jirka Eitler (Drážďany - Německo), Anička Eitlerová (Drážďany - Německo), Pavel Krčál (Drážďany - Německo), Jan Petr (Drážďany - Německo), Markéta Petrová (Drážďany - Německo) 
 
239 Korme
 Jan Koriťák (Omice), Eva Koriťáková (Omice), Jan Meitner (Telč), Iva Meitnerová (Brno) 
 
240 Atomová kobliha
 Katka Babková (Losiná), Jan Heller (Blovice), Vojta Nováček (Horní Bříza), Andrea Varáčková (Štěnovice) 
 
241 Stoosum
 M.H. (Brno), V.K. (Brno), M.S. (Brno), P.S. (Brno) 
 
242 Hampy Hampy Kočka Začátečník
 J.M. (Praha), L.M. (Praha), O.S. (Praha), A.Š. (Praha) 
 
243 AJTESIMI Začátečník
 M.H. (Praha), S.H. (Praha), T.H. (Karlovy Vary), A.S. (Hamburg - Německo) 
 
244 Druhá šance
 Vlastimil Fabikovič (Břeclav), Miroslav Kafoněk (Brno), Kateřina Kafoňková (Brno) 
 
245 S kečupem!
 Filip Hauptfleisch (Praha), Bára Hauptfleischová (Praha), Jakub Juríček (Brno), Lucie Koláriková (Brno), Marie Krejčíková (Zlín) 
 
246 Babřik kačoty
 Tom Krejčí (Brno), Robin Medek (Brno), Barča Medková (Brno), Martina Medková (Brno), Roman Valenta (Brno) 
 
247 kRYCHLOMOZCI
 Markéta Cíchová (Brno), Hana Chvátilová (Brno), Martina Mráková (Brno), Jan Vojta (Brno), Ondřej Zatloukal (Brno) 
 
248 Zaplyšeno
 Pavlík Chvátil (Brno), Vláďa Chvátil (Brno), Alča Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno) 
 
249 MurmaŇi
 Pavel Nechvátal (Brno), Vendula Poncová (Brno), Michal Rájecký (Brno) 
 
250 Slepý mezi jednookým
 Radek Fiľakovský (Brno), David Klaška (Brno), Lilian Lamser (Brno), Hanka Svozilová (Brno), Filip Valášek (Brno) 
 
251 šachtalmo
 Aleš A. (Brno), Honza H. (Brno), Jája J. (Brno), Janča J. (Brno) 
 
252 punk
 Adéla Brucknerová (Praha), Helena Krejčí (Praha), Tereza Kučerová (Praha), Hedvika Ranošová (Praha), Alexander Slávik (Praha) 
 
253 Krtečci
 Matěj Bryja (Brno), Tomáš Kroupa (Brno), Martin Prokop (Kuřim), Ondřej Sukač (Kuřim), Ondřej Valášek (Brno) 
 
254 Ovce na balkóně
 Vlaďka Hoffmanová (Praha), Standa Krejčí (Praha), Ema Krejčová (Praha), Hanka Matoušová (Praha), Jitka Novotná (Praha) 
 
255 Los Cientificos
 M.K. (Brno), M.K. (Brno), L.N. (Brno) 
 
256 KAS
 Karolína Doležalová (Praha), Vladimír Lazárek (Praha), Skladník Neurčitý (Praha), Eva Nevoralová (Praha), Hedvika Valutová (Praha) 
 
257 Pomfrýti
 Magda Císařová (Praha), Petr Černocký (Praha), Jiří Janouš (Praha), Lenka Sovová (Praha), Markéta Špinková (Praha) 
 
258 Kocky Začátečník
 Jan Jalcovik (Bratislava - Slovensko), Erika Kolator (Bratislava - Slovensko), Jana Orsaghova (Bratislava - Slovensko), Veronika Vachova (Bratislava - Slovensko) 
 
259 FO3
 Viktor Bezdíček (Praha), Jiří Bureš (Praha), Petr Bureš (Praha), Martin Kadlec (Praha), Zdeněk Kadlec (Praha) 
 
260 Piliny všude okolo
 Hana Burešová (Kladno), Markéta Hugová (Kladno), Blanka Kekulová (Kladno), Veronika Mandlíková (Kladno), Darina Urbanová (Kladno) 
 
261 KoMaar u Brabců
 J.B. (Kuřim), J.B. (Kuřim), J.K. (Říčany), T.K. (Říčany), L.M. (Brno) 
 
262 Zdechliny Začátečník
 Jan Falta (Praha), Barbora Jáchymová (Praha), Lenka Krásová (Čerčany), Jan Polák (Praha), Marek Srb (Praha) 
 
263 Nanosítka Začátečník
 Michal Krejčí (Olomouc), Pavla Krejčí (Olomouc), Jirka Šobr (Olomouc), Kristýna Šobrová (Olomouc) 
 
264 pawpatrol
 Z.J. (Nupaky), V.T. (Nupaky), J.T. (Nupaky), O.Z. (Nupaky), K.Z. (Nupaky) 
 
265 Mimo a riadne
 Tomi Belan (Bratislava - Slovensko), Basha Kováčová (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Jaroslav Petrucha (Zürich - Švýcarsko), Michaela Šandalová (Zürich - Švýcarsko), Marek Švirloch (Bratislava - Slovensko) 
 
266 The Pláky
 Viola Kremserová (Brno), Jiří Krenser (Brno), Ludmila Nepomucká (Brno) 
 
267 Pandí lulči a kremča Začátečník
 P.B. (Praha), A.N. (Praha), Z.Z. (Praha) 
 
268 Žabáci
 S.M. (Liberec), V.Ž. (Liberec), V.Ž. (Liberec), M.Ž. (Liberec), R.Ž. (Liberec) 
 
269 Lišky a morčata
 Míla B. (Praha ), Lukáš Beran (Praha ), Jan Holeček (Plzeň ), Eliška Holečková Hamáčková (Plzeň) 
 
270 Captains
 Bára Eliášová (Brno), Martin Juřen (Brno), Anna Macková (Praha), Bára Podhrázská (Brno), Zbyšek Podhrázský (Brno) 
 
271 Temné opičky
 Jan Gara (Praha), Michal Jelínek (Praha), Anežka Kramná (Praha), Lukáš Maruniak (Praha), Petr Pařízek (Praha) 
 
272 VaKaMaFaEl
 Funouš Skála (Brno), Eliška Skálová (Jablonec nad Nisou), Jiřina Skálová (Dobruška), Vašek Vopěnka (Brno), Katka Vopěnková (Brno) 
 
273 Králík Začátečník
 L.D. (Brno), L.F. (Brno), L.S. (Brno), L.S. (Brno), I.S. (Brno) 
 
274 Ticho s očima
 Bubek Nie (Praha), Karotka Nie (Praha), Šiška Nie (Praha), Veruna Nie (Praha), Kuban Sch (Praha) 
 
275 Pelmeski Začátečník
 Jakub Beranek (Ostrava), Stanislav Bohm (Ostrava), Nekdo Dalsi (Ostrava), Jana Hruskova (Ostrava), Tomas Luber (Ostrava) 
 
276 FYKOS
 Zdeněk Kučka (Hostouň), Veronika Lipovská (Hradec Králové), Jiří Lipovský (Hradec Králové), Kryštof Touška (Hostouň), Karel Tůma (Hostouň) 
 
277 KRH
 A.A. (Zdiby), P.A. (Zdiby) 
 
278 Budulínek Začátečník
 J.K. (Kostelec), M.T. (Lukov), Z.T. (Lípa), K.T. (Lípa) 
 
279 CI5
 William Bodie (Brno), George Cowley (Brno), Raymond Doyle (Hradec Králové) 
 
280 BOBOsquad
 Miloš Duchoslav (Praha), Ondřej Koukol (Praha), Eva Matoušková (Praha), Kristýna Revajová (Praha), Vojtěch Stráník (Praha) 
 
281 Vladcovia strachu
 P.B. (Zalesie - Slovensko), N.F. (Zalesie - Slovensko), P.K. (Zalesie - Slovensko), M.V. (Zalesie - Slovensko) 
 
282 bikůň křehký Začátečník
 V.B. (Praha), M.H. (Praha), M.S. (Praha), S.Š. (Praha), K.Z. (Praha) 
 
283 FIMAN++
 Tomáš Foltýnek (Brno), Helena Foltýnková (Brno), Bedřich Horný (Brno), Martin Nečesal (Brno), Roman Rožník (Brno) 
 
284 Pístromo
 Tomáš Kadlec (Česká Lípa), Anna Kadlecová (Česká Lípa ), Kateřina Kollnerová (Brno), Kateřina Linková (Praha), Jana Pondělíčková (Praha) 
 
285 Kanonický divisor
 Tomáš Berák (Praha), Zuzana Beráková (Praha), Jaroslav Líbal (Praha), Karel Vácha (Praha), Petr Vácha (Praha) 
 
286 Plyšový radiátor
 Bonifác Král (Brno), Jonáš Král (Brno), Michal Král (Brno), Olga Králová (Brno) 
 
287 Moz.prof.Sedelmayera
 Klára Malcovská (Praha 8 - Karlín), Jaroslav Vtípil (Praha 8 - Karlín), Viktor Vtípil (Praha 8 - Karlín) 
 
288 Parta HÚ
 J.Č. (Mnichovice), H.H. (Praha 4), F.P. (Praha 10), V.Š. (Praha 4) 
 
289 YMaGINE
 H.H. (Plzeň), T.c. (Plzeň), M.K. (Plzeň), H.M. (Plzeň) 
 
290 Měřitelné princezny
 Anna Němcová (Mladá Boleslav), David Šosvald (Mladá Boleslav), Michal Töpfer (Mladá Boleslav), Jan Zbíral (Mladá Boleslav), Tomáš Zbíral (Mladá Boleslav) 
 
291 Magion
 Petr Daniel (Ústí nad Labem), Dominika Danielová (Ústí nad Labem), Petra Danielová (Ústí nad Labem), Karel Dvořák (Šlapanice), Lucie Dvořáková (Šlapanice) 
 
292 Čórl bys čokla?
 Filip Hanzelka (Brno), Radka Jarušková (Brno), Pavla Srbová (Brno), Pavel Zikmund (Brno), Zuzana Zikmundová (Brno) 
 
293 Curýšek
 Jan Horáček (Zürich - Švýcarsko), Klára Horáčková (Zürich - Švýcarsko), Patricie Knopová (Zürich - Švýcarsko), Šimon Lomič (Zürich - Švýcarsko) 
 
294 KOZINKY Začátečník
 Martina BOZDĚCHOVÁ (Kanice), Hana JANO (Domažlice), Daniela KALISTOVÁ (Nové Strašecí), Eva MACHOVÁ (Domažlice), Jana SVOBODOVÁ (Domažlice) 
 
295 Šmeydíci
 V.N. (Praha 4) 
 
296 Saláti Začátečník
 Adam Benírške (Brno), Pavel Daněk (Brno), Lucie Kazdová (Brno), Pavlína Loňková (Brno), Anna Slabá (Brno) 
 
297 Avokáda Začátečník
 Dixie Adam (Brno), Štěpánka Baierlová (Brno), Libuše Janáčková (Brno), Věra Tomanová (Brno), Magdalena Tylová (Brno) 
 
298 Štika&Drak
 Jan Fukátko (Pardubice ), Zuzana Klimplová (Pardubice), Tomáš Udržal (Pardubice), Radka Zitková (Pardubice ) 
 
299 Borci v uvozovkách
 Katka Drtílková (Brno), Richsrd Musil (Brno), Zdeněk Pavlas (Brno), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno) 
 
300 Sráči
 M.F. (Brno), Z.F. (Brno), H.J. (Praha), Z.J. (Praha), M.P. (Brno) 
 
302 Lumpik
 M.B. (Praha), P.V. (Praha) 
 
303 Je to celkem jedno Začátečník
 Petra Bělušová (Brno), Martin Bulant (Brno), Jakub Hlavenka (Brno), Svatava Šimečková (Brno), Jan Václavek (Brno) 
 
304 Fluffy Guinea
 J.B. (Praha), M.K. (Praha), H.K. (Praha), H.K. (Praha), P.S. (Praha) 
 
305 Letní Me2di
 Věrka Folvarčná (Brno), Ondřej Folvarčný (Brno), Tomáš Gregorovič (Brno), Mira Horák (Brno) 
 
306 Paranoidontóza
 M.B. (Wrocław - Polsko), V.D. (Praha), K.K. (Adliswil - Švýcarsko), V.K. (Adliswil - Švýcarsko), P.O. (Praha) 
 
307 Ospalypaka
 E.C. (Brno), O.K. (Brno), L.N. (Brno), R.Ř. (Brno), H.Z. (Brno) 
 
308 Daft Punk Začátečník
 J.B. (Brno), M.B. (Brno), J.B. (Brno), V.K. (Brno) 
 
309 Ďábelské toasty
 Jiří Barnat (Brno), Hana Barnatova (Brno 23), Vendula Lipová (Brno), Adam Lipový (Brno), Aleš Lipový (Brno) 
 
310 Arawn
 Štěpán Hrtoň (Brno), Lenka Martinková (Brno), Filip Münz (Brno), Jiří Polcar (Brno) 
 
311 Kofolidae
 Vojtěch Berger (Olomouc), Zuzana Kvapilová (Olomouc), Barbora Lucká (Olomouc), Terezie Táborská (Olomouc), Jiří Táborský (Olomouc) 
 
312 Prohnaní divočáci
 L.M. (Praha), H.U. (Praha), J.U. (Praha) 
 
313 Koníci
 Jan Dočekal (Lysá nad Labem), Kuba Nevímčíje (Lysá nad Labem), Světla Smrčková (Lysá nad Labem), Martin Š. (Lysá nad Labem), Eva Tomčová (Lysá nad Labem) 
 
314 shrug.cz
 Honza Böhm (Přelouč), Honza Klusáček (Přelouč), Petr Lunga (Přelouč), Štěpánka Šímová (Přelouč), Míla Votradovec (Přelouč) 
 
315 Jak se nám líbí!
 Jindra Ashek (Brno), Petr eM (Brno), Lenka Hú (Brno), Ivča Konári (Brno), Johnny Korýš (na Cestě) 
 
316 Nočný motýľ
 Ján Peprník (Bratislava - Slovensko), Tomáš Štec (Praha), Kateřina Uličná (Praha), Ľuboš Uličný (Praha) 
 
317 @
 M.K. (Zlín), D.K. (Zlín) 
 
318 Sloniky
 E. (Bratislava - Slovensko), M. ( - Slovensko), R. ( - Slovensko), S. ( - Slovensko), T. (Bratislava - Slovensko) 
 
319 Marmoti
 Z.K. (Mnichov - Německo), H.K. (Mnichov - Německo) 
 
320 Jemen!
 Eliška Jégrová (Brno), Kateřina Jégrová (Brno), Aleš Procházka (Brno), Vít Procházka (Brno), Petr Viktorin (Brno) 
 
321 Omylovci Začátečník
 Matěj Mach (Praha), Ondřej Mach (Praha), Eva Machová (Praha) 
 
322 350lm
 M.Z. (Praha) 
 
323 Tak urcite! Začátečník
 E.K. (Olomouc), J.M. (Olomouc), J.M. (Olomouc), M.R. (Olomouc) 
 
325 Úπm
 Antonín Baďura (Brno), Vlastimil Blažek (Tallinn - Estonsko), Vendula Němcová (Tallinn - Estonsko), Jiří Papoušek (Bolzano - Itálie) 
 
326 Hele Jakoby Prosimtě Začátečník
 Dušan Hele (Praha), Darina Jakobi (Praha), Ester Prosimtě (Praha), Ondřej Prosimtě jako muž (Praha), Veronika Prosimtě jako žena (Praha) 
 
327 Dva stateční Začátečník
 J.K. (Praha), M.M. (Praha) 
 
328 bit.ly/3pKKpEs
 Filip Bialas (Praha), Veronika Hladíková (Plzeň), Lada Peksová (Praha), Martina Petráková (Praha), Radovan Švarc (Praha) 
 
329 PIKO Začátečník
 Jáchym Dytrt (Brno), Filip Maňas (Brno), Matyáš Spěvák (Brno), Ondra Ševela (Brno) 
 
330 KLEVR
 Luboš Fabian (Kolín), Roman Janda (Plzeň), Klára Jandová (Plzeň), Eva Sýkorová (Plzeň) 
 
331 Páteční parta
 Aleš Domitra (Studénka ), Alena Hefková (Studénka ), Dalibor Krupica (Studénka ), Veroniko Krupicová (Studénka ) 
 
332 Jednorožci Začátečník
 T.K. (Praha), P.L. (Praha), J.M. (Praha), I.V. (Praha) 
 
333 Poníci Začátečník
 T.M. (Praha), T.M. (Praha), M.S. (Praha), J.V. (Praha) 
 
334 Zlomili jsme klíč
 H.B. (Praha), M.F. (Jihlava), M.F. (Jihlava), M.F. (Jihlava), Š.M. (Praha), M.N. (Praha), P.V. (Jihlava), P.V. (Jihlava), P.V. (Jihlava) 
 
335 ÚLeŤáci α
 Marie Míčková (Litoměřice), Kateřina Nogová (Litoměřice), Vojtěch Procházka (Litoměřice), Vladimíra Šťastná (Litoměřice), Jiří Vlach (Litoměřice) 
 
336 ÚLeŤáci β
 Adam Kašparovský (Litoměřice), Lucia Kromková (Litoměřice), Vojtěch Liška (Litoměřice), Alexandra Porembová (Litoměřice), Adam Weiser (Litoměřice) 
 
337 ÚLeťáci γ
 Barbora Gavendová (Litoměřice), Barbora Mikulecká (Litoměřice), Jan Mrázek (Litoměřice), Tomáš Rohlínek (Litoměřice) 
 
338 Na poslední chvíli
 H.K. (Praha), H.P. (Praha), M.P. (Praha), M.S. (Praha) 
 
339 Jojo
 Jaroslav Klapálek (Praha), Oxana Kovbasjuková (Praha), David Zahrádka (Praha), Makki Zachová (Praha) 
 
340 Eche Olowan
 M.K. (Brno), M.V. (Brno), J.Z. (Brno), P.Z. (Brno) 
 
341 Veménka
 Jakub Pohanka (Vsetín), Kateřina Pohanková (Abéché - Čad), Karel Witiska (Hostice), Šárka Witisková (Hostice) 
 
342 Bageti
 D.Č. (Praha), K.O. (Praha), M.J.Z. (Praha) 
 
343 antiManci
 M.B. (Praha), G.C. (Dunajská streda - Slovensko), L.F. (Štúrovo - Slovensko), T.S. (Ostrovačice), G.V. (Praha) 
 
344 Mezinárodní expres
 A.D. (Oxford - Spojené Království), D.H. (Praha), K.K. (Dortmund - Německo), K.N. (Praha), K.Z. (Dortmund - Německo) 
 
345 Hypermangá Začátečník
 Michaela Martišová (Brno), Tereza Rašilovová (Brno), Michal Románek (Brno), Richard Trembecký (Brno), Ondřej Wantula (Brno) 
 
346 Ostrý škubánci
 Makový Škubánek (Praha), Povidlový Škubánek (Praha), Tvarohový Škubánek (Praha) 
 
347 Potkaly se u Brna
 Jarmila Havířová (Praha), Alena Zdražilová (Nový Jičín) 
 
348 Teď a nebo nikdy
 Filip Plešinger (Brno), Hana Plešingerová (Brno), Markéta Wiesnerová (Brno) 
 
349 Bedýnky z Roklinky
 M.E. (Liteň), P.E. (Liteň), Š.M. (Praha), J.Ž. (Praha) 
 
350 Pufíci
 T.N. (Brno), P.Š. (Brno), H.Š. (Brno), B.T. (Brno) 
 
351 Passerina
 M.P. (Brno), I.P. (Brno) 
 
352 DuJour a spol.
 Katka Bohmova (Zurich - Švýcarsko), Lucia Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Magnus Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Marek Pechal (Zurich - Švýcarsko), Petr Xof Skovron (Zurich - Švýcarsko) 
 
353 Akurát načas
 Erik Fenes (Bratislava - Slovensko), Katush Kubaliaková (Bratislava - Slovensko), Lacop Pápay (Bratislava - Slovensko), Viktor Seč (Bratislava - Slovensko) 
 
354 Teoretická pantomima
 Jana Mrákotová (Praha), Romana Němečková (Praha), Michal Přibyl (Praha), Pavel Vicek (Praha) 
 
355 Pistácie Začátečník
 Jonáš Etrych (Klínec), Tomáš Etrych (Klínec), Amálka Petriláková (Příbram), Petra Petriláková (Příbram), Pavel Rotek (Brno) 
 
356 Wobenzym
 V.S. (Praha), P.Š. (Praha), P.Š. (Praha) 
 
357 Nevyskúšaš, nevieš
 Marko Borovský (Praha), Lucie Nováková (Praha), Jan Princ (Praha), Michaela Princová (Praha) 
 
358 Skončíme256.
 Jožo Bucko (Zurich - Švýcarsko), Terka Bucková (Zurich - Švýcarsko), Vašek Rozhoň (Zurich - Švýcarsko), Hanka Rozhoňová (Zurich - Švýcarsko) 
 
359 PrepáčteMySmeHlúpi
 Z.B. (Bratislava - Slovensko), P.P. (Bratislava - Slovensko) 
 
360 AI Resistance
 J.M. (Praha), V.M. (Praha), T.S. (Praha), M.S. (Praha), P.U. (Praha) 
 
361 Honza
 Jan Vábek (Praha) 
 
362 The Lonely Policemen
 J.P. (Praha), O.P. (Praha), I.T. (Praha), A.V. (Praha), J.Z. (Praha) 
 
363 Něco random  Začátečník
 Petr Hladík (Plzeň), Samuel Rosiar (Praha ), Anika Unge (Brno), Adéla Karolína Žáčková (Praha ) 
 
364 ŠakUvidíme
 Dušan Baník (Budmerice - Slovensko), Martin Baránek (Budmerice - Slovensko), Irena Baránková (Budmerice - Slovensko), Karel Chwistek (Budmerice - Slovensko), Emília Rigdová (Budmerice - Slovensko) 
 
365 Bazinga solo
 Matěj Klusáček (Praha - Dejvice) 
 
366 NonStopaři
 Jiří Glaser (Praha), Michal Žofka (Praha) 
 
367 Brněnští impostoři 2
 M.H. (Brno), M.K. (Brno), P.M. (Brno), K.S. (Brno) 
 
368 Záporné epsilon
 P.P. (Praha), A.P. (Praha) 
 
369 keinhorn
 Radek Olšák (Praha), Martin Raška (Praha) 
 
370 Chróúst?!
 Michaela Bartesová (Brno), Jan Homola (Brno), Tomáš Moutelík (Brno), Adéla Stopka (Brno), Jan Stopka (Brno) 
 

Celkem týmů: 366 (56 začátečníků)        Celkem lidí: 1531       Průměrný věk: 33 let        Průměrný příspěvek: 761 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Praha   499       Vlajka Česko 1387
Vlajka Česko Brno   455       Vlajka Slovensko 73
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    52       Vlajka Švýcarsko 26
Vlajka Česko Olomouc   20       Vlajka Německo 16
Vlajka Česko Liberec   18       Vlajka Belgie 4
Vlajka Česko Ostrava   16       Vlajka Itálie 3
Vlajka Česko Litoměřice   14       Vlajka Nizozemsko 3
Vlajka Česko Hradec Králové   13       Vlajka Spojené království 3
Vlajka Česko Kuřim   12       Vlajka Rakousko 2
Vlajka Česko Zlín   12       Vlajka Estonsko 2
Vlajka Česko Plzeň   11       Vlajka Finsko 2
Vlajka Česko Šlapanice   9       Vlajka Spojené státy 2
Vlajka Švýcarsko Zurich (Švýcarsko)    9       Vlajka Čad 1
Vlajka Česko Kladno   8       Vlajka Francie 1
Vlajka Česko Pardubice   8       Vlajka Svatý stolec 1
Vlajka Česko Říčany   8       Vlajka Lucembursko 1
Vlajka Česko Třebíč   7       Vlajka Nový Zéland 1
Vlajka Česko Jihlava   6       Vlajka Omán 1
Vlajka Švýcarsko Pfäffikon SZ (Švýcarsko)    6       Vlajka Polsko 1
Vlajka Česko Praha 4   6       Vlajka Španělsko 1
Vlajka Švýcarsko Zürich (Švýcarsko)    6        
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    6        
Vlajka Česko Březová nad Svitavou   5        
Vlajka Slovensko Budmerice (Slovensko)    5        
Vlajka Česko Český Těšín   5        
Vlajka Německo Drážďany (Německo)    5        
Vlajka Česko Horní Kamenice   5        
Vlajka Česko Jedlová   5        
Vlajka Česko Lysá nad Labem   5        
Vlajka Česko Mladá Boleslav   5        
Vlajka Česko Moravany u Brna   5        
Vlajka Česko Nupaky   5        
Vlajka Česko Praha 8   5        
Vlajka Česko Přelouč   5        
Vlajka Česko Rožnov pod Radhoštěm   5        
Vlajka Česko Strakonice   5        
Vlajka Česko Beroun   4        
Vlajka Česko Brandýs nad Labem   4        
Vlajka Belgie Brusel (Belgie)    4        
Vlajka Česko Kralupy nad Vltavou   4        
Vlajka Česko Milovice (NB)   4        
Vlajka Česko Milovy   4        
Vlajka Česko Prague   4        
Vlajka Česko Prostějov   4        
Vlajka Česko Příbram   4        
Vlajka Česko Roztoky u Prahy   4        
Vlajka Česko Studénka    4        
Vlajka Česko Únětice   4        
Vlajka Česko Valašské Klobouky   4        
Vlajka Slovensko Zalesie (Slovensko)    4        
Vlajka Česko Znojmo   4        
Vlajka Slovensko  (Slovensko)    3        
Vlajka Česko Domažlice   3        
Vlajka Česko Horoměřice   3        
Vlajka Česko Hostouň   3        
Vlajka Česko Jičín   3        
Vlajka Německo Mnichov (Německo)    3        
Vlajka Česko Praha 8 - Karlín   3        
Vlajka Česko Rousínov   3        
Vlajka Česko Tišnov   3        
Vlajka Česko Ústí nad Labem   3        
Vlajka Česko Vyškov   3        
Vlajka Švýcarsko Adliswil (Švýcarsko)    2        
Vlajka Česko Benátky nad Jizerou   2        
Vlajka Česko Boskovice   2        
Vlajka Česko Česká Lípa    2        
Vlajka Česko České Budějovice   2        
Vlajka Slovensko Davle (Slovensko)    2        
Vlajka Nizozemsko Den Bosch (Nizozemsko)    2        
Vlajka Česko Dolni Brezany   2        
Vlajka Česko Dolní Kounice   2        
Vlajka Německo Dortmund (Německo)    2        
Vlajka Německo Hamburg (Německo)    2        
Vlajka Česko Horní Kounice   2        
Vlajka Česko Hostice   2        
Vlajka Česko Jilemnice   2        
Vlajka Česko Klínec   2        
Vlajka Rakousko Klosterneuburg (Rakousko)    2        
Vlajka Česko Lelekovice   2        
Vlajka Německo Letadlo (Německo)    2        
Vlajka Česko Lípa   2        
Vlajka Česko Liteň   2        
Vlajka Česko Lochovice   2        
Vlajka Česko Most   2        
Vlajka Česko Nový Vestec   2        
Vlajka Česko Nýrov   2        
Vlajka Česko Omice   2        
Vlajka Česko Otrokovice   2        
Vlajka Česko Písek   2        
Vlajka Česko Praha 10   2        
Vlajka Německo Regensburg (Německo)    2        
Vlajka Česko Rumburk   2        
Vlajka Spojené státy Seattle (Spojené Státy)    2        
Vlajka Švýcarsko Schmitten (Švýcarsko)    2        
Vlajka Česko Strmilov   2        
Vlajka Estonsko Tallinn (Estonsko)    2        
Vlajka Itálie Trento (Itálie)    2        
Vlajka Česko Uherské Hradiště   2        
Vlajka Česko Veverská Bitýška   2        
Vlajka Česko Vsetín   2        
Vlajka Česko Zaječí   2        
Vlajka Česko Zdiby   2        
Vlajka Čad Abéché (Čad)    1        
Vlajka Česko Adamov   1        
Vlajka Francie Amiens (Francie)    1        
Vlajka Nový Zéland Auckland (Nový Zéland)    1        
Vlajka Česko Bílovice   1        
Vlajka Česko Blansko   1        
Vlajka Česko Blovice   1        
Vlajka Itálie Bolzano (Itálie)    1        
Vlajka Česko Bradlec   1        
Vlajka Česko Brno 23   1        
Vlajka Česko Břeclav   1        
Vlajka Česko Březnice   1        
Vlajka Spojené království Cambridge (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Ceske Budejovice, Cz   1        
Vlajka Švýcarsko Curych (Švýcarsko)    1        
Vlajka Česko ČB   1        
Vlajka Česko Čerčany   1        
Vlajka Česko Český Krumlov   1        
Vlajka Nizozemsko Delft (Nizozemsko)    1        
Vlajka Česko Dobruška   1        
Vlajka Česko Dolní Břežany    1        
Vlajka Česko Drnovice   1        
Vlajka Slovensko Dunajská streda (Slovensko)    1        
Vlajka Finsko Espoo (Finsko)    1        
Vlajka Česko Heřmanův Městec   1        
Vlajka Česko Hodonín   1        
Vlajka Česko Horní Bříza   1        
Vlajka Česko Hustopeče   1        
Vlajka Česko Jablonec n Na.   1        
Vlajka Česko Jablonec nad Nisou   1        
Vlajka Česko Jiříkovice   1        
Vlajka Finsko Jyväskylä (Finsko)    1        
Vlajka Česko Kanice   1        
Vlajka Česko Karlovy Vary   1        
Vlajka Česko Kolín   1        
Vlajka Česko Kostelec   1        
Vlajka Slovensko Košice (Slovensko)    1        
Vlajka Spojené království Leighton Buzzard (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Lhotka   1        
Vlajka Česko Londýn   1        
Vlajka Česko Losiná   1        
Vlajka Lucembursko Lucemburk (Lucembursko)    1        
Vlajka Česko Lukov   1        
Vlajka Španělsko Malaga (Španělsko)    1        
Vlajka Česko Mnichovice   1        
Vlajka Česko Modřice   1        
Vlajka Česko Moravany   1        
Vlajka Česko Moravské Knínice   1        
Vlajka Česko Moravský Krumlov   1        
Vlajka Česko na Cestě   1        
Vlajka Česko Nové Strašecí   1        
Vlajka Česko Nový Jičín   1        
Vlajka Česko Ostrovačice   1        
Vlajka Spojené království Oxford (Spojené Království)    1        
Vlajka Omán PavleDoplnSiTo (Omán)    1        
Vlajka Slovensko Pezinok (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Povraznik   1        
Vlajka Česko Praha - Dejvice   1        
Vlajka Česko Praha 5   1        
Vlajka Česko Praha-Satalice   1        
Vlajka Slovensko Presov (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Rataje   1        
Vlajka Česko Rosice   1        
Vlajka Česko Roudnice n. Labem   1        
Vlajka Česko Rozdrojovice   1        
Vlajka Česko Slavkov u Brna   1        
Vlajka Česko Sojovice   1        
Vlajka Česko Sokolnice   1        
Vlajka Česko Stará Lysá   1        
Vlajka Česko Suchodol   1        
Vlajka Česko Svatý Jan pod Skalou   1        
Vlajka Slovensko Šenkvice (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Štěnovice   1        
Vlajka Česko Šternberk   1        
Vlajka Slovensko Štúrovo (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Tábor   1        
Vlajka Česko Telč   1        
Vlajka Česko Třinec   1        
Vlajka Svatý stolec Vatikán (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Česko Vestec   1        
Vlajka Česko Veverská Bítýška   1        
Vlajka Slovensko Viničné (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Vranov   1        
Vlajka Česko Vranovice   1        
Vlajka Polsko Wrocław (Polsko)    1        
Vlajka Česko Zdiměřice - Rozkoš   1        
Vlajka Česko Žďár nad Sázavou   1        

Hráči jsou z 189 různých měst a 20 států.