Seznam registrovaných týmů (118)

  
001 Error 404
 M.K. (Jindřichův Hradec), M.K. (Jindřichův Hradec), J.Š. (Praha), M.Š. (Praha) 
 
002 Frikulín
 S.H. (Praha), K.K. (Praha), E.M. (Praha), P.P. (Praha) 
 
003 ZMRD bez Radka
 Z.B. (Říčany), D.T. (Rousínov), M.T. (Rousínov) 
 
004 Název týmu:
 J.Z. (Moravský Krumlov) 
 
005 Ferne Sterne
 Jan Bergl (Praha), Sváťa Fronk (Bradlec) 
 
006 Divize nulou
 J.L. (Praha), M.M. (Tišnov), T.M. (Praha), R.R. (Praha), V.R. (Beroun) 
 
007 Psychokopytníci
 M.H. (Praha), D.K. (Praha), P.P. (Praha), P.S. (Praha), O.S. (Praha) 
 
008 JTHTN
 Filip Já Hájek (Praha), Kateřina Tam Mišíková (Praha), Markéta Ho Němcová (Praha), Martin Ti Šoun (Praha), Michaela Dřív Švik (Praha) 
 
009 Hádes
 Petr Hanák (Brno), Jiří Kaňa (Brno), Kryštof Kořínek (Brno), Jan Malý (Brno), Veronika Riplová (Brno) 
 
010 Chlýftým
 Ondřej Daněk (Brno), Martin Křivánek (Brno), Aleš Podolník (Brno), Tereza Ševčíková (Brno) 
 
011 YMaGINE
 T.H. (Plzeň), H.H. (Plzeň), M.K. (Plzeň) 
 
012 Ulievance
 Filip Andrássy (Praha), Lukáš Jelínek (Praha), Iveta Karpišová (Praha), Uľa Žákovská (Praha) 
 
013 Čumáci
 A.A. (Brno), B.F. (Brno), T.K. (Brno), H.S. (Brno), E.V. (Brno) 
 
014 Zarda a jeho parta
 J.B. (Kuřim), J.K. (Říčany), T.K. (Říčany), L.M. (Brno) 
 
015 Maximálně 50 znakú
 J.K. (Praha), M.K. (Praha), K.M. (Praha), A.R. (Praha) 
 
016 Defekt
 Vladimír Brodský (Brno), Viktor Handl (Rozdrojovice), Pavla Roupcová (Brno), Milan Roupec (Brno), Jan Strejček (Brno) 
 
017 Odpověď je 42
 M.F. (Třebíč), Z.F. (Brno), J.M. (Praha), L.S. (Třebíč) 
 
018 Metoda pokus-omyl
 Adéla Čermáková (Praha), Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
019 Corn Flakes
 Jindřich Cinka (Říčany, Brno-venkov), Iva Fadrná (Říčany, Brno-venkov), Jiří Kozel (Říčany, Brno-venkov), Pavel Lučan (Říčany, Brno-venkov), Zdeněk Zlámal (Říčany, Brno-venkov) 
 
020 TheGenZ
 JIŘÍ ERLEBACH (Brno) 
 
021 Velmistři
 E.H. (Veverská Bítýška), K.R. (Brno), E.W. (Brno), K.Z. (Brno), J.Z. (Turnov) 
 
022 Jelenovipivonalej
 A.D. (Praha), P.K. (Praha), M.K. (Praha), V.L. (Praha) 
 
023 sníme psy
 Jirka B. (Brno), Jiří B. (Brno), Marika B. (Brno), Vilma B. (Brno) 
 
024 Ovce na balkóně
 V.H. (Praha), D.K. (Praha), S.K. (Praha), E.K. (Praha), H.M. (Praha) 
 
025 Shelti a spol.
 Láďa Habásko (Moncofa - Španělsko), Olajda Habásková (Moncofa - Španělsko) 
 
026 Na výlete
 V.B. (Žilina - Slovensko), V.B. (Žilina - Slovensko), A.B. (Žilina - Slovensko), J.B. (Žilina - Slovensko), D.S. (Žilina - Slovensko) 
 
027 KOZINKY
 M.B. (Domažlice), H.J. (Domažlice), D.K. (Domažlice), E.M. (Domažlice), J.S. (Domažlice) 
 
028 Havran cvičí posily
 Vojtěch Dohnal (Praha), Gabriela Hladká (Praha), Michaela Macurová (Praha), Pavla Procházková (Praha), Benjamin Swart (Praha) 
 
029 machri po zaruke
 C.A. (Bratislava - Slovensko), B.A. (Bratislava - Slovensko), M.M. (Schmitten - Švýcarsko), M.M. (Schmitten - Švýcarsko), S.S. (Presov - Slovensko) 
 
030 ŠimpanziNaKolečkách
 K.Š. (Praha), R.Š. (Praha), F.Š. (Praha), H.Š. (Praha), ?.Š. (Praha) 
 
031 Něžné květinky
 Petr N. (Praha), Lenka V. (Praha), Lenka W. (Praha) 
 
032 Que Frio
 Pavel Blažek (Brno), Ivo Burger (Brno), Ivo Medved (Brno), Tomáš Morávek (Brno), Jana Rondikova (Brno) 
 
033 Pražský kurvy
 T.F. (Praha), I.K. (Praha), K.L. (Praha), H.R. (Prsha) 
 
034 Ladies
 L.K. (Nove Straseci), A.N. (Praha), B.S. (Praha), T.T. (Praha), K.V. (Praha) 
 
035 Paranormal passivity
 Andrea Cillingová (Bratislava - Slovensko), Filip Červenák (Bratislava - Slovensko), Lukáš Konečný (Bratislava - Slovensko), Milan Mikula (Bratislava - Slovensko), Jožko Mrkvička (Bratislava - Slovensko) 
 
036 SeSrsnemVzadech
 H.K. (Srbsko ), V.K. (Srbsko), A.K. (Srbsko), E.K. (Srbsko ), P.K. (Srbsko) 
 
037 Vesmírná pěchota
 T.B. (Nový Vestec), T.B. (Nový Vestec), Z.F. (Stará Lysá), M.M. (Praha) 
 
038 poTrati
 Václav Jára (Praha) 
 
039 Telefonní číslo
 P.E. (Brno), J.E. (Brno), M.E. (Brno), P.V. (Brno), J.V. (Brno) 
 
040 Maruskoidi
 H.H. (praha), P.H. (praha), M.Z. (praha), M.Z. (praha) 
 
041 TeamQ
 Tomáš Blumenstein (Prostějov), Danka Blumensteinová (Prostějov), Tereza Foltýnová (Prostějov), David Janoška (Prostějov), Mia Jánošková (Prostějov) 
 
042 Zvířátka
 Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Miroslav Rada (Praha), Jan Šrámek (Praha), Robert Wadura (Praha) 
 
043 voy-a-ger
 Emil Drápela (Praha), Martin Mach (Praha), Ondra Suchánek (Praha), Dominik Tělupil (Praha), Lenka Tělupilová (Praha) 
 
044 Ano, vlastně ano
 Nela Šimečková (Brno) 
 
045 Krvelačné kuny
 M.D. (Brno), H.D. (Brno), J.K. (Vranov), V.K. (Vranov), L.K. (Vranov) 
 
046 Pištíci Začátečník
 V.M. (Brno), I.Z. (Brno) 
 
047 My jsme tady špatně
 K.Č. (Brno), P.K. (Brno), J.K. (Brno), H.S. (Brno), K.Š. (Brno) 
 
048 Večernice
 Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha), Michael Valk (Praha) 
 
049 dušou blondínky
 Ľubica Ivanová (Bratislava - Ružinov - Slovensko) 
 
050 Carpe Noctem
 J.A. (Praha), P.H. (Brno), M.L. (Brno), B.M. (Brno) 
 
051 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Míša Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
052 Bavorské kalhotky
 Pan Dan (Cheb), Pan Jan (Praha), Paní Lucie (Praha), Pan Radek (Cheb), Paní Radka (Praha) 
 
053 Degen a spol
 E.H. (Praha), P.J. (Praha), J.K. (Praha) 
 
054 Oberna behen
 E.B. (Praha), E.Š. (Brno - Řečkovice) 
 
055 Discovery Začátečník
 D.C. (Praha), J.C. (Praha), J.M. (Brno), P.R. (Praha), M.S. (Praha) 
 
056 Směs oříšků
 L.K. (Brno), S.L. (Brno), K.M. (Brno), M.Š. (Brno) 
 
057 CNTS
 M.K. (Praha), V.K. (Praha), J.P. (Praha), H.Ř. (Praha), J.Ř. (Praha) 
 
058 Lumici
 N.Z. (Praha) 
 
059 Želé králíci
 J.B. (Brno), P.B. (Brno), M.B. (Brno), A.Č. (Brno), D.P. (Brno) 
 
060 Božščí bojovníci
 Pavel Axman (Jiříkovice), Irena Axmanová (Jiříkovice), Martin Jiroušek (Brno), Jana Jiroušková (Brno) 
 
061 coredump
 Štěpán Hrbáček (Brno), Yenya Kasprzak (Brno), Pavel Rychlý (Brno) 
 
062 JEDI
 Radim Rumun Křivánek (Brno), Monča Křivánková (Brno), Michael Medvěd Mráka (Brno), Eva Mráková (Brno), Zuzka Šabatová (Brno-Lesná) 
 
063 Vnoučátka
 Filip Dominec (Praha), Štěpánka Králová (Praha), Marie Pospíšilová (Praha), Anna Štenclová (Praha) 
 
064 Hvězdná pěchota
 P.B. (Praha), J.K. (Praha), J.M. (Praha), J.P. (Praha), I.P. (Praha) 
 
065 Obrneni savci
 Libor Caha (Mníchov - Německo), Diana Cencer (Svätý Jur - Slovensko), Daniel Reitzner (Espoo - Finsko), Tomáš Rybár (Bratislava - Slovensko), Mário Ziman (Bratislava - Slovensko) 
 
066 Ethernity Brothers
 Vlasta Auer (Znojmo), Ivo Burian (Znojmo), Pavel Fila (Znojmo), Zbyněk Frey (Znojmo), Antonín Hadroušek (Znojmo) 
 
067 Šlapadlo
 Adéla Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Barcelona - Španělsko) 
 
068 Zdechliny Začátečník
 J.F. (Praha), B.J. (Praha), L.K. (Čerčany), J.P. (Praha), M.S. (Praha) 
 
069 Absinthenti
 L.H. (Beroun) 
 
070 CCUUGG Začátečník
 T.K. (Praha), Z.K. (Praha), T.P. (Praha) 
 
071 Imperátoři
 Z.F. (Olomouc), D.P. (Olomouc), A.S. (Olomouc), M.S. (Olomouc), P.W. (Olomouc) 
 
072 Ušatým
 Jiří Sláma (Praha 5) 
 
073 Krtečci
 Matěj Bryja (Brno), Tomáš Kroupa (Brno), Martin Prokop (Kuřím), Ondřej Sukač (Kuřim), Ondřej Valášek (Brno) 
 
074 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Lucemburk - Lucembursko), Vašek Potoček (Praha), Oldřich Vohradník (Praha) 
 
075 Zlý Jeníček Kuky
 K.C.Š. (Praha), J.N. (Opatovice nad Labem), J.S. (České Budějovice), Z.S. (Ceske Budejovice, Cz) 
 
076 Zlá koťata
 Lenka Braňková (Praha), Petra H. (Praha), Jiří Javůrek (Praha), Štěpán Martínek (Jablonec nad Nisou), Jakub Mikeš (Praha) 
 
077 aMATHéři
 Klára Dvořáčková (Brno), Václav Janáček (Brno), Klára Pernicová (Brno), Martin Richter (Brno) 
 
078 Žárovky
 M.F. (Praha), F.S. (Praha), A.S. (Praha), O.Ž. (Praha), J.Ž. (Praha) 
 
079 Sunset
 Jaroslav Hančl (Praha), Daniela Hančlová (Praha), Petr Hnyk (Praha), Libor Wagner (Praha) 
 
080 MLHA
 Luboš Pick (Brighton - Spojené Království) 
 
081 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Otrokovice), Tomáš Konečný (Otrokovice), Baron Kuřecí (Vatikán - Svatý Stolec) 
 
082 Nevíme
 O.M. (Praha), J.M. (Praha), M.Š. (Praha) 
 
083 Feny
 Lucie Horná (Brno), Bedřich Horný (Brno), Vojtěch Kubáň (Brno), Vojtěch Robotka (Brno), Jří Řihák (Brno) 
 
084 Perfektikon SZ
 M.F. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Z.F. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), P.H. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), M.S. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), M.Š. (Pfäffikon SZ - Švýcarsko) 
 
085 Mimoni Začátečník
 J.D. (Karlovka), I.D. (Karlovka), J.H. (Plzen), L.V. (Plzen) 
 
086 Girrrls
 V.F. (Brno ), Z.N. (Brno ), H.T. (Brno), H.V. (Šlapanice), M.V. (Brno ) 
 
087 Punčocháčový trapas Začátečník
 R.G. (České Budějovice), K.K. (České Budějovice), S.P. (České Budějovice), R.P. (České Budějovice), P.S. (České Budějovice) 
 
088 Nazov Timu Nam Treba
 P.G. (Brno), A.K. (Brno), A.M. (Brno), V.Š. (Brno) 
 
089 Fouká
 Michal Blaha (Brno), Petra Myšková (Brno) 
 
090 Zimní Vánek
 Tonda Hanuš (Praha), Stanislav Kučera (Praha), Jirka Mantlík (Praha), Kája Rezková (Praha), Adam Sikora (Praha) 
 
091 Hakuna Matata
 Miki Ferjenčík (Praha), Matěj Hývl (Praha), Kubaq Klečka (Praha), Makki Zachová (Praha) 
 
092 FACHMANI Začátečník
 H.K. (Ostrava), V.K. (Ostrava), Z.K. (Ostrava) 
 
093 To, co zbylo
 Jan Hýl (Brno), Michal Mužík (Brno), Strýček Náhoda (Praha), Jiří Skácel (Brno), Josef Šíp (Ústí nad Labem) 
 
094 žjb
 Filip Kučerák (Brno), Adam Matoušek (Brno) 
 
095 žufouni
 Zuzana Hammerová (Brno), Petr Žufan (Brno), Eva Žufanová (Brno) 
 
096 kancl
 Zdeněk Bonaventura (Brno), Renata Divinová (Brno), Věra Mazánková (Brno), David Nečas (Brno), Lenka Zajíčková (Brno) 
 
097 Nic Nás Nenapadlo
 Jiří Pořádek (Praha 10) 
 
098 Jojo
 Jaroslav Klapálek (Praha), Oxana Kovbasjuková (Praha), David Zahrádka (Praha) 
 
099 Logic Engines
 Petr Havránek (Horní Kamenice), Olda Petřík (Horní Kamenice), Vašek Rada (Horní Kamenice), Jarda Šídlo (Horní Kamenice), Alena Šídlová (Horní Kamenice) 
 
100 Dúhové poníky Začátečník
 Veronika Csiba (Bratislava) 
 
101 Kundratka
 Martin Boháč (Praha) 
 
102 VRAK
 Veronika Fabíková (Brno), Michael Rádl (Brno) 
 
103 FIMAN++
 Tomáš Foltýnek (Brno), Helena Foltýnková (Brno), Martin Nečesal (Brno), Roman Rožník (Brno), Pavel Šmerk (Brno) 
 
104 Zuktor team
 V.E. (Praha), F.H. (Praha), Š.K. (Praha), J.P. (Praha) 
 
105 Tripple Začátečník
 D.F. (Spišská Nová Ves - Slovensko), T.F. (Spišská Nová Ves - Slovensko) 
 
106 Zlomili jsme klíč
 H.B. (Halenkov), Š.M. (Praha), M.N. (Praha) 
 
107 Veselý hroch
 R.H. (Bratislava - Slovensko), D.K. (Bratislava - Slovensko), B.K. (Bratislava - Slovensko), V.M. (Bratislava - Slovensko), A.V. (Bratislava - Slovensko) 
 
108 Otzi
 Peťo Boledovic (Bratislava - Slovensko), Majka Boledovicova (Bratislava - Slovensko), Heňa Lenčešová (Bratislava - Slovensko) 
 
109 Brouk v hlavě
 Eva Hladílková (Brno), Honza Tománek (Brno), Vláďa Tomáš (Brno), Vlaďka Vallová (Brno) 
 
110 Brouk Pytlík
 Marek Černocký (Brno), Míla Halamíčková (Brno), Petr Otoupalík (Brno) 
 
111 Banda Lemounů Začátečník
 E.H. (Liberec), L.H. (Liberec), H.O. (Liberec), I.Š. (Liberec) 
 
112 Makromozky
 Michal Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Olomouc), Jakub Řehan (Brno) 
 
113 Králík Začátečník
 Lucie Foltýnová (Brno), Ivana Kouřilová (Šternberk), Lukáš Sýkora (Brno), Iva Sýkorová (Brno) 
 
114 Surikaty Začátečník
 Beáta Davidová (Brno), Samuel Macko (Brno), Václav Nádeníček (Brno), Petra Plachá (Brno) 
 
115 Náhodná Procházka
 Ondra Procházka (Brno), Petr Procházka (Brno), Víťa Procházka (Brno), Zbyněk Procházka (Brno) 
 
116 CAMaráti
 Ľuboš B. (Praha), Bára C. (Praha), Peter Š. (Praha), Maroš T. (Praha), Martin T. (Praha) 
 
117 Červený trpaslík
 Peťa Májková (Brno) 
 
118 ROFLCOPTER!
 Gabriela Skoupá (Horní Kounice), Ondřej Skoupý (Horní Kounice) 
 

Celkem týmů: 118 (12 začátečníků)        Celkem lidí: 451       Průměrný věk: 36 let        Průměrný příspěvek: 753 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Praha   158       Vlajka Česko 409
Vlajka Česko Brno   139       Vlajka Slovensko 27
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    18       Vlajka Švýcarsko 7
Vlajka Česko České Budějovice   6       Vlajka Španělsko 3
Vlajka Česko Olomouc   6       Vlajka Finsko 1
Vlajka Česko Domažlice   5       Vlajka Německo 1
Vlajka Česko Horní Kamenice   5       Vlajka Svatý stolec 1
Vlajka Švýcarsko Pfäffikon SZ (Švýcarsko)    5       Vlajka Lucembursko 1
Vlajka Česko Prostějov   5       Vlajka Spojené království 1
Vlajka Česko Říčany, Brno-venkov   5        
Vlajka Česko Srbsko   5        
Vlajka Česko Znojmo   5        
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    5        
Vlajka Česko Liberec   4        
Vlajka Česko praha   4        
Vlajka Česko Ostrava   3        
Vlajka Česko Plzeň   3        
Vlajka Česko Říčany   3        
Vlajka Česko Vranov   3        
Vlajka Česko Zlín   3        
Vlajka Česko Beroun   2        
Vlajka Česko Horní Kounice   2        
Vlajka Česko Cheb   2        
Vlajka Česko Jindřichův Hradec   2        
Vlajka Česko Jiříkovice   2        
Vlajka Česko Karlovka   2        
Vlajka Česko Kuřim   2        
Vlajka Španělsko Moncofa (Španělsko)    2        
Vlajka Česko Nový Vestec   2        
Vlajka Česko Otrokovice   2        
Vlajka Česko Plzen   2        
Vlajka Česko Rousínov   2        
Vlajka Švýcarsko Schmitten (Švýcarsko)    2        
Vlajka Slovensko Spišská Nová Ves (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Třebíč   2        
Vlajka Španělsko Barcelona (Španělsko)    1        
Vlajka Česko Bradlec   1        
Vlajka Slovensko Bratislava - Ružinov (Slovensko)    1        
Vlajka Spojené království Brighton (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Brno - Řečkovice   1        
Vlajka Česko Brno-Lesná   1        
Vlajka Česko Ceske Budejovice, Cz   1        
Vlajka Česko Čerčany   1        
Vlajka Finsko Espoo (Finsko)    1        
Vlajka Česko Halenkov   1        
Vlajka Česko Jablonec nad Nisou   1        
Vlajka Česko Kuřím   1        
Vlajka Lucembursko Lucemburk (Lucembursko)    1        
Vlajka Německo Mníchov (Německo)    1        
Vlajka Česko Moravský Krumlov   1        
Vlajka Česko Nove Straseci   1        
Vlajka Česko Opatovice nad Labem   1        
Vlajka Česko Praha 10   1        
Vlajka Česko Praha 5   1        
Vlajka Slovensko Presov (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Prsha   1        
Vlajka Česko Rozdrojovice   1        
Vlajka Česko Stará Lysá   1        
Vlajka Slovensko Svätý Jur (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Šlapanice   1        
Vlajka Česko Šternberk   1        
Vlajka Česko Tišnov   1        
Vlajka Česko Turnov   1        
Vlajka Česko Ústí nad Labem   1        
Vlajka Svatý stolec Vatikán (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Česko Veverská Bítýška   1        

Hráči jsou z 66 různých měst a 9 států.