Fotogalerie hrajících týmů





Tým "Zaplyšeno", 3333 Kč

Foto týmu Zaplyšeno

Pavlík Chvátil (Brno), Vlaada Chvátil (Brno), Alenka Chvátilová (Brno), Hanička Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno)



Tým "NaPALM", 2048 Kč

Foto týmu NaPALM

Laďa Chmelař (Kuřim), Alena Krumlová (Kuřim), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Kuřim), Markéta Matulová (Kuřim)



Tým "nechci-uvést", 2048 Kč

Foto týmu nechci-uvést

Anna Marešová (Praha), Jan Matějek (Praha), Andrea Patáková (Praha), Fronéma Virglerová (Praha), Petr Zika (Praha)



Tým "stromoradi", 2048 Kč

Foto týmu stromoradi

Aleš Drastich (Prostřední Lhota), Pavel Koblása (Prostřední Lhota), Martin Konig (Prostřední Lhota), Václav Liška (Prostřední Lhota)



Tým "Název týmu:", 2019 Kč

Foto týmu Název týmu:

Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov)



Tým "Kapustüčkü", 2000 Kč

Foto týmu Kapustüčkü

Viktor Charypar (Londýn), Saša Jevsejenko (Brusel), Matěj Korvas (Cáchy), Kristýna Tomšů (Brusel)



Tým "Tykve", 2000 Kč

Foto týmu Tykve

Drahoslav Bílek (Brno), Milan Fousek (Brno), Alice Fousková (Brno)



Tým "Katastrof technik", 1605 Kč

Foto týmu Katastrof technik

Michal Keda (Brno), Veronika Kedová (Brno), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Adéla Rozehnalová (Brno)



Tým "Budeme hlasovat", 1500 Kč

Foto týmu Budeme hlasovat

Martina Bekrova (Praha), Ladislav Horky (Praha), Tomas Maly (Praha), Veronika Stumbauerova (Praha)



Tým "Divize nulou", 1280 Kč

Foto týmu Divize nulou

Jindřich Libovický (Praha), Vendula Michlíková (Praha), Tomáš Musil (Praha), Rudolf Rosa (Praha)



Tým "kancl", 1276 Kč

Foto týmu kancl

Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Katka Bonaventurová (Kuřim), Jaroslav Jánský (Kuřim), David Nečas (Kuřim), Renata Zajíčková (Kuřim)



Tým "JaLaMaADa", 1235 Kč

Foto týmu JaLaMaADa

Da AAAA (Savanna La Mar), Ja AAAAA (Savanna La Mar), La AAAAAAA (Savanna La Mar), A AAAAAAAA (Savanna La Mar), Ma AAAAAAAAA (Savanna La Mar)



Tým "Kanonický divisor", 1234 Kč

Foto týmu Kanonický divisor

Tomáš Berák (Plzeň), Jaroslav Líbal (Horní Cetno), Zuzana Líbalová (Horní Cetno), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Mirkovice)



Tým "Králíci na banketu", 1111 Kč

Foto týmu Králíci na banketu

Anička Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Markéta Ledvinová (Brno), Pavla Srbová (Brno), Pavel Zikmund (Brno)



Tým "Pralinky zvlášť", 1038 Kč

Foto týmu Pralinky zvlášť

Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové)



Tým "Dujour a spol.", 1024 Kč

Foto týmu Dujour a spol.

Katka Bohmova (Zurich), Lucia Kristiansen (Zurich), Magnus Kristiansen (Zurich), Petr Xof Skovron (Zurich), Tatiana Tothova (Zurich)



Tým "Borci v uvozovkách", 1019 Kč

Foto týmu Borci v uvozovkách

Katka Drtílková (Brno), Michal Mühlpachr (Brno), Richard Musil (Praha), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno)



Tým "Čtenářský kroužek", 1005 Kč

Foto týmu Čtenářský kroužek

Ctirad Macháček (Brno), Iveta Macháčková (Brno), Jan Máchal (Brno), Alena Máchalová (Brno)



Tým "Ferne Sterne", 1000 Kč

Foto týmu Ferne Sterne

Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Daniel Janek (Havířov), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec)



Tým "Hemenex", 1000 Kč

Foto týmu Hemenex

Jiří Balej (Brno), Barbora Krejčová (Brno)



Tým "Hrkule", 1000 Kč

Foto týmu Hrkule

Vlastimil Bednář (Svitavy), Karel Beneš (Svitavy), Tom Obšívač (Svitavy), Libor Opršál (Svitavy), Vláďa Schindler (Svitavy)



Tým "Tonda", 1000 Kč

Foto týmu Tonda

David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno), Lukáš Veselý (Brno )



Tým "Wake of Gods", 1000 Kč

Foto týmu Wake of Gods

Michaela Hanušová (Praha)



Tým "Zimní Vánek", 1000 Kč

Foto týmu Zimní Vánek

Tonda Hanuš (Praha)



Tým "Deformační extraktor", 986 Kč

Foto týmu Deformační extraktor

Martin Balko (Praha), Josef Cibulka (Praha), Vítek Jelínek (Praha), Jan Kynčl (Praha), Pavel Machek (Praha)



Tým "shrug.cz", 797 Kč

Foto týmu shrug.cz

Jan Böhm (Brno), Jana Gebauerová (Brno), Jan Klusáček (Brno), Jana Štrosová (Brno), Míla Votradovec (Brno)



Tým "To je ale smůla...", 777 Kč

Foto týmu To je ale smůla...

Jan Meitner (Brno), Iva Meitnerová (Brno), Jana Novotná (Brno), Petr Novotný (Brno), Vlastimil Severa (Brno)



Tým "Šlapadlo", 699 Kč

Foto týmu Šlapadlo

Adélka Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Zlín)



Tým "Tornáda", 666 Kč

Foto týmu Tornáda

Radek Brokl (Jičín), Bětka Pospíšilová (Jičín), Radka Pospíšilová (Jičín), Vlasta Pospíšilová (Jičín), Žofka Pospíšilová (Jičín)



Tým "freefri", 625 Kč

Foto týmu freefri

Katarína Bachratá (Žilina), Hynek Bachratý (Žilina), Veronika Hucíková (Žilina), Iveta Jančigová (Žilina), Peter Tarábek (Žilina)



Tým "Fykos", 600 Kč

Foto týmu Fykos

Zdeněk Kučka (Praha), Jan Prachař (Praha), Kryštof Touška (Praha)



Tým "Šrédingerova kočka", 600 Kč

Foto týmu Šrédingerova kočka

Jirka Mikulenka (Praha), Julie Partyková (Praha), Honza Valečka (Marseille ), Katka Valečková (Praha)



Tým "Transatlantici", 600 Kč

Foto týmu Transatlantici

Jardac Hancl (Praha), Milous Holik (Praha), Myreg Klimos (Seattle), Luca Klimosova (Seattle), Dada Roreitnerova (Praha)



Tým "Večernice", 600 Kč

Foto týmu Večernice

Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha)



Tým "Želé králíci", 600 Kč

Foto týmu Želé králíci

Ján Bahýľ (Brno), Ján Bahýľ (Brno), Peter Bezděk (Brno), Marie Bezděková (Brno), Aleš Červenka (Brno), Denis Podborský (Brno)



Tým "Chlupaté kvazimouchy", 567 Kč

Foto týmu Chlupaté kvazimouchy

Zůza Dočekalová (Praha), Jiří Mantlík (Praha), Jiří Slabý (Praha), Šárka Stejskalová (Praha), Tereza Stejskalová (Praha)



Tým "Zvířátka", 556 Kč

Foto týmu Zvířátka

Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Miroslav Rada (Praha), Adam Sikora (Praha), Robert Wadura (Praha)



Tým "Oberna behen", 555 Kč

Foto týmu Oberna behen

Michal Blažej (Praha), Eliška Blažejová (Praha), Dan Dvořák (Brno), Evka Hette Šmerdová (Brno), Kristín Merunková (Brno)



Tým "DYCKY SENDVIČ!", 512 Kč

Foto týmu DYCKY SENDVIČ!

Petr Gašparík (Praha), Martin Lízner (Praha), Zuzana Líznerová (Praha), Jiří Vitinger (Praha), Světla Vitingerová (Praha)



Tým "JÁDRO", 505 Kč

Foto týmu JÁDRO

Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Petr Mičánek (Brno), Pája Skobová (Brno), Jura Tvardek (Brno)



Tým "scientISTs", 505 Kč

Foto týmu scientISTs

Mišo Hledík (Vídeň), Hanka Semerádová (Vídeň), Pepa Tkadlec (Klosterneuburg), Viktor Toman (Vídeň), Martin Töpfer (Klosterneuburg)



Tým "doktori", 503 Kč

Foto týmu doktori

Michal Abc (Wroclaw), Virtualny Hrac (Wroclaw), Xose JR (Wroclaw), Maroš Marius (Wroclaw), Mišel WJ (Wroclaw)



Tým "Bubáci", 500 Kč

Foto týmu Bubáci

Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Vašek Šimon (Náchod), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.), Terezka Venclová (Nové Město nad Met.)



Tým "Eskymáci", 500 Kč

Foto týmu Eskymáci

Jan Čejka (Brno), Tomáš Effenberger (Brno), Jan Papoušek (Brno), Tereza Papoušková (Brno)



Tým "Fast & Curious", 500 Kč

Foto týmu Fast & Curious

Klára Daňková (Praha), Lukáš Janošík (Praha), Jirka Michalec (Praha), Jirka Šilhán (Praha), Michaela Švecová (Praha)



Tým "Chlýftým", 500 Kč

Foto týmu Chlýftým

Martin Křivánek (Brno), Aleš Podolník (Brno), Vojtěch Říha (Brno), Alexander Slávik (Brno), Tereza Ševčíková (Brno)



Tým "Jemen!", 500 Kč

Foto týmu Jemen!

Eliška Jégrová (Brno), Kateřina Jégrová (Brno), Aleš Procházka (Brno), Petr Viktorin (Brno)



Tým "Kačer team", 500 Kč

Foto týmu Kačer team

Ladislav Crha (Lomnice nad Popelkou), Tereza Kučerová (Lomnice nad Popelkou), Pavel Matějka (Lomnice nad Popelkou), Jana Matějková (Lomnice nad Popelkou), Zdeněk Rajm (Lomnice nad Popelkou)



Tým "Koloskříp", 500 Kč

Foto týmu Koloskříp

Eva Horáková (Brno), Michal Novák (Brno), Martina Nováková (Brno), Radek Šerý (Brno), Michal Šimara (Brno)



Tým "Pocta pánu Bubánu", 500 Kč

Foto týmu Pocta pánu Bubánu

Martin Burian (Praha), Br. Nie (Praha), Mt. Nie (Praha), Ses. Nie (Praha), Zuzana Wangle (Praha)



Tým "Pomfrýti", 500 Kč

Foto týmu Pomfrýti

Magda Císařová (Praha), Linda Horčičková (Praha), Jana Kyclová (Praha), Lenka Sovová (Praha), Tomáš Strnad (Praha)



Tým "Přizdisráči", 500 Kč

Foto týmu Přizdisráči

Michal Jahoda (Praha), Jana Pačísková (Praha), Jarek Polakovič (Praha), Tomáš Tauer (Praha)



Tým "Slepý mezi jednookým", 500 Kč

Foto týmu Slepý mezi jednookým

Radek Filakovský (Brno), David Klaška (Brno), Tomáš Lamser (Brno), Filip Pražák Valášek (Brno), Hana Svozilová (Brno)



Tým "Untertým", 500 Kč

Foto týmu Untertým

Miroslav Dušil (Boskovice), Anna Dušilová (Boskovice), František Krejčíř (Boskovice), Kamila Kubíková (Boskovice), Hana Málková (Boskovice)



Tým "Felix Felicis", 460 Kč

Foto týmu Felix Felicis

Julcza Bayerová (Hlučín), Eva Betlachová (Hlučín), Jan Boček (Hlučín), Bára Fialová (Hlučín), Nikol Karasová (Hlučín)



Tým "Bojoví Sobi", 400 Kč

Foto týmu Bojoví Sobi

Jan Mikel (Praha), Kateřina Szostoková (Praha), Zdeněk Štefan (Praha), David Vodrážka (Praha)



Tým "CI5 HK", 400 Kč

Foto týmu CI5 HK

William BODIE (Hradec Králové), George COWLEY (Černilov), JAMES DEMPSEY (Hradec Králové), Raymond DOYLE (Hradec Králové), Harriet MAKEPEACE (Hradec Králové)



Tým "Daleká cesta", 400 Kč

Foto týmu Daleká cesta

Jan Bouchal (Vitín), Anna Mácová (Vitín), Philip Prentis (Vitín), Zuzana Prentis (Vitín)



Tým "Deset hemisfér", 400 Kč

Foto týmu Deset hemisfér

Viola Ebermannová (Praha), Filip Hůlek (Praha), Jakub Petr (Praha), Nora Prokešová (Praha), Alžběta Volhejnová (Praha)



Tým "Humulus Lupulus", 400 Kč

Foto týmu Humulus Lupulus

Pavel Frydrych (Roztoky), Alice Frydrychová (Roztoky), David Lászlo (Roztoky), Jakub Mirovský (Praha), Adéla Nováková (Roztoky)



Tým "KVÍK!", 400 Kč

Foto týmu KVÍK!

Martin Hanžl (Brno), Martina Krasnayová (Brno), Dominika Krejčí (Brno), Henrich Lauko (Brno), Míša Nováková (Brno)



Tým "Laserová Prasátka", 400 Kč

Foto týmu Laserová Prasátka

Zuzana Gruberová (Praha), Haštal Hapka (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha)



Tým "Želvonohý Sr.", 400 Kč

Foto týmu Želvonohý Sr.

Petr Černocký (Praha), Marek Nekvasil (Praha), Zdeňka Podhůrská (Praha), David Podhůrský (Praha)



Tým "Ano, vlastně ano", 300 Kč

Foto týmu Ano, vlastně ano

Nela Králová (Brno), Pavel Šimeček (Brno), Petr Šimeček (Brno), Svatava Šimečková (Brno)



Tým "Apriori", 300 Kč

Foto týmu Apriori

Daniel Gašper (Brno), Jan Klement (Brno), Marcel Skalický (Brno)



Tým "Chleba-sýr-chleba", 300 Kč

Foto týmu Chleba-sýr-chleba

Filip Bialas (Praha), Veronika Hladíková (Praha), Martina Petráková (Praha), Hedvika Ranošová (Praha), Radovan Švarc (Praha)



Tým "NEPODSTATNÍ", 300 Kč

Foto týmu NEPODSTATNÍ

Richard Blažek (Brno), Jakub Devát (Brno), Drahomír Malota (Brno), Vojtěch Obořil (Brno), Zdeněk Pezlar (Brno)



Tým "Potkali se u Komína", 300 Kč

Foto týmu Potkali se u Komína

Lukáš Holík (Praha), Michal Rosenstein (Praha), Linda Vlčková (Praha)



Tým "Q.E.D.", 300 Kč

Foto týmu Q.E.D.

Matej Hanus (Košice), Michal Masrna (Košice), Ján Richnavský (Košice), Róbert Sabovčík (Košice), Matej Tarča (Košice)



Tým "Želvonohý Jr", 300 Kč

Foto týmu Želvonohý Jr

Adam Koska (Praha), Bára Savková (Praha), Ondra Skalička (Praha), Jan Zámyslický (Praha)



Tým "Logic Engines", 100 Kč

Foto týmu Logic Engines

Petr Havránek (Horní Kamenice), Olda Petřík (Horní Kamenice), Vašek Rada (Horní Kamenice), Jarda Šídlo (Horní Kamenice), Alena Šídlová (Horní Kamenice)