Zážitky a reakce týmů


Tým "ČePečky" napsal:

Úvod

Náš druhý mezinárodní Sendvič, tentokrát s Janap na Kanárech. Tipoval jsem nás na třetí místo, protože Vlhká jáma se tipovala na druhý a už několikrát jsme skončili za ní.

101. - Policejní záznamy

Fajn pro nováčky. My jsme ji outsourcovali do Afriky, ale nevěděli tam, co je to písek na začátku.

102. - Čáry

Vtipný popisy, téměř bez zbytečných nejednoznačností.

103. - Vzorce

Značky nemusely být otočené, zvlášť ta první dvojice, tam to bylo zbytečné.

104. - Známé osobnosti

Takový úlohy jsou fajn, v tradici Sendviče.

105. - Osmnáct obrázků

Zajímavý princip výběru, nedohledávali jsme to, ale uhodli tajenku už z "jeden z" (možný prostor ke zlepšení).

107. - Kód je v morseovce

Otočená mapa světa? :) Ne že by to tu už nebylo, ale fajn.

201. - Svačina

Zajímavý, přijít na to šlo, ale mohl být lepší kód, protože o jedno posunutý je to to RNA, co jsme tipovali my.

202. - Šachy

Myslím, že ve skutečných pojmenováních je víc nejednoznačností, než jste si mysleli. Třeba my jsme u těch karet brali KULE, jakože jsou jasný, protože o nich se psalo v textu, pak OKO samozřejmě nevyšlo.

203. - Autory šifry jsou Karel a Pavel

Vtipný popisky :)

204. - Skládačka

Čekali jsme něco komplikovanějšího, ale asi dobře, že to bylo takhle

205. - Doplňte řadu

Nápad s upřesňováním intervalu dobrej, i postup s délkama nahrávek je zajímavej, ale teda jinak naprosto zhulený :).

301. - Končí to nosem

Pěkný. I ty rohy trojuhelniku sedi, to je dobrý potvrzení.

302. - Quest

Fajn, zábava pro tým.

303. - Obdivování

Pěkný je spojení pohybu ve videu s významem obrázků.

304. - Útvary

Jen nás nenapadlo interpretovat souřadnice jako lomenou čáru.

306. - Pět kluků

Stejně jako záchytná nebo ostatní úlohy na ne úplně exaktní věci mě tyhle úlohy baví, líbilo se. Plus navíc to "nad" a "pod", to bylo taky dobrý.

307. - Kostičky

To, že to jsou "rodná čísla", nás napadlo, když jsme vyzkoušeli správnou odpověď, ale jinak to teda není moc navádějící.

401. - Křížovka

Pěkné, někdo nemusí vědět, že i na tohle jsou strategie :).

402. - Báseň

Moc jsem nechtěl věřit tomu, že to je správné řešení. Spíš jsem doufal ve "vymyslete slovo splňující tyto kategorie" :).

404. - Zápletka

Dobrý. Ale teda gesta nás zmátly natolik, že jsme hledali příběh... Bébé přece dělají ovce a kněží je mají taky...

405. - Mlha

Fajn, žádnej převrat, ale na tolikátou iteraci pořád stále dobrý.

Závěr

Díky za hru, bavilo nás to, dobře jsme si zaluštili. A u těch, který jsme nedali, jsme byli naprosto mimo :).

Zpět na zápisky    -   Vizitka týmu