Zážitky a reakce týmů


Tým "Maruskoidi" napsal:

Úvod

Na letošní Sendvič jsme se těšili. Taky to byla jedna z mála příležitostí vyzkoušet si hraní na dálku, pořádně jsme se na ně připravili a neponechali nic náhodě. Slíbili jsme si, jak spolu budeme spořádaně komunikovat a ukazovat si řešení a spolupracovat jako kdybychom seděli v jedné místnosti. A jak se budeme krotit v tipování hesel a jak překonáme loňský výkon. A jak to nakonec dopadlo?

Závěr

Velkou část z názorů na šifry uvádím ze zpětného pohledu, aniž bych se s nimi během hry pořádně seznámil. Počínaje druhou sadou šlo připojení a tedy i týmová komunikace s drobnými výkyvy postupně do kytek a částečně i díky tomu padla většina cílů, které jsme si na letošní Sendvič vytyčili. Včetně toho, že si budeme o přestávce navzájem dělat chutě, na což jsem se těšil skoro nejvíc. Na druhou stranu rozhodně nemůžu říct, že by pro nás Sendvič nebyl zážitkový, aspoň pro mě byl, a možná víc, než bych kdy čekal. :-)

Kvalita hry nakonec splnila očekávání. Trochu jsem se bál, jestli mi nebudou chybět pro mě k Sendviči neodmyslitelně patřící Ivošoviny, ale ve výsledku nebyla změna v sestavě orgů na charakteru hry nijak zásadně znát a letošní sestava orgů neomylně udržela vysokou laťku. Takže se budeme těšit na další ročník. Jeden Sendvič za rok je stejně málo, nemyslíte? :-D

Zpět na zápisky    -   Vizitka týmu