Fotogalerie hrajících týmů





Tým "kancl", 5040 Kč (243. místo)

Foto týmu kancl

Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Katka Bonaventurová (Kuřim), Renča Divinová (Kuřim), Jaroslav Jánský (Kuřim), David Nečas (Kuřim)



Tým "Vikingové", 4321 Kč (430. místo)

Foto týmu Vikingové

Lukáš Murmak (Cetenov), Petr Murmak (Cetenov), Lenka Murmaková (Cetenov), Monika Murmaková (Cetenov), Tereza Murmaková (Cetenov)



Tým "kRYCHLOMOZCI", 4200 Kč (313. místo)

Foto týmu kRYCHLOMOZCI

Markéta Cíchová (Brno), Hana Chvátilová (Brno), Petra Kadlecová (Brno), Leontýna Křivánková (Brno), Martina Mráková (Brno)



Tým "Emergentní zjevy", 2048 Kč (62. místo)

Foto týmu Emergentní zjevy

Fronéma Lark (Praha), Jan Matějek (Hovorčovice), Andrea Patáková (Hovorčovice), Klára Pešková (Libějovické Svobodné), Petr Zika (Praha)



Tým "My jsme tady špatně", 2048 Kč (199. místo)

Foto týmu My jsme tady špatně

Kateřina Čambalová (Brno), Petra Kalábová (Brno), Jan Kriho (Brno), Karel Štěpka (Brno), Petr Štěpka (Brno)



Tým "Kanonický divisor", 2021 Kč (39. místo)

Foto týmu Kanonický divisor

Tomáš Berák (Plzeň), Jaroslav Líbal (Praha), Zuzana Líbalová (Plzeň), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Praha)



Tým "Název týmu:", 2021 Kč (69. místo)

Foto týmu Název týmu:

Martin Janík (Brno), Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov)



Tým "NaPALM", 2000 Kč (14. místo)

Foto týmu NaPALM

Laďa Chmelař (Brno), Alena Krumlová (Brno), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Říčany), Markéta Matulová (Kuřim)



Tým "Ferne Sterne", 1500 Kč (34. místo)

Foto týmu Ferne Sterne

Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Daniel Janek (Havířov), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec)



Tým "Společně za!", 1280 Kč (185. místo)

Foto týmu Společně za!

Erik Hendrych (Praha), Karel Kolář (Praha), Michal Koutný (Praha), Dominika Nožičková (Dolní Břežany), Lukáš Timko (Klecany)



Tým "Akurát načas", 1200 Kč (414. místo)

Foto týmu Akurát načas

Simon Harant (Bratislava), Erik Janes (Bratislava), Katush Kubaliakova (Bratislava), Laco Papay (Bratislava), Viktor Sec (Bratislava)



Tým "Jahodaaa", 1200 Kč (79. místo)

Foto týmu Jahodaaa

Michal Anderle (Bratislava), Marián Horňák (Bratislava), Ján Hozza (Bratislava), Petra Hozzová (Bratislava), Monika Uherkovichová (Bratislava)



Tým "Čórl bys čokla?", 1111 Kč (86. místo)

Foto týmu Čórl bys čokla?

Anna Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Pavla Srbová (Brno), Pavel Zikmund (Brno), Zuzana Zikmundová (Brno)



Tým "Rüebli zum Znüüni", 1047 Kč (28. místo)

Foto týmu Rüebli zum Znüüni

Ika Bachratá (Žilina), Mišof Forišek (Pfäffikon SZ), Danka Forišeková (Svätý Jur), Zuzka Frankovská (Pfäffikon SZ), Peter Herman (Pfäffikon SZ)



Tým "HakMat ", 1024 Kč (198. místo)

Foto týmu HakMat

M.F. (Pardubice), M.H. (Praha), K.K. (Praha), H.M. (Praha), M.Z. (Horoměřice )



Tým "Letní Me2di", 1023 Kč (142. místo)

Foto týmu Letní Me2di

Věrka Folvarčná (Brno), Ondřej Folvarčný (Brno), Miroslav Žůrek (Brno), Věrka Žůrková (Brno)



Tým "Borci v uvozovkách", 1021 Kč (109. místo)

Foto týmu Borci v uvozovkách

Michal Mühlpachr (Praha), Richard Musil (Praha), Pavel Zeman (Brno), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno)



Tým "Hrkule", 1021 Kč (376. místo)

Foto týmu Hrkule

Vlastimil Bednář (Svitavy), Tereza Bednářová (Svitavy), Karel Beneš (Polička), Libor Opršal (Březová nad Svitavou), Vláďa Schindler (Březová nad Svitavou)



Tým "Ani ťuk!", 1000 Kč (366. místo)

Foto týmu Ani ťuk!

Lubomír Buben (Hradec Králové), Petr Hučík (Praha), Hana Hučíková (Praha )



Tým "Ant Buffet", 1000 Kč (116. místo)

Foto týmu Ant Buffet

Mirka Klapuchova (Kanice), Radek Kubicek (Brno), Zdenek Pavlas (Brno), Ondrej Sevcik (Brno), Petr Vymola (Brno)



Tým "Katastrof technik", 1000 Kč (55. místo)

Foto týmu Katastrof technik

Michal Keda (Rosice), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Adéla Rozehnalová (Brno), Jakub Venclovský (Brno)



Tým "Oberna behen", 1000 Kč (157. místo)

Foto týmu Oberna behen

Eliška Blažejová (Praha), Kája Fajmon (Velká nad Veličkou), Zlatka Potyková (Velká nad Veličkou), Kuba Šmerda (Brno), Eva Šmerdová (Brno)



Tým "Tweety neni kura", 1000 Kč (47. místo)

Foto týmu Tweety neni kura

David Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Peter Mikloš (Povrazník), Andrea Miklošová (Povrazník)



Tým "Vlhká jáma", 1000 Kč (13. místo)

Foto týmu Vlhká jáma

Vojta Havránek (Praha), Alena Kruisová (Praha), Majda Mouralová (Praha), Eva Stanovská (Praha), Dalibor Šmíd (Praha)



Tým "Šlapadlo", 899 Kč (153. místo)

Foto týmu Šlapadlo

Adéla Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Jana Faltusová (Zlín), Matěj Kocián (Praha), Jan Kotík (Praha)



Tým "Deformační extraktor", 888 Kč (76. místo)

Foto týmu Deformační extraktor

Josef Cibulka (Praha), Jan Kynčl (Praha), Pavel Machek (Říčany), Petr Machek (Praha), Pali Rohár (Praha)



Tým "Frikulín", 887 Kč (92. místo)

Foto týmu Frikulín

O.B. (Jyväskylä), S.H. (Praha), K.K. (Praha), E.M. (Praha), P.P. (Praha)



Tým "Zvířátka", 826 Kč (16. místo)

Foto týmu Zvířátka

Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Anežka Hrušková (Praha), Miroslav Rada (Praha), Robert Wadura (Praha)



Tým "Belačau", 800 Kč (452. místo)

Foto týmu Belačau

Pavlína Froňková (Praha), Mirka Kadlecová (Praha), Vlasta Neubauer (Praha), Jana Stará (Praha)



Tým "Ticho s očima", 800 Kč (236. místo)

Foto týmu Ticho s očima

J.N. (Praha), K.N. (Praha), K.N. (Praha), V.N. (Praha)



Tým "Tonda", 795 Kč (6. místo)

Foto týmu Tonda

David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno), Lukáš Veselý (Brno)



Tým "Hodný Jeníček Kuky", 750 Kč (202. místo)

Foto týmu Hodný Jeníček Kuky

Jerry Soukup (České Budějovice), Zdeňka Soukupová (České Budějovice), Dušan Héra Šlachta (Kadaň), Karel Štěrba (Praha)



Tým "Něžné květinky", 666 Kč (63. místo)

Foto týmu Něžné květinky

Petr Novák (Praha), Lenka Vašáková (Praha), Jiří Vávra (Úvaly u Prahy), Kateřina Vávrová (Úvaly u Prahy), Lenka Weingartová (Praha)



Tým "Hlavně se nezranit", 650 Kč (227. místo)

Foto týmu Hlavně se nezranit

Michal Suchánek (Nová Paka), Ondra Suchánek (Praha), Kristýna Šťastná (Karlovy Vary)



Tým "Uncontrolled Copy R.", 640 Kč (244. místo)

Foto týmu Uncontrolled Copy R.

M.B. (Trier), D.F. (Brno), A.M. (Brno), P.R. (Brno), A.V. (Brno)



Tým "Rozmazané trištvrte", 632 Kč (377. místo)

Foto týmu Rozmazané trištvrte

Ján Féder (Bratislava), Soňa Slobodníková (Bratislava), Juraj Zemianek (Bratislava)



Tým "Laserová Prasátka", 600 Kč (8. místo)

Foto týmu Laserová Prasátka

Zuzana Gruberová (Praha), Haštal Hapka (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha)



Tým "Lumici", 600 Kč (291. místo)

Foto týmu Lumici

Misa M. (Praha), Ota M. (Praha), Nada Z. (Praha)



Tým "Biohazard", 555 Kč (190. místo)

Foto týmu Biohazard

B.B. (Praha), Z.C. (Praha), P.P. (Praha), O.Š. (Kladno), I.V. (Kladno)



Tým "Curýšek", 535 Kč (213. místo)

Foto týmu Curýšek

Jan Horáček (Zürich), Patricie Knopová (Zürich), Šimon Lomič (Zürich), Klára Schovánková (Zürich)



Tým "Na hlave máš patkaň", 525 Kč (184. místo)

Foto týmu Na hlave máš patkaň

Timea Jakubócyová (Podlužany), Róberta Juríková (Koper), Anežka Pajunková (Suchá Hora), Jozef Rajník (Bratislava), Martin Vodička (Leipzig)



Tým "coredump", 512 Kč (40. místo)

Foto týmu coredump

Michal Bulant (Brno), Stepan Hrbacek (Vranov u Brna), Jan Kasprzak (Brno), Pavel Rychlý (Vranov u Brna), Jiri Uhlir (Brno)



Tým "Bender Team", 500 Kč (407. místo)

Foto týmu Bender Team

M.Č. (Olomouc), R.H. (Brno), J.K. (Velké Opatovice), J.L. (Brno), V.V. (Jihlava)



Tým "Bubáci", 500 Kč (112. místo)

Foto týmu Bubáci

Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Lucka Šacherlová (Nové Město nad Met.), Vašek Šimon (Náchod), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.)



Tým "CI5", 500 Kč (269. místo)

Foto týmu CI5

William Bodie (Černilov), George Cowley (Černilov), James Dempsey (Brno), Raymond Doyle (Brno), Harriet Makepeace (Praha)



Tým "Epidemický bagr", 500 Kč (70. místo)

Foto týmu Epidemický bagr

David Bernhauer (Praha), Jan Hadrava (Praha), Michal Petrouš (Praha), Jakub Zamouřil (Plzeň)



Tým "Fast and curious cat", 500 Kč (194. místo)

Foto týmu Fast and curious cat

Evča Horčičková (Coimbra), Jirka Michalec (Praha), Karel od Evči (Coimbra), Jirka Šilhán (Praha), Míša Švecová (Praha)



Tým "Freezy Bee", 500 Kč (17. místo)

Foto týmu Freezy Bee

Jakub Beran (Praha), Vaclav Bittner (Praha), Zdenek Bouska (Praha), Martin Kacer (Praha), Radek Slaby (Praha)



Tým "https://1url.cz/@kik", 500 Kč (4. místo)

Foto týmu https://1url.cz/@kik

Zůza Dočekalová (Praha), Jiří Mantlík (Praha), Jiří Slabý (Praha), Šárka Stejskalová (Praha), Tereza Stejskalová (Praha)



Tým "Chlýftým", 500 Kč (7. místo)

Foto týmu Chlýftým

Ondřej Daněk (Brno), Martin Křivánek (Zurych), Aleš Podolník (Praha), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno)



Tým "Insalatissime šifrom", 500 Kč (131. místo)

Foto týmu Insalatissime šifrom

Alena Bulantová (Brno), Jakub Klement (Žďár nad Sázavou), Jana Kyclová (Brno), Petr Musil (Brno), Karolína Sochorová (Brno)



Tým "Komat", 500 Kč (405. místo)

Foto týmu Komat

B.A. (Brno), D.A. (Brno), M.A. (Brno), I.K. (Brno), H.K. (Brno)



Tým "KVÍK! ", 500 Kč (31. místo)

Foto týmu KVÍK!

Martin Hanžl (Kuřim), Martina Hanžlová (Kuřim), Romana Hanžlová (Kuřim), Dominika Krejčí (Brno), Henrich Lauko (Brno)



Tým "Manželé Kalovi", 500 Kč (177. místo)

Foto týmu Manželé Kalovi

J.K. (Brno), V.K. (Praha), B.K. (Brno), K.K. (Praha)



Tým "Maximálně 50 znakú", 500 Kč (423. místo)

Foto týmu Maximálně 50 znakú

T.Č. (Vyškov), H.K. (Olomouc), M.K. (Praha), K.M. (Olomouc), A.R. (Brno)



Tým "MLHA", 500 Kč (57. místo)

Foto týmu MLHA

Jíra Hrdina (Jičín), Háááňa Krulišová (Praha), Luboš Pick (Praha), Hanička Turčinová (Litoměřice), Martin Vrbovský (Praha)



Tým "Parta HÚ", 500 Kč (328. místo)

Foto týmu Parta HÚ

J.Č. (Mnichovice), H.H. (Praha), M.H. (Žďár nad Sázovou), H.M. (Praha), F.P. (Praha)



Tým "Rumáci", 500 Kč (461. místo)

Foto týmu Rumáci

T.N. (Kvasiny), J.P. (Kvasiny), V.P. (Kvasiny), J.V. (Kvasiny), P.V. (Kvasiny)



Tým "S kečupem!", 500 Kč (249. místo)

Foto týmu S kečupem!

Filip Hauptfleisch (Praha), Jakub Juríček (Brno), Bára Kociánová (Praha), Lucie Koláriková (Brno), Marie Krejčíková (Zlín)



Tým "Slepý mezi jednookým", 500 Kč (1. místo)

Foto týmu Slepý mezi jednookým

Radek Fiľakovský (Brno), David Klaška (Brno), Tomáš Lamser (Brno), Hana Svozilová (Brno), Filip Valášek (Brno)



Tým "Team Avatar", 500 Kč (20. místo)

Foto týmu Team Avatar

Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno), Zora Mahelová (Brno), Lenka Moutelíková (Brno), Michaela Nováková (Brno)



Tým "Tykadla", 500 Kč (12. místo)

Foto týmu Tykadla

Robert Babilon (Bystřice (FM)), Petr Lichý (Opava), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Most), Jana Vodičková (Most)



Tým "Zoubci", 500 Kč (485. místo)

Foto týmu Zoubci

Miroslav Dušil (Nýrov), Anna Dušilová (Nýrov), Marie Dušilová (Nýrov)



Tým "Neruste moje Kocky", 468 Kč (360. místo)

Foto týmu Neruste moje Kocky

Ivča Jakšová (Pezinok), Braňo Kucharčík (Dolný Kubín), Janka Orsaghová (Pezinok), Veva Vachová (Pezinok)



Tým "404 not found", 404 Kč (282. místo)

Foto týmu 404 not found

Emanuel Brummer (Ořechov), Vladimír Brummer (Ořechov), Matúš Kotry (Brno), Michal Stárek (Sezimovo Ústí)



Tým "Plyšoví dinosauři", 400 Kč (87. místo)

Foto týmu Plyšoví dinosauři

Petr Gerhard (Brno), Terezie Smejkalová (Brno)



Tým "Škrkny", 360 Kč (117. místo)

Foto týmu Škrkny

Štěpán Balážik (Brno), Adam Čepil (Brno), Ivana Krumlová (Brno), Olga Krumlová (Brno), Petr Zelina (Brno)



Tým "#ProminKubo", 340 Kč (406. místo)

Foto týmu #ProminKubo

J.H. (Praha), M.L. (Hradec Králové), M.Š. (Újezd, Albrechtice), O.T. (Újezd, Albrechtice), M.W. (Praha)



Tým "Cyp(H)ERník", 301 Kč (455. místo)

Foto týmu Cyp(H)ERník

Mikachu Ivanov (Brno), Iva Kasprzaková (Brno), Ondra Krejčí (Brno), Kajko Lauer (Brno), Marťa Štěpánková (Brno)



Tým "Řízci", 300 Kč (526. místo)

Foto týmu Řízci

V.N. (Brno), E.P. (Brno), M.P. (Brno), J.T. (Brno), V.V. (Brno)



Tým "Krtečci", 240 Kč (442. místo)

Foto týmu Krtečci

Matěj Bryja (Brno), Tomáš Kroupa (Brno), Ondřej Sukač (Kuřim), Ondřej Valášek (Brno)



Tým "Honza", 100 Kč (508. místo)

Foto týmu Honza

H.V. (Žďár nad Sázavou)



Tým "Logic Engines", 100 Kč (266. místo)

Foto týmu Logic Engines

Petr Havránek (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Praha), Alena Šídlová (Praha)