Seznam hrajících týmů (548)

  
001 JTHTN
 Filip Hájek (Praha), Dalibor Mišík (Praha), Kateřina Mišíková (Praha), Markéta Němcová (Praha), Martin Šoun (Praha) 
 
002 Pomalá Mořská Víla
 Igor Majercik (Praha) 
 
003 Pralinky zvlášť
 Petr Aulický (Polička), Tomáš Brokl (Polička), Josef Gregor (Polička), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové) 
 
004 Crucifixion?
 Ondřej Béňe (Praha), Kov Boj (Brno), Kat Ka (Praha), Zdena killah (Brno), Tomáš „slušňák“ Lukeš (Praha) 
 
005 Frikulín
 O.B. (Jyväskylä - Finsko), S.H. (Praha), K.K. (Praha), E.M. (Praha), P.P. (Praha) 
 
006 Čekání na Godota
 Standa Tvrz (Praha), Franta Zapletal (Fryčovice), Katka Zapletalová (Fryčovice) 
 
007 Lenoši
 Ondra Benda (Praha), Andrea Bendová (Praha), Petr Harcuba (Praha), Jana Šmilauerová (Praha), Michal Urban (Praha) 
 
008 Ferne Sterne
 Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Daniel Janek (Havířov), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec) 
 
009 Banda Lemounů Začátečník
 Eva Holingerová (Koldín), Lenka Horáková (Jablonec nad Nisou), Helena Ostatková (Chrudim), Iva Šulanová (Liberec) 
 
010 Hrkule
 Vlastimil Bednář (Svitavy), Tereza Bednářová (Svitavy), Karel Beneš (Polička), Libor Opršal (Březová nad Svitavou), Vláďa Schindler (Březová nad Svitavou) 
 
011 Něžné květinky
 Petr Novák (Praha), Lenka Vašáková (Praha), Jiří Vávra (Úvaly u Prahy), Kateřina Vávrová (Úvaly u Prahy), Lenka Weingartová (Praha) 
 
012 Jack Rozprašovač
 Zdeněk Daniel (Brno), Karla Fejfarová (Hostivice), Vítěslav Plavec (Slapy), Pavlína Polášková (Praha), Petr Šimeček (Brno) 
 
013 TheGenz
 JIŘÍ ERLEBACH (Brno), PETRA HAVLÍNOVÁ (Brno), DAVID KŘIVÁNEK (Kuřim), LADISLAV ŠEVCŮJ (Přemyslovice), RADEK ŠVANDA (Veverská Bitýška) 
 
014 Klubko lam
 S.L. (Praha), H.S. (Praha), A.S. (Praha), P.Š. (Kutná Hora), P.Š. (Kutná Hora) 
 
015 ŠimpanziNaKolečkách
 Káťa Šimpanz1 (Praha), Filip Šimpanz2 (Praha), Rony Šimpanz3 (Praha), Honzík Šimpanz4 (Praha), Aki Šimpanz5 (Praha) 
 
016 Název týmu:
 Martin Janík (Brno), Ondra Zapletal (Brno), Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov) 
 
017 Brouk v hlavě
 Míla Halamíčková (Brno), Eva Hladílková (Brno), Honza Tománek (Brno), Vláďa Tomáš (Brno), Hanka Vacková (Brno) 
 
018 Brouk Pytlík
 Hanka Čechová (Brno), Marek Černocký (Brno), Zuzka Holubíková (Brno), Petr Otoupalík (Brno), Tom Zavadil (Brno) 
 
019 Obrneni savci
 Libor Caha (Brno), Matej Pivoluska (Brno), Daniel Reitzner (Brno), Tomáš Rybár (Bratislava - Slovensko), Mário Ziman (Bratislava - Slovensko) 
 
020 Koníci
 Jan Dočekal (Praha), Luboš Hemala (Šanov), Jakub Marek (Znojmo), Bára Palková (Příbram), Světla Smrčková (Praha) 
 
021 Atomová kobliha
 Katka Babková (Losiná), Jan Heller (Blovice), Vojta Nováček (Horní Bříza), Andrea Varáčková (Štěnovice) 
 
022 Girrrls
 Věra Fabíková (Brno), Věrka Fabíková (Brno), Zita Nováková (Brno), Hana Valášková (Šlapanice), Magdalena Valášková (Brno) 
 
023 Team Avatar
 Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno), Zora Mahelová (Brno), Lenka Moutelíková (Brno), Michaela Nováková (Brno) 
 
024 Tým lásky
 Pavel Troubil (Den Bosch - Nizozemsko), Irena Troubilová (Den Bosch - Nizozemsko), Jan Vykopal (Brno), Anna Vykopalová (Brno) 
 
025 ZMRD bez Radka
 Z.B. (Říčany), J.R. (Praha), V.R. (Praha), D.T. (Rousínov), M.T. (Rousínov) 
 
026 Zvířátka
 Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Anežka Hrušková (Praha), Miroslav Rada (Praha), Robert Wadura (Praha) 
 
027 JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ
 Jan Beran (Kladno), Michal Čeřovský (Praha), Petr Gašparík (Praha), Daniel Slavík (Praha), Eva Svitková (Praha) 
 
028 Vojtíci
 Lukáš Malý (Brno), Silvo Serédi (Šlapanice), Martin Szotkowski (Třinec), Michal Šimon (Třinec), Petr Valášek (Brno) 
 
029 Chlýftým
 Ondřej Daněk (Brno), Martin Křivánek (Zurych - Švýcarsko), Aleš Podolník (Praha), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno) 
 
030 Logic Engines
 Petr Havránek (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Praha), Alena Šídlová (Praha) 
 
031 NaPALM
 Laďa Chmelař (Brno), Alena Krumlová (Brno), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Říčany), Markéta Matulová (Kuřim) 
 
032 Přizdisráči
 Michal Jahoda (Praha), Jana Pačísková (Praha), Jarek Polakovič (Praha), Tomáš Tauer (Praha), Víťa Tauer (Brno) 
 
033 Růžový panter
 Marcela Hradská (Benátky nad Jizerou), Pavel Hradský (Benátky nad Jizerou), Marek Novák (Praha), Anna Nováková (Praha), Nikol Zichová (Praha) 
 
034 Freezy Bee
 Jakub Beran (Praha), Vaclav Bittner (Praha), Zdenek Bouska (Praha), Martin Kacer (Praha), Radek Slaby (Praha) 
 
035 Pištíci Začátečník
 Ivo I. (Brno), Věra M. (Brno) 
 
036 Fiman++
 Tomáš Foltýnek (Brno), Helena Foltýnková (Brno), Martin Nečesal (Brno), Roman Rožník (Brno), Pavel Šmerk (Brno) 
 
037 Uncontrolled Copy R. Začátečník
 M.B. (Trier - Německo), D.F. (Brno), A.M. (Brno), P.R. (Brno), A.V. (Brno) 
 
038 Divize Nulou
 Jindřich Libovický (Erding - Německo), Martina Mrkvičková (Tišnov), Tomáš Musil (Praha), Rudolf Rosa (Praha), Vendula Rosová (Beroun) 
 
039 DHMK
 Gabča Hladká (Praha), Terka Javůrková (Praha), Anička Loučková (Praha), Martin Motl (Praha), Bety Procházková (Praha) 
 
040 Odpověď je 42
 Martin Fiala (Třebíč), Zuzana Fialová (Třebíč), Lukáš Semerád (Třebíč) 
 
041 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Lucemburk - Lucembursko), Vašek Potoček (Praha), Olda Vohradník (Praha) 
 
042 Belačau
 Pavlína Froňková (Praha), Mirka Kadlecová (Praha), Vlasta Neubauer (Praha), Jana Stará (Praha) 
 
043 Vlhká jáma
 Vojta Havránek (Praha), Alena Kruisová (Praha), Majda Mouralová (Praha), Eva Stanovská (Praha), Dalibor Šmíd (Praha) 
 
044 Žirafka
 Martin Hora (Chlumčany), Anička Hübsch (Strmilov), Ondra Hübsch (Strmilov), Fanda Steinhauser (Strmilov), Jakub Svoboda (Soběšovice) 
 
045 Jak se nám líbí!
 Jindra Ashek (Brno), Petr eM (Brno), Lenka Hú (Brno), Ivča Konári (Brno), Johnny Korýš (Brno) 
 
046 Ulice před jímkami
 Jan Bogdan (Brno), Zuzana Bročková (Brno), Marek Hulán (Brno), Anežka Hulánova (Brno), Viktor Kouřil (Brno) 
 
047 Eyjafjallajökull!!!
 Blanka Dudašková (Brno), Michaela Novosadová (Brno), Jiří Staněk (Brno), Martin Wilczák (Brno) 
 
048 kancl
 Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Katka Bonaventurová (Kuřim), Renča Divinová (Kuřim), Jaroslav Jánský (Kuřim), David Nečas (Kuřim) 
 
049 Nekonečná směs
 Ondra Ballek (Praha), Jindra Helcl (Edinburgh - Spojené Království), Alena Koukalová (Rockville - Spojené Státy), Tomáš Tintěra (Praha) 
 
050 GO, PREJt! Začátečník
 Petr Chalupa (Brno), Eliška Chalupová (Brno), Ondřej Malaník (Brno), Radek Michna (Brno), Gabriela Tomková (Brno) 
 
051 Corn Flakes
 Jindrich Cinka (Brno), Iva Fadrná (Brno), Pavel Lučan (Habrovany), Václav Štencel (Brno), Zdeněk Zlámal (Brno) 
 
052 Laserová Prasátka
 Zuzana Gruberová (Praha), Haštal Hapka (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha) 
 
053 Náhodná Procházka
 Ondra Procházka (Brno), Petr Procházka (Brno), Tom Procházka (Brno), Víťa Procházka (Brno), Zbyněk Procházka (Brno) 
 
054 YMaGINE
 Tomáš Honner (Plzeň), Hana Horníková (Plzeň), Michal K. (Plzeň), Vašek R. (Plzeň) 
 
055 Touláci
 Daniel Domin (Č. Budějovice), Michael Kala (Č. Budějovice), Petr Šlejhar (Č. Budějovice), Adéla Tupá (Č. Budějovice) 
 
056 Ladies Začátečník
 Lenka Kalistová (Praha), Michaela Nejmanová (Praha), Aneta Nigrinová (Praha), Tereza Trunečková (Praha), Kristýna Vejvodová (Praha) 
 
057 Ani ťuk!
 Lubomír Buben (Hradec Králové), Petr Hučík (Praha), Hana Hučíková (Praha ) 
 
058 Pentakilogram
 David Fatka (Praha), Kateřina Fatková (Praha), Martina Mikulů (Praha), Kristýna Neumannová (Praha), Pavel Souček (Praha) 
 
059 Červený trpaslík
 Petr Gregor (Opava), Ondra Májek (Brno), Peťka Májková (Brno), Pavel Rajnačok (Brno), Mirka Skrivankova (Brno) 
 
060 aMATHéři
 Klára Dvořáčková (Veverská Bítýška), Václav Janáček (Brno), Klára Pernicová (Šlapanice), Martin Richter (Brno), Michal Tešnar (Brno) 
 
061 Metoda pokus-omyl
 Adéla Čermáková (Praha), Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
062 Kočky
 Štěpánka Kučková (Kladno), Jan Prach (Praha), Lucie Prachová (Praha), Hana Satková (Opava), Josef Shrbený (Praha) 
 
063 4rakvičky apokalypsy
 Jan Bartoň (Klosterneuburg - Rakousko), Lenka Bartoň (Klosterneuburg - Rakousko), Hana Faitová (Praha), Lukáš Fusek (Erlangen - Německo), Zuzana Kluková (Praha) 
 
064 Cumaci
 Michal Ficek (Praha), Lada Habásko (Žďár nad Sázavou), Olajda Habásková (Žďár nad Sázavou), Petra Jirkovská (Praha) 
 
065 Oberna behen
 Eliška Blažejová (Praha), Kája Fajmon (Velká nad Veličkou), Zlatka Potyková (Velká nad Veličkou), Kuba Šmerda (Brno), Eva Šmerdová (Brno) 
 
066 Se Sýrem
 Diana Nikulenkov-Grochová (Šlapanice), Markéta Sedlinská (Brno), Matěj Schánilec (Brno), Ondřej Skutka (Lelekovice), Linda Skutková (Lelekovice) 
 
067 Bifurkační tým
 Naďa Bednárová (Plzeň), Eliška Holečková Hamáčková (Plzeň), Jakub Kotásek (Plzeň), Martina Štruncová (Plzeň) 
 
068 Tykadla
 Robert Babilon (Bystřice (FM)), Petr Lichý (Opava), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Most), Jana Vodičková (Most) 
 
069 Outloni váhaví
 O.D. (Praha), O.J. (Praha), O.J. (Praha), O.J. (Praha), O.R. (Praha) 
 
070 Telefonní číslo
 Jan Eliáš (Evanston - Spojené Státy), Petra Eliášová (Evanston - Spojené Státy), Jiří Mikulášek (Brno), Pavla Velinská (Brno), Jiří Velinský (Brno) 
 
071 Velká hlava
 Marek Hušek (Liberec), Pepa Hušek (Liberec), Matouš Pilnáček (Liberec), Adéla Pilnáčková (Liberec), Mari Telekesová (Liberec) 
 
072 Cryptomaniaci
 Barbora Eliášová (Brno), Luděk Hrnčíř (Praha), Martin Juřen (Brno), Anna Macková (Brno), Zbyšek Podhrázský (Brno) 
 
073 KOZINKY Začátečník
 Martina Bozděchová (Kanice), Daniela Kalistová (Nové Strašecí), Eva Machová (Domažlice), Jana Svobodová (Domažlice), Blanka Zelenková (Domažlice) 
 
074 Imperátoři
 Robert Batůšek (Brno), Zdeněk Fabík (Kelč), Antonín Slováček (Olomouc), Martin Stavarský (Olomouc), Petr Waclawek (Olomouc) 
 
075 Psychokopytníci
 Martin Hlinka (Benešov), Danča Kyselová (Praha), Petr Pelc (Benešov), Petr Sedláček (Benešov), Oldřich Svoboda (Praha) 
 
076 Náboj revival
 Jakub Hruška (Brno), Hana Chvílová (Brno), Klára Imramovská (Brno), Vojtěch Janků (Brno), Tomáš Vaverka (Brno) 
 
077 Fušenky
 Katka Dufková (Brno), Ellis Motúzová (Brno), Petra Ráboňová (Brno), Lenka Schormová (Brno), Terka Škrabalová (Brno) 
 
078 Popocatepetl
 Karel Cibulka (Praha), Ladislav Kvasnička (Lysá nad Labem), Lukáš Pater (Černošice), Pavel Vach (Praha), Bára Vachová (Praha) 
 
079 Humulus Lupulus Začátečník
 Matěj Civín (Roztoky), Pavel Frydrych (Roztoky), Alice Frydrychová (Roztoky), Jakub Mirovský (Roztoky), Adéla Nováková (Roztoky) 
 
080 BRAINZZZZ Začátečník
 Vladimír Filip (Žilina - Slovensko), Juraj Grečnár (Žilina - Slovensko), Stano Peťko (Žilina - Slovensko), Simona Šandorová (Žilina - Slovensko), Maroš Valach (Žilina - Slovensko) 
 
081 Occamova dýka Začátečník
 Lucka Chadimová (Praha), Terka Klášterecká (Praha), Zuzka Kvíčalová (Praha), Tomáš Popelář (Praha) 
 
082 Šneci v kleci Začátečník
 Michaela Pokludová (Brno) 
 
083 dušou blondínky
 Majo Ivanov (Bratislava - Slovensko), Ľubica Ivanová (Bratislava - Slovensko), Jaromír Mielec (Ostrava), Radomír Mielec (Ostrava) 
 
084 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Míša Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
085 Katastrof technik
 Michal Keda (Rosice), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Adéla Rozehnalová (Brno), Jakub Venclovský (Brno) 
 
086 žufouni
 Ondřej Brunn (Brno), Zuzana Hammerová (Brno), Lukáš Hellebrandt (Brno), Michal Malčík (Brno), Petr Žufan (Brno) 
 
087 Discovery Začátečník
 Dan Chak. (Praha), Jana Chak. (Praha), Jana Molik (Praha), Petr Rausek (Praha), Martin Samuel (Praha) 
 
088 Aplikovaný voy-a-ger
 Emil Drápela (Liberec), Tomáš Janoušek (Lonýn - Spojené Království), Martin Mach (Praha), Dominik Tělupil (Praha), Lenka Tělupilová (Praha) 
 
089 KVÍK!
 Martin Hanžl (Kuřim), Martina Hanžlová (Kuřim), Romana Hanžlová (Kuřim), Dominika Krejčí (Brno), Henrich Lauko (Brno) 
 
090 Zmaři
 Radka Frydrychová (Liberec), Radek Kneys (Liberec 15), Věra Kneysova (Liberec), Petr Vašíček (Liberec) 
 
091 Se sršněm včele
 Martin Pelc (Písek), Kamila Pelcová (Písek) 
 
092 Kosatky Začátečník
 Sabina Divišová (Brno), Andrea Kozelková (Brno), Barbora Prchalová (Brno), Jana Řezníčková (Brno) 
 
093 Ocean´s 5
 Daniel Jandora (Brno), Magdaléna Koutová (České Budějovice), Anna Smrčková (Brno), Katie Smrčková (Brno), Tomáš Tomek (Brno) 
 
094 sníme psy
 Jiří Březina (Brno), Jiří Buršík (Brno), Marika Buršíková (Brno), Vilma Buršíková (Brno) 
 
095 Hafici
 Honza Hav (Praha), Katka Hav (Praha) 
 
096 Zadek nenakrájíš!
 Tereza Fürstová (Praha), Jan Gocník (Praha), Lucie Kolářová (Praha), Linda Langerová (Praha), Petr Martišek (Praha) 
 
097 Bageti
 Dan Černý (Praha), Kristýna Onderková (Praha), Meng Jie Zhang (Praha) 
 
098 Eche Olowan
 Marta Kučerová (Brno), Martin Vik (Brno), Jiří Zbořil (Brno), Petra Zbořilová (Brno) 
 
099 Šlapadlo
 Adéla Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Jana Faltusová (Zlín), Matěj Kocián (Praha), Jan Kotík (Praha) 
 
100 Pražáci
 Lucia Bečvarová (Praha), Michal Bureš (Praha), Marek Dvořák (Praha), Jakub Stašek (Praha), Martin Strupek (Praha) 
 
101 Večernice
 Simona Beránková (Praha), Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha) 
 
102 Čenichavé světlušky
 Miloš Hu (Brno), Charlie La (Brno), Jami Mi (Brno), Ivan Nov (Brno) 
 
103 Absolutni nuly
 Tomáš Henych (Praha), Lucie Jílková (Praha), Kloc Petr (Brno), Petr Synek (Brno), Klára Šejnová (Brno) 
 
104 Větříčci
 Pa Ja (Praha), Fi Ka (Praha), Ol Ka (Praha), Ra Kr (Hostivice), Ro Ma (Seattle) 
 
105 PrepáčteMySmeHlúpi
 Zuzka Burjanová (Bratislava - Slovensko), Martinka Hojčková (Bratislava - Slovensko), Matej Juračka (Bratislava - Slovensko), Peter Pokojný (Bratislava - Slovensko) 
 
106 Nic Nás Nenapadlo
 Dagmar Bradáčková (Mělník), Pavel Noga (Roudnice nad Labem), Jiří Pořádek (Praha), Pavel Řezba (Praha), Pavel Šlajs (Praha) 
 
107 Ovce na balkóně
 Jana Gergelová (Praha), Olga Haladejová (Praha), Vlaďka Hoffmanová (Praha), Hana Matoušová (Praha), Nelly Vostrá (Praha) 
 
108 Lentilky
 Klára Košuličová (Kuřim), Dalibor Kramář (Brno), Lucka Kubáčková (Kuřim), Kačka Matulová (Kuřim), Radek Slavíček (Kuřim) 
 
109 Temné opičky
 Jan Gara (Praha), Michal Jelínek (Praha), Anežka Kramná (Praha), Lukáš Maruniak (Praha), Petr Pařízek (Praha) 
 
110 CATastrophe
 Allie K. (Bratislava - Slovensko), Cubeo M. (Bratislava - Slovensko) 
 
111 Krásky a zvíře
 Marek Lakota (Český Těšín), Krzysztof Mitura (Český Těšín), Dominik Siderek (Český Těšín) 
 
112 Dokonalost Netreba
 Zdenek Behan (Praha), Nada Horka (Suchodol), Vlastimil Zima (Jesenice), Lucka Zimova (Jesenice) 
 
113 Ušatým
 Jakub Elstner (Praha), Petr Glas (Praha), Jiří Sláma (Praha), Ester Slámová (Praha), žofie Zelendová (praha 1) 
 
114 Kanárci
 Elmar C. (Praha), Jan Endel (Praha), Marie K. (Praha), Veronika V. (Praha), Vojta V. (Praha) 
 
115 Paranormal passivity
 Filip Brázdovič (Malacky), Andrea Cillingová (Bratislava), Filip Červenák (Bratislava), Lukáš Konečný (Tromso), Milan Mikula (Trento) 
 
116 Deset hemisfér
 Viola Ebermannová (Praha), Filip Hůlek (Praha), Štěpán Křivánek (Kladno), Jakub Petr (Praha), Nik Prokeš (Karlovy Vary) 
 
117 Zebra řez
 Honza J. (Nevím), Naty J. (Kralupy nad Vltavou), Vojta T. (Nevím) 
 
118 Tweety neni kura
 David Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Peter Mikloš (Povrazník - Slovensko), Andrea Miklošová (Povrazník - Slovensko) 
 
119 Směs oříšků
 Gustav Galík (Brno), Sabča Láčiková (Brno), Kamča Mesiarkinová (Brno), Michal Šrubař (Brno) 
 
120 Emergentní zjevy
 Fronéma Lark (Praha), Jan Matějek (Hovorčovice), Andrea Patáková (Hovorčovice), Klára Pešková (Libějovické Svobodné), Petr Zika (Praha) 
 
122 WalkERS
 H.B. (Praha), L.B. (Praha), B.C. (Praha), P.S. (Praha), M.T. (Praha) 
 
124 Error37
 Ivan Piliš (Londýn - Spojené Království), Martin Štefček (Bratislava - Slovensko) 
 
125 Borci v uvozovkách
 Michal Mühlpachr (Praha), Richard Musil (Praha), Pavel Zeman (Brno), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno) 
 
126 Zrychlený TEP
 Tomáš Faltýnek (Jesenice - Zdiměřice), Petr Pop (Kralupy nad Vltavou), Eva Popová (Kralupy nad Vltavou) 
 
127 Smělý tučňák+
 Jardáč Hančl (Praha), Danka Hančlová (Praha), Michal Rolínek (Londyn - Spojené Království), Michal Szabados (Londyn - Spojené Království), Pepa Tkadlec (Klosterneuburg - Rakousko) 
 
128 Divocí tučňáci
 Jan Šimsa (Praha) 
 
129 Společně za!
 Erik Hendrych (Praha), Karel Kolář (Praha), Michal Koutný (Praha), Dominika Nožičková (Dolní Břežany), Lukáš Timko (Klecany) 
 
130 Harém
 Aneta Křížová (Veverská Bítýška), Markéta Ledvinová (Bílovice n. Svitavou), Lenka Pátková (Brno), Miroslav Švihel (Brno), Jitka Vojáčková (Modřice) 
 
131 Lineárně nezávislí Začátečník
 Julie Alexandridisová (Chýně), Michael Kučera (Chýně) 
 
132 Feny
 Lucie Horná (Brno), Bedřich Horný (Brno), Vojtěch Robotka (Brno), Jiří Řihák (Brno) 
 
133 Proudoví krtci
 Jana D. (Brno), Sven D. (Brno), Honza M. (Brno), Vítek S. (Brno), Lenka Z. (Brno) 
 
134 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Otrokovice), Tomáš Konečný (Otrokovice), Baron Kuřecí (Vatikán - Svatý Stolec) 
 
135 Ano, vlastně ano
 Bára Dvořáková (Kuřim), Nela Králová (Brno), Jan Němec (Kuřim), Pavel Šimeček (Brno), Adam Štěpánek (Kuřim) 
 
136 Pufíci
 Tomáš Novotný (Brno), Pavel Šabatka (Mokrá-Horákov), Barbora Tichá (Brno) 
 
137 Hledáme metro
 Jakub Konrád (Smiřice), Martin Matulík (Praha), Jan Pichl (Hradec Králové), Van Duy Ta (Most), Markéta Vaňková (Chomutov) 
 
138 Que Frio
 Ivo Burger (Brno), Tom Clyde (Brno), Ivo Medved (Brno), Petr Pospetz (Brno), Jana Rondikova (Brno) 
 
139 Kvapníci Začátečník
 František Kvapil (Mělník), Jakub Kvapil (Mělník), Tomáš Kvapil (Mělník), Anna Kvapilová (Mělník), Lucie Kvapilová (Mělník) 
 
140 Panditi s tučňákem
 Václav Blažej (Prague), Miloslav Brožek (Prague), Tomáš Pavlík (Prague), Monika Pavlíková (Prague), Rony Roučová (Prague) 
 
141 Veselý hroch
 Dušan Kavický (Bratislava - Slovensko), Barbora Klembarová (Bratislava - Slovensko), Katarína Kmeťová (Bratislava - Slovensko), Vladimír Macko (Bratislava - Slovensko), Andrej Vlček (Bratislava - Slovensko) 
 
142 kRYCHLOMOZCI
 Markéta Cíchová (Brno), Hana Chvátilová (Brno), Petra Kadlecová (Brno), Leontýna Křivánková (Brno), Martina Mráková (Brno) 
 
143 Krahujcovy špičáky
 Lubo Bucek (Wien - Rakousko), Týna Doležalová (Wien - Rakousko), Patrik Hajda (Rožmitál p. Tř.), Zůza Hajdová (Rožmitál p. Tř.) 
 
144 Mutant Penguins
 Jiří Krul (Brno), Martin Šůs (Brno), Martin Toman (Brno), Mirka Tomanová (Brno) 
 
145 Piliny všude okolo
 Hana Burešová (Kladno), Markéta Hugová (Kladno), Blanka Kekulová (Kladno), Veronika Mandlíková (Kladno), Darina Urbanová (Kladno) 
 
146 Tonda
 David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno), Lukáš Veselý (Brno) 
 
147 poTrati
 V.J. (Praha), K.J. (Praha), M.K. (Praha), I.M. (Praha) 
 
148 Enigmafie
 Jan Homolka (Praha), Anežka Homolková (Praha), Tomáš Kračmar (Praha) 
 
149 Vesmírná pěchota
 Tereza Barvínková (Nový Vestec), Tomáš Bíla (Nový Vestec), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Míša Modálková (Praha) 
 
150 Planá ŽiKa
 Veru Hradčovská (Praha), Káťa Lou (Praha), Živa Valtová (Praha) 
 
151 Hakuna Matata
 Andrej Borsuk (Bratislava - Slovensko), Barbora Duník (Bratislava - Slovensko), Matej Duník (Bratislava - Slovensko), Michal Hojčka (Bratislava - Slovensko), Lucia Hojčková (Bratislava - Slovensko) 
 
152 Proletíme se mapou
 Ivo Herman (Moravany), Adam Kučera (Brno), Pavla Kučerová (Brno), Jan Rokyta (Vranovice) 
 
154 Zelené koule Začátečník
 Pavel Horák (Brno), Zdenálos Hromádkos (Brno), Petr Michovský (Brno), Pepouš Nohýnek (Brno), Veruna Nýdrlová (Brno) 
 
155 Dúhové poníky
 Maťo Bachratý (Bratislava - Slovensko), Dominik Csiba (Bratislava - Slovensko), Mojo Majdiš (Bratislava - Slovensko), Bianka Parmová (Bratislava - Slovensko), Veronika Pozsonyiová (Bratislava - Slovensko) 
 
156 Toaster
 Tomáš Bárta (Praha), Miroslava Bártová (Praha), Jan Vaněček (Praha), Kateřina Vaněčková (Praha) 
 
157 Makak
 Jan Ambrož (Podolí), Pavel Hrazdil (Šlapanice), Marcela Jandlová (Brno), Jakub Kura (Brno), Jan Valehrach (Podolí) 
 
158 MATAGARA
 Gabriel Provazník (Vyškov), Rafael Provazník (Vyškov), Zdeněk Provazník (Vyškov), Marie Provazníková (Vyškov) 
 
159 TřetíZubyZDruhýRuky
 Martin Beata (Heidelberg - Německo), Katka Sn (Brandys), Ondrej Sy (Brandys), Jirka Vi (Boleslav), Jakub Za (Olomouc) 
 
160 Nočný motýľ
 Ján Peprník (Bratislava - Slovensko), Tomáš Štec (Praha), Kateřina Uličná (Praha), Ľuboš Uličný (Praha) 
 
161 Carpe Noctem
 J.A. (Praha), P.H. (Brno), M.L. (Brno), T.L. (Brno), B.M. (Brno) 
 
162 BOBOsquad
 Miloš Duchoslav (Praha), Martin Golan (Praha), Ondřej Koukol (Praha), Tereza Mašínová (Praha), Vojtěch Stráník (Praha) 
 
163 Hvězdná pěchota
 Petr Bůva (Praha), Iva Klimešová (Praha), Jana Kučerová (Praha), Jan Měřinský (Praha), Jan Petrásek (Praha) 
 
164 Maximálně 50 znakú
 T.Č. (Vyškov), H.K. (Olomouc), M.K. (Praha), K.M. (Olomouc), A.R. (Brno) 
 
165 Štika a Drak eXtreme
 Jan Fukátko (Pardubice), Petr Fukátko (Pardubice), Zuzana Klimplová (Pardubice), Zdeněk Odvody (Pardubice), Radka Zitková (Pardubice) 
 
166 Night Wolves
 Petr Bednář (Brno), Danča Bílková (Brno), Dita Cihlářová (Brno), Martin Kužela (Brno), Pavel Šalplachta (Brno) 
 
167 Želé králíci
 Ján Bahýľ (Brno), Peter Bezděk (Brno), Marie Bezděková (Brno), Aleš Červenka (Brno), Denis Podborský (Brno) 
 
169 https://1url.cz/@kik
 Zůza Dočekalová (Praha), Jiří Mantlík (Praha), Jiří Slabý (Praha), Šárka Stejskalová (Praha), Tereza Stejskalová (Praha) 
 
170 SíNuSoIdA
 Karol Firbas (Bratislava - Slovensko), Jozef Kováč (Bratislava - Slovensko), Silvia Kováčová (Bratislava - Slovensko), Samuel Rosa (Bratislava - Slovensko), Lívia Rosová (Bratislava - Slovensko) 
 
171 Ulievance Začátečník
 Filip Andrássy (Praha), Vít Gogolin (Praha), Lukáš Jelínek (Praha), Iveta Karpišová (Praha), Uršuľa Žákovská (Praha) 
 
172 Bojoví sobi
 Karel Nenička (Praha), Zdeněk Štefan (Lochovice), Kateřina Štefanová (Lochovice), Pavel Znamenáček (Praha), Ema Znamenáčková (Praha) 
 
173 Akce grupy
 Jana Bartoňová (Brno), Pavel Francírek (Brno), Jonatan Kolegar (Brno), Radka Penčevová (Brno), Daniel Volařík (Brno) 
 
174 JEDI
 Radim Křivánek (Brno), Monika Křivánková (Brno), Medvěd Mráka (Brno), Eva Mráková (Brno), Zuzana Šabatová (Brno) 
 
175 Tragedi
 Daniel Hajtas (Bratislava - Slovensko), Lenka Hajtasova (Bratislava - Slovensko), Marek Matej (Bratislava - Slovensko), Adela Matej Kucerova (Bratislava - Slovensko) 
 
176 Otzi
 Peter Boledovič (Bratislava - Slovensko), Mária Boledovičová (Bratislava - Slovensko), Heňa Lenčéšová (Bratislava - Slovensko) 
 
178 Chata Pyco Začátečník
 Jozef Kleberc (Bratislava - Slovensko), Marek Kováčik (Šenkvice - Slovensko), Samuel Kováčik (Bratislava - Slovensko), Jakub Mišún (Šenkvice - Slovensko), Martin Tkačov (Bratislava - Slovensko) 
 
179 Včíl skačem
 Domča C (Brusel - Belgie), Peťa G (Praha), Týna N (Praha), Jirka V (Praha), Martin V (Brno) 
 
180 para-N-methyl
 Veronika Kubíčková (Praha), Kateřina Linhartová (Týniště nad Orlicí), Lucie Slavníková (Beroun) 
 
181 Take Five Sandwiches Začátečník
 Adrian Beňo (Delft - Nizozemsko), Barbora Juríčková (Brno), Kvetoslava Lisá (Ivanka pri Dunaji - Slovensko), Katarína Osvaldová (Bratislava - Slovensko) 
 
182 Tapüři bez tapüřete
 Viktor Charypar (Londýn - Spojené Království), Pepa Lehanka (Praha), Martin Poliak (Praha), Lenka Poliaková (Praha), Adam Šindelář (Curych - Švýcarsko) 
 
183 Hemenex
 B.B. (Brno), J.B. (Brno), K.K. (Brno) 
 
184 Plyšový radiátor
 Michal Král (Brno), Olga Králová (Brno) 
 
185 Makromozky
 Michal Hrabí (Brno), Šárka Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Olomouc), Jakub Řehan (Brno) 
 
186 Morčata na útěku
 Lukáš Beran (Praha), Míla J. (Praha) 
 
187 Insalatissime šifrom
 Alena Bulantová (Brno), Jakub Klement (Žďár nad Sázavou), Jana Kyclová (Brno), Petr Musil (Brno), Karolína Sochorová (Brno) 
 
188 Tukan Začátečník
 Michal Dvořáček (Brno), Vilém Faja (Brno), Petr Glozar (Brno), Richard Materna (Brno), Adam Slavata (Brno) 
 
189 Kinder Grinder
 Luděk Blažek (Brno), Markéta Blažková (Brno), Jakub Hurta (Brno), Jana Veselá (Brno) 
 
190 Munchkini
 O.B. (Praha), L.H. (Praha), A.P. (Praha), S.P. (Praha) 
 
191 Tě Pic
 Katerina Ahne (Praha), Otakar Ahne (Praha), Martina Bejdova (Praha), Pavlina Vagnerova (Praha) 
 
192 TJ Balvan Praha
 P.B. (Praha), H.B. (Praha), F.K. (Praha), T.P. (Praha) 
 
193 svobodni tuleni
 Petra Kučová (Praha), Jiří Matějček (Praha), Ladislav Svoboda (Praha), Veronika Svobodová (Praha) 
 
194 JÁDRO
 Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Petr Mičánek (Brno), Pája Skobová (Brno), Jura Tvardek (Brno) 
 
196 Chytré lamy
 Martina Hrubošová (Míkovice), Petr Kucka (Valašské Klobouky), Věra Kucková (Valašské Klobouky), Vojtěch Pivnička (Praha) 
 
197 Dandalf Začátečník
 Jirka Kaňa (Újezd u Brna), Jan Kučera (Brno), Daniel Pečinka (Brno), Magda Rusinová (Brno) 
 
198 Bozani!!!
 Jiri Greaber (Frydek Mistek), Radim Holek (Ostrava), Vladimir Jaron (Ostrava), Roman Krpel (Frydek Mistek), Dalibor Vanicek (Ostrava) 
 
199 Škrkny
 Štěpán Balážik (Brno), Adam Čepil (Brno), Ivana Krumlová (Brno), Olga Krumlová (Brno), Petr Zelina (Brno) 
 
200 VRAK
 V.F. (Brno), P.H. (Brno), M.R. (Brno), O.R. (Brno), V.T. (Vídeň) 
 
201 Bubáci
 Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Lucka Šacherlová (Nové Město nad Met.), Vašek Šimon (Náchod), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.) 
 
202 Antropoid
 Tomáš Dvořák (Brno), Hana Dvořáková (Modřice), Katka Fabianová (Brno), Leňa Michlíčková (Brno), Petr Šrámek (Modřice) 
 
204 CarrotFieldsForever
 Petr Cvachovec (Praha), Ondřej Sliwka (Praha) 
 
205 Neuroní slzy
 Marcela Cvrkalová (Brno), Petr Křivánek (Brno), Hans Melichar (Brno), Jiří Sláma (Brno), Zanek Tucek (Brno) 
 
206 Zimní Vánek
 Eszter Eckstein (Praha), Jirka Eckstein (Praha), Tonda Hanuš (Praha), Kája Rezková (Praha), Adam Sikora (Praha) 
 
207 Slováčtí pazgřivci Začátečník
 Jan Benda (Praha), Jiří Blaha (Praha), Soňa Husáková (Praha), Jakub Komárek (Kunovice), Markéta Machová (Praha) 
 
208 Náhodní kolemjdoucí
 Jaroslav Štěrba (Praha) 
 
209 Mokri Kralici
 Martin Kralik (Londyn - Spojené Království), Daniela Kralikova (Londyn - Spojené Království), Sona Mokra (Londyn - Spojené Království), Jozef Mokry (Londyn - Spojené Království) 
 
210 DuJour a spol.
 Katka Bohmova (Zurich - Švýcarsko), Lucia Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Magnus Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Marek Pechal (Zurich - Švýcarsko), Petr Xof Skovron (Zurich - Švýcarsko) 
 
211 Drtiči Začátečník
 Matěj Karim (Kladno), Jana Mrkvičková (Kladno) 
 
212 Chróúst?!
 Míša Bartesová (Brno), Jan Homola (Brno), Tomáš Moutelík (Brno), Adéla Stopka (Brno), Jan Stopka (Brno) 
 
213 Nevyskúšaš, nevieš
 Marko Borovský (Praha), Lucie Nováková (Praha), Zuzana Nováková (Praha), Jan Princ (Praha), Michaela Princová (Praha) 
 
214 Ponožky na nožky Začátečník
 Andrea Kempná (Ostrava), Lea Loucka (Ostrava), Štěpánka Zahradníková (Ostrava) 
 
215 Želvonohý
 Magda Císařová (Praha), Petr Černocký (Praha), Jiří Janouš (Praha), Marek Nekvasil (Líbeznice) 
 
216 Sper to ďas...
 Johana Jedličková (Praha), Filip Řehák (Praha), Tomáš Solil (Praha), Pavla Solilová (Praha), Veronika Solilová (Praha) 
 
217 Hlavně se nezranit
 Michal Suchánek (Nová Paka), Ondra Suchánek (Praha), Kristýna Šťastná (Karlovy Vary) 
 
218 Sabekifitra Začátečník
 Filip Borýsek (Brno), Beáta Davidová (Brno), Kristína Kozeleková (Brno), Samuel Macko (Brno), Petra Plachá (Brno) 
 
219 Zlomili jsme klíč
 J.B. (Halenkov), J.H. (Kunice), Š.M. (Praha), M.N. (Praha), J.V. (Husinec-Řež) 
 
220 SMuFo
 Erik Flídr (Praha), Alžběta Flídrová (Praha), Zuzana Fremuntová (Praha), Michal Pavelka (Praha), Zuzana Pavelková (Praha) 
 
221 iTeam
 Myreg Klimoš (Seattle - Spojené Státy), Lucka Klimošová (Seattle - Spojené Státy), Jana Kopáčková (Brno), Vít Musil (Brno), Jana Štrosová (Brno) 
 
222 Pomocná škola
 Martin Mareš (Praha), Anička Marešová (Praha), Vojta Pavlík (Praha), Markéta Pavlíková (Praha ) 
 
223 Drsňáci
 Pavel Filip (Praha), Dušan Hoskovec (Dolní Kounice), Irena Pajerová (Praha) 
 
224 HakMat
 M.F. (Pardubice), M.H. (Praha), K.K. (Praha), H.M. (Praha), M.Z. (Horoměřice ) 
 
225 machri po zaruke Začátečník
 Bea A. (Bratislava - Slovensko), Cyril A. (Bratislava - Slovensko), Miska M. (Schmitten - Švýcarsko), Matus M. (Schmitten - Švýcarsko), Saska S. (Prešov - Slovensko) 
 
226 Popletové
 Martina Cvinčeková (Brno), Anna Řechtáčková (Brno), Eva Šmijáková (Brno), Ondřej Zabloudil Pechník (Brno), Karolína Zabloudilová (Brno) 
 
227 Truhlici
 Jana Náhlá (Praha), Robert Náhlý (Praha), Marta Toepfrová (Slapy), Václav Zeman (Líbeznice), Kateřina Zemanová (Líbeznice) 
 
228 Čórl bys čokla?
 Anna Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Pavla Srbová (Brno), Pavel Zikmund (Brno), Zuzana Zikmundová (Brno) 
 
229 Letní Me2di
 Věrka Folvarčná (Brno), Ondřej Folvarčný (Brno), Miroslav Žůrek (Brno), Věrka Žůrková (Brno) 
 
230 HRC PRC
 Aleš K. (Praha), Martina K. (Praha) 
 
231 Bruteforce
 Tomáš Kobrle (Praha), Milan naliM (Praha), Jiří Sýkora (Praha), Marcel Šebek (Praha), Dáša Teššerová (Beroun) 
 
232 superhrusky
 Canga superhruska (Brno), Krisa superhruska (Brno), Matus superhruska (Brno), Miška superhruska (Brno), Rišo superhruska (Brno) 
 
233 Ňákej random tým
 Vojtěch Jedlička (Brno), Jiří Lattenberg (Kuřim), Jakub Matula (Kuřim), Tomáš Nastálek (Brno) 
 
234 shrug.cz
 Honza Böhm (Brno), Honza Klusáček (Nové Město na Moravě), Vojta Kubáň (Brno), Štěpánka Šímová (Havlíčkův Brod), Míla Votradovec (Praha) 
 
235 ŽaHrabáči
 Víťa Žabka (Liberec), Vráťa Žabka (Liberec), Klára Žabková (Liberec), Míša Žabková (Liberec), Ráďa Žabková (Liberec) 
 
237 Mimo a riadne
 Anino Belan (Bratislava - Slovensko), Tomi Belan (Zurich - Švýcarsko), Miška Belanová (Praha), Basha Kováčová (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Maša Melicherčíková (Bratislava - Slovensko) 
 
238 ToBySeMiseNestalo! Začátečník
 Jana B (Praha), Michal K (Praha), Petra K (Praha), Jan M (Praha) 
 
239 Glofunkt Hakrsex
 Verča Burgerová (Brno), Honza Horáček (Brno), Anička Hradecká (Brno), Míša Krákorová (Brno), Honza Pokorný (Brno) 
 
240 Zdechliny Začátečník
 Jan Falta (Praha), Matouš Jáchym (Praha), Barbora Jáchymová (Praha), Marek Srb (Praha) 
 
241 Ztráty a nálezy
 Kristýna Flanderová (Praha), Lucka Fremundová (Praha), Přemek Hanč (Praha), Eva Levorová (Praha) 
 
242 Vladcovia strachu
 Peter Beno (Bratislava - Slovensko), Michal Brestovansky (Villach - Rakousko), Zdenek Broz (Praha), Petr Kadanka (Bratislava - Slovensko), Martin Varmuza (Praha) 
 
243 Ahoj Koťátko Začátečník
 Marek Bugáň (Brno), Ondra Mulik (Brno), Eliška Musilová (Brno), Ivan Rajčan (Brno), Lucie Rajčanová (Brno ) 
 
244 CI5
 William Bodie (Černilov), George Cowley (Černilov), James Dempsey (Brno), Raymond Doyle (Brno), Harriet Makepeace (Praha) 
 
245 Na výlete
 Vojto Bálint (Žilina - Slovensko), Janka Bálintová (Žilina - Slovensko), Ivan Cimrak (Žilina - Slovensko), Mirka Cimrakova (Žilina - Slovensko), Dušan Salaj (Žilina - Slovensko) 
 
246 puse6 Začátečník
 Milan Laslop (Bratislava - Slovensko), Slávka Pokorná (Bratislava - Slovensko) 
 
247 Korme
 Jan Koriťák (Omice), Eva Koriťáková (Omice), Jan Meitner (Brno), Iva Meitnerová (Brno) 
 
248 Bedýnky z Roklinky
 Martin Elf (Liteň), Pavlína Elfova (Liteň), Jiří Žára (Praha), Eliška Žárová (Praha), Štěpánka Žárová (Praha) 
 
249 Burgrový pátek
 Karel Čampulka (Kladno), Jitka Čampulková (Kladno), Jakub Šťasta (Praha), Daniel Viktorín (Praha) 
 
250 Poslední mohykáni
 Funouš Skála (Brno), Eliška Skálová (Jablonec nad Nisou), Jiřina Skálová (Dobruška), Vašek Vopěnka (Brno), Katka Vopěnková (Brno) 
 
251 Kachní domeček
 Petr Kouba (Rudná u Prahy), Stanislav Poláček (Praha), Ondřej Skácel (Praha), Ondřej Theiner (Ženeva - Švýcarsko), Zuzana Vlasáková (Praha) 
 
252 coredump
 Michal Bulant (Brno), Stepan Hrbacek (Vranov u Brna), Jan Kasprzak (Brno), Pavel Rychlý (Vranov u Brna), Jiri Uhlir (Brno) 
 
253 Curýšek
 Jan Horáček (Zürich - Švýcarsko), Patricie Knopová (Zürich - Švýcarsko), Šimon Lomič (Zürich - Švýcarsko), Klára Schovánková (Zürich - Švýcarsko) 
 
254 bit.ly/3pKKpEs
 Jakub Löwit (Bonn - Německo), Lada Peksová (Bonn - Německo), Martina Petráková (Praha), Radovan Švarc (Praha), Denisa Zrubecká (Bonn - Německo) 
 
255 Plyšoví dinosauři
 Petr Gerhard (Brno), Terezie Smejkalová (Brno) 
 
256 Nezapomeň spláchnout
 Michal Čičatka (Brno), Tomáš Freiberger (Brno), Anna Freibergerová (Brno), Eliška Freibergerová (Brno), Richard Uher (Brno) 
 
257 Rychlá rota
 Loris Antošová (Praha), Eva Gryczová (Černošice), Hana Řehořová (Praha), Jana Syrovátková (Praha) 
 
258 Na výletě
 Martin Dorfler (Praha), Jakub Hajič (Praha), Pavel Taufer (Praha), Klára Vytisková (Praha), Zuzka Vytisková (Praha) 
 
259 Lenssen & spol. Začátečník
 Ondřej Najman (Plzeň), Barbara Najmanová (Liberec), Markéta Najmanová (Praha), Hana Vrabcová (Liberec), Luboš Vrabec (Liberec) 
 
260 RS Wapitti Začátečník
 Viktorie Havlíčková (Kunčice nad Labem), Aleš Kalenský (Rudník), Tomek Krampera (Vrchlabí), Viktorie Labíková (Černý Důl), Valentina Michlová (Vrchlabí) 
 
261 Prvotní zlo
 Vendula Kopecká (Praha), Věra Koudelková (Praha), Michal Novák (Praha) 
 
262 Los Cientificos
 Marcela Králová (Brno), Lenka Novotná (Brno), Eva Slabáková (Brno) 
 
263 Emko Začátečník
 Tereza Blatská (Praha), Nikola Drnková (Praha), Kryštof Piorecký (Praha), Jan Valeš (Praha) 
 
264 Kus salámu na ledě
 Lukáš Solil (Praha), Dominika Solilová (Praha) 
 
265 Bublinky
 Tomáš Dymáček (Babice u Rosic), Helena Dymáčková (Babice u Rosic), Petra Kučavíková (Moravany), Tomáš Matuška (Moravany), Lucie Šilhanová (Brno) 
 
266 Větrák tým
 Peter Hofman (Praha), Martin Matějovský (Praha), Ondřej Mudra (Praha) 
 
267 Slepý mezi jednookým
 Radek Fiľakovský (Brno), David Klaška (Brno), Tomáš Lamser (Brno), Hana Svozilová (Brno), Filip Valášek (Brno) 
 
268 Zarovky
 Marketa Filipcova (Praha), Filip Sedlak (Praha), Nasta Sedláková (Praha), Ondra Zara (Praha), Jana Zarova (Praha) 
 
269 Skvělý nápad
 Veronika Brumovská (Wien - Rakousko), Miroslav Brumovský (Wien - Rakousko), Adéla Přibylová (Praha), Jakub Sláma (Praha) 
 
270 ELenkA
 L.B. (Ostrava), A.K. (Kanárské ostrovy - Španělsko), E.K. (Brno) 
 
271 Hypertenze Začátečník
 Stanislav Kafara (Kraslice), Filip Valeš (Svatava), Michal Valeš (Svatava), Beáta Valešová (Svatava), Eva Valešová (Svatava) 
 
272 Kofolidae
 Vojtěch Berger (Olomouc), Lukáš Langer (Praha), Barbora Lucká (Olomouc), Terezie Táborská (Olomouc), Jiří Táborský (Olomouc) 
 
273 Kanonický divisor
 Tomáš Berák (Plzeň), Jaroslav Líbal (Praha), Zuzana Líbalová (Plzeň), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Praha) 
 
274 Proxici Začátečník
 Jiří Prox (Bašť ), Martina Proxová (Bašť ) 
 
275 Na hlave máš patkaň
 Timea Jakubócyová (Podlužany - Slovensko), Róberta Juríková (Koper - Slovinsko), Anežka Pajunková (Suchá Hora - Slovensko), Jozef Rajník (Bratislava - Slovensko), Martin Vodička (Leipzig - Německo) 
 
276 Ani fň Začátečník
 M.K. (Brno), P.L. (Brno), P.M. (Brno), T.P. (Brno) 
 
277 Potkaly se u Brna
 Jarmila Havířová (Praha), Alena Zdražilová (Nový Jičín), Pavlína Zdražilová (Nový Jičín) 
 
278 PoloŽeny
 S.B. (Praha), A.E. (Praha), P.H. (Praha), E.K. (Záryby), V.Š. (Praha) 
 
279 FACHMANI Začátečník
 Honza Kučera (Ostrava), Viki Kučerová (Ostrava), Zuzka Kučerová (Ostrava) 
 
280 Patro17 Začátečník
 Daniel Dudek (Kolín), Jan Dudek (Kolín), Jenda Dudek (Kolín), Lada Dudková (Kolín), Jan Šrámek (Pardubice) 
 
281 Hádes Začátečník
 Ondřej Hanák (Brno), Petr Hanák (Švařec), Šimon Hanák (Brno), Kryštof Kořínek (Brno), Markéta Kořínková (Brno) 
 
282 Zaplyšeno
 Pavlík Chvátil (Brno), Vladimir Chvátil (Brno), Alča Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno) 
 
283 Věční začátečníci
 Martina Macků (Blansko), Vilém Macků (Blansko), Jaromíra Saňáková (Moravičany), Lucie Skoupá (Blansko - Bahamy), Marek Soviš (Blansko) 
 
287 Tučňák nesvítí
 Jiří Jechumtál (Praha), Petr Jechumtál (Praha), Alča Skálová (Praha), Luky Šedivý (Praha), Tomáš Veselý (Praha) 
 
288 Kokokel
 Ondřej Bouda (Teddington - Spojené Království), Petr Buršík (Brno), Martin Chvátal (Brno), Jana Morávková (Brno), Alžběta Prokopová (Watt - Švýcarsko) 
 
289 Makovice
 M.Š. (Praha), K.Š. (Praha) 
 
290 šachtalmo
 Ales Xxx (Brno) 
 
291 ...
 Michaela Dlugošová (Poprad - Slovensko), Peter Dupej (Prešov - Slovensko), Filip Hanzely (Chicago - Spojené Státy), Kristína Prešinská (Nitra - Slovensko) 
 
292 dilbertové
 Ruda Mláděk (Brno), Katka Šmídě (Brno), Martin Šmídě (Brno) 
 
293 AJETO
 David Havelka (Šternberk), Anna Havelková (Šternberk ), Petr Komůrka (Tišnov), Petra Komůrková (Tišnov ), Pavel Vondruška (Brno) 
 
294 HAJAHE Začátečník
 Lenka Hanykýřová (Nový Bor), Eva Nettlová (Janov) 
 
295 Písečná čarodějnice
 Marek Boček (Brno), Michal Hanzelka (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Lucka Perníčková (Brno), Ondra Výborný (Brno) 
 
296 Záporné epsilon
 Alice P. (Praha), Petr P. (Praha) 
 
297 Rüebli zum Znüüni
 Ika Bachratá (Žilina - Slovensko), Mišof Forišek (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Danka Forišeková (Svätý Jur - Slovensko), Zuzka Frankovská (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Peter Herman (Pfäffikon SZ - Švýcarsko) 
 
298 Mrkev v zimě Začátečník
 Jindra Fremr (Plzeň), Petr Hladík (Plzeň), Michal Kastl (Plzeň) 
 
299 Codebusters
 Jan Barvíř (Praha), Ondřej Bukovský (Praha), Iveta Kovářová (Praha), Iva Křížovičová (Praha), Vít Vršník (Praha) 
 
301 Absinthenti
 M.Č. (Praha), M.H. (Praha), P.H. (Beroun), P.L. (Albrechtice n. O.), M.S. (Praha) 
 
302 Rozmazané trištvrte
 Ján Féder (Bratislava - Slovensko), Soňa Slobodníková (Bratislava - Slovensko), Juraj Zemianek (Bratislava - Slovensko) 
 
303 Degen a spol
 Eva Hromádková (Praha), Petr Jech (Praha), Honza Kárný (Praha), Franta Kopřiva (Říčany) 
 
305 Epidemický bagr
 David Bernhauer (Praha), Jan Hadrava (Praha), Michal Petrouš (Praha), Jakub Zamouřil (Plzeň) 
 
306 Dinoprdi
 Alžběta Blatná (Brno), Petr Blatný (Brno), Pavel Houdek (Praha), Andrej Koubek (Praha), Ladislav Skákal (Praha) 
 
307 DD
 Jiří Eitler (Drážďany - Německo), Anna Eitlerová (Drážďany - Německo), Jan Petr (Drážďany - Německo), Markéta Petrová (Drážďany - Německo), Anne Wuttke (Drážďany - Německo) 
 
308 Brusle sv. Jiljí
 Robin Hruška (Praha), Václav Koldus (Brusel - Belgie), Réza Koldus Frantová (Brusel - Belgie), Čenda Matocha (Kraainem - Belgie), Helena Matocha (Kraainem - Belgie) 
 
309 T-jedna Začátečník
 Jiří Šitina (Praha), Lucie Šitinová (Praha) 
 
310 Prohnaní divočáci
 Jirka Král (Hamburg - Německo), Lukáš Malina (Praha), Honza Pospíšil (Heidelberg - Německo), Hanka Urbanová (Praha), Tomáš Vaňát (Hamburg - Německo) 
 
311 Koleno
 T.O. (Brno) 
 
312 Tri šutre
 Kubo Hluško (Bratislava - Slovensko), Simi Pecsérke (Bratislava - Slovensko), Lucy Tóthová (Bratislava - Slovensko) 
 
313 Treblici
 Tereza Hanzlová (Praha), Alžběta Kadlecová (Praha), Vilém Maršík (Praha), Mirek Rousal (Glasgow - Spojené Království), Petr Růžička (Praha) 
 
314 Mne uz je to jedno Začátečník
 Petra Bavšenkovová (Praha) 
 
315 Tým Hrůzy
 J.H. (Praha), B.P. (Praha), V.R. (Kadaň), K.T. (Praha), K.V. (Praha) 
 
322 Scinci Začátečník
 Aneta Höschlová (Praha), Josef Vojkovský (Praha) 
 
324 75% Übertým
 Michal Kesely (Bratislava - Slovensko), Daniela Kuruczová (Bratislava - Slovensko), Monika Steinová (Lugano - Švýcarsko), Michal Švagerka (Lugano - Švýcarsko), Tatiana Tóthová (Lugano - Švýcarsko) 
 
325 Omnes Virtutes
 K.F. (Praha), V.G. (Praha), F.M. (Praha), J.S. (Praha) 
 
326 Zlá koťata
 Lenka Braňková (Praha), Jiří Javůrek (Praha), Štěpán Martínek (Jablonec nad Nisou), Jakub Mikeš (Říčany), Jan Vojíř (Praha) 
 
327 VTKM Začátečník
 J.B. (Olomouc), S.B. (Ostrava), J.H. (Ostrava), T.L. (Ostrava) 
 
328 Rumpálek
 Matěj Klusáček (Nová Hradečná), Markéta Müllerová (Nová Hradečná) 
 
329 Superhrušky
 Jana Baranová (Rosice), Viktória Brezinová (Praha), Peter Kovács (Praha), Kristína Mišlanová (Košice - Slovensko), Daniel Onduš (Košice - Slovensko) 
 
330 Maruskoidi
 H.H. (Vnorovy), P.H. (Zvolen - Slovensko), M.Ž. (Louka), M.Ž. (Praha) 
 
331 @
 M.K. (Zlín), M.K. (Zlín), A.K. (Zlín), B.K. (Zlín), M.Š. (Zlín) 
 
332 Mozkulatura
 Martin Bulín (Ivančice), Radim Kapavík (Vojkovice), Soňa Kapavíková (Vojkovice), Lukáš Malík (Viničné Šumice), Helena Malíková (Viničné Šumice) 
 
333 NEPODSTATNÍ
 Richard Blažek (Brno), Jakub Devát (Brno), Drahomír Malota (Brno), Vojtěch Obořil (Brno), Zdeněk Pezlar (Brno) 
 
334 3 s kouskem fosforu
 M.S. (Praha), Š.S. (Praha), V.S. (Bezdíkov), M.Z. (Bezdíkov) 
 
335 KRUX
 V.Č. (Blansko), O.H. (Zlín), L.H. (Zlín), Z.T. (Brno) 
 
336 Rumáci
 T.N. (Kvasiny), J.P. (Kvasiny), V.P. (Kvasiny), J.V. (Kvasiny), P.V. (Kvasiny) 
 
337 Pramedvědi
 R.F. (Praha), M.L. (Praha), L.Ř. (Kladno), M.Ř. (Praha), J.Š. (Praha) 
 
338 Zajíci, bedla, jelen
 Anna Macková (Brno), Veronika Sochorová (Brno), Martin Ukrop (Brno), Jiří Zajíc (Brno), Zuzana Zajicová (Brno) 
 
339 MurmaŇi
 Martin Hetmer (Brno), Pavel Nechvátal (Brno), Vendula Poncová (Brno), Veronika Rájecká (Brno), Michal Rájecký (Brno) 
 
340 Selátka
 O.F. (Brno), J.H. (Brno), M.H. (Brno), A.Š. (Brno), P.Z. (Brno) 
 
341 Zabedněnci
 Tonda Fried (Praha), Vojta Fried (Praha) 
 
343 Zoubci
 Miroslav Dušil (Nýrov), Anna Dušilová (Nýrov), Marie Dušilová (Nýrov) 
 
345 Manželé Kalovi
 J.K. (Brno), V.K. (Praha), B.K. (Brno), K.K. (Praha) 
 
346 Zoranův harém
 Onřej Forejt (Brno), Pavla Chlebounová (Praha), Zuzana Sadlonová (Brno - Slovensko), Ilona Sobotková (Brno), Kateřina Štastná (Brno) 
 
347 Řízci Začátečník
 V.N. (Brno), E.P. (Brno), M.P. (Brno), J.T. (Brno), V.V. (Brno) 
 
348 sokl 007 Začátečník
 Zbynek Voracek (Kladno), Daniela Vorackova (Kladno) 
 
349 Kobzovi ďáblíci
 Veronika Borýsková (Brno), Václav Fabík (Brno), Josef Minařík (Praha), Magdaléna Mišinová (Praha), Petr Sochor (Brno) 
 
352 Fast and curious cat
 Evča Horčičková (Coimbra - Portugalsko), Jirka Michalec (Praha), Karel od Evči (Coimbra - Portugalsko), Jirka Šilhán (Praha), Míša Švecová (Praha) 
 
353 Pařížská Modrá
 A.G. (Praha), T.G. (Praha), M.M. (Praha), T.M. (Praha) 
 
354 Pozdvižení
 Standa Krejčí (Prostějov), Ema Krejčová (Praha), Hanka Niederbrucker (Friedrichshafen - Německo), Jitka Novotná (Praha), Bart Sviták (Praha) 
 
355 Měřitelné princezny
 Anna Němcová (Mladá Boleslav), David Šosvald (Mladá Boleslav), Michal Töpfer (Mladá Boleslav), Jan Zbíral (Mladá Boleslav), Tomáš Zbíral (Mladá Boleslav) 
 
356 PAB
 T.B. (Brno), T.J. (Brno), V.O. (Brno), M.R. (Brno), K.V. (Brno) 
 
357 Bazinga Začátečník
 J.B. (Brno), J.K. (Brno), B.K. (Brno), A.Š. (Brno) 
 
358 Božščí bojovníci
 Pavel Axman (Jiříkovice), Irena Axmanová (Jiříkovice), Martin Jiroušek (Brno), Jana Jiroušková (Brno), Petr Tomčík (Hluboká nad Vltavou) 
 
360 Hodný Jeníček Kuky
 Jerry Soukup (České Budějovice), Zdeňka Soukupová (České Budějovice), Dušan Héra Šlachta (Kadaň), Karel Štěrba (Praha) 
 
361 Notorická veverka
 Dalimir Stano (Praha), Jan Vaňhara (Boskovice) 
 
362 Komat Začátečník
 B.A. (Brno), D.A. (Brno), M.A. (Brno), I.K. (Brno), H.K. (Brno) 
 
363 Sloniky
 Perun (Bratislava - Slovensko), Riana (Bratislava - Slovensko), Evika (Bratislava - Slovensko), Slonik (Bratislava - Slovensko), Teabee (Bratislava - Slovensko) 
 
364 Jardubičáci Začátečník
 L.Č. (Pardubice), M.D. (Zaječice), M.C. (Jičín), K.L. (Zaječice), H.P. (Zaječice) 
 
365 Káko Začátečník
 P.B. (Praha), K.B. (Praha), A.N. (Praha) 
 
366 Squeak!
 M.H. (Praha), M.H. (Praha), E.H. (Praha), F.S. (Leighton Buzzard - Spojené Království), E.S. (Praha) 
 
367 Paranoidontoza
 Martin Böhm (Wrocław - Polsko), Vlasta Dort (Praha), Karel Král (Praha), Petr Onderka (Praha), Veronika Slívová (Praha) 
 
368 FO3
 V.B. (Benešov), J.B. (Kladno), P.B. (Běleč), M.K. (Bratronice), Z.K. (Praha) 
 
369 Krtečci
 Matěj Bryja (Brno), Tomáš Kroupa (Brno), Ondřej Sukač (Kuřim), Ondřej Valášek (Brno) 
 
370 Babřik kačoty
 Katka Hobzová (Brno), Tom Krejčí (Brno), Barča Medková (Brno), Martina Medková (Brno), Rogi Valenta (Brno) 
 
371 Šrédingerova kočka
 J.M. (Praha), J.P. (Praha), P.S. (Praha), J.V. (Praha), K.V. (Praha) 
 
372 Send Witch Začátečník
 L.B. (Zlín) 
 
373 Arawn
 Štěpán Hrtoň (Rajhrad), Jan Martinek (Brno), Lenka Martinková (Brno), Filip Münz (Brno), Jiří Polcar (Brno) 
 
374 SouMrak Začátečník
 Pavel Mraček (Liberec), Kateřina Mračková (Liberec), Jan Souček (Liberec), Kateřina Součková (Liberec) 
 
375 Králík v kleci Začátečník
 Lucie Foltýnová (Brno), Ivana Kouřilová (Šternberk), Jan Sýkora (Brno), Lukáš Sýkora (Brno), Iva Sýkorová (Brno) 
 
376 Čumáci
 Anna Atanasčeva (Brno), Broněk Foral (Brno), Tomáš Král (Brno), Hana Schneiderová (Brno), Evelína Volfová (Brno) 
 
377 ROFLCOPTER!
 Tomáš Masník (Brno), Veronika Masníková (Brno), Přemysl Oprchal (Jiříkovice), Gabriela Skoupá (Horní Kounice), Ondřej Skoupý (Horní Kounice) 
 
378 Krabice ve slevě
 Pavla Bartošová (Sedlčany), Vláďa Brejcha (Plzeň), Jirka Cajthaml (Praha), Tomáš Janata (Praha) 
 
379 AniToPlus?
 Anna Dotrelova (Praha), Tomas Hanak (Praha), Michal Sindler (Praha) 
 
380 Jednoroh až za roh
 O.Š. (Brno), L.Š. (Brno), R.Š. (Brno), J.U. (Brno), A.U. (Brno) 
 
381 Ne-škodíci Začátečník
 Jan Lejsek (Liberec), Jan Muchna (Praha), Martin Zelenka (Liberec), Tomáš Zelenka (Hradec Králové) 
 
382 Vnoučátka
 Matej Hlavacek (Zurich - Švýcarsko), Jan Chalupa (Praha), Stepanka Kralova (Týn nad Vltavou), Majka Pospisilova (Praha), Anna Stenclova (Praha) 
 
383 Seš-lost
 Tomáš Kotva (Praha), Tomáš Kuča (Praha), Jan Strnad (Praha), Jakub Šindelář (Praha) 
 
384 Krrah
 M.Č. (Brno), R.F. (Brno), P.H. (Brno), R.S. (Brno), M.S. (Brno) 
 
385 JaLuPe Začátečník
 P.C. (Praha), J.K. (Praha), L.P. (Praha) 
 
386 Večer tříkrálový Začátečník
 Řina Manková (Lautenbach - Německo), Tereza Průšová (Praha), Anička Šerých (Praha), Jonáš Šerých (Praha), Vítek Škrach (Praha) 
 
387 Sluníčkový Punťák
 Couvacka Dokopce (Vyškov), Volantem Doleva (Brno), Volantem Doprava (Brno), Plyn Napodlahu (Brno), Brzda Ruční (Brno) 
 
388 DOMA
 D.K. (Praha), M.K. (Praha) 
 
389 Kruhochvostovi Začátečník
 J.V. (Praha), V.V. (Praha), L.V. (Praha), M.V. (Praha) 
 
391 Na poslední chvíli
 M.K. (Praha), H.P. (Ostrava), M.P. (Praha), M.S. (Praha) 
 
392 Tulení embryo
 E.C. (Praha), L.K. (Praha), A.K. (Praha), V.P. (Praha), J.Z. (Praha) 
 
393 Jéňa a plyšáci
 Jiří Hruška (Nove Mesto Na Morave), Zdeňka Hrušková (Nove Mesto Na Morave), Michal Voráček (Nove Mesto Na Morave), Lenka Voráčková (Nove Mesto Na Morave) 
 
394 čo ti
 Š.Č. (Brno), T.G. (Brno), B.S. (Brno), L.V. (Brno), O.V. (Brno) 
 
395 Ti poslední
 Milan Fousek (Brno), Alice Fousková (Brno) 
 
396 Braník jede Začátečník
 D.M. (Praha), J.P. (Praha), P.P. (Praha), P.S. (Praha), A.S. (Praha) 
 
397 Uňka Začátečník
 Ivana Birtová (Praha), Vladan Zalejský (Praha) 
 
398 Bambalet
 Lenka Fenclová (Praha), Lukáš Horák (Praha), Štěpán Novák (Praha), Martin Pospíšil (Praha), Tomáš Ulrich (Praha) 
 
399 Defekt
 V.B. (Brno), V.H. (Brno), J.H. (Brno), P.R. (Brno), A.R. (Brno) 
 
400 Stoosum
 M.H. (Jungle - Lucembursko), M.S. (Brno), P.S. (Brno) 
 
401 Rytmig
 Káťa Fišerová (Praha), Jirka Kučera (Praha), Kuba Mrva (Vysoké Mýto), Jirka Srna (Brno) 
 
402 Moz.prof.Sedelmayera
 Klára Malcovská (Praha), Jaroslav Vtípil (Praha), Viktor Vtípil (Praha) 
 
403 Sráči
 M.F. (Ostopovice), M.F. (Brno), Z.F. (Brno), H.J. (Praha), M.P. (Brno) 
 
404 My jsme tady špatně
 Kateřina Čambalová (Brno), Petra Kalábová (Brno), Jan Kriho (Brno), Karel Štěpka (Brno), Petr Štěpka (Brno) 
 
405 Ticho s očima
 J.N. (Praha), K.N. (Praha), K.N. (Praha), V.N. (Praha) 
 
406 Jahodaaa
 Michal Anderle (Bratislava - Slovensko), Marián Horňák (Bratislava - Slovensko), Ján Hozza (Bratislava - Slovensko), Petra Hozzová (Bratislava - Slovensko), Monika Uherkovichová (Bratislava - Slovensko) 
 
407 Užhořela
 Č.H. (Jivno), L.H. (Jivno), K.Z. (Dortmund - Německo) 
 
408 GG Easy
 Jan Klestinec (Bratislava - Slovensko), Michal Paulov (Bratislava - Slovensko), Lubos Sliva (Bratislava - Slovensko), Ivan Straciak (Bratislava - Slovensko), Martin Vojtko (Bratislava - Slovensko) 
 
409 Vojenská hra lásky
 ovec Hruška (Praha), kraara Hrušková (Praha), Mája Chodounská (Praha), Vlastík Lhotecký (Praha), Gvacaro Tomendalová (Praha) 
 
410 ababižej akcitsitua
 Filip Čermák (Praha), Lenka Kopfová (Opava), Danil Koževnikov (Praha), Martin Raška (Háj ve Slezsku), Adéla Karolína Žáčková (Praha) 
 
411 Suprhrdinové
 Jiří Kremser (Brno), Viola Kremserová (Brno), Ludmila Nepomucká (Brno), Jana Vondrová (Praha) 
 
412 Ant Buffet
 Mirka Klapuchova (Kanice), Radek Kubicek (Brno), Zdenek Pavlas (Brno), Ondrej Sevcik (Brno), Petr Vymola (Brno) 
 
413 Felix Felicis
 Klára Jeklová (Brno), Nikola Karasová (Hlučín) 
 
414 Bratrstvo veřízku
 P.B. (Brno), E.H. (Brno), M.S. (Brno), F.U. (Brno), P.Z. (Brno) 
 
415 Bagety Začátečník
 Eva Bui (Brno), Jarmila Cibulková (Čebín), Eliška Jandová (Brno), Natálie Ševčíková (Brno) 
 
416 Chiroptera
 P.N. (Praha), J.V. (Praha) 
 
417 Expediční tým Začátečník
 H.A. (Brno), O.B. (Brno), I.J. (Brno), M.J. (Brno), V.J. (Brno) 
 
418 Nanosítka Začátečník
 Michal Krejčí (Křelov), Pavla Krejčí (Křelov), Jirka Šobr (Olomouc), Karolínka Šobrová (Olomouc), Kristýna Šobrová (Olomouc) 
 
419 Jesus Frankenstein
 Pavel Bohumel (Brno), Libor Hlavnička (Jindřichův Hradec), Petr Kovács (Brno), Andrea Kovácsová (Brno), František Kuda (Brno) 
 
420 pětsetdevadesát Začátečník
 Štěpánka Gennertová (Brno), Miroslav Koblížek (Praha), Filip Lux (Brno), Káťá Málková (Praha), Lukáš Zavřel (Stuttgart - Německo) 
 
421 U Zeleného jablka Začátečník
 S.Č. (Mochov), A.S. (Mochov), M.S. (Mochov), N.S. (Mochov) 
 
422 Opravte to
 Standa Basovník (Silicon - Spojené Státy), Tomáš Červinka (Středokluky), Šmudla Drášil (Okres), Helča Kubátová (Silicon - Spojené Státy), Hroch Majerech (Praha) 
 
423 Sražená chobotnička Začátečník
 M.B. (Praha), W.F. (Praha), K.F. (Praha), M.M. (Roztoky), M.P. (Praha) 
 
424 Bender Team Začátečník
 M.Č. (Olomouc), R.H. (Brno), J.K. (Velké Opatovice), J.L. (Brno), V.V. (Jihlava) 
 
425 Celer řapíkatý
 E.M. (Brno), V.M. (Brno), P.R. (Brno), L.Z. (Brno) 
 
426 Jménojemišumák
 Lukáš Mikulů (Brno), Jiří Ševčík (Brno), Anna Ševčíková (Brno), Soňa Švejcarová (Brno) 
 
427 Ospalypaka
 E.C. (Brno), M.J. (Brno), O.K. (Brno), P.Ř. (Brno), R.Ř. (Brno) 
 
428 Veménka
 Jakub Pohanka (nevím), Dana Pohanková (Praha), Katka Pohanková (Zábřeh), Lenka Pohanková (Zábřeh), Šárka Witisková (Zábřeh) 
 
429 Jantaři
 M.L. (Brno), P.L. (Brno), Š.L. (Brno), K.L. (Brno), O.L. (Brno) 
 
430 S kečupem!
 Filip Hauptfleisch (Praha), Jakub Juríček (Brno), Bára Kociánová (Praha), Lucie Koláriková (Brno), Marie Krejčíková (Zlín) 
 
431 Šišky Začátečník
 H.E. (Praha), J.E. (Praha), K.E. (Praha), J.P. (Davle), O.S. (Praha) 
 
432 Covid buňka
 R.B. (Praha), P.K. (Praha), A.K. (Praha), M.O. (Praha), A.W. (Praha) 
 
433 Magion
 Petr Daniel (Ústí nad Labem), Dominika Danielová (Ústí nad Labem), Petra Danielová (Ústí nad Labem), Karel Dvořák (Šlapanice), Inka Dvořáková (Šlapanice) 
 
434 HĽa, čučoriedie
 Michal Hagara (Bratislava - Slovensko), Jana Klaudíniová (Bohunice - Slovensko), Tomáš Šikula (Ružomberok - Slovensko), Ľudmila Šimková (Bratislava - Slovensko), Michal Takács (Bohunice - Slovensko) 
 
435 Set sail for fail
 Kateřina Čížková (Bergen - Norsko), Jonáš Havelka (Praha), Matej Lieskovský (Praha), Tomáš Trnka (Praha), Mikuláš Zelinka (Únětice) 
 
436 Svinský Bob
 Jan Matějka (Havlíčkův Brod), Eva Matějková (Havlíčkův Brod), Veronika Podhrázká (Praha), David Podhrázký (Praha) 
 
437 Mrkev v Radiátoru
 Tonda Ef (Praha ), Jenda Há (Praha), Míra Há (Praha ), Ondra Pé (Praha) 
 
438 Cyp(H)ERník Začátečník
 Mikachu Ivanov (Brno), Iva Kasprzaková (Brno), Ondra Krejčí (Brno), Kajko Lauer (Brno), Marťa Štěpánková (Brno) 
 
439 Canmore Cougars
 Eliska Gencurova (Canmore - Kanada), Lily Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Mudrak (Canmore - Kanada), Tomas Pavelka (Canmore - Kanada), Jan Pospisil (Canmore - Kanada) 
 
440 Betula pendula Začátečník
 A.F. (Brno), F.F. (Brno), D.F. (Brno), J.F. (Brno), L.F. (Brno) 
 
441 FYKOS
 Veronika Borůvková (Hradec Králové), Zdeněk Kučka (Praha), Jiří Lipovský (Hradec Králové), Jan Prachař (Praha), Kryštof Touška (Praha) 
 
442 Lososi na sněhu
 Andrea Šíchová (Praha), Martin Tesař (Brno), Jan Včelák (Praha), Jiří Zajíc (Zlín), Pavlína Zajícová (Zlín) 
 
443 Jemen!
 Eliška Jégrová (Brno), Katka Jégrová (Brno), Aleš Procházka (Brno) 
 
444 Bloudící Sedláčci Začátečník
 MT Sedlac (Popůvky), David Sedlacek (Popůvky), Jan Sedlacek (Popůvky), Katka Sedlackova (Popůvky), Klara Sedlackova (Popůvky) 
 
445 Acro Prague
 Petr Fulka (Praha), Honza Musílek (Praha), Andrea Slavíčková (Praha) 
 
446 Neruste moje Kocky Začátečník
 Ivča Jakšová (Pezinok - Slovensko), Braňo Kucharčík (Dolný Kubín - Slovensko), Janka Orsaghová (Pezinok - Slovensko), Veva Vachová (Pezinok - Slovensko) 
 
447 Akurát načas
 Simon Harant (Bratislava - Slovensko), Erik Janes (Bratislava - Slovensko), Katush Kubaliakova (Bratislava - Slovensko), Laco Papay (Bratislava - Slovensko), Viktor Sec (Bratislava - Slovensko) 
 
448 Krásný ztráty
 Dominika Dufková (Brno), Tereza Kamenská (Brno), Tomáš Látal (Brno), Michaela Petříčková (Brno), Michal Schorm (Brno) 
 
449 Rozličný hmyz
 Míša Maršálková (Praha), Kája Pazourek (České Budějovice) 
 
450 eXistenZ
 Petra Čechmánková (Brno), Marie Kopečková (Brno), Lukáš Lacko (Brno), Peter Palček (Brno), Matej Zeliska (Bílovice n. Svitavou) 
 
451 ČSFR
 Z.B. (Praha), H.B. (Praha), M.B. (Dolní Břežany), M.B. (Praha), V.K. (Praha) 
 
453 SweetLamasOfBahamas
 Jiří Dorazil (Brno), Milan Dorazil (Brno), Radka Dorazilová (Brno), Tereza Dorazilová (Brno) 
 
454 Error 404
 Matyáš Kopp (Jindřichův Hradec), Martina Koppová (Jindřichův Hradec), Jan Štefek (Praha), Michala Štefková (Praha) 
 
455 Šmeydíci
 Vít Novák (Praha), Vojtěch Novák (Praha), Helena Nováková (Praha), Lenka Patáková (Teplice) 
 
456 MySeNejmenujem Začátečník
 M.S. (České Budějovice), R.S. (České Budějovice), M.Š. (České Budějovice), Z.Š. (České Budějovice), L.Ž. (České Budějovice) 
 
457 Bez hranic Začátečník
 M.O. (Hengersberg - Německo), J.O. (Hengersberg - Německo), I.R. (Brno), V.Š. (Třebíč) 
 
458 Lumici
 Misa M. (Praha), Ota M. (Praha), Nada Z. (Praha) 
 
459 Marmoti
 Zuzka Kretinska (Mnichov - Německo), Honza Kretinsky (Mnichov - Německo) 
 
460 Emina Začátečník
 M.M. (Říčany), A.M. (Říčany), L.P. (Praha), E.P. (Praha) 
 
461 Ivča a Libča  Začátečník
 L.H. (Olomouc), I.V. (Olomouc) 
 
462 Soliter
 Eva Pejšmanová (Hradec Králové) 
 
463 Krtkův gang Začátečník
 A.B. (Palkovice), M.B. (Palkovice), A.B. (Palkovice), I.B. (Palkovice) 
 
464 Neřekneme! Začátečník
 V.P. (Praha), K.P. (Praha), V.S. (Praha) 
 
465 VDOLci
 Vašek Cetl (Brno), Ondra Maar (Brno), Dáša Maarová (Brno), Lucka Maarová (Brno) 
 
466 Zakousnem a uvidíme Začátečník
 M.K. (Třebívlice), J.D.K. (Čáslav), J.N. (Třebívlice), J.Š. (Čáslav), H.Š. (Čáslav) 
 
467 Fluffy Guinea
 J.B. (Praha), M.K. (Praha), H.K. (Praha), H.K. (Praha) 
 
468 kmat Začátečník
 V.J. (Choltice), F.L. (Svojšice), M.M. (Veselí), A.Š. (Turkovice), K.Z. (Choltice) 
 
469 Biohazard
 B.B. (Praha), Z.C. (Praha), P.P. (Praha), O.Š. (Kladno), I.V. (Kladno) 
 
470 želvušky
 J.K. (Brno), P.O. (Brno), A.R. (Brno) 
 
471 #ProminKubo
 J.H. (Praha), M.L. (Hradec Králové), M.Š. (Újezd, Albrechtice), O.T. (Újezd, Albrechtice), M.W. (Praha) 
 
472 Bavorské kožené
 R.N. (Praha), L.N. (Praha), S.P. (Praha), R.Š. (Praha), D.T. (Praha) 
 
473 Pípy z Lípy
 T.K. (Česká Lípa ), A.K. (Česká Lípa ), H.L. (Česká Lípa ), K.L. (Praha), J.P. (Praha) 
 
474 Neterén, suterén
 Jan Priessnitz (Brno), Vladimír Sedláček (Brno), Anh Minh Tran (Brno), Dominik Trnka (Brno), Martin Zahradníček (Brno) 
 
475 Štika & Drak Backup
 Jan Herman (Liberec), Zuzana Nová (Pardubice), Michal Nový (Pardubice), Tomáš Udržal (Pardubice) 
 
476 OtirrubExuled
 Tomáš Malina (Praha), Tereza Misiarzová (Praha), Monika spasovová (Praha) 
 
477 Krásné dívky
 Adéla Hanková (Praha), Michal Košek (Praha), Helena Krejčí (Praha), Hedvika Ranošová (Praha), Alexander Slávik (Praha) 
 
478 Úπm
 Antonín Baďura (Brno), Vlastimil Blažek (Brno), Vendula Němcová (Brno), Jiří Papoušek (Brno), Matouš Trnka (Bílovice n. Svitavou) 
 
479 antiManci
 G.C. (Dunajská Streda - Slovensko), L.F. (Štúrovo - Slovensko), A.P. (Brno), T.S. (Brno), G.V. (Praha) 
 
480 Hrochy Začátečník
 V.B. (Ostrava), M.H. (Praha), D.M. (Praha), S.S. (Praha), M.S. (Praha) 
 
481 LastSecond
 D.D. (Praha), K.K. (Praha), M.M. (Praha), M.M. (Praha), V.V. (Praha) 
 
482 Rypáci Začátečník
 Jiří Ptáček (Brno), Vlaďka Suchá (Brno), Marek Šmoldas (Brno), Bronislav Štefaňák (Brno), Jan Tauwinkl (Brno) 
 
484 Bambuľky Začátečník
 Žofia Farkašová (Nitra - Slovensko), Jay Janosik (Košice - Slovensko), Magdaléna Michalková (Karviná), Boris Pasterňak (Košice - Slovensko) 
 
485 Mopslíky
 Viktor Dressler (Brno), Dominika Iždinská (Bratislava - Slovensko), Lucia Kalivodová (Bratislava - Slovensko), Mário Lipovský (Zurych - Švýcarsko), Marek Šebo (Bratislava - Slovensko) 
 
486 Krles
 K.O. (Praha), M.O. (Jilemnice), K.O. (Praha) 
 
487 Lietajúce prasiatka
 Marianna Hronská (Žilina - Slovensko), Tereza Prokopová (Bratislava - Slovensko) 
 
488 Krt#ek Začátečník
 H.B. (Praha), J.Š. (Praha) 
 
489 TimeOut
 J.N. (Praha), M.N. (Praha), E.T. (Praha) 
 
490 Večerníčci Začátečník
 Bertík Večerek (Mníšek pod Brdy), Marcela Večerková (Mníšek pod Brdy), Nikolka Večerková (Mníšek pod Brdy) 
 
491 Mankala Začátečník
 H.K. (Praha), A.M. (Hradec Králové) 
 
492 Deformační extraktor
 Josef Cibulka (Praha), Jan Kynčl (Praha), Pavel Machek (Říčany), Petr Machek (Praha), Pali Rohár (Praha) 
 
493 OK-tym Začátečník
 Luděk Oklestek (Brno), Petra Oklestkova (Brno) 
 
494 Zarda a jeho parta
 J.B. (Kuřim), J.B. (Kuřim), J.K. (Říčany), T.K. (Říčany) 
 
495 Kapustňáci Začátečník
 M.B. (Rosice), J.H. (Brno), V.H. (Brno), A.T.H. (Brno), S.H. (Brno) 
 
496 Pojďme jíst děti! Začátečník
 Petr Hošek (Jičín), Tomáš Kuba (Jičín), Hana Kubová (Jičín), Michal Roček (Libunec), Martin Smolík (Jičín) 
 
497 ΡΣΙ
 P.A. (Praha), P.H. (Praha), L.K. (Praha) 
 
498 TeamQ
 Tomáš Blumenstein (Prostějov), Danka Blumensteinová (Prostějov), Mia Jánošková (Prostějov) 
 
499 Pecorellas Začátečník
 F.B. (Bílovice n. Svitavou), J.B. (Bílovice n. Svitavou), B.B. (Bílovice n. Svitavou), Z.B. (Bílovice n. Svitavou) 
 
500 plantážníci Začátečník
 R.D. (Brno), L.D. (Brno), L.S. (Brno), J.Z. (Slavonice) 
 
501 Růžové pacičky
 Martin Hosnedl (Brno), Jakub Kminek (Brno), Jaroslava Sebestova (Brno) 
 
502 Klokani a Zgerby
 J.D. (Břasy), I.D. (Břasy), M.K. (Moldava), H.K. (Moldava), J.Z. (Moldava) 
 
503 Saláti Začátečník
 P.D. (Brno), L.K. (Brno), P.L. (Brno), A.S. (Česká) 
 
504 Kerberos
 Kulda Kulich (Bílovice n. Svitavou), Honza Mrázek (Brno), Saša Porembová (Brno), Vojťák Procházka (Brno), Upýr Vojtek (Brno) 
 
505 amatéři Začátečník
 Vojtěch Domlátil (Praha), Klára Domlátilová (Praha) 
 
506 Méďové Začátečník
 P.S. (Praha), J.S. (Praha) 
 
507 ZASe-TUPCI Začátečník
 Oliver Okleštěk (Brno), Matěj Tajovský (Kuřim), Jan Vojta (Brno) 
 
508 Lenochodi Začátečník
 E.K. (Olomouc), R.K. (Olomouc), Z.K. (Olomouc), J.M. (Olomouc) 
 
509 Kruhová jednotka
 Jan Gregorovič (Šlapanice), Radek Šlesinger (Brno), Vojtěch Žádník (Železné) 
 
510 PePaLu Začátečník
 M.F. (Choceň), L.N. (Choceň), P.V. (Letohrad) 
 
511 Rychlé šípky
 Karel Balej (Mýto), Ludmila Bujnovská (Hradec nad Moravicí), Anna Mlezivová (Sezimovo Ústí), Radek Olšák (Praha), Jakub Růžička (Nymburk) 
 
512 Srnci Začátečník
 A.S. (Rosice), A.S. (Rosice), K.S. (Rosice) 
 
513 404 not found
 Emanuel Brummer (Ořechov), Vladimír Brummer (Ořechov), Matúš Kotry (Brno), Michal Stárek (Sezimovo Ústí) 
 
514 Čepkostroje lopúchov Začátečník
 O.K. (Brno), M.K. (Brno), V.L. (Brno), Ľ.O. (Brno), A.V. (Brno) 
 
515 Earl Grey
 Jakub Gencur (Brno), Simon Gencur (Brno), Standa Mach (Praha), Dominik Steinhauser (Strmilov), Franta Stourac (Brno) 
 
516 Čepice Jaderná Nšoči
 Jan Dittrich (Praha), Lucie Fialová (Praha), Aleš Vitinger (Praha), Zuzana Vitinger (Praha), Zuzana Vitingerová (Praha) 
 
517 BéKáčka
 P.H. (Praha), P.M. (Praha), J.V. (Praha), M.V. (Praha) 
 
518 Quesadilla Začátečník
 Pavel Dedík (Brno), Václav Dedík (Brno), Vlastislav Forch (Brno), Anna Grycová (Brno) 
 
519 Axolotli axiologičtí
 Martin Hurych (Brno), Šárka Ošťádalová (Brno), Jan Šimek (Brno) 
 
520 Unylý integrál
 Lucie Rovenská (Praha), Eva Volenová (Praha), Karolína Vyskočilová (Praha) 
 
521 Champolioni
 Filip Bialas (Londýn - Spojené Království), Antonín Češík (Slatiňany), Veronika Hladíková (Plzeň), Anh Dung Le (Aachen - Německo), Filip Strakoš (Praha) 
 
522 roura-rezava
 A.B. (Brno), D.B. (Brno), D.B. (Brno), P.B. (Brno), P.M. (Brno) 
 
523 Páteční parta
 H.B. (Studénka), A.D. (Kopřivnice), D.K. (Studénka), V.K. (Studénka) 
 
524 Pasaci
 V.H. (Brno), M.K. (Brno), K.L. (Brno), J.Š. (Brno), K.W. (Brno) 
 
525 Jadi
 A.K. (Říčany), J.K. (Říčany), D.M. (Říčany), I.V. (Praha) 
 
526 Květákové mozečky
 Jiří Barnat (Brno), Hana Barnatová (Brno), Klára Barnatová (Brno), Vendula Lipová (Praha), Aleš Lipový (Praha) 
 
527 Snowdrops Začátečník
 F.A. (Cambridge - Spojené Království), M.B. (Zurich - Švýcarsko), M.B. (Vlčnov), S.F. (Stanford - Spojené Státy) 
 
528 Ptakopysk
 J.L.B. (Drnovice), A.D. (Blansko), Z.C. (Prostějov) 
 
529 PRAXIT
 F.H. (PRAHA), J.H. (PRAHA), L.H. (PRAHA), P.P. (PRAHA), M.V. (PRAHA) 
 
530 Sendvič se Salámem Začátečník
 A.L. (Litoměřice), B.R. (Liberec), A.R. (Liberec), M.Ž. (Litoměřice), L.Ž. (Litoměřice) 
 
531 Ovesné vločky
 M.H. (Brno), V.M. (Brno), N.M. (Brno), M.R. (Brno) 
 
532 STRIX
 V.K. (České Budějovice), J.K. (České Budějovice), J.M. (České Budějovice), A.M. (České Budějovice) 
 
533 Parta HÚ Začátečník
 J.Č. (Mnichovice), H.H. (Praha), M.H. (Žďár nad Sázovou), H.M. (Praha), F.P. (Praha) 
 
534 Nějaké nápady?
 Anička Doležalová (Praha), David Hruška (Bohumilice), Kuba Krásenský (Jihlava), Kačka Nová (Bohumilice), Martin Sýkora (Praha) 
 
535 ostroměřští sokolíci Začátečník
 J.V. (Ostroměř), M.V. (Ostroměř), V.V. (Ostroměř), L.V. (Ostroměř) 
 
536 Zlepenec
 Lukas Kytka (Dolny Kubin - Slovensko), Kata Kytkova (Dolny Kubin - Slovensko), Kristina Lidayova (Banska Bystrica - Slovensko), Filip Malik (Trinec) 
 
537 Two stars Začátečník
 A.M. (Praha ), A.V. (Praha) 
 
538 Priskoro na nárek
 H.B. (Bratislava - Slovensko), M.B. (Bratislava - Slovensko), P.G. (Bratislava - Slovensko), J.M. (Bratislava - Slovensko), M.M. (Bratislava - Slovensko) 
 
539 Náhradní díly
 Michal Brada (Brno), Monika Foltanova (Brno), Petr Medek (Brno) 
 
540 Monte negro kvasaři
 J.H. (Brno), P.H. (Singapůr - Singapur), J.H. (Brno), Z.L. (Stockholm - Švédsko), R.P. (Brno) 
 
541 Samotář v Seattlu
 Sam Baldwin (Praha) 
 
542 tIQe Začátečník
 Václav Horázný (Brno), Anna Smrčková (Brno) 
 
543 Hrochokoti
 J.R. (Líbeznice), M.S. (Příbor) 
 
544 Zajda tym
 Petr Beilner (Rez), Helena Svihlova (Rez) 
 
545 OtterOnATrip
 K.B. (Praha), O.J. (Praha) 
 
546 angry nerds Začátečník
 Darina Angry (Praha), Dušan Angry (Praha), Ondřej Angry (Praha), Veronika Angry (Praha) 
 
547 Chaloupkáři
 Katka Č. (Unkovice), Miloš Č. (Unkovice), Radka M. (Moravičany), David N. (Moravičany) 
 
548 HUH Začátečník
 Petr Hásek (Kuřim), Dagmar Sedlmajerová (Brno) 
 
549 Honza
 H.V. (Žďár nad Sázavou) 
 
551 Betonový lumík Začátečník
 Jan Ježdík (Žamberk), Ludmila Ježdíková (Praha) 
 
552  Začátečník
 J.Č. (Lhota), F.K. (Čelákovice) 
 
553 BL(O)B
 Tomáš Jurič (Čihadla), Jan Morávek (Brno), Tomáš Němec (Pardubice), Ivo Skalický (Slatiňany) 
 
554 Chundelatí Králíčci
 S.P. (Brno), P.V. (Brno) 
 
555 surikaty
 Miloš BBB (Bratislava - Slovensko), Peťka BBB (Bratislava - Slovensko), Zuzka SSS (Bratislava - Slovensko), Lukáš Sss (Bratislava - Slovensko) 
 
556 LIPA
 Lukáš Hochmann (Praha), Iveta Klimánková (Praha), Alžběta Krejčová (Praha), Petr Šudoma (Praha) 
 
557 Brainstorming Team Začátečník
 P.J. (Praha), A.Š. (Jíloviště), B.Š. (Praha), M.Š. (Jíloviště), O.Š. (Jíloviště) 
 
558 Farmáři Začátečník
 J.K. (Praha), O.K. (Praha), M.P. (Praha), J.S. (Přerov), V.V. (Praha) 
 
559 Chvojkovice Brod
 G.J. (Praha), M.M. (Praha) 
 
560 Knír Začátečník
 M.H. (Praha), B.C. (Praha), E.C. (Praha) 
 
561 Core Začátečník
 Pavel Dvořák (Jablonec nad Nisou), Marie Hoskovcová (Jablonec nad Nisou), Antonín Hoskovec (Praha), Martin Jex (Praha), Michal Jex (Praha) 
 
562 Sběratelé koček Začátečník
 T.D. (Morávka), G.D. (Morávka) 
 
563 Brno=venkov Začátečník
 M.H. (Brno), J.I. (Brno), A.J. (Brno), T.K. (Brno), K.R. (Brno) 
 
564 REDWOOL
 T.K. (Tábor), L.W. (Jistebnice), I.W. (Jistebnice) 
 
565 Blít až doma Začátečník
 T.G. (Praha), M.P. (Praha), J.Š. (Praha) 
 
566 Unaveni sluncem
 Zuzka Cvačková (Únětice), Jára Ježek (Česká Lípa), Martin Marek (Beroun), Martin Mašata (Jánská), Irča Vaňatová (Praha) 
 
567 MLHA
 Jíra Hrdina (Jičín), Háááňa Krulišová (Praha), Luboš Pick (Praha), Hanička Turčinová (Litoměřice), Martin Vrbovský (Praha) 
 
568 BramburkovySendvic
 P.S. (Kuřim), D.V. (Kuřim) 
 
569 my nic — to samo
 K.B. (Bořitov), N.B. (Bořitov), S.B. (Bořitov), M.J. (Bořitov), M.J. (Bořitov) 
 
570 Ďábelské toasty
 H.B. (Brno), K.B. (Brno), M.B. (Brno), V.L. (Praha), A.L. (Praha) 
 
571 Halmatalmo Začátečník
 Eva Pešlová (Brno), Martin Zatloukal (Brno) 
 
572 Poníci Začátečník
 Vojta Fišer (Praha), Hwiezda Poník (Brno), Tobyyy Poník (Praha), Kateřina Waning (Brno) 
 
573 15 minut po dvanácté
 Martin Hradečný (Olomouc), Ondřej Klímek (Olomouc), Martin Lach (Olomouc), Mikuláš Škrach (Olomouc) 
 
574 Vikingové
 Lukáš Murmak (Cetenov), Petr Murmak (Cetenov), Lenka Murmaková (Cetenov), Monika Murmaková (Cetenov), Tereza Murmaková (Cetenov) 
 
575 Malá Kundratka
 M.B. (Praha), K.T. (Praha) 
 
576 BiiigestRoll
 Vojta Pecen (Brno) 
 
577 Zpicikundy Začátečník
 Michal Krouzel (Praha), Barbora Mikulecká (Zdiby), Michal Szozda (Zdiby) 
 

Celkem týmů: 548 (119 začátečníků)        Celkem lidí: 2300       Průměrný věk: 32 let        Průměrný příspěvek: 680 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Praha   721       Vlajka Česko 2053
Vlajka Česko Brno   666       Vlajka Slovensko 138
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    97       Vlajka Švýcarsko 26
Vlajka Česko Kuřim   27       Vlajka Německo 25
Vlajka Česko Liberec   27       Vlajka Spojené království 15
Vlajka Česko Olomouc   26       Vlajka Spojené státy 9
Vlajka Česko Plzeň   20       Vlajka Rakousko 8
Vlajka Česko Kladno   18       Vlajka Belgie 5
Vlajka Česko Ostrava   17       Vlajka Kanada 5
Vlajka Česko Zlín   14       Vlajka Nizozemsko 3
Vlajka Česko České Budějovice   13       Vlajka Lucembursko 2
Vlajka Česko Pardubice   12       Vlajka Portugalsko 2
Vlajka Česko Říčany   12        1
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    12       Vlajka Finsko 1
Vlajka Česko Hradec Králové   10       Vlajka Svatý stolec 1
Vlajka Česko Bílovice n. Svitavou   8       Vlajka Norsko 1
Vlajka Česko Šlapanice   8       Vlajka Polsko 1
Vlajka Švýcarsko Zurich (Švýcarsko)    8       Vlajka Singapur 1
Vlajka Česko Blansko   6       Vlajka Slovinsko 1
Vlajka Česko Jičín   6       Vlajka Španělsko 1
Vlajka Spojené království Londyn (Spojené Království)    6       Vlajka Švédsko 1
Vlajka Česko Mělník   6        
Vlajka Česko Rosice   6        
Vlajka Česko Roztoky   6        
Vlajka Česko Vyškov   6        
Vlajka Česko Beroun   5        
Vlajka Česko Bořitov   5        
Vlajka Kanada Canmore (Kanada)    5        
Vlajka Česko Cetenov   5        
Vlajka Německo Drážďany (Německo)    5        
Vlajka Česko Jablonec nad Nisou   5        
Vlajka Česko Kvasiny   5        
Vlajka Česko Mladá Boleslav   5        
Vlajka Česko Popůvky   5        
Vlajka Česko Prague   5        
Vlajka Česko PRAHA   5        
Vlajka Česko Prostějov   5        
Vlajka Česko Benešov   4        
Vlajka Česko Č. Budějovice   4        
Vlajka Česko Česká Lípa    4        
Vlajka Česko Kolín   4        
Vlajka Slovensko Košice (Slovensko)    4        
Vlajka Česko Líbeznice   4        
Vlajka Česko Litoměřice   4        
Vlajka Česko Mochov   4        
Vlajka Česko Nove Mesto Na Morave   4        
Vlajka Česko Nové Město nad Met.   4        
Vlajka Česko Opava   4        
Vlajka Česko Ostroměř   4        
Vlajka Česko Palkovice   4        
Vlajka Švýcarsko Pfäffikon SZ (Švýcarsko)    4        
Vlajka Česko Polička   4        
Vlajka Česko Strmilov   4        
Vlajka Česko Svatava   4        
Vlajka Česko Třebíč   4        
Vlajka Rakousko Wien (Rakousko)    4        
Vlajka Švýcarsko Zürich (Švýcarsko)    4        
Vlajka Česko Žďár nad Sázavou   4        
Vlajka Německo Bonn (Německo)    3        
Vlajka Belgie Brusel (Belgie)    3        
Vlajka Česko Čáslav   3        
Vlajka Česko Český Těšín   3        
Vlajka Česko Domažlice   3        
Vlajka Česko Havlíčkův Brod   3        
Vlajka Česko Jíloviště   3        
Vlajka Česko Jindřichův Hradec   3        
Vlajka Česko Jiříkovice   3        
Vlajka Rakousko Klosterneuburg (Rakousko)    3        
Vlajka Česko Kralupy nad Vltavou   3        
Vlajka Spojené království Londýn (Spojené Království)    3        
Vlajka Švýcarsko Lugano (Švýcarsko)    3        
Vlajka Česko Mníšek pod Brdy   3        
Vlajka Česko Modřice   3        
Vlajka Česko Moldava   3        
Vlajka Česko Moravany   3        
Vlajka Česko Moravičany   3        
Vlajka Česko Most   3        
Vlajka Česko Nýrov   3        
Vlajka Slovensko Pezinok (Slovensko)    3        
Vlajka Česko Seattle   3        
Vlajka Česko Studénka   3        
Vlajka Česko Šternberk   3        
Vlajka Česko Tišnov   3        
Vlajka Česko Ústí nad Labem   3        
Vlajka Česko Zábřeh   3        
Vlajka Česko Zaječice   3        
Vlajka Česko Babice u Rosic   2        
Vlajka Česko Bašť    2        
Vlajka Česko Benátky nad Jizerou   2        
Vlajka Česko Bezdíkov   2        
Vlajka Česko Bohumilice   2        
Vlajka Slovensko Bohunice (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Brandys   2        
Vlajka Česko Břasy   2        
Vlajka Česko Březová nad Svitavou   2        
Vlajka Portugalsko Coimbra (Portugalsko)    2        
Vlajka Česko Černilov   2        
Vlajka Česko Černošice   2        
Vlajka Nizozemsko Den Bosch (Nizozemsko)    2        
Vlajka Česko Dolní Břežany   2        
Vlajka Slovensko Dolny Kubin (Slovensko)    2        
Vlajka Spojené státy Evanston (Spojené Státy)    2        
Vlajka Česko Fryčovice   2        
Vlajka Česko Frydek Mistek   2        
Vlajka Německo Hamburg (Německo)    2        
Vlajka Německo Heidelberg (Německo)    2        
Vlajka Německo Hengersberg (Německo)    2        
Vlajka Česko Horní Kounice   2        
Vlajka Česko Hostivice   2        
Vlajka Česko Hovorčovice   2        
Vlajka Česko Choceň   2        
Vlajka Česko Choltice   2        
Vlajka Česko Chýně   2        
Vlajka Česko Jesenice   2        
Vlajka Česko Jihlava   2        
Vlajka Česko Jistebnice   2        
Vlajka Česko Jivno   2        
Vlajka Česko Kadaň   2        
Vlajka Česko Kanice   2        
Vlajka Česko Karlovy Vary   2        
Vlajka Belgie Kraainem (Belgie)    2        
Vlajka Česko Křelov   2        
Vlajka Česko Kutná Hora   2        
Vlajka Česko Lelekovice   2        
Vlajka Česko Liteň   2        
Vlajka Česko Lochovice   2        
Vlajka Německo Mnichov (Německo)    2        
Vlajka Česko Morávka   2        
Vlajka Česko Nevím   2        
Vlajka Slovensko Nitra (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Nová Hradečná   2        
Vlajka Česko Nový Jičín   2        
Vlajka Česko Nový Vestec   2        
Vlajka Česko Omice   2        
Vlajka Česko Ořechov   2        
Vlajka Česko Otrokovice   2        
Vlajka Česko Písek   2        
Vlajka Česko Podolí   2        
Vlajka Slovensko Povrazník (Slovensko)    2        
Vlajka Slovensko Prešov (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Rez   2        
Vlajka Česko Rousínov   2        
Vlajka Česko Rožmitál p. Tř.   2        
Vlajka Česko Sezimovo Ústí   2        
Vlajka Švýcarsko Schmitten (Švýcarsko)    2        
Vlajka Spojené státy Silicon (Spojené Státy)    2        
Vlajka Česko Slapy   2        
Vlajka Česko Slatiňany   2        
Vlajka Česko Stará Lysá   2        
Vlajka Česko Svitavy   2        
Vlajka Slovensko Šenkvice (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Třebívlice   2        
Vlajka Česko Třinec   2        
Vlajka Česko Újezd, Albrechtice   2        
Vlajka Česko Únětice   2        
Vlajka Česko Unkovice   2        
Vlajka Česko Úvaly u Prahy   2        
Vlajka Česko Valašské Klobouky   2        
Vlajka Česko Velká nad Veličkou   2        
Vlajka Česko Veverská Bítýška   2        
Vlajka Česko Viničné Šumice   2        
Vlajka Česko Vojkovice   2        
Vlajka Česko Vranov u Brna   2        
Vlajka Česko Vrchlabí   2        
Vlajka Česko Zdiby   2        
Vlajka Švýcarsko Zurych (Švýcarsko)    2        
Vlajka Německo Aachen (Německo)    1        
Vlajka Česko Albrechtice n. O.   1        
Vlajka Slovensko Banska Bystrica (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Běleč   1        
Vlajka Norsko Bergen (Norsko)    1        
Vlajka Česko Blovice   1        
Vlajka Česko Boleslav   1        
Vlajka Česko Boskovice   1        
Vlajka Česko Bradlec   1        
Vlajka Česko Bratronice   1        
Vlajka Česko Bystřice (FM)   1        
Vlajka Spojené království Cambridge (Spojené Království)    1        
Vlajka Švýcarsko Curych (Švýcarsko)    1        
Vlajka Česko Čebín   1        
Vlajka Česko Čelákovice   1        
Vlajka Česko Černý Důl   1        
Vlajka Česko Česká   1        
Vlajka Česko Čihadla   1        
Vlajka Česko Davle   1        
Vlajka Nizozemsko Delft (Nizozemsko)    1        
Vlajka Česko Dobruška   1        
Vlajka Česko Dolní Kounice   1        
Vlajka Slovensko Dolný Kubín (Slovensko)    1        
Vlajka Německo Dortmund (Německo)    1        
Vlajka Česko Drnovice   1        
Vlajka Slovensko Dunajská Streda (Slovensko)    1        
Vlajka Spojené království Edinburgh (Spojené Království)    1        
Vlajka Německo Erding (Německo)    1        
Vlajka Německo Erlangen (Německo)    1        
Vlajka Německo Friedrichshafen (Německo)    1        
Vlajka Spojené království Glasgow (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Habrovany   1        
Vlajka Česko Háj ve Slezsku   1        
Vlajka Česko Halenkov   1        
Vlajka Česko Havířov   1        
Vlajka Česko Hluboká nad Vltavou   1        
Vlajka Česko Hlučín   1        
Vlajka Česko Horní Bříza   1        
Vlajka Česko Horoměřice    1        
Vlajka Česko Hradec nad Moravicí   1        
Vlajka Česko Husinec-Řež   1        
Vlajka Spojené státy Chicago (Spojené Státy)    1        
Vlajka Česko Chlumčany   1        
Vlajka Česko Chomutov   1        
Vlajka Česko Chrudim   1        
Vlajka Česko Ivančice   1        
Vlajka Slovensko Ivanka pri Dunaji (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Janov   1        
Vlajka Česko Jánská   1        
Vlajka Česko Jesenice - Zdiměřice   1        
Vlajka Česko Jilemnice   1        
Vlajka Lucembursko Jungle (Lucembursko)    1        
Vlajka Finsko Jyväskylä (Finsko)    1        
Vlajka Španělsko Kanárské ostrovy (Španělsko)    1        
Vlajka Česko Karviná   1        
Vlajka Česko Kelč   1        
Vlajka Česko Klecany   1        
Vlajka Česko Koldín   1        
Vlajka Slovinsko Koper (Slovinsko)    1        
Vlajka Česko Kopřivnice   1        
Vlajka Česko Kraslice   1        
Vlajka Česko Kunčice nad Labem   1        
Vlajka Česko Kunice   1        
Vlajka Česko Kunovice   1        
Vlajka Německo Lautenbach (Německo)    1        
Vlajka Spojené království Leighton Buzzard (Spojené Království)    1        
Vlajka Německo Leipzig (Německo)    1        
Vlajka Česko Letohrad   1        
Vlajka Česko Lhota   1        
Vlajka Česko Libějovické Svobodné   1        
Vlajka Česko Liberec 15   1        
Vlajka Česko Libunec   1        
Vlajka Spojené království Lonýn (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Losiná   1        
Vlajka Česko Louka   1        
Vlajka Lucembursko Lucemburk (Lucembursko)    1        
Vlajka Česko Lysá nad Labem   1        
Vlajka Česko Malacky   1        
Vlajka Česko Míkovice   1        
Vlajka Česko Mirkovice   1        
Vlajka Česko Mnichovice   1        
Vlajka Česko Mokrá-Horákov   1        
Vlajka Česko Moravský Krumlov   1        
Vlajka Česko Mýto   1        
Vlajka Česko Náchod   1        
Vlajka Česko nevím   1        
Vlajka Česko Nová Paka   1        
Vlajka Česko Nové Město na Moravě   1        
Vlajka Česko Nové Strašecí   1        
Vlajka Česko Nový Bor   1        
Vlajka Česko Nymburk   1        
Vlajka Česko Okres   1        
Vlajka Česko Ostopovice   1        
Vlajka Slovensko Podlužany (Slovensko)    1        
Vlajka Slovensko Poprad (Slovensko)    1        
Vlajka Česko praha 1   1        
Vlajka Česko Přemyslovice   1        
Vlajka Česko Přerov   1        
Vlajka Česko Příbor   1        
Vlajka Česko Příbram   1        
Vlajka Česko Rajhrad   1        
Vlajka Spojené státy Rockville (Spojené Státy)    1        
Vlajka Česko Roudnice nad Labem   1        
Vlajka Česko Rudná u Prahy   1        
Vlajka Česko Rudník   1        
Vlajka Slovensko Ružomberok (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Sedlčany   1        
Vlajka Singapur Singapůr (Singapur)    1        
Vlajka Česko Slavonice   1        
Vlajka Česko Smiřice   1        
Vlajka Česko Soběšovice   1        
Vlajka Spojené státy Stanford (Spojené Státy)    1        
Vlajka Švédsko Stockholm (Švédsko)    1        
Vlajka Česko Středokluky   1        
Vlajka Německo Stuttgart (Německo)    1        
Vlajka Slovensko Suchá Hora (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Suchodol   1        
Vlajka Slovensko Svätý Jur (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Svojšice   1        
Vlajka Česko Šanov   1        
Vlajka Česko Štěnovice   1        
Vlajka Slovensko Štúrovo (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Švařec   1        
Vlajka Česko Tábor   1        
Vlajka Spojené království Teddington (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Teplice   1        
Vlajka Česko Trento   1        
Vlajka Německo Trier (Německo)    1        
Vlajka Česko Trinec   1        
Vlajka Česko Tromso   1        
Vlajka Česko Turkovice   1        
Vlajka Česko Týn nad Vltavou   1        
Vlajka Česko Týniště nad Orlicí   1        
Vlajka Česko Újezd u Brna   1        
Vlajka Svatý stolec Vatikán (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Česko Velké Opatovice   1        
Vlajka Česko Veselí   1        
Vlajka Česko Vestec   1        
Vlajka Česko Veverská Bitýška   1        
Vlajka Česko Vídeň   1        
Vlajka Rakousko Villach (Rakousko)    1        
Vlajka Česko Vlčnov   1        
Vlajka Česko Vnorovy   1        
Vlajka Česko Vranovice   1        
Vlajka Česko Vysoké Mýto   1        
Vlajka Švýcarsko Watt (Švýcarsko)    1        
Vlajka Polsko Wrocław (Polsko)    1        
Vlajka Česko Záryby   1        
Vlajka Česko Znojmo   1        
Vlajka Slovensko Zvolen (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Žamberk   1        
Vlajka Česko Žďár nad Sázovou   1        
Vlajka Česko Železné   1        
Vlajka Švýcarsko Ženeva (Švýcarsko)    1        

Hráči jsou z 320 různých měst a 21 států.