Seznam registrovaných týmů (304)

  
001 JTHTN
 Filip Hájek (Praha), Kateřina Mišíková (Praha), Markéta Němcová (Praha), Jana Šindlerová (Praha), Martin Šoun (Praha) 
 
002 Pomalá Mořská Víla
 Igor Majercik (Praha) 
 
003 Pralinky zvlášť
 Petr Aulický (Hradec Králové), Tomáš Brokl (Hradec Králové), Josef Gregor (Hradec Králové), Martin Pozdílek (Hradec Králové), Alena Pozdílková (Hradec Králové) 
 
004 Crucifixion?
 Ondřej Béňe (Praha), Kov Boj (Brno), Kat Ka (Praha), Zdena killah (Brno), Tomáš „slušňák“ Lukeš (Praha) 
 
005 Frikulín
 Ondřej Bouchala (Praha), Stanislav Hotmar (Praha), Kristýna Kuncová (Praha), Emil Markup (Praha), Petr Pošta (Praha) 
 
006 Čekání na Godota
 Standa Tvrz (Praha), Franta Zapletal (Fryčovice), Katka Zapletalová (Fryčovice) 
 
007 Lenoši
 Ondra Benda (Praha), Andrea Bendová (Praha), Petr Harcuba (Praha), Jana Šmilauerová (Praha), Michal Urban (Praha) 
 
008 Ferne Sterne
 Jan Bergl (Praha), Svatopluk Fronk (Bradlec), Daniel Janek (Havířov), Petr Skála (Praha), David Šilar (Vestec) 
 
009 Banda Lemounů Začátečník
 Eva Holingerová (Koldín), Lenka Horáková (Jablonec nad Nisou), Helena Ostatková (Chrudim), Iva Šulanová (Liberec) 
 
010 Hrkule
 Vlastimil Bednář (Březová nad Svitavou), Tereza Bednářová (Březová nad Svitavou), Karel Beneš (Polička), Libor Opršal (Březová nad Svitavou), Vláďa Schindler (Březová nad Svitavou) 
 
011 Něžné květinky
 Petr Novák (Praha), Lenka Vašáková (Praha), Jiří Vávra (Úvaly u Prahy), Kateřina Vávrová (Úvaly u Prahy), Lenka Weingartová (Praha) 
 
012 Jack Rozprašovač
 Zdeněk Daniel (Brno), Karla Fejfarová (Hostivice), Vítěslav Plavec (Slapy), Pavlína Polášková (Praha), Petr Šimeček (Brno) 
 
013 TheGenz
 JIŘÍ ERLEBACH (Brno), PETRA HAVLÍNOVÁ (Brno), DAVID KŘIVÁNEK (Kuřim), LADISLAV ŠEVCŮJ (Přemyslovice), RADEK ŠVANDA (Veverská Bitýška) 
 
014 Klubko lam
 Saša Lerlová (Praha), Helmut Sverenyák (Praha), Anna Sverenyáková (Praha) 
 
015 ŠimpanziNaKolečkách
 Káťa Šimpanz1 (Praha), Filip Šimpanz2 (Praha), Rony Šimpanz3 (Praha), Honzík Šimpanz4 (Praha), Aki Šimpanz5 (Praha) 
 
016 Název týmu:
 Jaroslav Zůda (Moravský Krumlov) 
 
017 Brouk v hlavě
 Vláďa Tomáš (Brno) 
 
018 Brouk Pytlík
 Petr Otoupalík (Brno) 
 
019 Obrneni savci
 Libor Caha (Brno), Matej Pivoluska (Brno), Daniel Reitzner (Brno), Tomáš Rybár (Bratislava - Slovensko), Mário Ziman (Bratislava - Slovensko) 
 
020 Koníci
 Jan Dočekal (Praha), Bára Palková (Praha), Světla Smrčková (Praha) 
 
021 Atomová kobliha
 Katka Babková (Losiná), Jan Heller (Blovice), Vojta Nováček (Horní Bříza), Andrea Varáčková (Štěnovice) 
 
022 Girrrls
 Věra Fabíková (Brno), Věrka Fabíková (Brno), Zita Nováková (Brno), Hana Valášková (Šlapanice), Magdalena Valášková (Brno) 
 
023 Team Avatar
 Tomáš Klouda (Brno), Kateřina Kloudová (Brno), Zora Mahelová (Brno), Lenka Moutelíková (Brno), Michaela Nováková (Brno) 
 
024 Tým lásky
 Pavel Troubil (Den Bosch - Nizozemsko), Irena Troubilová (Den Bosch - Nizozemsko), Jan Vykopal (Brno), Anna Vykopalová (Brno) 
 
025 ZMRD bez Radka
 Zuzana Bělinová (Říčany), Daniel Teufel (Rousínov), Monika Teufelová (Rousínov) 
 
026 Zvířátka
 Elif Garajová (Praha), Pavel Hruška (Praha), Anežka Hrušková (Praha), Miroslav Rada (Praha), Robert Wadura (Praha) 
 
027 JEDLINAHOŘEBEZHOLÍ
 Jan Beran (Kladno), Michal Čeřovský (Praha), Petr Gašparík (Praha), Daniel Slavík (Praha), Eva Svitková (Praha) 
 
028 Vojtíci
 Lukáš Malý (Brno), Silvo Serédi (Šlapanice), Martin Szotkowski (Třinec), Michal Šimon (Třinec), Petr Valášek (Brno) 
 
029 Chlýftým
 Ondřej Daněk (Brno), Martin Křivánek (Zurych - Švýcarsko), Aleš Podolník (Praha), Vojtěch Říha (Brno), Tereza Ševčíková (Brno) 
 
030 Logic Engines
 Petr Havránek (Plzeň), Olda Petřík (Plzeň), Vašek Rada (Plzeň), Jarda Šídlo (Praha), Alena Šídlová (Praha) 
 
031 NaPALM
 Laďa Chmelař (Brno), Alena Krumlová (Brno), Pavel Matula (Kuřim), Petr Matula (Říčany), Markéta Matulová (Kuřim) 
 
032 Přizdisráči
 Michal Jahoda (Praha), Jana Pačísková (Praha), Jarek Polakovič (Praha), Tomáš Tauer (Praha), Víťa Tauer (Brno) 
 
033 Růžový panter
 Marcela Hradská (Benátky nad Jizerou), Pavel Hradský (Benátky nad Jizerou), Marek Novák (Praha), Anna Nováková (Praha), Nikol Zichová (Praha) 
 
034 Freezy Bee
 Jakub Beran (Praha), Vaclav Bittner (Praha), Zdenek Bouska (Praha), Martin Kacer (Praha), Radek Slaby (Praha) 
 
035 Pištíci Začátečník
 Ivo I. (Brno), Věra M. (Brno) 
 
036 Fiman++
 Tomáš Foltýnek (Brno), Helena Foltýnková (Brno), Martin Nečesal (Brno), Roman Rožník (Brno), Pavel Šmerk (Brno) 
 
037 Uncontrolled Copy R. Začátečník
 Miroslav Brada (Trier - Německo), Diana Feješ (Brno), Anton Molčan (Brno), Peter Rozkoš (Brno), Andrej Vrbenský (Brno) 
 
038 Divize Nulou
 Jindřich Libovický (Erding - Německo), Martina Mrkvičková (Tišnov), Tomáš Musil (Praha), Rudolf Rosa (Praha), Vendula Rosová (Beroun) 
 
039 DHMK
 Gabča Hladká (Praha), Terka Javůrková (Praha), Anička Loučková (Praha), Martin Motl (Praha), Bety Procházková (Praha) 
 
040 Odpověď je 42
 Martin Fiala (Třebíč) 
 
041 Absolutno
 Pavel Bažant (Praha), Jan Kadlec (Praha), Efka Kolovratníková (Praha), Vašek Potoček (Praha), Olda Vohradník (Praha) 
 
042 Belačau
 Pavlína Froňková (Praha), Mirka Kadlecová (Praha), Vlasta Neubauer (Praha), Jana Stará (Praha) 
 
043 Vlhká jáma
 Alena Kruisová (Praha), Majda Mouralová (Praha), Eva Stanovská (Praha), Dalibor Šmíd (Praha) 
 
044 Žirafka
 Martin Hora (Chlumčany), Anička Hübsch (Strmilov), Ondra Hübsch (Strmilov), Fanda Steinhauser (Strmilov), Jakub Svoboda (Soběšovice) 
 
045 Jak se nám líbí!
 Jindra Ashek (Brno), Petr eM (Brno), Lenka Hú (Brno), Ivča Konári (Brno), Johnny Korýš (Brno) 
 
046 Ulice před jímkami
 Jan Bogdan (Brno), Zuzana Bročková (Brno), Marek Hulán (Brno), Anežka Hulánova (Brno), Viktor Kouřil (Brno) 
 
047 Eyjafjallajökull!!!
 Blanka Dudašková (Brno), Michaela Novosadová (Brno), Jiří Staněk (Brno), Martin Wilczák (Brno) 
 
048 kancl
 Zdeněk Bonaventura (Kuřim), Katka Bonaventurová (Kuřim), Renča Divinová (Kuřim), Jaroslav Jánský (Kuřim), David Nečas (Kuřim) 
 
049 Nekonečná směs
 Ondra Ballek (Praha), Jindra Helcl (Edinburgh - Spojené Království), Alena Koukalová (Rockville - Spojené Státy), Tomáš Tintěra (Praha) 
 
050 GO, PREJt! Začátečník
 Petr Chalupa (Brno), Eliška Chalupová (Brno), Ondřej Malaník (Brno), Radek Michna (Brno), Gabriela Tomková (Brno) 
 
051 Corn Flakes
 Jindrich Cinka (Brno), Iva Fadrná (Brno), Pavel Lučan (Brno), Václav Štencel (Brno), Zdeněk Zlámal (Rožnov pod Radhoštěm) 
 
052 Laserová Prasátka
 Zuzana Gruberová (Praha), Haštal Hapka (Praha), Jan Petr (Praha), David Vokrouhlický (Praha), Václav Volhejn (Praha) 
 
053 Náhodná Procházka
 Petr Procházka (Brno), Tom Procházka (Brno), Víťa Procházka (Brno), Zbyněk Procházka (Brno) 
 
054 YMaGINE
 Tomáš Honner (Plzeň), Hana Horníková (Plzeň), Michal K. (Plzeň), Vašek R. (Plzeň) 
 
055 Touláci
 Daniel Domin (Č. Budějovice) 
 
056 Ladies Začátečník
 Lenka Kalistová (Praha), Michaela Nejmanová (Praha), Aneta Nigrinová (Praha), Tereza Trunečková (Praha), Kristýna Vejvodová (Praha) 
 
057 Ani ťuk!
 Petr Hučík (Praha), Hana Hučíková (Praha ) 
 
058 Pentakilogram
 David Fatka (Praha), Kateřina Fatková (Praha), Martina Mikulů (Praha), Kristýna Neumannová (Praha), Pavel Souček (Praha) 
 
059 Červený trpaslík
 Ondra Májek (Brno), Peťka Májková (Brno) 
 
060 aMATHéři
 Klára Dvořáčková (Veverská Bítýška), Václav Janáček (Brno), Klára Pernicová (Šlapanice), Martin Richter (Brno) 
 
061 Metoda pokus-omyl
 Adéla Čermáková (Praha), Monika Poláčková (Praha), Pavla Rudová (Praha) 
 
062 Kočky
 Lucie Prachová (Praha) 
 
063 4rakvičky apokalypsy
 Jan Bartoň (Klosterneuburg - Rakousko), Lenka Bartoň (Klosterneuburg - Rakousko), Hana Faitová (Praha), Šimon Fojtů (Tábor), Lukáš Fusek (dojčland - Německo) 
 
064 Cumaci
 Michal Ficek (Praha), Lada Habásko (Žďár), Olajda Habásková (Žďár), Petra Jirkovská (Praha) 
 
065 Oberna behen
 Eva Šmerdová (Brno) 
 
066 Se Sýrem
 Diana Nikulenkov-Grochová (Šlapanice), Markéta Sedlinská (Brno), Matěj Schánilec (Brno), Ondřej Skutka (Lelekovice), Linda Skutková (Lelekovice) 
 
067 Bifurkační tým
 Naďa Bednárová (Plzeň), Eliška Holečková Hamáčková (Plzeň), Jakub Kotásek (Plzeň), Martina Štruncová (Plzeň) 
 
068 Tykadla
 Robert Babilon (Bystřice (FM)), Petr Lichý (Praha), Petr Nepovím (Praha), Zdeněk Vodička (Most), Jana Vodičková (Most) 
 
069 Outloni váhaví
 Outloň Člen (Praha), Outloň Člen (Praha), Outloň Člen (Praha), Outloň Místovelitel (Praha), Outloň Velitel (Praha) 
 
070 Telefonní číslo
 Jan Eliáš (Evanston - Spojené Státy), Petra Eliášová (Evanston - Spojené Státy), Jiří Mikulášek (Brno), Pavla Velinská (Brno), Jiří Velinský (Brno) 
 
071 Velká hlava
 Marek Hušek (Liberec), Pepa Hušek (Liberec), Matouš Pilnáček (Liberec), Adéla Pilnáčková (Liberec), Mari Telekésová (Liberec) 
 
072 Cryptomaniaci
 Barbora Eliášová (Brno), Luděk Hrnčíř (Praha), Martin Juřen (Brno), Anna Macková (Brno), Zbyšek Podhrázský (Brno) 
 
073 KOZINKY Začátečník
 Martina Bozděchová (Kanice), Daniela Kalistová (Nové Strašecí), Eva Machová (Domažlice), Jana Svobodová (Domažlice), Blanka Zelenková (Domažlice) 
 
074 Imperátoři
 Robert Batůšek (Brno), Zdeněk Fabík (Kelč), Antonín Slováček (Olomouc), Martin Stavarský (Olomouc), Petr Waclawek (Olomouc) 
 
075 Psychokopytníci
 Martin Hlinka (Benešov), Danča Kyselová (Čerčany), Petr Sedláček (Benešov), Oldřich Svoboda (Benešov) 
 
076 Náboj revival
 Jakub Hruška (Brno), Hana Chvílová (Brno), Klára Imramovská (Brno), Vojtěch Janků (Brno), Tomáš Vaverka (Brno) 
 
077 Fušenky
 Katka Dufková (Brno), Ellis Motúzová (Brno), Petra Ráboňová (Brno), Lenka Schormová (Brno), Terka Škrabalová (Brno) 
 
078 Popocatepetl
 Ladislav Kvasnička (Lysá nad Labem), Pavel Vach (Praha), Bára Vachová (Praha) 
 
079 Humulus Lupulus Začátečník
 Matěj Civín (Roztoky), Pavel Frydrych (Roztoky), Alice Frydrychová (Roztoky), Jakub Mirovský (Roztoky), Adéla Nováková (Roztoky) 
 
080 BRAINZZZZ Začátečník
 Vladimír Filip (Žilina - Slovensko), Juraj Grečnár (Žilina - Slovensko), Stano Peťko (Žilina - Slovensko), Simona Šandorová (Žilina - Slovensko), Maroš Valach (Žilina - Slovensko) 
 
081 Occamova dýka Začátečník
 Lucka Chadimová (Praha), Terka Klášterecká (Praha), Zuzka Kvíčalová (Praha), Tomáš Popelář (Praha) 
 
082 Šneci v kleci Začátečník
 Michaela Pokludová (Brno) 
 
083 dušou blondínky
 Majo Ivanov (Bratislava - Slovensko), Ľubica Ivanová (Bratislava - Slovensko), Jaromír Mielec (Ostrava), Radomír Mielec (Ostrava) 
 
084 Spící Volové
 Lipča Fojt (Brno), Karel Martišek (Brno), Míša Martišková (Brno), Míša Svobodová (Brno), Honza Vereščák (Brno) 
 
085 Katastrof technik
 Michal Keda (Rosice), Václav Peca (Brno), Vojtěch Rozehnal (Brno), Adéla Rozehnalová (Brno), Jakub Venclovský (Brno) 
 
086 žufouni
 Ondřej Brunn (Brno), Zuzana Hammerová (Brno), Lukáš Hellebrandt (Brno), Michal Malčík (Brno), Eva Žufanová (Brno) 
 
087 Discovery Začátečník
 Dan Chak. (Praha), Jana Chak. (Praha), Jana Molik (Praha), Petr Rausek (Praha), Martin Samuel (Praha) 
 
088 Aplikovaný voy-a-ger
 Emil Drápela (Liberec), Tomáš Janoušek (Lonýn - Spojené Království), Martin Mach (Praha), Dominik Tělupil (Praha), Lenka Tělupilová (Praha) 
 
089 KVÍK!
 Martin Hanžl (Brno), Martina Hanžlová (Brno), Romana Hanžlová (Brno), Dominika Krejčí (Brno), Henrich Lauko (Brno) 
 
090 Zmaři
 Radka Frydrychová (Liberec), Radek Kneys (Liberec 15), Věra Kneysova (Liberec), Petr Vašíček (Liberec) 
 
091 Se sršněm včele
 Martin Pelc (Písek), Kamila Pelcová (Písek) 
 
092 Kosatky Začátečník
 Sabina Divišová (Brno), Andrea Kozelková (Brno), Barbora Prchalová (Brno), Jana Řezníčková (Brno) 
 
093 Ocean´s 5
 Daniel Jandora (Brno), Magdaléna Koutová (České Budějovice), Anna Smrčková (Brno), Katie Smrčková (Brno), Tomáš Tomek (Brno) 
 
094 sníme psy
 Jiří Březina (Brno), Jiří Buršík (Brno), Marika Buršíková (Brno), Vilma Buršíková (Brno) 
 
095 Hafici
 Honza Hav (Praha), Katka Hav (Praha) 
 
096 Zadek nenakrájíš!
 Tereza Fürstová (Praha), Jan Gocník (Praha), Lucie Kolářová (Praha), Linda Langerová (Praha), Petr Martišek (Praha) 
 
097 Bageti
 Dan Černý (Praha), Kristýna Onderková (Praha), Meng Jie Zhang (Praha) 
 
098 Eche Olowan
 Marta Kučerová (Brno), Martin Vik (Brno), Jiří Zbořil (Brno), Petra Zbořilová (Brno) 
 
099 Šlapadlo
 Adéla Běhalová (Zlín), Petr Faltus (Zlín), Jana Faltusová (Zlín), Matěj Kocián (Zlín), Jan Kotík (Zlín) 
 
100 Pražáci
 Lucia Bečvarová (Praha), Michal Bureš (Praha), Marek Dvořák (Praha), Jakub Stašek (Praha), Martin Strupek (Praha) 
 
101 Večernice
 Simona Beránková (Praha), Helena Bernardová (Praha), Michal Dudák (Praha), Luisa Dudáková (Praha), Tereza Helanová (Praha) 
 
102 Čenichavé světlušky
 Miloš Hu (Brno), Charlie La (Brno), Jami Mi (Brno), Ivan Nov (Brno) 
 
103 Absolutni nuly
 Tomáš Henych (Praha), Lucie Jílková (Praha), Kloc Petr (Brno), Petr Synek (Brno), Klára Šejnová (Brno) 
 
104 Větříčci
 Pa Ja (Praha), Ra Kr (Hostivice), Ro Ma (Seattle), Ji Šo (Praha), Mi Šo (Praha) 
 
105 PrepáčteMySmeHlúpi
 Zuzka Burjanová (Bratislava - Slovensko), Martinka Hojčková (Bratislava - Slovensko), Matej Juračka (Bratislava - Slovensko), Peter Pokojný (Bratislava - Slovensko) 
 
106 Nic Nás Nenapadlo
 Dagmar Bradáčková (Mělník), Pavel Noga (Roudnice nad Labem), Jiří Pořádek (Praha), Pavel Řezba (Praha), Pavel Šlajs (Praha) 
 
107 Ovce na balkóně
 Jana Gergelová (Praha), Vlaďka Hoffmanová (Praha), Hana Matoušová (Praha) 
 
108 Lentilky
 Klára Košuličová (Kuřim), Dalibor Kramář (Kuřim), Lucka Kubáčková (Kuřim), Kačka Matulová (Kuřim), Radek Slavíček (Kuřim) 
 
109 Temné opičky
 Jan Gara (Praha), Michal Jelínek (Praha), Anežka Kramná (Praha), Lukáš Maruniak (Praha), Petr Pařízek (Praha) 
 
110 CATastrophe
 Allie K. (Bratislava - Slovensko), Cubeo M. (Bratislava - Slovensko) 
 
111 Krásky a zvíře
 Wladyslaw Byrtus (Český Těšín), Marek Lakota (Český Těšín), Krzysztof Mitura (Český Těšín), Dominik Siderek (Český Těšín) 
 
112 Dokonalost Netreba
 Zdenek Behan (Praha), Nada Horka (Suchodol), Vlastimil Zima (Jesenice), Lucka Zimova (Jesenice) 
 
113 Ušatým
 Jakub Elstner (Praha 8), Petr Glas (Praha 3), Jiří Sláma (Praha 5), Ester Slámová (Praha 5), žofie Zelendová (praha 1) 
 
114 Kanárci
 Elmar C. (Praha), Jan Endel (Praha), Veronika V. (Praha), Vojta V. (Praha) 
 
115 Paranormal passivity
 Filip Brázdovič (Malacky), Andrea Cillingová (Bratislava), Filip Červenák (Bratislava), Lukáš Konečný (Tromso), Milan Mikula (Trento) 
 
116 Deset hemisfér
 Viola Ebermannová (Praha), Filip Hůlek (Praha), Štěpán Křivánek (Praha), Jakub Petr (Praha), Nik Prokeš (Praha) 
 
117 Zebra řez
 Honza J. (Nevím), Naty J. (Nevím), Vojta T. (Nevím) 
 
118 Tweety neni kura
 David Džamba (Praha), Martina Džambová (Praha), Peter Mikloš (Povrazník - Slovensko), Andrea Miklošová (Povrazník - Slovensko) 
 
119 Směs oříšků
 Gustav Galík (Brno), Sabča Láčiková (Brno), Kamča Mesiarkinová (Brno), Michal Šrubař (Brno) 
 
120 Emergentní zjevy
 Fronéma Lark (Praha), Jan Matějek (Hovorčovice), Andrea Patáková (Hovorčovice), Klára Pešková (Libějovické Svobodné), Petr Zika (Praha) 
 
121 112358
 Pája Peršinová (Česká Rybná), Barča Štindlová (Hradec Králové), Danča Tučková (Bezděkov), Martin Tulis (Dolany) 
 
122 WalkERS
 Hana B. (Praha), Lubos B. (Praha), Bara C. (Praha), Peter S. (Praha), Martin T. (Praha) 
 
123 Polopionýři Začátečník
 Silvie Holá (Brno), Roman Holý (Brno), Karel Šultes (Brno), Lucie Teresa Šultesová (Brno), Daniela Velíšková (Praha) 
 
124 Error37
 Ivan Piliš (Londýn - Spojené Království), Martin Štefček (Bratislava - Slovensko) 
 
125 Borci v uvozovkách
 Katka Drtílková (Brno), Richard Musil (Praha), Dana Zemanová (Brno), Martin Žufan (Brno) 
 
126 Zrychlený TEP
 Tomáš Faltýnek (Jesenice - Zdiměřice), Petr Pop (Kralupy nad Vltavou), Eva Popová (Kralupy nad Vltavou) 
 
127 Smělý tučňák+
 Jardáč Hančl (Praha), Danka Hančlová (Praha), Michal Rolínek (Londýn - Spojené Království), Michal Szabados (Londýn - Spojené Království), Pepa Tkadlec (Praha) 
 
128 Divocí tučňáci
 Jan Šimsa (Praha) 
 
129 Společně za!
 K. K. (Praha), Michal Koutný (Praha), D. N. (Praha), T. P. (Brno), L. T. (Tábor) 
 
130 Harém
 Aneta Křížová (Veverská Bítýška), Markéta Ledvinová (Bílovice nad Svitavo), Lenka Pátková (Brno), Miroslav Švihel (Brno), Jitka Vojáčková (Modřice) 
 
131 Lineárně nezávislí Začátečník
 Julie Alexandridisová (Chýně), Michael Kučera (Chýně) 
 
132 Feny
 Lucie Horná (Brno), Bedřich Horný (Brno), Jiří Řihák (Brno) 
 
133 Proudoví krtci
 Jana D. (Brno), Sven D. (Brno), Honza M. (Brno), Vítek S. (Brno), Lenka Z. (Brno) 
 
134 Svědkové Baronovi
 Antonín Bednařík (Brno), Vratislav Bednařík (Otrokovice), Tomáš Konečný (Otrokovice), Baron Kuřecí (Vatikán - Svatý Stolec) 
 
135 Ano, vlastně ano
 Bára Dvořáková (Kuřim), Nela Králová (Brno), Jan Němec (Kuřim), Pavel Šimeček (Brno), Adam Štěpánek (Kuřim) 
 
136 Pufíci
 Tomáš Novotný (Brno), Pavel Šabatka (Mokrá-Horákov), Barbora Tichá (Brno) 
 
137 Hledáme metro
 Jakub Konrád (Smiřice), Martin Matulík (Praha), Jan Pichl (Hradec Králové), Van Duy Ta (Most), Markéta Vaňková (Chomutov) 
 
138 Que Frio
 Ivo Burger (Brno), Tom Clyde (Brno), Ivo Medved (Brno), Petr Pospetz (Brno), Jana Rondikova (Brno) 
 
139 Kvapníci Začátečník
 František Kvapil (Mělník), Jakub Kvapil (Mělník), Tomáš Kvapil (Mělník), Anna Kvapilová (Mělník), Lucie Kvapilová (Mělník) 
 
140 Panditi s tučňákem
 Vašek Blažejů (Prague), Miloslav Brožek (Prague), Tomáš Pavlík (Prague), Monika Pavlíková (Prague), Rony Roučová (Prague) 
 
141 Veselý hroch
 Dušan Kavický (Bratislava - Slovensko), Barbora Klembarová (Bratislava - Slovensko), Katarína Kmeťová (Bratislava - Slovensko), Vladimír Macko (Bratislava - Slovensko), Andrej Vlček (Bratislava - Slovensko) 
 
142 kRYCHLOMOZCI
 Markéta Cíchová (Brno), Hana Chvátilová (Brno), Petra Kadlecová (Brno), Leontýna Křivánková (Brno), Martina Mráková (Brno) 
 
143 Krahujcovy špičáky
 Lubo Bucek (Wien - Rakousko), Týna Doležalová (Wien - Rakousko), Patrik Hajda (Rožmitál p. Tř.), Zůza Hajdová (Rožmitál p. Tř.) 
 
144 Mutant Penguins
 Jiří Krul (Brno), Martin Šůs (Brno), Martin Toman (Brno), Mirka Tomanová (Brno) 
 
145 Piliny všude okolo
 Hana Burešová (Kladno), Markéta Hugová (Kladno), Blanka Kekulová (Kladno), Veronika Mandlíková (Kladno), Darina Urbanová (Kladno) 
 
146 Tonda
 David Kruml (Brno), Honza Novotný (Brno), Honza Pomikálek (Brno), Martina Pomikálková (Brno), Lukáš Veselý (Brno) 
 
147 poTrati
 Václav Jára (Malá Úpa), Martin Kempa (Malá Úpa) 
 
148 Enigmafie
 Jan Homolka (Praha), Anežka Homolková (Praha), Tomáš Kračmar (Praha) 
 
149 Vesmírná pěchota
 Tereza Barvínková (Nový Vestec), Tomáš Bíla (Nový Vestec), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Zbyněk Formánek (Stará Lysá), Míša Modálková (Praha) 
 
150 Planá ŽiKa
 Káťa Lou (Praha), Živa Valtová (Praha) 
 
151 Hakuna Matata
 Andrej Borsuk (Bratislava - Slovensko), Barbora Duník (Bratislava - Slovensko), Matej Duník (Bratislava - Slovensko), Michal Hojčka (Bratislava - Slovensko), Lucia Hojčková (Bratislava - Slovensko) 
 
152 Proletíme se mapou
 Ivo Herman (Moravany), Adam Kučera (Starovičky), Pavla Kučerová (Starovičky), Jan Rokyta (Vranovice) 
 
153 sendviče Začátečník
 viktor haltuf (karviná) 
 
154 Zelené koule Začátečník
 Pavel Horák (Brno), Zdenálos Hromádkos (Brno), Petr Michovský (Brno), Pepouš Nohýnek (Brno), Veruna Nýdrlová (Brno) 
 
155 Dúhové poníky
 Maťo Bachratý (Bratislava - Slovensko), Dominik Csiba (Bratislava - Slovensko), Mojo Majdiš (Bratislava - Slovensko), Bianka Parmová (Bratislava - Slovensko), Veronika Pozsonyiová (Bratislava - Slovensko) 
 
156 Toaster
 Tomáš Bárta (Praha), Miroslava Bártová (Praha), Jan Vaněček (Praha), Kateřina Vaněčková (Praha) 
 
157 Makak
 Jan Ambrož (Podolí), Pavel Hrazdil (Šlapanice), Marcela Jandlová (Brno), Jakub Kura (Brno), Jan Valehrach (Podolí) 
 
158 MATAGARA
 Gabriel Provazník (Vyškov), Rafael Provazník (Vyškov), Zdeněk Provazník (Vyškov), Marie Provazníková (Vyškov) 
 
159 TřetíZubyZDruhýRuky
 Martin Beata (Heidelberg - Německo), Katka Sn (Brandys), Ondrej Sy (Brandys), Jirka Vi (Boleslav), Jakub Za (Olomouc) 
 
160 Nočný motýľ
 Ján Peprník (Bratislava - Slovensko), Tomáš Štec (Praha), Kateřina Uličná (Praha), Ľuboš Uličný (Praha) 
 
161 Carpe Noctem
 Jiří Aichler (Praha), Pavel Holec (Brno), Terezia Ludhová (Brno), Barbora Marková (Brno) 
 
162 BOBOsquad
 Miloš Duchoslav (Praha), Martin Golan (Praha), Ondřej Koukol (Praha), Tereza Mašínová (Praha), Vojtěch Stráník (Praha) 
 
163 Hvězdná pěchota
 Petr Bůva (Praha), Iva Klimešová (Praha), Jana Kučerová (Praha), Jan Měřinský (Praha), Jan Petrásek (Praha) 
 
164 Maximálně 50 znakú
 Tereza Částková (??? - Brazílie), Michaela Kováčová (Brno), Klára Marvanová (Brno), Alžběta Roztočilová (Brno) 
 
165 Štika a Drak eXtreme
 Jan Fukátko (Pardubice), Petr Fukátko (Pardubice), Zuzana Klimplová (Pardubice), Zdeněk Odvody (Pardubice), Radka Zitková (Pardubice) 
 
166 Night Wolves
 Danča Bílková (Brno), Dita Cihlářová (Brno), Martin Kužela (Brno) 
 
167 Želé králíci
 Peter Bezděk (Brno), Marie Bezděková (Brno) 
 
168 Radovi Začátečník
 vojta rada (Praha) 
 
169 https://1url.cz/@kik
 Zůza Dočekalová (Praha), Jiří Mantlík (Praha), Jiří Slabý (Praha), Šárka Stejskalová (Praha), Tereza Stejskalová (Praha) 
 
170 SíNuSoIdA
 Karol Firbas (Bratislava - Slovensko), Jozef Kováč (Bratislava - Slovensko), Silvia Kováčová (Bratislava - Slovensko), Samuel Rosa (Bratislava - Slovensko), Lívia Rosová (Bratislava - Slovensko) 
 
171 Ulievance Začátečník
 Filip Andrássy (Praha), Vít Gogolin (Praha), Lukáš Jelínek (Praha), Iveta Karpišová (Praha), Uršuľa Žákovská (Praha) 
 
172 Bojoví sobi
 Karel Nenička (Praha), Zdeněk Štefan (Lochovice), Kateřina Štefanová (Lochovice), Pavel Znamenáček (Praha) 
 
173 Akce grupy
 Jana Bartoňová (Brno), Pavel Francírek (Brno), Jonatan Kolegar (Brno), Radka Penčevová (Brno), Daniel Volařík (Brno) 
 
174 JEDI
 Radim Křivánek (Brno), Monika Křivánková (Brno), Medvěd Mráka (Brno), Eva Mráková (Brno), Zuzana Šabatová (Brno) 
 
175 Tragedi
 Daniel Hajtas (Bratislava - Slovensko), Lenka Hajtasova (Bratislava - Slovensko), Marek Matej (Bratislava - Slovensko), Adela Matej Kucerova (Bratislava - Slovensko) 
 
176 Otzi
 Peter Boledovič (Bratislava - Slovensko), Mária Boledovičová (Bratislava - Slovensko), Heňa Lenčéšová (Bratislava - Slovensko) 
 
177 motýlci Začátečník
 Lucie Maříková (Plzeň), Tomáš Vondrovic (Plzeň) 
 
178 Chata Pyco Začátečník
 Jozef Kleberc (Bratislava - Slovensko), Marek Kováčik (Šenkvice - Slovensko), Samuel Kováčik (Bratislava - Slovensko), Jakub Mišún (Šenkvice - Slovensko), Martin Tkačov (Bratislava - Slovensko) 
 
179 Včíl skačem
 Domča C (Brusel), Peťa G (Praha), Jirka V (Praha) 
 
180 para-N-methyl
 Veronika Kubíčková (Praha), Kateřina Linhartová (Týniště nad Orlicí), Lucie Slavníková (Beroun) 
 
181 Take Five Sandwiches Začátečník
 Adrian Beňo (Delft - Nizozemsko), Barbora Juríčková (Brno), Kvetoslava Lisá (Ivanka pri Dunaji - Slovensko), Katarína Osvaldová (Bratislava - Slovensko) 
 
182 Tapüři a tapüře
 Viktor Charypar (Londýn - Spojené Království), Pepa Lehanka (Praha), Martin Poliak (Praha), Adam Šindelář (Curych - Švýcarsko), Kristýna Tomšů (Praha) 
 
183 Hemenex
 Bára Balej (Brno), Jirka Balej (Brno), Klárka Konečná (Brno) 
 
184 Plyšový radiátor
 Aleš Král (Chotěboř), Michal Král (Chotěboř), Olga Králová (Chotěboř) 
 
185 Makromozky
 Michal Hrabí (Brno), Šárka Hrabí (Brno), Iva Ilíková (Olomouc), Jakub Řehan (Brno) 
 
186 Morčata na útěku
 Lukáš Beran (Praha), Míla J. (Praha) 
 
187 Insalatissime šifrom
 Alena Bulantová (Brno), Jakub Klement (Brno), Petr Musil (Brno), Karolína Sochorová (Brno) 
 
188 Tukan Začátečník
 Michal Dvořáček (Brno), Vilém Faja (Brno), Petr Glozar (Brno), Richard Materna (Brno), Adam Slavata (Brno) 
 
189 Kinder Grinder
 Luděk Blažek (Brno), Markéta Blažková (Brno), Jakub Hurta (Brno), Jana Veselá (Brno) 
 
190 Obranna taktika
 Ondrej Bruna (Ceske Budejovice), Anna Pruchova (Ceske Budejovice) 
 
191 Tě Pic
 Katerina Ahne (Praha), Otakar Ahne (Praha), Martina Bejdova (Praha), Pavlina Vagnerova (Praha) 
 
192 TJ Balvan Praha
 Hynek Bíla (Praha), Tomáš Pecháček (Praha) 
 
193 svobodni tuleni
 Petra Kučová (Praha), Jiří Matějíček (Praha), Ladislav Svoboda (Praha), Veronika Svobodová (Praha) 
 
194 JÁDRO
 Eva Běťáková (Brno), Petra Kupčihová (Brno), Pája Skobová (Brno), Jura Tvardek (Brno) 
 
195 sendvičoví králové
 Kuba Ackermann (Praha) 
 
196 Chytré lamy
 Martina Hrubošová (Míkovice), Petr Kucka (Valašské Klobouky), Věra Kucková (Valašské Klobouky), Vojtěch Pivnička (Praha) 
 
197 Dandalf Začátečník
 Jirka Kaňa (Újezd u Brna), Jan Kučera (Brno), Daniel Pečinka (Brno), Magda Rusinová (Brno) 
 
198 Bozani!!!
 Jiri Greaber (Frydek Mistek), Radim Holek (Ostrava), Vladimir Jaron (Ostrava), Roman Krpel (Frydek Mistek), Dalibor Vanicek (Ostrava) 
 
199 Škrkny
 Štěpán Balážik (Brno), Adam Čepil (Brno), Ivana Krumlová (Brno), Olga Krumlová (Brno), Petr Zelina (Brno) 
 
200 VRAK
 Veronika Fabíková (Brno), Petr Háněl (Brno), Michael Rádl (Brno), Ondřej Roblík (Brno) 
 
201 Bubáci
 Honza Ježdík (Nové Město nad Met.), Hanča Ježdíková (Nové Město nad Met.), Lucka Šacherlová (Nové Město nad Met.), Vašek Šimon (Náchod), Lenka Štěpánová (Nové Město nad Met.) 
 
202 Antropoid
 Tomáš Dvořák (Brno), Leňa Michlíčková (Brno) 
 
203 Hole Dole Začátečník
 Tomáš Doležel (Brno), Marie Doleželová (Brno), Lýdie Holešovská (Brno), Jan Holešovský (Brno) 
 
204 CarrotFieldsForever
 Petr Cvachovec (Praha), Ondřej Sliwka (Praha) 
 
205 Neuroní slzy
 Marcela Cvrkalová (Brno), Petr Křivánek (Brno), Hans Melichar (Brno), Jiří Sláma (Brno), Zanek Tucek (Brno) 
 
206 Zimní Vánek
 Jirka Eckstein (Praha), Tonda Hanuš (Praha), Kája Rezková (Praha), Adam Sikora (Praha) 
 
207 Slováčtí pazgřivci Začátečník
 Jiří Blaha (Praha), Soňa Husáková (Praha), Jakub Komárek (Praha), Markéta Machová (Praha), Marie Princová (Praha) 
 
208 Náhodní kolemjdoucí
 Jaroslav Štěrba (Praha) 
 
209 Mokri Kralici
 Martin Kralik (Londyn - Spojené Království), Daniela Kralikova (Londyn - Spojené Království), Sona Mokra (Londyn - Spojené Království), Jozef Mokry (Londyn - Spojené Království) 
 
210 DuJour a spol.
 Katka Bohmova (Zurich - Švýcarsko), Lucia Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Magnus Kristiansen (Zurich - Švýcarsko), Marek Pechal (Zurich - Švýcarsko), Petr Xof Skovron (Zurich - Švýcarsko) 
 
211 Drtiči Začátečník
 Matěj Karim (Kladno), Jana Mrkvičková (Kladno) 
 
212 Chróúst?!
 Míša Bartesová (Brno), Jan Homola (Brno), Tomáš Moutelík (Brno), Adéla Stopka (Brno), Jan Stopka (Brno) 
 
213 Nevyskúšaš, nevieš
 Marko Borovský (Praha), Lucie Nováková (Praha), Zuzana Nováková (Praha), Jan Princ (Praha), Michaela Princová (Praha) 
 
214 Ponožky na nožky Začátečník
 Andrea Kempná (Ostrava), Lea Loucka (Ostrava), Štěpánka Zahradníková (Ostrava) 
 
215 Želvonohý
 Petr Černocký (Praha) 
 
216 Sper to ďas...
 Johana Jedličková (Praha), Filip Řehák (Praha), Tomáš Solil (Praha), Pavla Solilová (Praha), Veronika Solilová (Praha) 
 
217 Hlavně se nezranit
 Michal Suchánek (Nová Paka), Ondra Suchánek (Praha), Kristýna Šťastná (Karlovy Vary) 
 
218 Sabekifitra Začátečník
 Filip Borýsek (Brno), Beáta Davidová (Brno), Kristína Kozeleková (Brno), Samuel Macko (Brno), Petra Plachá (Brno) 
 
219 Zlomili jsme klíč
 Štěpán Mach (Praha), Michaela Nová (Praha) 
 
220 SMuFo
 Erik Flídr (Praha), Alžběta Flídrová (Praha), Zuzana Fremuntová (Praha), Michal Pavelka (Praha), Zuzana Pavelková (Praha) 
 
221 iTeam
 Myreg Klimoš (Seattle - Spojené Státy), Lucka Klimošová (Seattle - Spojené Státy), Jana Kopáčková (Brno), Vít Musil (Brno), Jana Štrosová (Brno) 
 
222 Pomocná škola
 Martin Mareš (Praha), Anička Marešová (Praha), Vojta Pavlík (Praha), Markéta Pavlíková (Praha ) 
 
223 Drsňáci
 Pavel Filip (Praha), Dušan Hoskovec (Dolní Kounice), Irena Pajerová (Praha) 
 
224 HakMat
 Miki Ferjenčík (Pardubice), Kubaq Klečka (Praha), Honza Medřický (Praha), Makki Zachová (Horoměřice ) 
 
225 machri po zaruke Začátečník
 Bea A. (Bratislava - Slovensko), Cyril A. (Bratislava - Slovensko), Miska M. (Schmitten - Švýcarsko), Matus M. (Schmitten - Švýcarsko), Saska S. (Presov - Slovensko) 
 
226 Popletové
 Kristýna Moravcová (Brno), Anna Řechtáčková (Brno), Eva Šmijáková (Brno), Ondřej Zabloudil Pechník (Brno), Karolína Zabloudilová (Brno) 
 
227 Truhlici
 Jana Náhlá (Praha), Robert Náhlý (Praha), Václav Zeman (Líbeznice), Kateřina Zemanová (Líbeznice) 
 
228 Čórl bys čokla?
 Anna Fikejsová (Brno), Radka Jarušková (Brno), Pavla Srbová (Brno), Pavel Zikmund (Brno), Zuzana Zikmundová (Brno) 
 
229 Letní Me2di
 Věrka Folvarčná (Brno), Ondřej Folvarčný (Brno), Miroslav Žůrek (Brno), Věrka Žůrková (Brno) 
 
230 HRC PRC
 Aleš K. (Praha 4), Martina K. (Praha 4) 
 
231 Bruteforce
 Tomáš Kobrle (Praha), Milan naliM (Praha), Jiří Sýkora (Praha), Marcel Šebek (Praha), Dáša Teššerová (Beroun) 
 
232 superhrusky
 Canga superhruska (Brno), Krisa superhruska (Brno), Matus superhruska (Brno) 
 
233 Ňákej random tým
 Vojtěch Jedlička (Brno), Jiří Lattenberg (Kuřim), Jakub Matula (Kuřim), Tomáš Nastálek (Brno) 
 
234 shrug.cz
 Honza Böhm (Brno), Honza Klusáček (Nové Město na Moravě), Štěpánka Šímová (Havlíčkův Brod), Míla Votradovec (Praha) 
 
235 ŽaHrabáči
 Víťa Žabka (Liberec), Vráťa Žabka (Liberec), Klára Žabková (Liberec), Míša Žabková (Liberec), Ráďa Žabková (Liberec) 
 
236 FBI promi maGoruM Začátečník
 aneta fiserova (vsestary), andrea grossová (mnichovice), strella sauflova (vsestary ), anastaziia zelena (mukarov ) 
 
237 Mimo a riadne
 Anino Belan (Bratislava - Slovensko), Tomi Belan (Zurich - Švýcarsko), Miška Belanová (Praha), Basha Kováčová (Zurich - Švýcarsko) 
 
238 ToBySeMiseNestalo! Začátečník
 Jana B (Praha), Michal K (Praha), Petra K (Praha), Jan M (Praha) 
 
239 Glofunkt Hakrsex
 Verča Burgerová (Brno), Honza Horáček (Brno), Anička Hradecká (Brno), Míša Krákorová (Brno), Honza Pokorný (Brno) 
 
240 Zdechliny Začátečník
 Jan Falta (Praha), Matouš Jáchym (Praha), Barbora Jáchymová (Praha), Marek Srb (Praha) 
 
241 Ztráty a nálezy
 Kristýna Flanderová (Praha), Lucka Fremundová (Praha), Přemek Hanč (Praha), Eva Levorová (Praha) 
 
242 Vladcovia strachu
 Peter Beno (Bratislava - Slovensko), Michal Brestovansky (Villach - Rakousko), Zdenek Broz (Praha), Petr Kadanka (Bratislava - Slovensko), Martin Varmuza (Praha) 
 
243 Ahoj Koťátko Začátečník
 Marek Bugáň (Brno), Ondra Mulik (Brno), Eliška Musilová (Brno), Ivan Rajčan (Brno), Lucie Rajčanová (Brno ) 
 
244 CI5
 William Bodie (Černilov), George Cowley (Černilov), James Dempsey (Brno), Raymond Doyle (Brno), Harriet Makepeace (Praha) 
 
245 Na výlete
 Vojto Bálint (Žilina - Slovensko), Janka Bálintová (Žilina - Slovensko), Ivan Cimrak (Žilina - Slovensko), Mirka Cimrakova (Žilina - Slovensko), Dušan Salaj (Žilina - Slovensko) 
 
246 puse6 Začátečník
 Milan Laslop (Bratislava - Slovensko), Slávka Pokorná (Bratislava - Slovensko) 
 
247 Korme
 Jan Koriťák (Omice), Eva Koriťáková (Omice), Jan Meitner (Brno), Iva Meitnerová (Brno) 
 
248 Bedýnky z Roklinky
 Martin Elf (Liteň), Pavlína Elfova (Liteň), Jiří Žára (Praha), Eliška Žárová (Praha), Štěpánka Žárová (Praha) 
 
249 Burgrový pátek
 Karel Čampulka (Kladno), Jitka Čampulková (Kladno), Jakub Šťasta (Praha), Daniel Viktorín (Praha) 
 
250 Poslední mohykáni
 Funouš Skála (Brno), Jiřina Skálová (Dobruška), Vašek Vopěnka (Brno), Katka Vopěnková (Brno) 
 
251 Kachní domeček
 Petr Kouba (Rudná u Prahy), Stanislav Poláček (Praha), Ondřej Skácel (Praha), Ondřej Theiner (Ženeva - Švýcarsko), Zuzana Vlasáková (Praha) 
 
252 coredump
 Stepan Hrbacek (Vranov u Brna), Jan Kasprzak (Brno), Jiri Uhlir (Brno) 
 
253 Curýšek
 Jan Horáček (Zürich - Švýcarsko), Patricie Knopová (Zürich - Švýcarsko), Šimon Lomič (Zürich - Švýcarsko), Klára Schovánková (Zürich - Švýcarsko) 
 
254 bit.ly/3pKKpEs
 Jakub Löwit (Bonn - Německo), Lada Peksová (Bonn - Německo), Martina Petráková (Praha), Radovan Švarc (Praha), Denisa Zrubecká (Bonn - Německo) 
 
255 Plyšoví dinosauři
 Petr Gerhard (Brno), Terezie Smejkalová (Brno) 
 
256 Nezapomeň spláchnout
 Michal Čičatka (Brno), Tomáš Freiberger (Brno), Anna Freibergerová (Brno), Eliška Freibergerová (Brno), Richard Uher (Brno) 
 
257 Rychlá rota
 Hana Řehořová (Praha) 
 
258 Na výletě
 Martin Dorfler (Praha), Jakub Hajič (Praha), Pavel Taufer (Praha), Klára Vytisková (Praha), Zuzka Vytisková (Praha) 
 
259 Lenssen & spol. Začátečník
 Ondřej Najman (Plzeň), Barbara Najmanová (Liberec), Markéta Najmanová (Praha), Hana Vrabcová (Liberec), Luboš Vrabec (Liberec) 
 
260 RS Wapitti Začátečník
 Viktorie Havlíčková (Kunčice nad Labem), Aleš Kalenský (Rudník), Tomek Krampera (Vrchlabí), Viktorie Labíková (Černý Důl), Valentina Michlová (Vrchlabí) 
 
261 Prvotní zlo
 Věra Koudelková (Praha), Michal Novák (Praha) 
 
262 Los Cientificos
 Marcela Králová (Brno), Lenka Novotná (Brno), Eva Slabáková (Brno) 
 
263 Emko Začátečník
 Tereza Blatská (Praha), Nikola Drnková (Praha), Kryštof Piorecký (Praha), Jan Valeš (Praha) 
 
264 Kus salámu na ledě
 Lukáš Solil (Praha), Dominika Solilová (Praha) 
 
265 Bublinky
 Tomáš Dymáček (Babice u Rosic), Helena Dymáčková (Babice u Rosic), Petra Kučavíková (Babice u Rosic), Tomáš Matuška (Babice u Rosic), Lucie Šilhanová (Babice u Rosic) 
 
266 Větrák tým
 Peter Hofman (Praha), Martin Matějovský (Praha), Ondřej Mudra (Praha) 
 
267 Slepý mezi jednooký
 Radek Fiľakovský (Brno), David Klaška (Brno), Tomáš Lamser (Brno), Hana Svozilová (Brno), Filip Valášek (Brno) 
 
268 Zarovky
 Marketa Filipcova (Praha), Filip Sedlak (Praha), Nasta Sedláková (Praha), Ondra Zara (Praha), Jana Zarova (Praha) 
 
269 Skvělý nápad
 Veronika Brumovská (Wien - Rakousko), Miroslav Brumovský (Wien - Rakousko), Adéla Přibylová (Praha), Jakub Sláma (Praha) 
 
270 ELenkA
 Lenka Blahová (Ostrava), Anna Krůtová (Kanárské ostrovy - Španělsko), Eleonora Krůtová (Brno) 
 
271 Hypertenze Začátečník
 Stanislav Kafara (Kraslice), Filip Valeš (Svatava), Michal Valeš (Svatava), Beáta Valešová (Svatava), Eva Valešová (Svatava) 
 
272 Kofolidae
 Vojtěch Berger (Olomouc), Lukáš Langer (Praha), Barbora Lucká (Olomouc), Terezie Táborská (Olomouc), Jiří Táborský (Olomouc) 
 
273 Kanonický divisor
 Tomáš Berák (Plzeň), Jaroslav Líbal (Praha), Zuzana Líbalová (Plzeň), Karel Vácha (Mirkovice), Petr Vácha (Praha) 
 
274 Proxici Začátečník
 Jiří Prox (Bašť ), Martina Proxová (Bašť ) 
 
275 Na hlave máš patkaň
 Timea Jakubócyová (Podlužany - Slovensko), Róberta Juríková (Koper - Slovinsko), Jozef Rajník (Bratislava - Slovensko), Martin Vodička (Leipzig - Německo) 
 
276 Ani fň Začátečník
 Martin Kebek (Brno), Petra Lesáková (Brno), Pavlína Mrhálková (Brno), Tomáš Procházka (Brno) 
 
277 Potkaly se u Brna
 Jarmila Havířová (Praha), Alena Zdražilová (Nový Jičín), Pavlína Zdražilová (Nový Jičín) 
 
278 Ženy
 Simona Buryšková (Praha), Anna Eisenreichová (Praha), Petra Hyklová (Praha), Alžběta Kadlecová (Praha), Eva Kospachová (Záryby) 
 
279 FACHMANI Začátečník
 Honza Kučera (Ostrava), Viki Kučerová (Ostrava), Zuzka Kučerová (Ostrava) 
 
280 Patro17 Začátečník
 Daniel Dudek (Kolín), Jan Dudek (Kolín), Jenda Dudek (Kolín), Lada Dudková (Kolín), Jan Šrámek (Pardubice) 
 
281 Hádes Začátečník
 Ondřej Hanák (Brno), Petr Hanák (Brno), Šimon Hanák (Brno), Kryštof Kořínek (Brno), Markéta Kořínková (Brno) 
 
282 Zaplyšeno
 Pavlík Chvátil (Brno), Vladimir Chvátil (Brno), Alča Chvátilová (Brno), Marcela Chvátilová (Brno) 
 
283 Věční začátečníci
 Martina Macků (Blansko), Vilém Macků (Blansko) 
 
284 praha
 Karolína Ftiznerová (Praha 8) 
 
285 Praha
 Karolína Fitznerová (Praha 8) 
 
286 kocky Začátečník
 František Kostka (Ostrava), Jan Kostka (Ostrava) 
 
287 Tučňák nesvítí
 Jiří Jechumtál (Praha), Petr Jechumtál (Praha), Alča Skálová (Praha) 
 
288 Kokokel
 Ondřej Bouda (Teddington - Spojené Království), Petr Buršík (Brno), Martin Chvátal (Brno), Jana Komárková (Brno), Petr Velan (Brno) 
 
289 Makovice
 Martin Šantrůček (Praha), Klára Šantrůčková (Praha) 
 
290 šachtalmo
 Ales Xxx (Brno) 
 
291 ...
 Michaela Dlugošová (Poprad - Slovensko), Peter Dupej (Prešov - Slovensko), Filip Hanzely (Chicago - Spojené Státy), Peter Onduš (Košice - Slovensko) 
 
292 dilbertové
 Ruda Mláděk (Brno), Katka Šmídě (Brno), Martin Šmídě (Brno) 
 
293 AJETO
 Anna Havelková (Šternberk ), Petr Komůrka (Tišnov), Petra Komůrková (Tišnov ), Pavel Vondruška (Brno), Helena Vondrušková (Brno ) 
 
294 HAJAHE Začátečník
 Lenka Hanykýřová (Nový Bor), Eva Nettlová (Janov) 
 
295 Písečná čarodějnice
 Marek Boček (Brno), Michal Hanzelka (Brno), Simča Hrabalová (Brno), Lucka Perníčková (Brno), Ondra Výborný (Brno) 
 
296 Záporné epsilon
 Alice P. (Praha), Petr P. (Praha) 
 
297 Rüebli zum Znüüni
 Ika Bachratá (Žilina - Slovensko), Mišof Forišek (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Danka Forišeková (Svätý Jur - Slovensko), Zuzka Frankovská (Pfäffikon SZ - Švýcarsko), Peter Herman (Pfäffikon SZ - Švýcarsko) 
 
298 Mrkev v zimě Začátečník
 Jindra Fremr (Plzeň), Petr Hladík (Plzeň), Michal Kastl (Plzeň) 
 
299 Codebusters
 Jan Barvíř (Praha), Ondřej Bukovský (Praha), Iveta Kovářová (Praha), Iva Křížovičová (Praha), Vít Vršník (Praha) 
 
300 Kdosi
 Kdosi Kdosi (
 
301 Absinthenti
 Miroslav Čermák (Praha), Petr Lasák (Praha) 
 
302 Rozmazané trištvrte
 Ján Féder (Bratislava - Slovensko), Soňa Slobodníková (Bratislava - Slovensko), Juraj Zemianek (Bratislava - Slovensko) 
 
303 Degen a spol
 Eva Hromádková (Praha), Petr Jech (Praha), Honza Kárný (Praha), Franta Kopřiva (Říčany) 
 
304 Lupeda Začátečník
 David Dempír (Rosice), Petra Dempír (Rosice), Lukáš Walsberger (Rosice) 
 

Celkem týmů: 304 (48 začátečníků)        Celkem lidí: 1205       Průměrný věk: 32 let        Průměrný příspěvek: 700 Kč

Účastníci podle měst:  Účastníci podle států:
Vlajka Česko Praha   373       Vlajka Česko Česko1071
Vlajka Česko Brno   353       Vlajka Slovensko Slovensko76
Vlajka Slovensko Bratislava (Slovensko)    56       Vlajka Švýcarsko Švýcarsko19
Vlajka Česko Plzeň   19       Vlajka Spojené království Spojené království11
Vlajka Česko Kuřim   18       Vlajka Německo Německo8
Vlajka Česko Liberec   18       Vlajka Rakousko Rakousko7
Vlajka Česko Ostrava   14       Vlajka Spojené státy Spojené státy6
Vlajka Slovensko Žilina (Slovensko)    11       Vlajka Nizozemsko Nizozemsko3
Vlajka Česko Kladno   10       Vlajka Brazílie Brazílie1
Vlajka Česko Olomouc   9       Vlajka Svatý stolec Svatý stolec1
Vlajka Česko Hradec Králové   7       Vlajka Slovinsko Slovinsko1
Vlajka Česko Pardubice   7       Vlajka Španělsko Španělsko1
Vlajka Švýcarsko Zurich (Švýcarsko)    7        
Vlajka Česko Mělník   6        
Vlajka Česko Babice u Rosic   5        
Vlajka Česko Prague   5        
Vlajka Česko Roztoky   5        
Vlajka Česko Šlapanice   5        
Vlajka Česko Zlín   5        
Vlajka Česko Březová nad Svitavou   4        
Vlajka Česko Český Těšín   4        
Vlajka Česko Kolín   4        
Vlajka Spojené království Londyn (Spojené Království)    4        
Vlajka Spojené království Londýn (Spojené Království)    4        
Vlajka Česko Nové Město nad Met.   4        
Vlajka Česko Rosice   4        
Vlajka Česko Svatava   4        
Vlajka Česko Vyškov   4        
Vlajka Rakousko Wien (Rakousko)    4        
Vlajka Švýcarsko Zürich (Švýcarsko)    4        
Vlajka Česko Benešov   3        
Vlajka Česko Beroun   3        
Vlajka Německo Bonn (Německo)    3        
Vlajka Česko Domažlice   3        
Vlajka Česko Chotěboř   3        
Vlajka Česko Most   3        
Vlajka Česko Nevím   3        
Vlajka Švýcarsko Pfäffikon SZ (Švýcarsko)    3        
Vlajka Česko Praha 8   3        
Vlajka Česko Říčany   3        
Vlajka Česko Seattle   3        
Vlajka Česko Strmilov   3        
Vlajka Česko Tišnov   3        
Vlajka Česko Bašť    2        
Vlajka Česko Benátky nad Jizerou   2        
Vlajka Česko Blansko   2        
Vlajka Česko Brandys   2        
Vlajka Česko Ceske Budejovice   2        
Vlajka Česko Černilov   2        
Vlajka Nizozemsko Den Bosch (Nizozemsko)    2        
Vlajka Spojené státy Evanston (Spojené Státy)    2        
Vlajka Česko Fryčovice   2        
Vlajka Česko Frydek Mistek   2        
Vlajka Česko Hostivice   2        
Vlajka Česko Hovorčovice   2        
Vlajka Česko Chýně   2        
Vlajka Česko Jesenice   2        
Vlajka Rakousko Klosterneuburg (Rakousko)    2        
Vlajka Česko Kralupy nad Vltavou   2        
Vlajka Česko Lelekovice   2        
Vlajka Česko Líbeznice   2        
Vlajka Česko Liteň   2        
Vlajka Česko Lochovice   2        
Vlajka Česko Malá Úpa   2        
Vlajka Česko Nový Jičín   2        
Vlajka Česko Nový Vestec   2        
Vlajka Česko Omice   2        
Vlajka Česko Otrokovice   2        
Vlajka Česko Písek   2        
Vlajka Česko Podolí   2        
Vlajka Slovensko Povrazník (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Praha 4   2        
Vlajka Česko Praha 5   2        
Vlajka Česko Rousínov   2        
Vlajka Česko Rožmitál p. Tř.   2        
Vlajka Švýcarsko Schmitten (Švýcarsko)    2        
Vlajka Česko Stará Lysá   2        
Vlajka Česko Starovičky   2        
Vlajka Slovensko Šenkvice (Slovensko)    2        
Vlajka Česko Tábor   2        
Vlajka Česko Třinec   2        
Vlajka Česko Úvaly u Prahy   2        
Vlajka Česko Valašské Klobouky   2        
Vlajka Česko Veverská Bítýška   2        
Vlajka Česko Vrchlabí   2        
Vlajka Česko vsestary   2        
Vlajka Česko Žďár   2        
Vlajka Česko    1        
Vlajka Brazílie ??? (Brazílie)    1        
Vlajka Česko Bezděkov   1        
Vlajka Česko Bílovice nad Svitavo   1        
Vlajka Česko Blovice   1        
Vlajka Česko Boleslav   1        
Vlajka Česko Bradlec   1        
Vlajka Česko Brusel   1        
Vlajka Česko Bystřice (FM)   1        
Vlajka Švýcarsko Curych (Švýcarsko)    1        
Vlajka Česko Č. Budějovice   1        
Vlajka Česko Čerčany   1        
Vlajka Česko Černý Důl   1        
Vlajka Česko Česká Rybná   1        
Vlajka Česko České Budějovice   1        
Vlajka Nizozemsko Delft (Nizozemsko)    1        
Vlajka Česko Dobruška   1        
Vlajka Německo dojčland (Německo)    1        
Vlajka Česko Dolany   1        
Vlajka Česko Dolní Kounice   1        
Vlajka Spojené království Edinburgh (Spojené Království)    1        
Vlajka Německo Erding (Německo)    1        
Vlajka Česko Havířov   1        
Vlajka Česko Havlíčkův Brod   1        
Vlajka Německo Heidelberg (Německo)    1        
Vlajka Česko Horní Bříza   1        
Vlajka Česko Horoměřice    1        
Vlajka Spojené státy Chicago (Spojené Státy)    1        
Vlajka Česko Chlumčany   1        
Vlajka Česko Chomutov   1        
Vlajka Česko Chrudim   1        
Vlajka Slovensko Ivanka pri Dunaji (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Jablonec nad Nisou   1        
Vlajka Česko Janov   1        
Vlajka Česko Jesenice - Zdiměřice   1        
Vlajka Španělsko Kanárské ostrovy (Španělsko)    1        
Vlajka Česko Kanice   1        
Vlajka Česko Karlovy Vary   1        
Vlajka Česko karviná   1        
Vlajka Česko Kelč   1        
Vlajka Česko Koldín   1        
Vlajka Slovinsko Koper (Slovinsko)    1        
Vlajka Slovensko Košice (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Kraslice   1        
Vlajka Česko Kunčice nad Labem   1        
Vlajka Německo Leipzig (Německo)    1        
Vlajka Česko Libějovické Svobodné   1        
Vlajka Česko Liberec 15   1        
Vlajka Spojené království Lonýn (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Losiná   1        
Vlajka Česko Lysá nad Labem   1        
Vlajka Česko Malacky   1        
Vlajka Česko Míkovice   1        
Vlajka Česko Mirkovice   1        
Vlajka Česko mnichovice   1        
Vlajka Česko Modřice   1        
Vlajka Česko Mokrá-Horákov   1        
Vlajka Česko Moravany   1        
Vlajka Česko Moravský Krumlov   1        
Vlajka Česko mukarov    1        
Vlajka Česko Náchod   1        
Vlajka Česko Nová Paka   1        
Vlajka Česko Nové Město na Moravě   1        
Vlajka Česko Nové Strašecí   1        
Vlajka Česko Nový Bor   1        
Vlajka Slovensko Podlužany (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Polička   1        
Vlajka Slovensko Poprad (Slovensko)    1        
Vlajka Česko praha 1   1        
Vlajka Česko Praha 3   1        
Vlajka Slovensko Presov (Slovensko)    1        
Vlajka Slovensko Prešov (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Přemyslovice   1        
Vlajka Spojené státy Rockville (Spojené Státy)    1        
Vlajka Česko Roudnice nad Labem   1        
Vlajka Česko Rožnov pod Radhoštěm   1        
Vlajka Česko Rudná u Prahy   1        
Vlajka Česko Rudník   1        
Vlajka Česko Slapy   1        
Vlajka Česko Smiřice   1        
Vlajka Česko Soběšovice   1        
Vlajka Česko Suchodol   1        
Vlajka Slovensko Svätý Jur (Slovensko)    1        
Vlajka Česko Štěnovice   1        
Vlajka Česko Šternberk    1        
Vlajka Spojené království Teddington (Spojené Království)    1        
Vlajka Česko Trento   1        
Vlajka Německo Trier (Německo)    1        
Vlajka Česko Tromso   1        
Vlajka Česko Třebíč   1        
Vlajka Česko Týniště nad Orlicí   1        
Vlajka Česko Újezd u Brna   1        
Vlajka Svatý stolec Vatikán (Svatý Stolec)    1        
Vlajka Česko Vestec   1        
Vlajka Česko Veverská Bitýška   1        
Vlajka Rakousko Villach (Rakousko)    1        
Vlajka Česko Vranov u Brna   1        
Vlajka Česko Vranovice   1        
Vlajka Česko Záryby   1        
Vlajka Švýcarsko Zurych (Švýcarsko)    1        
Vlajka Švýcarsko Ženeva (Švýcarsko)    1        

Hráči jsou z 188 různých měst a 12 států.